j.a.c.k [ Heroes ]
Wyrzutnia Ludka :D
Gierka na chwilę, mój rekord 4907

pajkul [ Generaďż˝ ]
9356 :)
za pierwszym razem :P

Bukol88 [ Pretorianin ]
hehehe fajna gierka
pajkul [ Generaďż˝ ]
Za ktorymstam :P
11409
Robcio1222 [ Ubinator ]
----->
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Chyba nie da się więcej... ;)
pajkul [ Generaďż˝ ]
W komentarzach na stronie z gra jest wynik 806536 ;p
Arczens [ Legend ]
Jakos nie idzie mi wystrzelic go na wiecej niz ~3300

Darek21 [ Miesiąc FiGhTeR ]
8100
za 3 razem :)

Reavek [ Tukan ]
heh, ile już gier na takim pomyśle było, ale ta całkiem fajna ;)
Łyczek [ Legend ]
Więcej nie mogę :P

Stachu_PL [ Ghost ]
11639 :D
noname89 [ Bez Imienia ]
11 001 to mój rekord, nie najlepiej ale jestem zadowolony :P
pajkul [ Generaďż˝ ]
:)

Viroxis [ Generaďż˝ ]
12388
Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]
Mój rekord to ~5000
wacek666 [ 666 ]
17557 to moj nowy rekord
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Mój rekord to ok 9100.
Ma ktoś może linka do podobnej gierki,w której naparzało się w rowerzystę z palanta? :)
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Mnie już przestały bawić takie gierki. Za dużo ich.
arek_pl [ Pretorianin ]
póki co mój najlepszy wynik to 9223

hohner111 [ TransAm ]
9620...
edit: 10884...
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Hohner nie łam się :D
Edit:ustawcie sobie nawiększą prędkość myszki i no problem:P
czekers [ make love not war ]
9454
hohner111 [ TransAm ]
10915 xP
edit: 13588 no juz lepiej...
hohner111 [ TransAm ]
17437 i na tym koncze bo ide do domu ;P
pajkul [ Generaďż˝ ]
2500 dpi + najwyzsza predkosc kursora i 20000 bez problemu. ;p
johny Rambo [ Chor��y ]
:P
Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]
:)

marwijk [ Konsul ]
Kiedyś było coś podobnego, ale z pingwinem.
istword [ Centurion ]
4732 : )
m1a87z [ asd123 ]
ja mialem ok. 5k
Obiwan1992 [ komandor ]
fajne to ale najlepsze to 2tyś z groszami
eltexo [ Konsul ]
12340 ;)
//edit
13885 ;)
###
14720 ;)
###
15467 :)

WTF? [ Pretorianin ]
16231
KarolRadom [ Konsul ]
4700 :D
Zeus1990 [ Generaďż˝ ]
10400 więcej nie moge wycisnąć :D

Mac94 [ Konsul ]
fajna gierka

Kozi89 [ Senator ]
7641
Naprawdę fajne. Można było sie spodziewać kolejnej kopii gry z yeti, a tutaj coś bardziej oryginalnego :)