GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyrzutnia Ludka :D

27.03.2007
11:23
[1]

j.a.c.k [ Heroes ]

Wyrzutnia Ludka :D



Gierka na chwilę, mój rekord 4907

27.03.2007
11:25
smile
[2]

pajkul [ Generaďż˝ ]

9356 :)
za pierwszym razem :P

27.03.2007
11:28
smile
[3]

Bukol88 [ Pretorianin ]

hehehe fajna gierka

27.03.2007
11:28
[4]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Za ktorymstam :P
11409

27.03.2007
11:43
[5]

Robcio1222 [ Ubinator ]

----->

27.03.2007
11:52
[6]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Chyba nie da się więcej... ;)

27.03.2007
12:23
[7]

pajkul [ Generaďż˝ ]

W komentarzach na stronie z gra jest wynik 806536 ;p

27.03.2007
12:34
[8]

Arczens [ Legend ]

Jakos nie idzie mi wystrzelic go na wiecej niz ~3300

27.03.2007
12:42
smile
[9]

Darek21 [ Miesiąc FiGhTeR ]

8100

za 3 razem :)

27.03.2007
12:51
smile
[10]

Reavek [ Tukan ]

heh, ile już gier na takim pomyśle było, ale ta całkiem fajna ;)

27.03.2007
12:56
[11]

Łyczek [ Legend ]

Więcej nie mogę :P

27.03.2007
13:02
smile
[12]

Stachu_PL [ Ghost ]

11639 :D

27.03.2007
13:03
[13]

noname89 [ Bez Imienia ]

11 001 to mój rekord, nie najlepiej ale jestem zadowolony :P

27.03.2007
13:12
[14]

pajkul [ Generaďż˝ ]

:)

27.03.2007
13:30
smile
[15]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

12388

27.03.2007
14:04
[16]

Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]

Mój rekord to ~5000

27.03.2007
14:20
[17]

wacek666 [ 666 ]

17557 to moj nowy rekord

27.03.2007
14:25
[18]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Mój rekord to ok 9100.

Ma ktoś może linka do podobnej gierki,w której naparzało się w rowerzystę z palanta? :)

27.03.2007
14:32
[19]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Mnie już przestały bawić takie gierki. Za dużo ich.

27.03.2007
15:15
[20]

arek_pl [ Pretorianin ]

póki co mój najlepszy wynik to 9223

27.03.2007
15:20
smile
[21]

hohner111 [ TransAm ]

9620...

edit: 10884...

27.03.2007
15:23
[22]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Hohner nie łam się :D


Edit:ustawcie sobie nawiększą prędkość myszki i no problem:P

27.03.2007
15:24
[23]

czekers [ make love not war ]

9454

27.03.2007
15:28
[24]

hohner111 [ TransAm ]

10915 xP

edit: 13588 no juz lepiej...

27.03.2007
15:33
[25]

hohner111 [ TransAm ]

17437 i na tym koncze bo ide do domu ;P

28.03.2007
11:43
[26]

pajkul [ Generaďż˝ ]

2500 dpi + najwyzsza predkosc kursora i 20000 bez problemu. ;p

28.03.2007
12:04
[27]

johny Rambo [ Chor��y ]

:P

29.03.2007
03:15
[28]

Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]

:)

29.03.2007
08:03
smile
[29]

marwijk [ Konsul ]

Kiedyś było coś podobnego, ale z pingwinem.

04.04.2007
08:06
[30]

istword [ Centurion ]

4732 : )

04.04.2007
08:27
[31]

m1a87z [ asd123 ]

ja mialem ok. 5k

04.04.2007
11:16
[32]

Obiwan1992 [ komandor ]

fajne to ale najlepsze to 2tyś z groszami

04.04.2007
11:41
[33]

eltexo [ Konsul ]

12340 ;)

//edit
13885 ;)


###
14720 ;)

###
15467 :)

04.04.2007
11:43
smile
[34]

WTF? [ Pretorianin ]

16231

04.04.2007
12:12
[35]

KarolRadom [ Konsul ]

4700 :D

04.04.2007
12:34
[36]

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]

10400 więcej nie moge wycisnąć :D

04.04.2007
16:52
smile
[37]

Mac94 [ Konsul ]

fajna gierka

04.04.2007
17:15
smile
[38]

Kozi89 [ Senator ]

7641

Naprawdę fajne. Można było sie spodziewać kolejnej kopii gry z yeti, a tutaj coś bardziej oryginalnego :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.