GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

World of Warcraft Trial

28.03.2007
23:29
smile
[1]

Aniek [ Generaďż˝ ]

World of Warcraft Trial

Witam. Ile zajmuje trial Wowa i czy można go dostać w inny sposób niż ściągnięcie? Pozdrawiam.

28.03.2007
23:54
smile
[2]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Może można gdzieś zamówić płytkę z trialem?

29.03.2007
00:40
[3]

Genetyk [ Konsul ]

nie wiem ile zajmuje, ale widziałem płytkę z trialem dodawaną do karty prepaid WOW w sklepie

29.03.2007
01:18
[4]

TeadyBeeR [ Legend ]

Mozesz tez od kogos pozyczyc plytki z WoWem. Ale patche tak czy siak trzeba sciagac. Konto moze i jest trialowe, ale na dysku musisz miec calusienkiego wowa.

29.03.2007
09:04
smile
[5]

muhabor [ Konsul ]

Trialowa wersja wow-a sciagnieta z ich strony zajela 4 GB , a potem sciagal pacze jeszcze z 500 MB w sumie sporo danych, ale potem mozesz grac w nieskonczonosc, zakladajac ze co 14 dni zakladasz nowe trialowe konto HA HA

03.04.2007
20:08
[6]

syfik [ Junior ]

A wiecie czy mozna zrobic tak ze instaluje trial i te konto robie 14 dniowe a potem je przedluzam normlanie karta pre paid ?

03.04.2007
20:20
[7]

Mitsukai [ Internet is for Porn ]

Nie nie mozesz.

03.04.2007
20:30
[8]

KogUteX [ cziken ]

Uzupełniając, możesz kupić WoWa i wtedy dostajesz 30 dni, potem możesz doładować prepaidem - innymi słowy - masz możliwość zachowania postaci z triala, ale musisz tak, czy siak kupić pudełko z wowem.

03.04.2007
20:35
[9]

czekers [ make love not war ]

Nie chwaląc się - Ja na 14 dniowym trialu moim szamanem trollem zrobiłem 20lvl i niezłe itemy miałem... Możesz zrobić taki myk że za 100zł kupujesz 60dniowy pre-paid, instalujesz triala, a pre-paida na allegro sprzedajesz.. i wychodzisz mniej więcej na -5.

03.04.2007
22:02
[10]

syfik [ Junior ]

oki w takim razie jutro bede musial leciec po wowa. Dzieki bardzo za odpowiedz

03.04.2007
22:05
[11]

syfik [ Junior ]

Jeszcze jedno pytanko :P jak zrobic zeby zachowac postac z triala potem na pelnej wersji ?

03.04.2007
22:06
[12]

KogUteX [ cziken ]

O ile się nie myle, to po zalogowaniu w Account Managment powinieneś mieć opcję Upgrade Your Trial Account i po kliknięciu tam będziesz proszony o wpisanie klucza z pudełka.
https://www.wow-europe.com/account/

PS: Nie mam jak sprawdzić, mam coś z netem i nie mogę się nigdzie zalogować, gdzie jest szyfrowane połączenie.

04.04.2007
09:29
[13]

syfik [ Junior ]

Wszystko by bylo dobrze, tylko loguje sie do gry klikam suggest realm i na liscie serwerow nie ma zadnego ;(

04.04.2007
09:32
[14]

lyx [ Pretorianin ]

W tej chwili trwa wlasnie maintance, jak co srode do godz. 11.00...

04.04.2007
09:47
[15]

syfik [ Junior ]

Aha, dzieki bardzo za info ;]

04.04.2007
10:14
[16]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Mitsukai --> Nie wprowadzaj ludzi w błąd, jeśli nie masz o czymś pojęcia. Oczywiście że może, inaczej idea konta próbnego traciła by sens.

04.04.2007
11:02
[17]

syfik [ Junior ]

Czyli jednak mogę przedluzyc kartą ten 14 dniowy trial :) no to fajnie :)

04.04.2007
11:40
[18]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Kaczorowy ---> że tak Cię zacytuję.
"Nie wprowadzaj ludzi w błąd, jeśli nie masz o czymś pojęcia."

Żeby przedłużyć trial (czyli po prostu zmienić triala w pełną wersję) musisz wpisać kod z pudełka. Ergo - musisz kupić grę. Samo wpisanie danych billingowych/nr zdrapki NIE zmieni Triala w pełną wersję.

Cytat ze strony Account Management na koncie trialowym.

"If you wish to continue playing with this account after the trial period ends and to enjoy all features of World of Warcraft, such as reaching the highest character level, unlimited chat and mail access, and taking part in all the epic adventures the game has to offer, simply purchase a retail copy of World of Warcraft and enter the Authentication Key in the boxes below. "


04.04.2007
12:23
smile
[19]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

---> Kaczorowy

Czy twoja ksywka kojarząca się z rządzącymi sugeruje podobny poziom głupoty? Pomijając fakt, że najpierw mógłbyś sprawdzić, zanim napiszesz, wystarczy siąść i chwilkę pomyśleć. Spróbuj, może ci się spodoba!

Gdyby konto trialowe można było przedłużyć kartą kredytową lub prepaid, to po co - Einsteinie - ktokolwiek kupowałby pudełko z grą za 100, a kiedyś 200 złotych?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.