GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stadion w Kielcach

27.03.2007
19:50
[1]

Rommek! [ Pretorianin ]

Stadion w Kielcach

Co sądzicie o kieleckim stadione

27.03.2007
19:51
[2]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Jak na Kielce wystarczający ale Poznański już jest większy :) I lepszy :)

27.03.2007
19:52
[3]

$Respect$ [ Pretorianin ]

Stadion w Kielcach wymiata. MI SIĘ BARDZO PODOBA BYŁEM NA DWÓCH MECZACH ALE NA POLSKE - ARMENIE NIE MAM KASY

27.03.2007
19:54
smile
[4]

Pirat099 [ Fighter ]

lukis171----> zgadzam sie z Toba

27.03.2007
20:13
[5]

Rommek! [ Pretorianin ]

a w chorzowie jest najwiekszy

27.03.2007
20:14
[6]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Chorzów...Chorzów...a ta sypiąca się góra piachu...masz racje tam jest najwiecej miejsc...bo siedzą po włosku na piosku :)

ale ja mysle ze tysiaclecia jest wiekszy :)

27.03.2007
20:36
[7]

Van Der Młody [ Pretorianin ]

Korony station jest troche mały ;/ Wisła,Lech mają większe ...

27.03.2007
20:38
[8]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Spójrzmy prawdzie w oczy. Stadion Poznański i Kielecki to jedyne na skale europejską w Polsce. Reszta to tragicznie małe nasypówki (CHorzów w to włączając). Poznań ma już (po dwóch trybunach przebudowanych) 24 400 a Kielce 15000 jak sie nie myle.

27.03.2007
21:04
[9]

Rommek! [ Pretorianin ]

Chorzów to bród,smród i ubustwo a w Kielcach jest pełna kultura na stadionie

27.03.2007
21:16
smile
[10]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

piękny stadion nie wiem tylko czemu nie zgłosili tego an euro 2012, i nareszcie będa grac z armenią w kielcach juz myslalem ze zrobili stadion tylko dla korony, bez konkurencyjny najpiękniejszy stadion w Polsce

27.03.2007
21:36
[11]

Rommek! [ Pretorianin ]

niezgłoszony do euro ponieważ:
1Za mała pojemnośc
2Nie ma lotniska
3Małe miasto

27.03.2007
21:40
[12]

Loczek [ El Loco Boracho ]

kkkkkkrystian: 15 tys osób na Euro? W Poznaniu z tego co pamiętam ma być 40 tyś. do 2012.

No i pozostałe argumenty o których wspomniał Rommek!

27.03.2007
21:42
[13]

sajes [ 54135 ]

hehe... Tak prawde mówiąc to na inaugurującym meczu I ligi w 1989 roku na meczu Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź było 36000 widzów no ale cóż... :D Dzisiaj niestety ten stadion może pomnieścić tylko 7000 widzów, ale zapowiadają odremontowanie stadionu... Ja jakoś tego nie widze:/ Jak by co to może w 2015 roku

27.03.2007
21:47
[14]

Loczek [ El Loco Boracho ]

sajes: przeciez nie chodzi jedynie o wielkość... Na meczu Lech-Legia przed rozpoczęciem modernizacji stadionu było z tego co pamiętam 30 000. Ba... kiedyś na meczu z Widzewem było 45 000 widzów. Teraz na Bułgarskiej jest podgrzewana Murawa, zadaszenie (narazie tylko jednej trybuny) i docelowo 44 000 miejsc, a po pełnej modernizacji cała infrastruktura bedzie na miare światowych stadionów.

27.03.2007
21:48
[15]

Rommek! [ Pretorianin ]

W kielcach ten stadion jest idealnie dostosowany do warunków

27.03.2007
21:54
[16]

sajes [ 54135 ]

Loczek---> W Białymstoku też jest podgrzewana murawa :]( na zime robili), a zadaszona jest w 1/4 trybuna dla Vipów :P

27.03.2007
22:01
[17]

Rommek! [ Pretorianin ]

Nie ma co sie spirac nigdy nie dorównamy stadionom w Anglii , Niemczech Portugali

27.03.2007
22:03
[18]

Loczek [ El Loco Boracho ]

sajes: no ja wcale nie twierdze, że to jest tylko w Poznaniu... po prostu podkreślam, że nie tylko ilość miejsc sie liczy jakby wynikało z "na meczu Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź było 36000 widzów no ale cóż..".

Rommek!: zgadza sie, ale nie do warunków Euro ;)

27.03.2007
22:10
[19]

Rommek! [ Pretorianin ]

Ale Euro to nie tylko stadiony

27.03.2007
22:13
[20]

Loczek [ El Loco Boracho ]

No właśnie :)

27.03.2007
22:15
smile
[21]

Kompo [ aka dajmispokoj ]

Byłem raz, całkiem sympatyczny, ale z zewnątrz przypomina kupę betonu. ;)

28.03.2007
15:36
[22]

Rommek! [ Pretorianin ]

może go obudują

28.03.2007
15:46
[23]

fazikjunior [ Konsul ]

Jeśli jest nowy to normalne, że fajny... Tylko mało miejsc, bo ok. 16 000.

29.03.2007
16:50
[24]

~~Beni0~~ [ Centurion ]

Rommek!------->nie spiroj sie

PS.za mały, za mało łazienek i jeszcze ty nie umiesz sie na nim zachować

myślisz że Szpakowskiego wczoraj zobaczyłeś to błyszczysz?

29.03.2007
16:54
[25]

xkxtx [ Prison Break ]

w poznaniu i chorzowie są wielkie obiekty , ale tak nowoczesnego jak w kielcach nie ma w polsce są plany budowy nowoczesnych stadionów i dobrze ale ten w kielcach jest według mnie najlepszy

29.03.2007
17:02
[26]

Glob3r [ Senator ]

Fajny fajny :).
Ale i tak w Szczecinie jest bardziej pojemny ;)

29.03.2007
17:02
smile
[27]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ocena po meczu reprezentacji:
Murawa tak tragiczna, że to głowa mała.
Doping prawie taki sam, jak na stadionie w Chorzowie (pełna "kultura").

Jednym słowem - lipa.

29.03.2007
17:03
[28]

marwijk [ Konsul ]

Mi się ten stadion podoba, bo z kamery telewizyjnej nie widzę ulicy i samochodów jeżdżących po drodze. Mnie takie widoki dobijają.

29.03.2007
17:08
smile
[29]

~~Beni0~~ [ Centurion ]

Cainoor-------->w sprawie dopingu się z tobą w 100% zgadzam

29.03.2007
17:47
[30]

_Pikuś_ [ House music ]

~~Beni0~~ --> zauważ, że wcześniejsze wypowiedzi były przed meczem w Kielcach

29.03.2007
17:49
[31]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Niestety debiut srednio udany, doping na kadrze powinien byc caly czas, szczegolnie w meczu eliminacyjnym. Pamietam spotkanie z Irlandia, do 90 minuty 0:0, ale jednak kibice ciagle dopingowali i to glosny, tutaj bylo slychac gwizdy, przerwy w kibicowaniu tez bylo dlugie.Stadion bardzo ladny, akustycznie dobry, ale niestety kibice nie dopisali ( nie wszyscy oczywiscie...)

29.03.2007
18:05
[32]

hctkko [ The Prodigy ]

Mieszkam blisko i mogę coś na ten temat napisać :)
1) kibice - nie rozumiem niektórych łosiów, jak można siedzieć, oglądać i nic poza tym :/ honor uratowany został dzięki sektorowi "Młyn" i tym, którzy się do niego w śpiewaniu dołączyli.
2) murawa - są problemy, już 2 razy była zmieniana i dalej nie wiadomo co z nią jest :D kupa kasy w, nomen omen, błoto.
3) miejsc jest 15.500, idealnie jak na Kielce. nie zapominajcie, że stadion dostosowany jest do lokalnych potrzeb - Kielce mają 200 tys. mieszkańców, po co nam stadion na 50 tysięcy miejsc? jak byśmy mieli organizować coś większego, nic nie stoi na przeszkodzie do przebudowy; plany uwzględniają zwiększenie liczby miejsc do dwudziestukilku tysięcy, teraz nie pamiętam.
4) z zewnątrz faktycznie nieciekawie, może się to z czasem zmieni :)

29.03.2007
18:28
[33]

~~Beni0~~ [ Centurion ]

Pikuś------------>zauważyłem

Jeśli chodzi o doping to młyn ( i JA) śpiewa reszta niestety to pikniki

30.03.2007
17:39
[34]

Rommek! [ Pretorianin ]

~~Beni0~~ z tego co wiem ty nie jesteś na młynie więc jesteś piknikem

30.03.2007
18:17
smile
[35]

The Joker [ Konsul ]

Jak na polskie i kieleckie warunki wystarczy ;)

30.03.2007
21:32
smile
[36]

~~Beni0~~ [ Centurion ]

Rommek!--------->z tego co wiem ty nie byłeś na żadnym meczu na starym stadionie więc to ty jesteś PIKNIKIEM tak jak i twój kolega Koza który jest PRZEPIKNIKIEM

a ja wole elite bo jest bliżej gości

30.03.2007
21:35
[37]

Rommek! [ Pretorianin ]

kolego byłem na 5 meczach na starym stadionie a co do kozy to faktycznie PRZEPIKNIK nie lubi piłki a na mecze chodzi

30.03.2007
21:36
[38]

~~Beni0~~ [ Centurion ]

LOL

byłem na 5 meczach

Byłeś z tatusiem kupił ci kiełbache i wpieprzałeś cały mecz

01.04.2007
11:41
[39]

Rommek! [ Pretorianin ]

Korona-Wisła popis scyzorów

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.