dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]
Dlugie vs. krotkie wlosy?
Jakie macie wlosy... dlugie czy krotkie? Ja osobiscie posiadam dlugie i jest mi z tym dobrze, chociaz czesto ludzie biora mnie za kobiete...
a jak jest z wami?

wysia [ Senator ]
Zalezy gdzie.
eltexo [ Konsul ]
krótkie :)
W długich nie czuje sie za dobrze, hehe :)
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Ja mam nie za długie.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja osobiscie posiadam dlugie
Wierz mi, przejdzie Ci.
Na studiach ściąłem i do dziś zastanawiam się, jak ja mogłem nosić długasy ;>

piecupiecu [ Konsul ]
qrde ja tez tak mam ze ludzie biora mnie za kobiete....tez mam dlugie wlosy i wcale mi to nie przeszkadza jak i ktos ma..dlugie wlosy wcale nie musza znaczyc ze ktos jest metalem lub punkiem..ludzie mogli by zmienic zdanie o dlugich wlosach u mezczyzn(na glowie)...
Vader [ Legend ]
Z racjonalnego punktu widzenia: krótkie. Mniej mycia, mniejsze zużycie wody, mniejsze zużycie szamponu, błyskawiczne suszenie, znacznie mniejsze ryzyko chorób skóry glowy (łupież etc), brak koniecznosci utrzymywania ich w ladzie, wieksza estetyka.
Ale bywają osoby, które mają taką urodę, że wyglądają genialnie w długich, albo nawet w dredach. Różnie bywa i w zasadzie trzeba by rozpatrywać sprawę indywidualnie. Uważam też, że nie ma sensu nosić długich włosów z tytułu przynależności do jakiejś subkultury, np metalowej. Najlepiej olać wszelakie oszołomstwo, które sobie czlonka przedłuża metrażem włosów i zdecydować się na bardziej higieniczną, estetyczną i praktyczną fryzurę.
Kozi89 [ Senator ]
Nie lubię nosić bardzo krótkich włosów, Zawsze zcinam sie tak by mi ich troche zostało. :P
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Ja miałem przez pare lat długie i też mi się podobało. Z czasem zaczeło mnie męczyć codzienne mycie, szczotkowanie pare razy dziennie, aż w końcu je ściałem.
Stalker1 [ Generaďż˝ ]
ja optuje pomiedzy. nie za dlugie, nie za krotkie :P

o.b. [ Konsul ]
To zależy od twarzy ;]
boskijaro [ Senator ]
Wole dlugie, chociaz dopiero od roku zapuszczam wiec jeszcze troche hodowania mnie czeka :]
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Oczywiscie ze zalezy wszystko od twarzy,owlosienia ( hehe ) i gestosci oraz jakosci porostu :P
Przez wiele lat nosilem dlugie wlosy...w tej chwili gole sie prawie na lyso bo zakola robia swoje :P
m1a87z [ asd123 ]
to ja ...i wszystko jasne ====>
fredzio92 [ God of War ]
Krótkie włosy są git i ja tylko takie preferuje
Rommek! [ Pretorianin ]
nie lubie ludzi z długimi włosami
Swink [ Fantasy ]
długie (właściwie to średnio długie...)

Natoor [ Centurion ]
m1a87z --> ale ladna dziewczynka jestes :)
Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
a od ilu cm są długie ?? bo sam nie wiem. takie średnio-dłługo-krótkie mam
m1a87z- ODEJDŹ SZATANIE!!!!
Chupacabra [ Senator ]
a aj zapuscilem sobie dlugie wlosy dopiero po studiach :) Jakos mi nie przeszkadza ich codzienne mycie, bo mylem je codziennie nawet jak mialem krotkie, inaczej sobie nie wyobrazam/
No i irytuje mnie, ze panuje moda, ze wszyscy musza wygladac, jakby z wojska wyszli. Prawie wszyscy tak samo wygladajacy, smutne

mannan [ Stormtroopers ]
Ja mam długie, ale nie za bardzo.
Niektórym bardzo się to nie podoba
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Chupacabra - dziwny poglad :) Rownie dobrze mozna powiedziec ze wszyscy maja 2 nogi i 2 rece i to smutne bo wygladaja tak samo ;)
Ja nosilem dlugie wlosy od 92 roku az do 99 i po prostu przejadlo mi sie.Teraz sciety prawie na lyso czuje sie lepiej....W lato dlugie wlosy potrafia zabic..:)

Anarchista bez granic [ Chor��y ]
Ja mam 15-20 cm.Zapuszczam sobie do takich jak ma m1a87z.Później może dready.Mówię wam - długie są dobvre!Krótkie są złe!!Nie lubię skinów:P.
Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]
Ja mam średnie, tak z 6 cm.

grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Brak włosów :P

Pl@ski [ Forever Confused ]
Ja tam lubię średnio-krótkie. Obcięty na prawie łyso czuję się głupio, parę razy próbowałem zapuścić długie, ale zawsze w końcu sobie darowałem bo w takich też się głupio czułem...

wacek666 [ 666 ]
bardzo krotkie a zaraz po scieciu to praktycznie brak

peterkarel [ KochamDzaste ]
preferuje krótkie :d zawsze strzygę sie na 9mm :D
mautrix [ Subarashii ]
Tak średnie są nawet Frogus. Też mam gdzieś takie 6-7cm.
Lysack [ Latino Lover ]
jak strzygłem się na łyso było mi całkiem dobrze:) nawet ludzie zrobili mi ksywkę "łysy", a teraz zapuszczam:) mam już prawie 10cm, a zapuszczam coś od pół roku... wolno rosną, ale to już nie moja wina:) mimo to nadal ludzie na mnie "łysy" wołają:)
najgorsze są z przedziału 1-10cm, bo takie jakieś pospolite:)

ValkyreX [ Cesarz ]
Mam długie i czuje sie z nimi bardzo dobrze ^^
ormats [ Konsul ]
Krotkie w dlugich czuje sie brudny( zeby nie bylo .. kapie sie codziennie)

PJanek [ Pretorianin ]
Preferuje krótkie, tak około 3cm.
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Krótkie i tylko krótkie.
Igierr [ Gwynbleidd ]
krótkie, ale chciałbym długie

Paradox [ Loon ABO mode ]
Krótkie. To znaczy czasem sobie walne takie dłuższe na 4-5 centymetrów, ale stawiam je wtedy do góry w dziwne, czasem nawet bardzo, fryzury :). Ale generalnie od 1-5 centymetrów, nigdy więcej :).
BBC BB [ Leg End ]
chociaz czesto ludzie biora mnie za kobiete.
Hahhaha co za koleś, powodzenia w zyciu :D
Ja co 3tygodnie ścinam na 3mm maszynką i nie mam problemu :)

Army of Two [ Pretorianin ]
ormats-> Zdradzę ci jeszcze jeden sekret... Włosy też się myje!
ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]
krótkie
PunkNotDead [ Lion of Judah ]
dokładnie 2 tygodnie temu moje hery miały 40cm :) teraz mają 5cm
przejdzie ci, obetniesz
trypak [ Czesio Fan ]
krotkieeeeeeeeeeeee rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
hopkins [ Zaczarowany ]
Dlugie. Juz od 3 lat. Dobrze mi z nimi.
PatriciusG. [ Legend ]
ZA długie

[[ [ Pretorianin ]
krótkie!!!
wildone [ Konsul ]
długie.Trzeba się nimi nacieszyć póki są.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Teraz mam krotkie ;)
kevinek15 [ Pretorianin ]
Ja mam srednio dlugie :)
Yoghurt [ Legend ]
W sam raz.

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Średnie.
blood [ Killing Is My Business ]
Jeszcze dziś miałem do piersi, za łopatki. Od 17:20 mam prawie identyko jak Bam Margera :
Army of Two [ Pretorianin ]
PunkNotDead-> Zacznijmy od tego, że ty w długich wyglądałeś tragicznie. A teraz wyglądasz do przyjęcia.

m1a87z [ asd123 ]
Natoor -> wiem ze laska jestem :D... ;]
Promyk [ moonshine ]
miałem długie, mam krótkie... fajnie było, fajnie jest... a teraz to powinienem iść się ostrzyc, ale mam uraz do "gryzienia" po fryzjerze i jakoś się odwleka...
Sznapi [ Parufka ]
8 x 11 x 8
(przód x śródczubie x tył) głowy w cm

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
kiedys golilem sie na 5mm
teraz mam dredy do polowy lopatek ;)

.coma. [ Pretorianin ]
57cm
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
krótkie mam
Williams [ Konsul ]
Mam średnie na na 1mm jak w wojsku ale z 5 cm i koledzy się śmieją bo wszyscy maja krótkie włosy w klasie;/. Mówią że jak idiota wyglądam. Zaczesuje je sobie raczej na jedną strone to jeszcze mi mówią że szwab jestem. Nie wiem skąd im się tak wzięło;/. Jak dla mnie niech nosi każdy takie długie włosy jakie chcę i musi się w tym dobrze czuć. Ja się w moich świetnie czuję był czas podstawówka gdzie byłem obcinany na tzw zapałkę ale w średnio długich dużo lepiej się czuję i wyglądam:).

Zawstydzony [ Pretorianin ]
ja takie sredniawe wole

Cartoons [ Generaďż˝ ]
Od podstawówki do końca pierwszego roku studiów miałem długie. Później babsztyl w szpitalu mnie dorwał i ściął na łyso. Teraz się w krótkich noszę, bo tak wygodniej.
Jałokim [ mniej głupoty ]
ja mam raz na 2 lata włosy do ramion i wtedy zaczynaja mnie wkurzać, wiec sie gole 3mm. Było tak juz 3 razy, widząc że teraz mi podrosły zakrywajac kark i uszy, sądzę że postąpię tak juz raz czwarty.
Co do praktycznosci to nie ma chyba nic bardziej praktycznego. Kumpli nei meczę z goleniem; maszynki nie opłaca mi sie samemu kupować; już 7, czy 8 lat sie nei czestałem i tylko raz miałem dredy; nigdy nie dbałem o włosy, ale też nigdy nie miałem żadnych problemów ze skórą, a są zawsze zdrowe i puszyste (no, nielicząc momentu gdy mają te pare mm, wówczas nie są puszyste); frycho jakie jest takie mi pasuje, nigdy nie pracuje nad tym by zmienić stan jaki zastałem po pobudce, zawsze to faza jest zobaczyć się z rana w lustrze.
Przewaga krótkich nad długimi:
- długie dłuzęj schną. Krótkie wcale nei muszą schnać
- gdy myje sie twarz, to krótkie nie moczą się - poranek z takim zmoczeniem zawsze był moim powodem ścięcia kołtunów :]
jackhammer777 [ Dark Lord ]
Króciutkie "na jeża". Kiedyś próbowałem zapuścić dłuższe włosy, ale zrezygnowałem bo trochę "dziwnie" wyglądałem i dziwnie się czułem (włosy stały mi na czubku głowy, w sumie zawsze tak mam gdy zbyt długo się nie obcinam xD).
m1a87z [ asd123 ]
jackhammer777 -> zawsze tak jest... masz włosy troche dluższe niz 5co zaraz mexyk na głowie kazdy w inna strone... troche dłuższe i w oczy wszystko wchodzi...ale gdy to wytrzymasz to za chwili w najgorszym wypadku zepniesz gumką i juz masz w sumie spokuj ;]

Paul12 [ Buja ]
dam - Ty też masz 12 lat?
KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]
Ja mam krótkie. Podobno za krótkie...
U facetów zdecydowanie wygrywają długie.
Być może z czystej przekory ("ktoś w tym zestawie musi mieć włosy, a skoro ja jestem prawie łysa, to padło na Ciebie"), byc może z sentymentu.
szczerbaty [ Pretorianin ]
Ja jednak zdecydowanie wole długie włosy, dużej ilości dziewczyn to się podoba i to wcale nie koniecznie tym black tru satanistkom :P
Cainoor [ Mów mi wuju ]
szczerbaty ---> To Twoja dziewczyna na zdjęciu? Niezła.
Wiewiórk [ - Syska ! ]
krótkie
Ruinort [ Jónior ]
ja mam ktrotkie do twarzty mi z tym chociaz kolezanki z klasy mowia ze jak mam dluzsze to wygladam lepiej :)
szczerbaty [ Pretorianin ]
Cainoor <-- daruj sobie ;) Az tak chyba na dziewczyne nie wygladam co? :P

Janczes [ You'll never walk alone ]
Zdecydowanie krótkie :)
Chodz ostatnio mam fryzure jak Zagłoba z Potopu.. Po bokach krótko a na czubie żel i troche dłuższe :]
34io [ Konsul ]
ja wole krótkie
@$D@F [ Generaďż˝ ]
szczerbaty - a jednak ;) ja mam teraz teraz ok 10 cm wlosy :) w sumie to spoko jest :) kiedys moglem juz wiazac ale musiale sciac
nie lubieludzi co mowia ze nie lubia ludzi z dlugimi wlosami, niby dlaczego kogos nie lubi skoro go nie zna ? mozna nie lubiec dlugich wlosob ale dlaczego czlowieka ?
co do postu Vadera [7] z tym lupiezem sie nie zgodze, jak ktos ma dlugie wlosy to o nie dba a jak ktos ma krotkie to sobie olewa :P ryzyko wystapienia łupiezu u osoby z dluzszymi wlosami jest mniejsze ;)
settoGOne [ Centurion ]
Ja nosze krotkie :) Nosilem i nosze. Maximum 1 cm. Gole przewaznie na 3 mm.

grzanka87 [ Junior ]
Panie Szczerbaty masz super wlosy:D podobaja mi sie dlugie wlosy u facetow,ale tylko jesli sa zadbane!:P
Aen [ MatiZ ]
7 lat nosiłem długie, ściąłem ostatnio i zastanawiam się, jak mogłem w ogóle zapuszczać - są dużo wygodniejsze i, o dziwo, w końcu można się pobawić w różne fryzury, a nie tylko kitek czy rozpuszczone na gębie. Wszyscy mówią że wyglądam dużo lepiej, i sam też się tak czuję. Polecam wszystkim długowłosym - nie pożałujecie
Behemoth [ Ayrton Senna ]
Dobrze Ci z tym, że Cię ludzie za kobietę biorą? :)
Około 4-ech lat nosiłem długie (3-ecia klasa gimnazjum i trzy lata w liceum). Ściąłem przed rozpoczęciem nowego etapu w życiu - studiów. Trochę z ciekawości jak będę wyglądał, a trochę z tego powodu, że już nie miałem siły by je pielęgnować i nie mieć jakiejś mokrej szmaty na głowie. Najpierw ściąłem w taki sposób, że sobie grzywkę zostawiłem i miałem ich jeszcze trochę na głowie (nie były to długie włosy, ale była to "szopka"), ale nie ponosiłem ich długo. W pewnym momencie poszedłem do fryzjerki, która akurat miała chyba zły dzień i chciała się wyżyć. Efekt - wyszedłem z króciutkimi włosami, bez żadnej grzywki, bez "szopki". I patrząc w lustro od około pięciu miesięcy zastanawiam się jak mogłem nosić długie włosy? :) Fajne czasy, ale o wiele bardziej pasują mi krótko ścięte włosy. Nigdy nie eksperymentowałem jak wyglądałbym bez włosów, ale raczej się nie zdecyduje :)
Konkluzja - rób co chcesz.
Niektórym pasują długie, niektórym krótkie, a niektórym żadne :)
Artrosa [ Pretorianin ]
Zawsze miałam długie włoski. Teraz mam poza ramiona. Nie widzę takiej opcji abym kiedykolwiek miala krótkie :P
Sethan [ Pretorianin ]
Ja również jestem szczęśliwym posiadaczem długich włosów i również nie mam zamiaru ścinać. Ale muszę podciąć końcówki, ale dopiero po maturzę... :D póki co mam do ramion :P
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Zdecydowanie długie. Po prostu wygodniej mi w nich;]
Ashin [ Legionista ]
Takze mam dlugie wlosy. Za lopatki, ale przyjdzie czas rozstania gdy do wojska wezma xD
raper741 [ Legend ]
Ja tam krótkie lubie :D

mineral [ Senator ]
Mi tam dobrze z moimi 6-cio centymetrowymi włosami na tym pustym łbie :P
Pyzek11 [ Legionista ]
Zawsze strzyge sie na JEZA