GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlugie vs. krotkie wlosy?

28.03.2007
13:24
[1]

dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]

Dlugie vs. krotkie wlosy?

Jakie macie wlosy... dlugie czy krotkie? Ja osobiscie posiadam dlugie i jest mi z tym dobrze, chociaz czesto ludzie biora mnie za kobiete...
a jak jest z wami?

28.03.2007
13:25
smile
[2]

wysia [ Senator ]

Zalezy gdzie.

28.03.2007
13:26
[3]

eltexo [ Konsul ]

krótkie :)
W długich nie czuje sie za dobrze, hehe :)

28.03.2007
13:26
[4]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Ja mam nie za długie.

28.03.2007
13:27
smile
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja osobiscie posiadam dlugie

Wierz mi, przejdzie Ci.

Na studiach ściąłem i do dziś zastanawiam się, jak ja mogłem nosić długasy ;>

28.03.2007
13:28
smile
[6]

piecupiecu [ Konsul ]

qrde ja tez tak mam ze ludzie biora mnie za kobiete....tez mam dlugie wlosy i wcale mi to nie przeszkadza jak i ktos ma..dlugie wlosy wcale nie musza znaczyc ze ktos jest metalem lub punkiem..ludzie mogli by zmienic zdanie o dlugich wlosach u mezczyzn(na glowie)...

28.03.2007
13:31
[7]

Vader [ Legend ]

Z racjonalnego punktu widzenia: krótkie. Mniej mycia, mniejsze zużycie wody, mniejsze zużycie szamponu, błyskawiczne suszenie, znacznie mniejsze ryzyko chorób skóry glowy (łupież etc), brak koniecznosci utrzymywania ich w ladzie, wieksza estetyka.

Ale bywają osoby, które mają taką urodę, że wyglądają genialnie w długich, albo nawet w dredach. Różnie bywa i w zasadzie trzeba by rozpatrywać sprawę indywidualnie. Uważam też, że nie ma sensu nosić długich włosów z tytułu przynależności do jakiejś subkultury, np metalowej. Najlepiej olać wszelakie oszołomstwo, które sobie czlonka przedłuża metrażem włosów i zdecydować się na bardziej higieniczną, estetyczną i praktyczną fryzurę.

28.03.2007
13:41
[8]

Kozi89 [ Senator ]

Nie lubię nosić bardzo krótkich włosów, Zawsze zcinam sie tak by mi ich troche zostało. :P

28.03.2007
13:48
[9]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Ja miałem przez pare lat długie i też mi się podobało. Z czasem zaczeło mnie męczyć codzienne mycie, szczotkowanie pare razy dziennie, aż w końcu je ściałem.

28.03.2007
13:48
[10]

Stalker1 [ Generaďż˝ ]

ja optuje pomiedzy. nie za dlugie, nie za krotkie :P

28.03.2007
13:55
smile
[11]

o.b. [ Konsul ]

To zależy od twarzy ;]

28.03.2007
13:56
[12]

boskijaro [ Senator ]

Wole dlugie, chociaz dopiero od roku zapuszczam wiec jeszcze troche hodowania mnie czeka :]

28.03.2007
13:57
[13]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Oczywiscie ze zalezy wszystko od twarzy,owlosienia ( hehe ) i gestosci oraz jakosci porostu :P
Przez wiele lat nosilem dlugie wlosy...w tej chwili gole sie prawie na lyso bo zakola robia swoje :P

28.03.2007
14:00
[14]

m1a87z [ asd123 ]

to ja ...i wszystko jasne ====>

28.03.2007
14:00
[15]

fredzio92 [ God of War ]

Krótkie włosy są git i ja tylko takie preferuje

28.03.2007
14:23
[16]

Rommek! [ Pretorianin ]

nie lubie ludzi z długimi włosami

28.03.2007
14:24
[17]

Swink [ Fantasy ]

długie (właściwie to średnio długie...)

28.03.2007
14:26
smile
[18]

Natoor [ Centurion ]

m1a87z --> ale ladna dziewczynka jestes :)

28.03.2007
14:34
[19]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

a od ilu cm są długie ?? bo sam nie wiem. takie średnio-dłługo-krótkie mam

m1a87z- ODEJDŹ SZATANIE!!!!

28.03.2007
14:34
[20]

Chupacabra [ Senator ]

a aj zapuscilem sobie dlugie wlosy dopiero po studiach :) Jakos mi nie przeszkadza ich codzienne mycie, bo mylem je codziennie nawet jak mialem krotkie, inaczej sobie nie wyobrazam/

No i irytuje mnie, ze panuje moda, ze wszyscy musza wygladac, jakby z wojska wyszli. Prawie wszyscy tak samo wygladajacy, smutne

28.03.2007
14:36
smile
[21]

mannan [ Stormtroopers ]

Ja mam długie, ale nie za bardzo.
Niektórym bardzo się to nie podoba

28.03.2007
14:37
[22]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Chupacabra - dziwny poglad :) Rownie dobrze mozna powiedziec ze wszyscy maja 2 nogi i 2 rece i to smutne bo wygladaja tak samo ;)
Ja nosilem dlugie wlosy od 92 roku az do 99 i po prostu przejadlo mi sie.Teraz sciety prawie na lyso czuje sie lepiej....W lato dlugie wlosy potrafia zabic..:)

28.03.2007
14:45
smile
[23]

Anarchista bez granic [ Chor��y ]

Ja mam 15-20 cm.Zapuszczam sobie do takich jak ma m1a87z.Później może dready.Mówię wam - długie są dobvre!Krótkie są złe!!Nie lubię skinów:P.

28.03.2007
14:51
[24]

Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]

Ja mam średnie, tak z 6 cm.

28.03.2007
14:57
smile
[25]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Brak włosów :P

28.03.2007
14:58
smile
[26]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Ja tam lubię średnio-krótkie. Obcięty na prawie łyso czuję się głupio, parę razy próbowałem zapuścić długie, ale zawsze w końcu sobie darowałem bo w takich też się głupio czułem...

28.03.2007
14:59
smile
[27]

wacek666 [ 666 ]

bardzo krotkie a zaraz po scieciu to praktycznie brak

28.03.2007
14:59
smile
[28]

peterkarel [ KochamDzaste ]

preferuje krótkie :d zawsze strzygę sie na 9mm :D

28.03.2007
15:00
[29]

mautrix [ Subarashii ]

Tak średnie są nawet Frogus. Też mam gdzieś takie 6-7cm.

28.03.2007
15:02
[30]

Lysack [ Latino Lover ]

jak strzygłem się na łyso było mi całkiem dobrze:) nawet ludzie zrobili mi ksywkę "łysy", a teraz zapuszczam:) mam już prawie 10cm, a zapuszczam coś od pół roku... wolno rosną, ale to już nie moja wina:) mimo to nadal ludzie na mnie "łysy" wołają:)

najgorsze są z przedziału 1-10cm, bo takie jakieś pospolite:)

28.03.2007
15:04
smile
[31]

ValkyreX [ Cesarz ]

Mam długie i czuje sie z nimi bardzo dobrze ^^

28.03.2007
15:05
[32]

ormats [ Konsul ]

Krotkie w dlugich czuje sie brudny( zeby nie bylo .. kapie sie codziennie)

28.03.2007
15:15
smile
[33]

PJanek [ Pretorianin ]

Preferuje krótkie, tak około 3cm.

28.03.2007
15:16
[34]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Krótkie i tylko krótkie.

28.03.2007
15:17
[35]

Igierr [ Gwynbleidd ]

krótkie, ale chciałbym długie

28.03.2007
15:20
smile
[36]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Krótkie. To znaczy czasem sobie walne takie dłuższe na 4-5 centymetrów, ale stawiam je wtedy do góry w dziwne, czasem nawet bardzo, fryzury :). Ale generalnie od 1-5 centymetrów, nigdy więcej :).

28.03.2007
15:28
[37]

BBC BB [ Leg End ]

chociaz czesto ludzie biora mnie za kobiete.

Hahhaha co za koleś, powodzenia w zyciu :D


Ja co 3tygodnie ścinam na 3mm maszynką i nie mam problemu :)

28.03.2007
15:30
smile
[38]

Army of Two [ Pretorianin ]

ormats-> Zdradzę ci jeszcze jeden sekret... Włosy też się myje!

28.03.2007
19:39
[39]

ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]

krótkie

28.03.2007
19:41
[40]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

dokładnie 2 tygodnie temu moje hery miały 40cm :) teraz mają 5cm

przejdzie ci, obetniesz

28.03.2007
19:43
[41]

trypak [ Czesio Fan ]

krotkieeeeeeeeeeeee rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

28.03.2007
19:52
[42]

hopkins [ Zaczarowany ]

Dlugie. Juz od 3 lat. Dobrze mi z nimi.

28.03.2007
19:57
[43]

PatriciusG. [ Legend ]

ZA długie

28.03.2007
19:57
smile
[44]

‹[[ [ Pretorianin ]

krótkie!!!

28.03.2007
20:00
[45]

wildone [ Konsul ]

długie.Trzeba się nimi nacieszyć póki są.

28.03.2007
20:06
[46]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Teraz mam krotkie ;)

28.03.2007
20:08
[47]

kevinek15 [ Pretorianin ]

Ja mam srednio dlugie :)

28.03.2007
20:09
[48]

Yoghurt [ Legend ]

W sam raz.

28.03.2007
20:13
smile
[49]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Średnie.

28.03.2007
20:14
[50]

blood [ Killing Is My Business ]

Jeszcze dziś miałem do piersi, za łopatki. Od 17:20 mam prawie identyko jak Bam Margera :

28.03.2007
20:16
[51]

Army of Two [ Pretorianin ]

PunkNotDead-> Zacznijmy od tego, że ty w długich wyglądałeś tragicznie. A teraz wyglądasz do przyjęcia.

28.03.2007
20:21
smile
[52]

m1a87z [ asd123 ]

Natoor -> wiem ze laska jestem :D... ;]

28.03.2007
20:22
[53]

Promyk [ moonshine ]

miałem długie, mam krótkie... fajnie było, fajnie jest... a teraz to powinienem iść się ostrzyc, ale mam uraz do "gryzienia" po fryzjerze i jakoś się odwleka...

28.03.2007
20:27
[54]

Sznapi [ Parufka ]

8 x 11 x 8

(przód x śródczubie x tył) głowy w cm

28.03.2007
20:38
smile
[55]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

kiedys golilem sie na 5mm

teraz mam dredy do polowy lopatek ;)

28.03.2007
21:04
smile
[56]

.coma. [ Pretorianin ]

57cm

28.03.2007
21:08
[57]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

krótkie mam

28.03.2007
21:17
[58]

Williams [ Konsul ]

Mam średnie na na 1mm jak w wojsku ale z 5 cm i koledzy się śmieją bo wszyscy maja krótkie włosy w klasie;/. Mówią że jak idiota wyglądam. Zaczesuje je sobie raczej na jedną strone to jeszcze mi mówią że szwab jestem. Nie wiem skąd im się tak wzięło;/. Jak dla mnie niech nosi każdy takie długie włosy jakie chcę i musi się w tym dobrze czuć. Ja się w moich świetnie czuję był czas podstawówka gdzie byłem obcinany na tzw zapałkę ale w średnio długich dużo lepiej się czuję i wyglądam:).

28.03.2007
21:19
smile
[59]

Zawstydzony [ Pretorianin ]

ja takie sredniawe wole

28.03.2007
21:36
smile
[60]

Cartoons [ Generaďż˝ ]

Od podstawówki do końca pierwszego roku studiów miałem długie. Później babsztyl w szpitalu mnie dorwał i ściął na łyso. Teraz się w krótkich noszę, bo tak wygodniej.

28.03.2007
22:09
[61]

Jałokim [ mniej głupoty ]

ja mam raz na 2 lata włosy do ramion i wtedy zaczynaja mnie wkurzać, wiec sie gole 3mm. Było tak juz 3 razy, widząc że teraz mi podrosły zakrywajac kark i uszy, sądzę że postąpię tak juz raz czwarty.
Co do praktycznosci to nie ma chyba nic bardziej praktycznego. Kumpli nei meczę z goleniem; maszynki nie opłaca mi sie samemu kupować; już 7, czy 8 lat sie nei czestałem i tylko raz miałem dredy; nigdy nie dbałem o włosy, ale też nigdy nie miałem żadnych problemów ze skórą, a są zawsze zdrowe i puszyste (no, nielicząc momentu gdy mają te pare mm, wówczas nie są puszyste); frycho jakie jest takie mi pasuje, nigdy nie pracuje nad tym by zmienić stan jaki zastałem po pobudce, zawsze to faza jest zobaczyć się z rana w lustrze.
Przewaga krótkich nad długimi:
- długie dłuzęj schną. Krótkie wcale nei muszą schnać
- gdy myje sie twarz, to krótkie nie moczą się - poranek z takim zmoczeniem zawsze był moim powodem ścięcia kołtunów :]

28.03.2007
22:11
[62]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Króciutkie "na jeża". Kiedyś próbowałem zapuścić dłuższe włosy, ale zrezygnowałem bo trochę "dziwnie" wyglądałem i dziwnie się czułem (włosy stały mi na czubku głowy, w sumie zawsze tak mam gdy zbyt długo się nie obcinam xD).

28.03.2007
22:23
[63]

m1a87z [ asd123 ]

jackhammer777 -> zawsze tak jest... masz włosy troche dluższe niz 5co zaraz mexyk na głowie kazdy w inna strone... troche dłuższe i w oczy wszystko wchodzi...ale gdy to wytrzymasz to za chwili w najgorszym wypadku zepniesz gumką i juz masz w sumie spokuj ;]

28.03.2007
22:26
smile
[64]

Paul12 [ Buja ]

dam - Ty też masz 12 lat?

28.03.2007
22:31
[65]

KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]

Ja mam krótkie. Podobno za krótkie...
U facetów zdecydowanie wygrywają długie.
Być może z czystej przekory ("ktoś w tym zestawie musi mieć włosy, a skoro ja jestem prawie łysa, to padło na Ciebie"), byc może z sentymentu.

28.03.2007
22:39
[66]

szczerbaty [ Pretorianin ]

Ja jednak zdecydowanie wole długie włosy, dużej ilości dziewczyn to się podoba i to wcale nie koniecznie tym black tru satanistkom :P

28.03.2007
22:40
[67]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

szczerbaty ---> To Twoja dziewczyna na zdjęciu? Niezła.

28.03.2007
22:42
[68]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

krótkie

28.03.2007
22:44
[69]

Ruinort [ Jónior ]

ja mam ktrotkie do twarzty mi z tym chociaz kolezanki z klasy mowia ze jak mam dluzsze to wygladam lepiej :)

28.03.2007
22:46
[70]

szczerbaty [ Pretorianin ]

Cainoor <-- daruj sobie ;) Az tak chyba na dziewczyne nie wygladam co? :P

28.03.2007
23:19
smile
[71]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Zdecydowanie krótkie :)
Chodz ostatnio mam fryzure jak Zagłoba z Potopu.. Po bokach krótko a na czubie żel i troche dłuższe :]

28.03.2007
23:25
[72]

34io [ Konsul ]

ja wole krótkie

28.03.2007
23:34
[73]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

szczerbaty - a jednak ;) ja mam teraz teraz ok 10 cm wlosy :) w sumie to spoko jest :) kiedys moglem juz wiazac ale musiale sciac

nie lubieludzi co mowia ze nie lubia ludzi z dlugimi wlosami, niby dlaczego kogos nie lubi skoro go nie zna ? mozna nie lubiec dlugich wlosob ale dlaczego czlowieka ?


co do postu Vadera [7] z tym lupiezem sie nie zgodze, jak ktos ma dlugie wlosy to o nie dba a jak ktos ma krotkie to sobie olewa :P ryzyko wystapienia łupiezu u osoby z dluzszymi wlosami jest mniejsze ;)

28.03.2007
23:36
[74]

settoGOne [ Centurion ]

Ja nosze krotkie :) Nosilem i nosze. Maximum 1 cm. Gole przewaznie na 3 mm.

03.04.2007
12:46
smile
[75]

grzanka87 [ Junior ]

Panie Szczerbaty masz super wlosy:D podobaja mi sie dlugie wlosy u facetow,ale tylko jesli sa zadbane!:P

03.04.2007
12:55
[76]

Aen [ MatiZ ]

7 lat nosiłem długie, ściąłem ostatnio i zastanawiam się, jak mogłem w ogóle zapuszczać - są dużo wygodniejsze i, o dziwo, w końcu można się pobawić w różne fryzury, a nie tylko kitek czy rozpuszczone na gębie. Wszyscy mówią że wyglądam dużo lepiej, i sam też się tak czuję. Polecam wszystkim długowłosym - nie pożałujecie

03.04.2007
13:14
[77]

Behemoth [ Ayrton Senna ]

Dobrze Ci z tym, że Cię ludzie za kobietę biorą? :)

Około 4-ech lat nosiłem długie (3-ecia klasa gimnazjum i trzy lata w liceum). Ściąłem przed rozpoczęciem nowego etapu w życiu - studiów. Trochę z ciekawości jak będę wyglądał, a trochę z tego powodu, że już nie miałem siły by je pielęgnować i nie mieć jakiejś mokrej szmaty na głowie. Najpierw ściąłem w taki sposób, że sobie grzywkę zostawiłem i miałem ich jeszcze trochę na głowie (nie były to długie włosy, ale była to "szopka"), ale nie ponosiłem ich długo. W pewnym momencie poszedłem do fryzjerki, która akurat miała chyba zły dzień i chciała się wyżyć. Efekt - wyszedłem z króciutkimi włosami, bez żadnej grzywki, bez "szopki". I patrząc w lustro od około pięciu miesięcy zastanawiam się jak mogłem nosić długie włosy? :) Fajne czasy, ale o wiele bardziej pasują mi krótko ścięte włosy. Nigdy nie eksperymentowałem jak wyglądałbym bez włosów, ale raczej się nie zdecyduje :)

Konkluzja - rób co chcesz.
Niektórym pasują długie, niektórym krótkie, a niektórym żadne :)

03.04.2007
13:28
[78]

Artrosa [ Pretorianin ]

Zawsze miałam długie włoski. Teraz mam poza ramiona. Nie widzę takiej opcji abym kiedykolwiek miala krótkie :P

spoiler start
A mnie się bardzo podoba jak mężczyzna ma długie włosy

spoiler stop

03.04.2007
16:43
[79]

Sethan [ Pretorianin ]

Ja również jestem szczęśliwym posiadaczem długich włosów i również nie mam zamiaru ścinać. Ale muszę podciąć końcówki, ale dopiero po maturzę... :D póki co mam do ramion :P

03.04.2007
16:44
[80]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Zdecydowanie długie. Po prostu wygodniej mi w nich;]

03.04.2007
22:09
[81]

Ashin [ Legionista ]

Takze mam dlugie wlosy. Za lopatki, ale przyjdzie czas rozstania gdy do wojska wezma xD

03.04.2007
22:10
[82]

raper741 [ Legend ]

Ja tam krótkie lubie :D

03.04.2007
22:41
smile
[83]

mineral [ Senator ]

Mi tam dobrze z moimi 6-cio centymetrowymi włosami na tym pustym łbie :P

04.04.2007
10:14
[84]

Pyzek11 [ Legionista ]

Zawsze strzyge sie na JEZA

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.