GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do podkręcania karty

29.03.2007
13:15
[1]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Program do podkręcania karty

Witam

Poleccie mi jakis prosty i dobry program do podkrecania GeForców, jest cos takiego jak Riva Tuner, moze jednak jest cos lepszego?

29.03.2007
13:35
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Jak kiedyś podkręcałem swojego GF to zainstalowałem nakładkę na panel sterowników Nvidi. Nie miałem problemów.

ForceWare Coolbits 2.0

Aplikacja uaktywnia dodatkowe zakładki w sterownikach ForceWare z ustawieniami częstotliwości rdzenia i pamięci, a także zakładki z zaawansowanymi ustawieniami dla Direc3D, konfiguracji AGP. Coolbits 2 dodaje dodatkowe wsparcie dla mobilnych układów, nowe ustawienia dla Direct3D i OpenGL (w tym także obsługę openGL 2.0), wsparcie dla wiatraczka i inne.

29.03.2007
21:58
[3]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

up'ik, moze ktso jeszcze doradzi.

04.04.2007
18:20
[4]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

upik

Mirencjum doradził coolbits, może jeszcze jakies propozycje?

04.04.2007
18:37
[5]

Virus_Man [ Crysis ]

jest jakis wogole

04.04.2007
18:41
[6]

Flet [ Fletomen ]

Ale co lepszego? Jesli myslisz, ze wysokosc taktowania dla stabilnego działania zalezy od programu to myslisz sie.

04.04.2007
18:41
[7]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

RivaTuner jest chyba najbardziej zaawansowanym programem do tego typu rzeczy.

Jesli masz GIGABYTE GeForce to mozesz uzyc V-Tuner - nie wiem jakibylby efekt na innych kartach.

04.04.2007
19:01
[8]

guzol [ Juventus Turyn ]

PowerStrip :



Wedlug mnie najwygodnieszy jest Coolbits, instaluje sie w zakladkach sterownikow.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.