MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Program do podkręcania karty
Witam
Poleccie mi jakis prosty i dobry program do podkrecania GeForców, jest cos takiego jak Riva Tuner, moze jednak jest cos lepszego?
mirencjum [ operator kursora ]
Jak kiedyś podkręcałem swojego GF to zainstalowałem nakładkę na panel sterowników Nvidi. Nie miałem problemów.
ForceWare Coolbits 2.0
Aplikacja uaktywnia dodatkowe zakładki w sterownikach ForceWare z ustawieniami częstotliwości rdzenia i pamięci, a także zakładki z zaawansowanymi ustawieniami dla Direc3D, konfiguracji AGP. Coolbits 2 dodaje dodatkowe wsparcie dla mobilnych układów, nowe ustawienia dla Direct3D i OpenGL (w tym także obsługę openGL 2.0), wsparcie dla wiatraczka i inne.
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
up'ik, moze ktso jeszcze doradzi.
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
upik
Mirencjum doradził coolbits, może jeszcze jakies propozycje?
Virus_Man [ Crysis ]
jest jakis wogole
Flet [ Fletomen ]
Ale co lepszego? Jesli myslisz, ze wysokosc taktowania dla stabilnego działania zalezy od programu to myslisz sie.
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
RivaTuner jest chyba najbardziej zaawansowanym programem do tego typu rzeczy.
Jesli masz GIGABYTE GeForce to mozesz uzyc V-Tuner - nie wiem jakibylby efekt na innych kartach.
guzol [ Juventus Turyn ]
PowerStrip :
Wedlug mnie najwygodnieszy jest Coolbits, instaluje sie w zakladkach sterownikow.