GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Enemy Territory: Quake Wars. Czekamy na premierę :) |1|

26.03.2007
19:04
smile
[1]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Enemy Territory: Quake Wars. Czekamy na premierę :) |1|

O grze
Enemy Territory: Quake Wars stawia na przeciw siebie ziemską armię (Global Defense Force) i atakującą ziemię, obcą rasę Strogg. Stawia gracza na pierwszej linii frontu, dając mu do dyspozycji poteżny arsenał broni, wiele pojazdów, strategię działań zespołowych, kształtowanie postaci podczas rozgrywki, możliwość rozgrywania misji zarówno w dzień jak i w nocy.Do tej pory, gracze walczyli o przetrwanie i zwycięstwo na planecie Strogg'ów. Enemy Territory: Quake Wars wraca do punktu, w którym to wszystko się zaczęło - inwazji Strogg'ów na Ziemie. Do wyboru jest po pięć różnych klas żołnierzy dla obu armii - Strogg'ów i Global Defense Force. Dla każdej rozgrywki zespoły muszą wybrać swoje bazy, ustalić strategię działań. Jak już wcześniej wspomniałem działania wojenne mają miejsce zarówno w dzień jak i w nocy co także trzeba brać pod uwagę przy przygotowaniach do bitew.Gra wykożystuje wszystkie najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dynamiczne oświetlenie i cieniowanie oraz niesamowicie szczegółowe środowisko dzięki zastosowaniu MegaTexture. Gra opiera się o Engine Doom 3.Do ET:QW dodano pojazdy - więcejKlasySoldier / Żołnierz
Żołnierz jest podstawową jednostką szturmową. Może nosić ciężkie bronie. Jego głównym zadaniem jest zwalczanie pojazdów jak i piechoty. Nie posiada żadnych specjalnych umiejętnośc

Covert Ops / Szpieg
Świetny w ataku z dystansu jak i z bliska przy odpowiednim wyborze arsenału. Bardzo pomocny jako zwiadowca, dzięki możliwości upodobnieniu się do Stroggów może wedrzeć się nie zauważony do bazy wroga.

Engineer / Inżynier
Jego zadaniem jest budowanie, reperowanie celi lub pojazdów. Nie raz podczas gry inżynier będzie musiał wykonać powierzone mu zadanie, a w ostateczności pomóc swoim towarzyszom w ataku

Field Ops / Radiooperator
Brakuje amunicji? Wezwij Field Opsa. Dzięki unikalnej umiejętności może rozdawać amunicję ale na tym się nie kończy jego rola. Dysponuje on największą siłą ognia spośród wszystkich klas, a to dzięki artylerii.

Medic / Medyk
To postać wyjątkowa, przez co jest bardzo ceniona w drużynie. Potrafi leczyć postrzelonych towarzyszy oraz reanimować tych, którzy są ciężko ranni. Wyposażony jedynie w karabin szturmowy nie nadaje się na pierwszy ogień.

Constructor / Konstruktor
Inżynier Stroggów jest ekspertem w budowaniu i naprawianiu dynamicznych celów oraz antipersonnel, anti-vehicle turrets. Do wyboru ma dwie bronie: Nailgun lub zmodyfikowany Lacerator zintegrowany z wyrzutnią granatów.

Infiltrator
Infiltrator może użyć ciała zabitego GDF do infiltracji bazy przeciwnika. Dzięki Railgunowi może siać spustoszenie z dalekiej odległości. Na bliskim również dobrze sobie radzi.

Oppressor / Ciemieżca
Tak samo jak Field Ops posiada ogromną siłę rażenia, lecz tym razem miejsce artylerii zajmuje technologia prosto z przyszłości. Jednak względem swojego odpowiednika w szeregach GDF rolę rozdawania amunicji przejął kto inny.

Aggressor / Agresor
Jednostka ofensywna Stroggów, może używać ciężkie bronie jak szybkostrzelny Hyperblaster lub Obliterator Bosonic Orb. Posiada dużą ilość Shrap grenades i ładunki wybuchowe Plasma Charge.

Technician / Technik
To więcej niż medyk w obcej skórze. Dzięki Strogent Tool może stworzyć jedno-razowego spawna z ciała umierającego GDF. Natomiat Strogent Cells odnawia zarówno życie oraz amunicje.


FAQ


P: Co to Enemy Territory: Quake Wars?
O: Enemy Territory: Quake Wars to gra FPS (First Person Shooter) osadzona w nieodległej przyszłości, w której można zarówno rozgrywać dzienne jak i nocne misje, gra posiada wiele rodzajów broni i pojazdów. Enemy Territory: Quake Wars pozwala graczom walczyć po jednej ze stron, ludzi lub strogg, o dominacje nad Ziemią.


P: Czy Enemy Territory: Quake Wars będzie dodatkiem do Enemy Territory?
O: Nie, będzie to oddzielna gra.


P: Czy Enemy Territory: Quake Wars będzie płatne?
O: Tak, cena gry prawdopodobnie będzie w okolicach 100zł (na początku).


P: Czy w Enemy Territory: Quake Wars będzie trzeba płacić abonament (jak np. w WoW)?
O: Nie.


P: Kiedy wyjdzie Enemy Territory: Quake Wars?
O: Nie ma oficjalnej daty, prawdopodobnie w 2007 roku (marzec - investor.activision.com/games.cfm).


P: Dlaczego data wydania została przesunięta?
O: Tego tak naprawdę mogą być pewni tylko developerzy, lecz zapewniają oni, iż aby zapobiec wypuszczenia na rynek "bubla" niezbędne są dodatkowe usprawnienia balansujące asymetryczne drużyny oraz dalsze testy.


P: Jak dużo graczy może grac w Enemy Territory: Quake Wars?
O: Deweloperzy podają, że optymalna ilość graczy to od 24 do 32, lecz tak naprawdę ilość graczy ograniczana jest tylko przez admina serwera.


P: Czy będzie jakiś system rang w Enemy Territory: Quake Wars?
O: Tak, będzie podobny do tego, który jest w Enemy Territory.


P: Czy Enemy Territory: Quake Wars będzie posiadało tryb rozgrywki jednoosobowej?
O: Nie.


P: Kiedy zostanie wydaje demo Enemy Territory: Quake Wars?
O: Demo zostanie wydane 3-4 tygodnie przed grą.


P: Jak będzie działał "spawn point"?
O: Podobnie jak w Enemy Territory. Z tym, że w celu uniknięcia "spawnowania" (zabijania gracza zaraz po tym jak pojawi się na mapie) w niektórych miejscach gracz zrzucany będzie ze spadochronem.


P: Jakie zmiany developerzy wprowadzili w enginie stworzonym pod DOOM 3?
O: Silnik DOOM'a 3 został poddany dziesiątkom modyfikacji, głównie w dwóch kierunkach - optymalizacji kodu sieciowego (maksymalna ilość graczy w grze sieciowej DOOM 3 jest dużo mniejsza od tej z ET:QW) oraz umożliwienia wielkich potyczek w otwartym terenie. W celu optymalizacji gry multiplayer stworzono system nazwany "Area of Relevance" ( w wolnym tłumaczeniu strefa ważnych informacji), dla zminimalizowania potrzeb sprzętowych podczas walki w otwartym terenie stworzono min. Megatexture.


P: Czym jest technologia Megatexture?
O: Jest to zastąpienie setek małych tekstur, pojedynczą, wielką teksturą.Megatexture jest dokładnie opisany w artykule o tym samym tytule.


P: Na czym polega "Area of Revelance"
O: Jest to system, dzięki któremu ogranicza się wysyłanie do gracza informacji, które w danym momencie nie są mu potrzebne. Bazuje na rozdzieleniu stref wokół gracza na te, z których czerpie wszystkie szczegóły i na te bardziej odległe, o których szczegółowa wiedza nie jest mu w tym momencie potrzebna. Artykuł o tej technologii wkrótce...


P: Czy fabuła w ET:QW jest powiązana z tą znaną z serii Quake?
O: Tak, Quake Wars jest osadzone w świecie Quake'a. Akcja gry toczy się około roku 2065, przed wydarzeniami znanymi nam z Quake'a 2 i 4. Mimo bycia grą oddzielną, bezpośrednio niepowiązaną z Quake oraz toczącą się dużo wcześniej, duża waga przywiązywana jest do wiernego odzwierciedlenia spójnej rzeczywistości inwazji Strogg'ow.


P: Z jakimi brońmi będziemy mieli do czynienia w Quake Wars?
O: Gdy rozważamy siły GDF, jest to broń typowo konwencjonalna, wyrzutnie rakiet, artyleria, karabiny szturmowe i snajperskie, bomby z zapalnikiem reagującym na ruch, miny przeciwpancerne itd. Wyposażenie GDF będzie bardzo podobne do tego, jakie można by sobie wyobrazić armie NATO za 50-60 lat.
Gdy jednak rozważamy arsenał, którym dysponują Strogg, różni się on znacznie. Najeźdźcy będą wyposażeni w broń wykorzystującą wiązki energii, cybernetyczne systemy komunikacji wbudowane w ciało, urządzenia manipulujące grawitacją, a także większy zasób broni zadających obrażenia na obszarze, oraz obrażenia w przeciągu czasu (np 5 punktów życia traconych co sekundę przez 7 sekund po trafieniu).


P: Czy do Quake Wars powstaną jakieś modyfikacje?
O: Już teraz możemy być tego pewni. Id software jest znane z wypuszczania narzędzi do modyfikacji gry, Splash Damage natomiast zaistniało jako team, który wypuścił mod do Quake'a. Producenci już zapowiedzieli wypuszczenie SDK ( source development kit) czyli zestawu narzędzi potrzebnych przy tworzeniu modyfikacji. Listę modyfikacji już zapowiedzianych oraz ich krótkie opisy znajdziesz tutaj.


P: Jak bardzo zróżnicowane będą warunki, w jakich przyjdzie nam walczyć?
O: Choć bazowo mapy zbudowane są w trzech "stylach" - pustynnym, umiarkowanym oraz arktycznym, żadna z map nie będzie nawet trochę podobna do jakiejkolwiek innej. Stanie się tak dlatego, iż zmagania toczyć się będą podczas różnych pór dnia i nocy oraz uwarunkowań atmosferycznych.
Poza tym dzięki technologii Megatexture teren, po którym będziemy biec, jeździć, czy na którym będziemy strzelać wpływa na zachowywanie się postaci czy też pojazdu. Walka na piaszczystych drogach mapy Valley, zdecydowanie różni się od tej na lodowatej Ark, czy też gdy teren będzie silnie zarośnięty.Już nie mogę się doczekać tej gierki ;)

26.03.2007
19:09
[2]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

nie ty jeden.

Ciekawi mnie jak rozwiązano kwestię pojazdów ( w ET jest to zrobione całkiem nieźle).

MOeźle zapowiada się też klasa Technician i jego Strogent Tool.

szkoda jedynie że na moim zołmie gra chyba nie ruszy

26.03.2007
19:15
smile
[3]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Gimli przypomniałeś mi ;)

Serwis etqw.com podaje że rekomendowane wymagania to:

System: Windows XP lub Linux
Procesor: Pentium 4 2.4GHz lub Athlon64 3000 lub lepszy.
Karta graficzna: GeForce FX 5700 lub Radeon 9600 lub lepsza.
CD-ROM: CDRom 52x lub DVD-ROM 16x
RAM: 512MB RAM
Internet: 1024KBPS lub lepszy

natomiast minimalne:

System: Windows 98/2000/ME/XP lub Linux
Procesor: Pentium PIII 800 MHz Process lub AMD Athlon
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 2™ lub ATI Radeon™ 7000
CD-ROM: 4X
RAM: 256MB RAM
Internet: 512KBPS

Na minimalnych mi odpali :P I tak nie długo kupuję nowy ;)

26.03.2007
19:18
smile
[4]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

chyba kpisz z tymi wymaganiami?? gdyby to była prawda to skakałbym ze szczęścia :D:D:D:D:D

spokojnie spełniam minimalne i zostaje jeszcze pewien zapas:D:D

26.03.2007
19:23
smile
[5]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Gimli :P

Chociaż myśląc realnie, wymagania mogą być nie prawdziwe. America's Army ma gorszą grafikę niż ET:QW a chodzi mi na minimalnych opcjach (i tak się tnie)


Gimli jaki masz komputer ?

26.03.2007
19:23
[6]

Amadeusz ^^ [ World of Warcraft ]

Nie jarajcie się tymi wymaganiami, są wyssane z palca (moim zdaniem). Jak gra o grafice znacznie lepszej od np. Battlefield 2 (nie mówię już o nowych produkcjach vide Rainbow Six, Splinter Cell) może mieć wymagania gry sprzed kilku lat?

26.03.2007
19:26
[7]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Jamkonorek- doom chodził u mnie dosyć ładnie więc może...

Amadeusz- też mi się wydaje że wymagania są zaniżone. ale tak dokońca nie wiadomo czy grafika będzie jakaś powalająca. gra oparta jest na silniku D3 który nie potrzebuje smoka do uruchomienia. dużo zależy też od optymalizacji

26.03.2007
19:27
[8]

Foks!k [ Volleball - ]

Widze ze ta gra mi pójdzie na moim kompie :) Choc sam wole jednak starego dobrego Wolfa :) I chyba nikt go nie przebije !!

26.03.2007
19:30
smile
[9]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Ja nadal gram w W:ET ale nie będę mówił która lepsza, jak jeszcze nie grałem w ET:QW :p
Ale to prawda że W:ET wymiata, potwierdza to liczba serverów :P

26.03.2007
19:31
[10]

Amadeusz ^^ [ World of Warcraft ]

"ale jeśli jesteś w stanie grać w Doom 3 to będziesz mógł grać w Enemy Territory: Quake Wars."

Wyżej wklejony tekst to oczywiście urywek tekstu ze strony którą podał Jamkonorek. Zapomniano tylko dodać, że Doom III chodził na GeForce MX400, a np. Quake IV oparty na tym samym silniku mocno tnie na GeForce 4200 Titanium. O Prey (z grafiką gorszą od QW:ET) w ogóle nie wspomnę.

26.03.2007
19:34
[11]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Jamkonorek- powiedziałbym raczej że tak dużą popularność ET zdobyło dzięki swojej cenie (a właściwie jej braku). Chociaż to oczywiście nie zmienia faktu że jest to najlepsza gra jaka kiedykolwiek wyszła.

Amadeusz- srać te wszystkie GF. Ważne żeby na radku 9250 poszło ;)

26.03.2007
19:39
smile
[12]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Ja tam się wymaganiami nie martwię, bo jak już mówiłem kupuję nowy PC nie długo :p
Najważniejsze teraz żeby wyszedł dobrze zoptymalizowany, bez błędów :P

26.03.2007
19:39
smile
[13]

Foks!k [ Volleball - ]

Ale to prawda że W:ET wymiata, potwierdza to liczba serverów :P


Wyjdzie QW i liczba serwerów spadnie, spadnie ilośc turniejów i spadnie liczba graczy :) Najlepsi odejdą :) Zostana sami low skilowcy :) Moze to i lepiej większe szanse dla mnie i dla mojego klanu że coś osiągniemy :)

26.03.2007
19:43
smile
[14]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Moze to i lepiej większe szanse dla mnie i dla mojego klanu że coś osiągniemy :)

jak to się mówi: Nadziej matką głupich :) <joke>

liczba serwerów spadnie, spadnie ilośc turniejów i spadnie liczba graczy :) Najlepsi odejdą

zgadzam się niemal we wszystkim poza jednym. Ci najlepsi nadal bedą grać w ET a przynajmniej z sentymentu czasami odpalą sobie gierę. takiej gry nie da się zostawić z dnia na dzień. Miejmy nadzieję że także odejda wszyscy cziterzy (i już nie wrócą:))

26.03.2007
19:45
smile
[15]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Ja ET nie zostawię :P Zawszę znajdzie się miejsce dla niego na moim dysku :D

26.03.2007
19:46
smile
[16]

wacek666 [ 666 ]

mam nadzieje ze premiera wyznaczona na czerwiec juz sie nie zmieni bo sama gre to sie zabardzo nie martwie bo jezeli ma byc na zasadzie W:ET to napewno sie uda.

26.03.2007
19:49
[17]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

jezeli ma byc na zasadzie W:ET to napewno sie uda.

tak. to ma być na zasadzie starego ET. takie stare ET tylko inna grafika i inne realia (chociaż podobno już powstaje mod który ma przeniesc QW do WWII :D).

Im mniej czasu pozostaje do premiery tym mniej czasu na poprawienie grafiki i tym samym zwiększenie wymagań. A to zaliczam na +

chociaż coraz mniej czasu na optymalizację silnika i to jest -

26.03.2007
19:56
[18]

esaar [ e5 > all ]

Moze ktos uzna, ze sie czepiam, ale jest maly blad we wstepniaku:

P: Jak będzie działał "spawn point"?
O: Podobnie jak w Enemy Territory. Z tym, że w celu uniknięcia "spawnowania" (zabijania gracza zaraz po tym jak pojawi się na mapie) w niektórych miejscach gracz zrzucany będzie ze spadochronem.

Powinno byc "spawn killingu" :) Samo 'spawnowanie' to poprostu pojawienie sie na mapie.

26.03.2007
20:01
smile
[19]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

esaar

Dobrze że zauważyłeś :) W następnej poprawię to czyli za jakiej 281 postów ;p

Niech przedłużą datę wydania, tylko niech będzie w 99% sprawny i bez błędów ;)

26.03.2007
21:17
smile
[20]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

esaar- teraz na polskich serwerach ET praktycznie nie mówi się spawnkill tylko spawnowanie. takie spolaczenie :)

26.03.2007
21:48
smile
[21]

Foks!k [ Volleball - ]

będą bugi będą błędy i to na pewno :) Ale po miesiącu wydadzą patcha i będzie gites :) juz sie ciesze bo będę sobie mógł dobre cfg zrobić :) ALbo na starym jechać z W ET xDD

27.03.2007
17:03
smile
[22]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Mam nadzieje że zrobią mody w stylu ET Pro albo Jaymod ;)

"iFoks!k [Medyk]

będą bugi będą błędy i to na pewno :)(...)
"

Powiedz jaka gra nie ma błędów :P


ciekawostka


Czy modele zawodników odzwierciedlają ich status życia/amunicji?
Wszystkie przedmioty niesione przez zawodnika są widoczne na jego stroju. Gdy kolega z twojej drużyny GDF nie ma więcej amunicji, będziesz widział brak magazynków na jego stroju. Gdy Strogg ma mało życia jego plecak jest do połowy pusty. System shaderów jest stworzony tak by dodawać/usuwać pewne przedmioty by zagwarantować bardziej realistyczne środowisko.

27.03.2007
17:10
smile
[23]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Sorry że jeden pod drugim ale

"Jak często gracze będą się 'odradzać' ?
Czas spawnu będzie na pewno różny na każdej mapie z troszkę dłuższym czasem dla drużyny broniącej. Czas spawnu będzie wynosił ok. 20-30 sekund. Odrodzeni w „zwykły” sposób gracze są nieśmiertelni przez okres 5 sekund, natomiast dla osób odrodzonych na punktach spawnu ustawionych przez Medyków, bądź reanimowanych czas nieśmiertelności wynosi nieco poniżej 5 sekund."

hmmm ciekawe
Coś mi się wydaje że moją ulubioną stroną będą Strogg'owie ;)

27.03.2007
17:30
smile
[24]

Foks!k [ Volleball - ]

Dla mnie medyk i Fild I enginer :]

27.03.2007
17:32
[25]

piotros100 [ Legionista ]

hehe az łezka sie w oku kreci , jak sie przypomni ile to sie gralo w stare poczciwe ET .....ehh

27.03.2007
17:34
smile
[26]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Mnie ciekawi jak spawny medycy ustawią ;)
Zajebiscie wygląda field Stroggów z tymi takimi odnóżami na plecach :P

Widziałem coś w stylu nalotu z W:ET zamiast bomb był laser.

Bardzo dobrze że ma pojazdy ;)

Nie zauważylem medyka u Stroggów

Może Battlefielda dogoni :)

27.03.2007
17:38
[27]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Jamkonorek- z tymi spawnami to będzie pewnie jak w starym ET- wyjątkowo dziwna sprawa. CZasami trzeba czekać 25s i człowieka szlag jasny trafia. Ale gdy się to nieco głębiej przemyśli to krótsze spawny zepsułyby rozgrywkę która byłaby bez sensu.

Ja tam chętnie pogram engiem- moja ulubiona klasa w ET. niestety nigdzie nie wyczytałem czy budować będzie można tylko w ustalonych miejscach tak jak było w ET (bariery,mosty,gniazda CKM) czy będzie możliwa budowa w każdym miejscu (przynajmniej części "budowli" np.: umocnienia z worków piasku czy stanowiska CKMów).


EDIT:
na jednym z filmików widziałem jak dziwne coś spada z nieba. Była to jakby kapsuła z zaopatrzeniem z której eng coś tam konstruował ( coś jak w W40k DoW). gdyby tak wyglądało wznoszenie konstrukcji byłbym w siódmym niebie :D

27.03.2007
17:41
smile
[28]

Foks!k [ Volleball - ]

Będą tak jak w Et flagi czy punkciki :) i medycy będą migli wybierać w którym z punktów maja odradzać się gracze z Teamu. :)


hehe az łezka sie w oku kreci , jak sie przypomni ile to sie gralo w stare poczciwe ET .....ehh


No Niedawno minęło 2 lata jak zacząłem grac w Et po necie :] ehh pamiętam te gry z GOlem to chyba od graczy z GOl'a nauczyłem sie tak grac :p Przez prawie 1.5 roku codziennie grałem w Et po co najmniej 1.5 h ( w soboty spędzało sie nawet po 4 h ;] )


Ciekawi mnie jedno :) Powiedzmy ze granat wybuchnie koło ściany czy sciana sie rozwali :P

27.03.2007
17:43
smile
[29]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Tu masz odp na pytanie

- Strogg Trening(odp)

- Oficjalny filmik

Można stawiać praktycznie gdzie się chce te działa;)

Ale tam pisało coś o spawnach przez medyków ustawionych, nie jestem pewny ale chyba gdzieś czytałem że med z ciała może spawn zrobić :O

Fox!k --------> aha

27.03.2007
17:45
[30]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Ciekawi mnie jedno :) Powiedzmy ze granat wybuchnie koło ściany czy sciana sie rozwali :P

miejmy nadzieję że nie. Gdyby można było niszczyć otoczenie to cały aspekt taktyczny gry opierałby się na : zniszcz całe otoczenie a dopiero później zabierz się za wroga. Trochę to by wtedy przypominało bezmyślną rzeź w stylu... Quake?;).

Chociaż z drugiej strony taki nagły atak zza ściany mógłby być niezły

27.03.2007
17:48
smile
[31]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

To chyba będzie można ustawiać


Tylko żeby technologie i pojazdy były dobrze wyważone między stronami

27.03.2007
17:54
smile
[32]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

the invasion begins 2006

coś sie spóźniają ci stroggowie


EDIT:

jamkonorek- technologię i siłą ognia według mnie będą wyważone po obu stronach. Bardziej obawiam się tego że działa i stacjonarne maszyny mają zbyt dużą siłę ognia. na tym pierwszym filmiku ten karabin przecież w kilka sekund masakruje 4 żołnierzy

27.03.2007
17:58
smile
[33]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Było tyle końców świata na Gol'u więc wszystkie ważniejsze daty na iwazję były już zajęte :P
- GDF Trening

Gimli syn Gloina no rzeczywiście nic z nich nie zostało :P może będzie można postawic tylko na swoim terytorium ? albo tylko kilka lub niedaleko od bazy

27.03.2007
18:07
[34]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

no ograniczenia napewno jakieś będą. tak to wystarczy nabudować tego dziadostwa wokół bronionego obiektu i pewna wygrana :)

Z tego ostatniego filmiku fajnie zapowiada możliwość wezwania przez fielda wsparcia artyleryjskiego tylko po wybudowaniu przez enga tych armat. Zmusi to do współpracy i grania dla drużyny

27.03.2007
18:21
smile
[35]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

A tu macie Gameplay ;)

Te pojazdy są zajebiste, fajnie zrzucić na tyły wroga kilku spadochroniarzy (mam nadzieje że będzie spadochron). Ciekawe czy można będzie zabijać defibrylatorem tak jak w BF 2 :)

27.03.2007
18:27
[36]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

filmik "lekko" przycina. mam nadzieję że był nagrywany na pentium III i 256 MB ramu:)

no spadochrony to byłby wypas. chociaż mogłyby być zbyt łatwym celem dla wroga

27.03.2007
18:30
[37]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Gimli syn Gloina no masz rację, działka by ich zmasakrowały.
Chyba że działka nie będą do spadochroniarzy walić

27.03.2007
18:38
smile
[38]

Foks!k [ Volleball - ]

Obejrzałem i mi sie podoba :) Chyba jedynym trudniejszym zadaniem będzie rozróżnienie wroga :P

27.03.2007
18:41
smile
[39]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

EE raczej GDF nie pomylisz ze Stroggami :p
A nawet jak się przebiorą to będzie widać im te kable :P Chyba że to żart :P


GDF Team ------------------------------>

27.03.2007
18:43
smile
[40]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Mi się podoba ten pierwszy/najbliższy, zdaje się że to odpowiednik Field'a u GDF

Strogg Team -------->

W necie nie znalazłem nic na temat medyków u Strogg'ów.

27.03.2007
18:57
[41]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Strogg team 2

27.03.2007
18:59
smile
[42]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

GDF Team 2

27.03.2007
20:07
[43]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

UP

Co takie pustki ??
Myślałem że będzie dzisaj ze 100 postów. Widzę że mało osób z W:ET interesuje ET:QW ;(

27.03.2007
20:12
smile
[44]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

wszyscy czekamy by pobiegac z super skinami karabinow i natluc tabuny "zlych" stroggow :D

27.03.2007
20:23
[45]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

ehh. chyba już wiem która strona konfliktu będzie moją ulubioną. Nie widzi mi się bieganie tym czymś po planszy. Jednak pozostanę człowiekiem.

Spójrzcie na cienie na tym pierwszy obrazku. Szczena opada. Tylko w stalkerze widziałem coś podobnego. Oczywiscie takie cienie muszą być jeszcze w grze. Na obrazku to każda gra ładnie wygląda. Chociaż po co ja to mówię?? na moim złomie o takich cieniach nie będzie mowy :)

27.03.2007
20:26
smile
[46]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Jeszcze jedno fajne zdjęcie znalazłem ;)

Fajnie lecą iskry jak strzelił w tą skrzynie, mam nadzieje że chociaż zostaną kule w ścianach :)
Fajnie też wyglądają te ukruszenia na broni i ta mgła/woda na ostatnim zdjęciu.

No cienie rzeczywiście wymiatają. Mnie kusi żeby być Strogg'iem, ale człowiek mi też pasuję. Jak pogram do dokładniej powiem. Na przykład w ET wolę grać Axis niż Allies.

27.03.2007
20:30
[47]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

pffff... co to za broń?!

ale znów te fajne cienie- tym razem skrzyń

moja k. grafiki patrząc na te screeny już się boi kiedy pomyśli że za pół roku albo płynnie coś takiego wyświetli albo na śmietnik :)

wolę grać Axis niż Allies.

ja także. chociaż pozycja obrońcy ( a taką głównie mają AXIS) jest nieco trudniejsza niż atak. Ale nic nie odbierze przyjemności kiedy drużyna przeciwna spóźniła się z podłożeniem dynamitu o 5 sek.:)
Niestety coraz rzadziej w ET gra się na OBJ

27.03.2007
20:34
smile
[48]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Na filmiku widziałem coś takiego u Strogg'ów bodajże, dlatego nie jestem pewny co do grania nimi.
Axis też wolałem z powodu MP-40 i Akimbo Luger's. Chciałbym grać Axis w ataku, ale lubię bardzo np. Gold Rush, Fuel Dump. Mogę grać Allies ale tylko na Oasis.


Pomyślałem że może się przydać ;)Lista stałych bywalców
1. Jamkonorek
2. Gimli syn Gloina (jeśli chcesz oczywiścię)

27.03.2007
20:36
smile
[49]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

No to teraz mogą tę gre wydać, bo zmieniam neta na szybszego :D

27.03.2007
20:40
smile
[50]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Axis też wolałem z powodu MP-40 i Akimbo Luger's.

przecież MP40 równie dobrze mógł nosić hamerykanin :) a Akimbo luger's z cały szacunkiem nie umywało się do podwójnego colta. Te bronie miały dokładnie taką samą siłę ognia ale jednak z coltami to sie wyglądało na typowego zabijakę. Jakbyś był prosto z matriksa.

Zresztą ciekawi mnie jak sprawa bonusów związanych z awansami w armii będzie wyglądała w QW. może będą znów podwójne colty?? i Adrenalina (ale w nowoczesnej formie pigułek :)) dla medyka :D

EDIT:

A chętnie znajdę się na liście bywalców (chociaż to jest mój zastępczy nick- podstawowy to szarzasty)

Oasis to moja ulubiona plansza w ET- niemcem gra się na niej zajebiście. Zresztą cała kampania północnoafrykańska jest na mój gust lepsza i ciekawsza.

27.03.2007
20:54
smile
[51]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Ale hamerykaninem trzeba było ją zdobyć :P. Po za tym skin fajniej wyglądał. A MP-40 takie jakieś fajniejsze, Thompson taki sztywny. Pozatym lubię język niemiecki więc voicechat sprawia mi przyjemność. Na w razie ET:QW nic nie wiadomo na temat umiejętności. Wiem tylko że będzie licznik, ale czy będą jakieś bonusy to nie wiadomo. Zdaje się że w formie takich większych kapsułek jest apteczka, tak mi się wydaje że na filmiku med rzucał. Nie wiem co z medem Strogg'ów bo w necie nie jest opisany. Fajnie że jak masz 2 magazynki do karabinu widać że masz ja w kieszeni włożone, a jak nie masz to po prostu ich nie ma w kieszonkach stroju ;)

No więc

Lista stałych bywalców
1. Jamkonorek
2. szarzasty/Gimli syn Gloina

Żeby do pisać się do Listy Stałych Bywalców należy się zgłosić do jej członków (bez skojarzeń :P) a oni uzgodnią czy przyjmą czy nie

27.03.2007
21:39
smile
[52]

Foks!k [ Volleball - ]

dużo można by tu było dyskutować na temat ET :) moja ulubiona bronią jest thompson lobie grac i w axis i Alince :) w zależności na jakiej mapce :) Lubie bronić bo zawsze można gdzieś sie zakampić ;] Mapek jest dużo poczynając os sw_gold ,radar( kocham ta mapie), alder, Warbel, oasis (kiedy ja na niej grałem ) kończąc na ctf'ach.

Lubie często chodzić z akiumbo :] czasami jak sie gra na UPC (tak dla zabawy) to jak zdobędę Akiumbo ( niecałe 10 min na tym serwie) to potem biorę PF'a i sie z nimi bawię :P


Lista stałych bywalców
1. Jamkonorek
2. szarzasty/Gimli syn Gloina
3. Foks!k

28.03.2007
07:46
smile
[53]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

hmmm. w encyklopedii GOLa jak polski wydawca widnieje LEM. Chyba lepiej trafić się nie mogło. Jest szansa że tłumaczenia nie będzie (przetłumaczyliby to pewnie CDP i Cenega) ew. tylko menu będzie po polsku a cena nie będzie bardzo wysoka (jak gry wydawane przez EA Polska). CDP gdyby miało wydać tą grę pewnie pokusiłoby się o pełne spolszczenie i zamiast "i need ammo" w grze wołanoby "potrzebuję amunicji":) wyobraźcie sobie teraz że gracie a tu nagle jakiś głos z głośnika woła: potrzebuję amunici... no właśnie:)

btw. czemu brak ograniczeń wiekowych?? na moje oko to będzie minimum +16

28.03.2007
10:12
[54]

wacek666 [ 666 ]

mie sie tylko jedno z tych wszystkich zapowiedzi nie podoba ze beda jakies maszyny latajace.gralem przez jakis czas w BF2 i pamietam helikoptery byly bardzo denerwujace bo mialy za duza sile.jezeli w ET dobrze tego nie wyważa to moze byc nieciekawie.

28.03.2007
14:18
[55]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

raczej nie. maszyny latające to chyba nie będzie żadna super broń- w opisach nie znalazłem żadnych informacji o opancerzeniu latadeł więc 1,2 strzały z czegoś cięzkiego pewnie wystaarczą. Według mnie troszkę szkoda że wporwadzono w ogóle całkowicie swobodne poruszanie się pojazdami. Gdyby zostawili to tak jak jest czyli ruch pojazdów tylko po określonej drodze byłoby dobrze. Boję się że teraz piechota straci na znaczeniu a walki będą się toczyły głównie między pojazdami :/

28.03.2007
14:53
smile
[56]

wacek666 [ 666 ]

Gimli syn Gloina--->chyba tworcy pomysla i nie bedzie to BF2 gdzie na wiekszosci map njwieksza role graly pojazdy. wydaje mie sie ze na kazdej mapie bedzie po 2-3 maszyny i beda one jedynie wzomcnieniem piechoty a nie odwrotnie.

28.03.2007
15:02
[57]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

dokładnie. 2 góra 3 pojazdy na planszę to optymalna liczba. Dobrze teżby było aby po zniszczeniu pojazdów byłoby możliwe naprawienie ich przez inżyniera a nie pojawienie się nowego pojazdu w bazie czy jakimś hangarze. Na tych filmikach prezentujących grę pojazdów na planszach jest niestety nieco więcej- ale myślę że twórcy poradzą sobie z tym. Wlaśnie duża rola pojazdów sprawiała że BF2 był dla mnie całkowicie niegrywalnym produktem

28.03.2007
15:33
[58]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]tutaj kolejny filmik. można zobaczyś jak gra prezentuje się na GF 8800- a prezentuje sie... sami zobaczcie- ta woda, te wybuchy.

Na filmiku podczas walki wsytępują pojazdy ale pojedyńczy piechociarz nie ma problemów ze zniszczeniem czołgu. Te namierzanie celu i atak rakietowy z daleko sa niezłe. Tempo gry jest takie do jakiego przyzwyczaili nas twórcy ET- wolne :)

28.03.2007
16:35
[59]

Foks!k [ Volleball - ]

Zniszczone pojazdy pewnie będzie mógł naprawiać enginer :), miejmy nadzieje że znajdą sie tam gdzie spadną po zestrzeleniu :P A nie jako gruchot w bazie ;P

28.03.2007
18:17
[60]

szarzasty [ rammsteinick ]tutaj kolejny filmik który znalazłem. Ten pokazuje że będą dostępne spadochrony :D:D zrzut wygląda fajnie a spada się na tyle szybko że trudno trafić w spadochroniarza. MoH Airborne już nie robi takiego wrażenia :) pod koniec filmu pokazany jest fajny atak taranem przeprowadzony przez stroggowego... quada??

28.03.2007
19:10
smile
[61]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Szarzasty

cytat z FAQ

"P: Jak będzie działał "spawn point"?
O: Podobnie jak w Enemy Territory. Z tym, że w celu uniknięcia "spawnowania" (zabijania gracza zaraz po tym jak pojawi się na mapie) w niektórych miejscach gracz zrzucany będzie ze spadochronem."


Więc to jest spawn :P


Quad zdaje się jest na jedną osobę. A quad chyba nie ma działka. Nie jestem pewny.


I wszytko jasne

Hog Truck / Ciężki pojazd "Świnia"
Odpowiednik quada "Husky" GDF'u, posiada możliwość ataku taranem, który zadaje olbrzymie obrażenia innym pojazdom, wyrządzając małą szkodę samemu sobie. Wyposażony w szybkostrzelne działo plazmowe, ma miejsce na kierowce i strzelca.

Tak quad husky nie ma działka ;)

28.03.2007
19:18
smile
[62]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Sorry że jeden za drugim

Będzie też Mobile Command Post

Mobile Command Post / Mobilne Centrum Dowodzenia
Używany do przejmowania terytorium, niszczenia silnych punktów defensywy Strogg. Wyposażony w 2 działka, jedno obsługiwane przez kierowce, drugie przez strzelca. Może również wystrzeliwywać potężne rakiety w strategiczne punkty przeciwnika Jest to swojego rodzaju jeżdżąca forteca. Losy bitwy nie raz będą zależały od tego potężnego narzędzia.

Mają super nazwy:
Bumblebee / Transportowiec "Trzmiel"
Platypus / Łódź "Platypus"
Hornet Flyer / Pojazd latający "Szerszeń"
Hog Truck / Ciężki pojazd "Świnia"
Badger Truck / Samochód "Borsuk"

28.03.2007
20:08
smile
[63]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

no tak. nie doczytałem :) ale grunt że fajnie wygląda:) chociaż nie wiem czy to dobry sposup na uniknięcie spawnkillu. pewnie stroggowie bedą walić z mocniejszych kalibrów w miejsce w którym lądują spadochroniarze i spawn kill jak sie patrzy :D chyba że po lądowaniu przez kilka sekund będziemy nietykalni ale to jest przecież także przy zwyczajnym spawnie. Zresztą grunt żeby być spawnkillującym a nie spawnkillowanym :D przecież kto nie lubi sobie czasem pospawnować?:)

28.03.2007
20:18
[64]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
i znów filmik. jeden z ciekawszych jakie znalazłem na youtube. Pokazuje jazde czymś hammeropodobnym. Pokazany jest fragment walki o jakiś most. Mimo użycia maszyn piechota też bierze udział w starciu i odgrywa dużą rolę (przynajmniej tak mi się wydaje). W pewnym momencie głos powiadamia żołnierza że awansował- przynajmniej na 100% będą rangi. W niektórych momentach można też zauważyć że olbrzymi laser niszczy linię oporu stroggów. To pewnie jakiś odpowiednik airstrike z pierwszego ET

28.03.2007
20:43
[65]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

upsss. mały błąd się wkradł - ten laser który widać na filmiku jest prawdopodobnie wystrzeliwany przez stroggów

cytat z quakewars.com.pl

System przeciwrakietowy nie ochronia jednak przed atakiem za pomocą lasera wystrzeliwywanego z satelity, dla którego cel wyznacza Opressor poprzez rzucenie specjalnego granatu.

28.03.2007
21:01
smile
[66]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Na tym filmik który podałeś hammer znikł po rozwaleniu zaraz :( Aha rzeczywiście awansował tak mniej więcej w 1:34 minucie. Ale laser wymiata, super wygląda ;)

Polska - Armenia 1-0 !!

Żurawski strzelił ;)

28.03.2007
21:07
smile
[67]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

też zauważyłem zniknięcie hammera. Ale mi wydaje się że to z powodu śmierci nie było go widać ( czy coś w tym stylu). W którejś z zapowiedzi była mowa o naprawie pojazdów przez enga więc chyba będzie. Tak eng straciłby bardzo ważna rolę w drużynie. Chyba że chodziło o naprawę kluczowych do wykonania misji pojazdów np czołgu. Wtedy możnaby naprawiać pojazdy tylko te które są niezbędne do wygrania. Każdy inny poprostu po zniszczeniu pojawia się w bazie.

Poczekajmy na jakieś konkretniejsze informacje.

Tak właściwie to gra tworzona jest jakby w cieniu innych FPSów np.: CRYSISA. Myślę że brak wielkiego rozgłosu (chociaż niewątpliwie zainteresowanie grą jest dosyć duże) wyjdzie jej na dobre.
Zresztą jak narazie QW to chyba jedyny FPS który w tym roku realnie zagrozi CRYSISowi

28.03.2007
21:11
smile
[68]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Jak mają znikać to niech znikną tak migając jak by się teleportowały :P Więcej realizmu by było ;)

28.03.2007
21:18
smile
[69]

wacek666 [ 666 ]

Gimli syn Gloina--> ja np.bardziej czekam na ET niz crisisa ktorego uwazam za grywalny benchmark
i jakos specjalnie sie nie podnicam grafika ktora dla mnie ma drugorzedne znaczenie w grach.

28.03.2007
21:23
[70]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

wacek- także ET jest moim number one w tym roku. Jednak na crysisa też czekam mimo iż nie mam żadnych szans aby zagrać w niego wcześniej niż za jakieś 2 lata. pod względem techniki będzie to rewolucja i mam nadzieję że także rewolucja w kwestii grywalności-ale tylko w singlu. w multi niepodzielnie będzie panować tylko jedna gra...:) i mam nadzieję że nie będzie żadnej rewolucji w tym przypadku tylko ewolucja rozwinięcie tego co było w starym ET. bo po co zmieniać coś co jest niemal idealne??

btw. w moim biurku już leży koperta z napisem ET: Quake Wars EK z pewną pokaźną sumką:)

28.03.2007
21:35
smile
[71]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Hehe
Ja też tylko na ET:QW czekam

A ja z konta muszę wyciągnąć na ET:QW :p
Mam nadzieje że ok 100-120 zł a nie więcej.

28.03.2007
21:41
[72]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

podobno będzie 99 zł. chociaż LEM może dowalić np 129 zł:). Edycja kolekcjonerska to z 170 zł jak nic

28.03.2007
21:42
smile
[73]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Kusi mnie Edycja Kolekcjonerska, ale kupię za 99 zł. Na kompa zbieram wiec ze dużo tracić nie mogę.

28.03.2007
21:45
smile
[74]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Potrzebujemy jakieś fajne logo ;) Ja grafikiem nie jestem.

28.03.2007
21:48
[75]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Chryste. LEM wydaje ET:QW? Tragedia...

28.03.2007
22:46
smile
[76]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Super wygląda Strogg Mech ;) Chciałbym nim się pobawić.

Edit: nazywa się Goliath Heavy Walker

28.03.2007
22:52
[77]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

Lista stałych bywalców
1. Jamkonorek
2. szarzasty/Gimli syn Gloina
3. Foks!k
4. DeVitoo

29.03.2007
06:29
smile
[78]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

bone_man-

1. LEM wydaje chyba każdą grę ID sofware. skąd to zdziwienie??

2. może nic nie zepsują

29.03.2007
15:01
[79]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
:):)

taaaa uczulenie. kup jakieś tabletki albo areozol :D

29.03.2007
15:02
[80]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Gimli syn Gloina --> Po prostu mam uczulenie na tego wydawcę. :D

29.03.2007
15:25
smile
[81]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Tak to powinno wyglądać :)Lista stałych bywalców:
1. Jamkonorek
2. szarzasty/Gimli syn Gloina

Lista chcących być bywalcami:
1.Foxs!k
2.Devitoo


Will you use young humans ? ehehe :D

29.03.2007
15:31
smile
[82]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Lista chcących być bywalcami:
1.Foxs!k
2.Devitoo


co trzeba zrobić aby być bywalcem?? (łał- spotkał mnie ten zaszczyt!)

29.03.2007
15:36
smile
[83]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Wstęp do listy jest wolny. Tak będzie najlepiej

Lista stałych bywalców

1. Jamkonorek
2. szarzasty/Gimli syn Gloina
3. Foks!k
4. DeVitoo

29.03.2007
16:13
smile
[84]

Foks!k [ Volleball - ]

Bardziej mię kręci latanie czy jeżdżenie bardziej realistycznymi pojazdami :P Niż jakies wymyslone pojazdy z jakimiś ultra super hiper laserami. ;/ Nie ma to jak dobrze poczciwe normalne czołgi helikoptery ehh i Normalna broń !!

29.03.2007
19:07
[85]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

To sobie Battelfielda 2 kup :p

29.03.2007
19:29
smile
[86]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

eee tam. pojazdy w ET:QW to nie są jakieś hiper super z SF ale bardziej normalne. niemal takie same jakie widzimy w wiadomościach z iraku (mówię o GDF oczywiście). mnie tam w ogóle walki pojazdów nie kręcą. CHociaż właśnie po tych pojazdach można zobaczyć że wojny kłejka trwały dosyć długo. W ET będzie pokazany początek tej wojny i technika jest tylko krok dalej niż w dniu dzisiejszym. Ale w quake 4 który pokazuje końcową fazę wojny ludzie mają już możliwość podróży międzygalaktycznych. i to nie kilkuosobowa załoga a cała armia.

29.03.2007
21:25
smile
[87]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Ja będe z pojazdów używał tylko quada albo śmigłowca tylko do przemieszczania sie ;) No może w ostateczności do obrony ;)

01.04.2007
12:52
[88]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

UP

Pusto jakoś

01.04.2007
12:53
[89]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

no nie da się ukryć że wątek zmarł. pewnie zmartwychwstanie dopiero przy okazji premiery

01.04.2007
13:21
smile
[90]

Foks!k [ Volleball - ]

No nie będziemy cały zcas gadać :) O spawnach itp :P Jak chcecie możemy sie zmówić na gre w starego wolfa :]

01.04.2007
13:23
smile
[91]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

powiedz tylko na jakiej wersji grasz (ja 2.60). podaj ip serwera i możemy grać

01.04.2007
13:29
smile
[92]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Ja jestem za ! ;)

01.04.2007
13:56
[93]

DjPeja10 [ Konsul ]

ej mam pytanie czy ET :QW będzie dostępne w necie jak było to z Enemy Territory wolfenstein

01.04.2007
14:00
[94]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

napewno nie. cena to ok. 100-120 zł

01.04.2007
14:36
smile
[95]

Foks!k [ Volleball - ]

2.60b et_pro 3.2.6 :) mapki do wyboru :P

suply
sw_gold
Frost
Alder
dubrownikMyślę ze jak bedzie nas mniej niz 6 to zagramy na jakimś publicku :P a Jak będzie nas 6 to na jakimś priv :)

01.04.2007
18:48
[96]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

ja niestety gram na 2.60. Co prawda sciągłem 2.60b ale to jakiś dziwaczny pliczek i nie mam pojęcia co z nim zrobić (jak zainstalować). to jeśli już to kiedy moglibyście grać?? najlepiej mi się gra na oryginalnych mapach i ich niektórych przeróbkach. ale nie pogardzę też dubrovnikiem,venice,caen2 czy ET_beach

01.04.2007
19:19
smile
[97]

Foks!k [ Volleball - ]

teraz to ja CI bie znajdę porządnego serva z 2.60 ;/ściągnij i zainstaluj :D

02.04.2007
13:17
[98]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

to już dawno sciągnąłem ale...
.... Jak to zainstalować?! jakieś dwie ikonki ET w tym folderze i nic innego

O_o

02.04.2007
13:51
smile
[99]

Foks!k [ Volleball - ]

skopiuj je do folderu gdzie masz ET :) I zamień dotychczasowe pliki :P

02.04.2007
14:15
[100]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

jezu ale ze mnie łoś. już działa. ale jakoś dziwacznie sie gra. 1.03 był najlepszy :)

02.04.2007
18:39
smile
[101]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

pograłem trochę na tym patchu i stwierdzam że był to tak samo duży błąd jak przejście z 1.03 na 2.60. serwerów pełno ale na żadnym nie gra się fajnie ( oczywiście to moja opinia i nie na wszystkich grałem). panzerfausty jakby szybciej latają ale to chyba własne ustawienia serwa. drzewa itp. pojawiają się stopniowo gdy się zbliżam (kicha) i gracze to chamy ( to też zależy od serwa ale na poprzednim patchu i serwerach takiego czegoś prawie nie bytło) i też niestety nie gra się na obj.

02.04.2007
19:25
smile
[102]

Foks!k [ Volleball - ]

Gimil >> Heheh widze ze jestes bardziej z tej sfery jako to Ci pro gracze nazywają " n00by" na starym patchu nie zobaczysz pro gracza gracza ze skillem na starym graja Ci co sa uważni za n00bów :P Pograsz troche i przyzwyczaisz sie :) Ja tam nei niezauważanym żadnej zmiany ;]

02.04.2007
19:31
smile
[103]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

n00b ?? takli chodzi o to że gram tylko na obj i prezentuje średni poziom ( bo jakaś totalna lama to ja nie jestem) to można mnie tak nazwać. ale wole być noobem i sie fajnie bawić niż grać z PRO na fragi:/ i gdybym mógł to nadal bym grał na 1.03 (teameastberlin2 i 1- to były serwy :D:D)

03.04.2007
20:11
[104]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

juz trochę pograłem na nowym patchu. Odnalazłem serwer politechniki lubelskiej :) ( przed wprowadzeniem 2.60b jeden z moich ulubionych). I faktycznie ogółem na niemal wsyzstkich serwerach jakie zwiedziłem poziom gry jest znacznie wyższy. Z trudem osiągam więcej zabić niż śmierci ( przed zmianą patcha wynik 40/3 nie był niczym nadzwyczajnym). Zmian w grze jest kilka ale są mało zauważalne (prócz tych szybkich pf)

03.04.2007
20:27
smile
[105]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Gimli jeśli byłbyś tak miły podaj ip :]

03.04.2007
20:30
[106]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

o jezu.:O. nie mam zapisanego ip. ale jutro może zagram to sobie zapiszę ip.

03.04.2007
20:45
smile
[107]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Trzymam Cię z słowo ;)

04.04.2007
18:27
smile
[108]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

cóżż. nie pogniewasz się na mnie jęsli ip będzie jutro??

05.04.2007
10:00
[109]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

212.182.65.133:27960

05.04.2007
12:09
smile
[110]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Dzieki ;) Idę przetestować :)


Umowmy się na jakis meczyk ;)

05.04.2007
12:19
smile
[111]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Jaki masz nick ??
Ja jestem Jandulka ;)

05.04.2007
12:35
[112]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

testuj testuj:) dzisiaj o 13 możesz grać?? na tym serwie co podałem.

05.04.2007
12:36
smile
[113]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Moge ;) o 13 będę, uprzedzam ze mistrzem nie jestem :P


Server nawet fajny.

Jaki masz nick ?

05.04.2007
12:43
[114]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

no to ok. ja też uprzedzam że bliżej mi do nooba niz Pro. ale może jakoś pójdzie. nicku niestety nie podam na forum bo zawiera moje realne imię i nazwisko O_o -tak, wiem- głupota :). odezwe się na serwie

05.04.2007
13:45
smile
[115]

Foks!k [ Volleball - ]

No i fajnie miło sie grało :)

05.04.2007
13:55
smile
[116]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

taaaa grało...

od kiedy grasz w ET foksik??

05.04.2007
14:02
smile
[117]

Foks!k [ Volleball - ]

2.5 roku :) 0.5 roku na botach na oasis a potem po necie razem z GOlem sie uczyłem :)

05.04.2007
14:36
smile
[118]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

No Foksik to normalnie PRO :D
Gimli też nie zły jesteś
Fajnie się grało ;)
Może pogramy kiedyś na pusty servie :)

05.04.2007
17:29
[119]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Foks!k- na jakich botach grałes?? znasz jakies dobre?? tzn. takie które grają nieźle ale na powitanie zza ściany nie karmią nas 3 headshotami

05.04.2007
18:31
[120]

Foks!k [ Volleball - ]

Jak zaczynałem to grałem na zwykłych takich głupich botach ze pistolem ich jechałem :D Teraz są FritzBoot :) O wiele bardziej inteligentniejsze i działają na wielu mapach.

06.04.2007
09:05
smile
[121]

*..::Michael::..* [ Senator ]

Jeśli chcecie grać na wyższym poziomie to polecam serwer:
193.33.34.15:27960

06.04.2007
09:21
smile
[122]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

hmmm. ja to bym wolał grać na niższym poziomie. ale przetestuje dzisiaj ten serwer

09.04.2007
18:36
[123]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Jakie pustki :O


Michael ja dzisiaj przetestuje, jak mi czasu starczy ;)

spoiler start

6000000 post jest mój Hahaha(mam nadzieje)

spoiler stop

11.04.2007
15:24
[124]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32701 Cenega wydaję ET:QW

11.04.2007
15:33
smile
[125]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]NIEEEE!!!!!!!!!!

tylko nie cenega.

Pewne jest jedynie to, że produkt zostanie w całości zlokalizowany, a to oznacza, że oprócz napisów dystrybutor przygotuje również dialogi

niech spierdala na bambus z takim tłumaczeniem. taaaaaa potrzebuję amunicji. jak to będzie brzmieć?!

Może przynajmniej wydadzą to w rewolucji cenowej (ale na to bym nie liczył)

16.04.2007
14:46
[126]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Wywiad z z Paul''em Wedgewood'em


ET:QW zawierać będzie zachowywane na stałe rankingi i odznaczenia. Te mogą być oglądane w grze i na stronie. Nagrody za osiągnięcia motywują gracza do poznawania co raz to nowych aspektów gry, różnych stylów walki, broni, narzędzi, pojazdów oraz ulepszają i szlifują twoje zdolności. To z kolei powoduje awanse w rankingach militarnych, które będą dość dokładnie odzwierciedlać twoją zdolność gry w drużynie.

Hmm tylko żeby niebyło jak w Battlefield 2 :/

16.04.2007
15:26
[127]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

PETYCJA
Wszyscy którzy nie chcą polskiej wersji Enemy Territory: Quake Wars proszę wpisać tutaj

16.04.2007
18:53
smile
[128]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

no faktycznie lepiej aby swoje wyniki były kasowane zaraz po zakonczeniu gry. Nie podoba mi się ten pomysł

EDIT

petycja oczywiście podpisana

22.04.2007
20:14
[129]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Quake Wars od 13 lat.

Tu macie kilka wywiadów :)

04.05.2007
09:45
[130]

wacek666 [ 666 ]ruszyla oficjalna strona spoleczenstwa et qw.jeste na niej cos bardzo ciekawego zakladka statistics.moze to oznaacza ze bedziemy mieli globalny ranking jak W BF2.

04.05.2007
14:19
[131]

szarzasty [ rammsteinick ]

bedziemy mieli globalny ranking jak W BF2.

to trochę kapowato.

A jak narazie strona cenegi milczy jeśli chodzi o datę i cenę

04.05.2007
14:37
[132]

HENIO55 [ Generał ]

fajnie pojdzie mi XD

04.05.2007
14:39
[133]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Zależy, jakie będą te statystyki. Jak zwykłe K/D i czas gry, to jakoś to można przeboleć (chociaż wolałbym opcję ze starego ET). Natomiast jak wpakują medale i odznaczenia to kaplica.

04.05.2007
14:48
[134]

szarzasty [ rammsteinick ]

bone_man- taaa... brakuje jeszcze broni dostępnych tylko po spędzeniu z grą jakiegoś tam czasu...O_o

Mam nadzieję że będzie chociaż coś takiego jak nierankingowe serwery

I kolejna niedobra wiadomość(jak dla mnie przynajmniej)- w grze nawet po stronie ludzi w dostępnym arsenale zabraknie odpowiednika rifli z starego wolfa ( czym będzie grał eng??pewnie nożem i minami)

04.05.2007
16:01
smile
[135]

wacek666 [ 666 ]

ja mysle ze to swietny pomysl by byl gdyby te statystyki wygladaly tak jak w BF2.mi sie bardzo fajnie zdobywalo te medale a walka o pukty tylko zwieksza grywalnosc gry.a po za tym przyjemnie popatrzec na te wszystkie statystki po walce.

06.05.2007
16:11
[136]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

wacek666 -> No ale początkujący mieli by wtedy problemy np. jakiś nowy walczy a tu grający od 2 lat pieprznie supermegaultra bombą albo jakimś promieniem zniszczenia, odrazu odechciewa się gry ...

06.05.2007
16:30
[137]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Nowy filmik

06.05.2007
17:24
[138]

wacek666 [ 666 ]

Jamkonorek->w BF2 jest globalny ranking i unlocki a ten problem nie istnieje.po prostu tworcy nie moga dac jakis super mega unlockow i bedzie ok.a nowi gracze i tak dostaja po dupie nawet jak jest rownowaga sil wiec pewnie im to obojetne.a filmik nic nowego nie pokazuje.

06.05.2007
18:16
[139]

szarzasty [ rammsteinick ]

o jaaaaa... filmik zajebisty- grafika wygląda jakby lepiej niż na innych (chociaż crysis nadal to nie jest). Dzięki jamkonorek

Co do tych rankingów - wciąż łudzę się że id zrezygnuje z tego pomysłu

06.05.2007
19:04
[140]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

szarzasty niema za co :) Jak ma być ranking to tylko żeby było kill/death i czas gry. Więcej nie potrzeba

06.05.2007
19:14
[141]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Nie mogę się doczekać tego tytułu. Czuję, że będzie naprawdę dobry. :)

btw. wydaje mi się czy w QW nie ma ragdoll'a? Wszędzie czytałem, że jest, a co oglądałem jakieś filmy to na każdym postacie padały w z góry zaplanowany sposób?

06.05.2007
19:37
smile
[142]

szarzasty [ rammsteinick ]

bone_man-hmmm... to pewnie ukłon w stronę fanów starego ET- tam ten element też był "nienajlepiej" rozwiązany ;)

06.05.2007
20:31
[143]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

No bez ragdoll'a to słabo ... W Hitmanie 2 był fajny :D

07.05.2007
21:47
[144]

Denislaw [ Legionista ]

Gra wyglada zajebiscie! WIDZIELISCIE TRAILERKI??????????

08.05.2007
08:36
[145]

szarzasty [ rammsteinick ]panowie- oficjalna strona QW. Daty premiery ani daty dema jednak nie ma narazie

09.05.2007
14:40
[146]

szarzasty [ rammsteinick ]

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33344

i co?? niby było to wiadomo od pewnego czasu ale fajnie że jest już oficjalnie. Pudełka wyglądają bardzo fajnie( szczególnie wersja zwykła)

09.05.2007
15:47
[147]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

No rzeczywiście standardowe pudełko niezłe :)

09.05.2007
15:51
[148]

DjJablko10 [ Konsul ]

może zagramy razem w ET wolfenstein?

tylko prosze bez modów i cudzych map

gramy na normalnych mapach i bez modów


09.05.2007
15:56
[149]

szarzasty [ rammsteinick ]

Chyba nie chcesz grać na całkowicie gołym ET?? (są jeszcze jakieś serwery?!)

Ja wolałbym na mapach typu caen2, venice, dubrovnik final i różne modyfikacje podstawowych map. Ale na oryg. mapach też można.

Na jakim patchu i ETPro grasz??

09.05.2007
15:57
[150]

DjJablko10 [ Konsul ]

szarszasty<--- nie mam ETPro a patch to ja niewiemm

ściągałem ET z instalki.pl

09.05.2007
15:59
[151]

szarzasty [ rammsteinick ]

NIE PRZEKRĘCAJ MOJEGO NICKA! to już się denerwujące robi.

Bez ETPro i najnowszego patcha nie pograsz. ETPro zapewne sciągnie ci się podczas próby wejścia na jakiś serwer (teraz nie ma chyba praktycznie serwerów bez ETPro lub Jaymod)

09.05.2007
16:12
[152]

DjJablko10 [ Konsul ]

szarzasty<--- ehhh co raz więcej jest serwerów z Jaymod a szkoda :/

09.05.2007
16:14
[153]

szarzasty [ rammsteinick ]

serwerów z Jaymod nie jest wcale tak dużo mimo że jest on całkiem popularny. W czyste ET już sie nie gra ( i dobrze)

09.05.2007
19:35
smile
[154]

szarzasty [ rammsteinick ]

PANOWIE !! WAŻNE

jak zapewne wiecie to link do oficjalnej stony kłejk łors. Po prawej stronie jest ankieta. Pytanie chyba zrozumiałe. Nie muszę chyba mówić na co głosować?:)

jak narazie polish ma 23 % (tyle jest w tej chwili) ale stać nas na więcej

10.05.2007
14:44
[155]

szarzasty [ rammsteinick ]

panowie!! głosujcie!! ruskie mają 2% przewagi

10.05.2007
14:58
[156]

ookie [ Konsul ]

niestety ich przewaga rosnie juz 28% do 31% na nasza niekorzysc :(

10.05.2007
15:07
[157]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

+1 :)

Oto staty
Czech
1% (16 votes)
Dutch
5% (108 votes)
Finnish
2% (56 votes)
Hungarian
5% (108 votes)
Italian
3% (66 votes)
Japanese
5% (121 votes)
Norwegian
2% (36 votes)
Polish
28% (645 votes)
Russian
32% (720 votes)
Slovak
0% (8 votes)
Spanish
9% (210 votes)
Swedish
8% (187 votes)

12.05.2007
12:41
[158]

Rotfl_N_Lol [ Centurion ]

+1

Przewaga rosyjskiego rośnie, ale i tak jest nieźle

12.05.2007
13:12
[159]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Może osobny wątek założyć ?? Więcej osób by klikało :)

12.05.2007
13:29
smile
[160]

szarzasty [ rammsteinick ]

data premiery jest jeszcze niesutalona. Nawet twórcy chyba nie wiedzą na 100% kiedy wyjdzie gra - albo trzymają nas w niepewności - :D

jasnowidze??

12.05.2007
13:32
smile
[161]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

+1 :)

12.05.2007
13:35
[162]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Liczyłem strasznie, że gra pojawi się w czerwcu, pewnie guzik z tego będzie. :/

12.05.2007
18:59
smile
[163]

Foks!k [ Volleball - ]

bone >> To poćwicz w starego Wolfa :) Pamiętam jak razem graliśmy ponad 1.5 roku temu :P Byłej najlepszy :D

12.05.2007
19:22
[164]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Może zagramy w ET kiedyś ?? :)

12.05.2007
19:23
[165]

szarzasty [ rammsteinick ]

bone_man- czerwca jeszcze nie ma. nie ma co prorokować. twórcy nadal utrzymują że właśnie w czerwcu gra się ukarze. Chociaż golda nadal nie ma a czas ucieka to dopóki SD i ID nie ogłosi przesunięcia premiery to wierzę właśnie w czerwiec

13.05.2007
16:46
[166]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Trochę info
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33484

Przeczytajcie ostatnie zdania ...

13.05.2007
16:48
[167]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

szarzasty --> Zawsze wszystko widzę w czarnych barwach. ;P

Foks!k --> A tam, stare dzieje i nieprawda. :)

13.05.2007
18:21
smile
[168]

szarzasty [ rammsteinick ]

Jamkonorek- nie wprowadzaj zamieszania :D:D gra o której tam pisze to nowa część RTCW i nie ma nic wspólnego z QW. Swoją drogą wielka szkoda że nie będzie Blazkowitza (tak on się chyba zwał)

Bone_man- ja też zawsze wole być pesymistą ale w tym przypadku są realne szanse aby wszyło to w czerwcu :)

13.05.2007
18:26
[169]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

:O to będzie nowy Wolf ??:O Kurczę sorry za zamieszanie ... :p

13.05.2007
19:41
[170]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

tak będzie nowy wolf. TO nie jest specjalne odkrycie bo ID już jakiś czas temu to zapowiedział a mówiło się o nowym RTCW jeszcze wcześniej ale jak narazie bez x360 nie pograsz. Moim zdaniem jednak na PC też zagości

14.05.2007
23:37
[171]

CyberPanki [ Legionista ]

Proszę wszystkich o zagłosowanie na Polskę w ankiecie na tej stronie. Z góry dziękuję.

14.05.2007
23:57
smile
[172]

Caine [ Książę Amberu ]

Jak na razie Ruscy nas wyprzedzają. Nie można do tego dopuścić!

15.05.2007
05:57
[173]

szarzasty [ rammsteinick ]

co do tej ankiety- radzę poczytać na forum komentarze przedstawicieli SD właśnie w sprawie nowych for

18.05.2007
11:18
[174]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

głosujcie !

23.05.2007
19:40
[175]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

DO WYGRANIA SĄ 3 PREORDERY !!
Oczywiście nie za darmo. Otóż popularny serwis zorganizował konkurs, w którym do zgarnięcia są 3 pre-ordery nadchodzącego ET: Quake Wars. Wielkim plusem tych wersji jest możliwość zarezerwowania unikalnej nazwy konta, którą w przyszłości będzie można posługiwać się w grze.

Co zrobić aby otrzymać taką możliwość? Należy udać się na forum PlanetQuakeWars( ) i wyjaśnić czemu to właśnie do nas powinien trafić Pre-Order Quake Wars. Konkurs jest dostępny dla mieszkańca każdego państwa, więc nie czekaj tylko pisz i wygraj ET:QW!
Źródło: PlanetQuakeWars.net

01.06.2007
20:26
[176]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34030 :)

02.06.2007
17:53
smile
[177]

wacek666 [ 666 ]

kolejne opuznienie.ciekawe czy wogule wyjdzie bo zmian daty premiery bylo juz kilka.

02.06.2007
19:20
smile
[178]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Mam nadzieję że nie będzie tak jak ze S.T.A.L.K.E.R.em...

02.06.2007
21:18
smile
[179]

szarzasty [ rammsteinick ]

brawo panowie, brawo! kolejna obsówa:) przynajmniej kolejny wydatek odłożony na kilka tygodni

11.06.2007
20:51
[180]

szarzasty [ rammsteinick ]

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34197 - no to co panowie?? wazelina w dłoń i jazda;)

Tak tak wiem- jest osobny wątek z niusem ale w końcu tutaj umieszczamy kazdą informację związaną z QW nie??:)

13.06.2007
13:42
[181]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Mail poszedł ;)

20.06.2007
18:37
[182]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Kilka rzeczy których tutaj nie dano

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34367 - Beta Testy startują za kilka dni
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34460 - Reklamy w QW ?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6543296&N=1 - Wyciekła beta

20.06.2007
23:10
[183]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Beta na Fileplanet już ruszyła, właśnie ściągam klienta.
Gra ktoś jeszcze?

21.06.2007
02:08
smile
[184]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Na screenie widać zrzut działka artylerii z orbity -->

Trochę pograłem, zapowiada się nieźle.
Przede wszystkim silnik działa świetnie i na kompie z mojej sygnaturki można grać w maksymalnych detalach, AA x2, AF x16 i cały czas jest płynnie.

Sama gra to faktycznie Enemy Territory, tylko z ostrogami. :)
Różnica polega głównie na tym, że jest naprawdę sporo dostępnego sprzętu do zabawy i prawie każda klasa posiada umiejętność budowania własnych dział artylerii, howitzerów, moździerzy, pól siłowych itp.

Poza tym wszystko bardzo podobne, podział na zadania do wykonania na danej mapie, obrona i przejmowanie punktów.
Fanom ET powinna się spodobać, zresztą wszystkim innym osobom preferującym współpracę na polu walki (w przeciwieństwie do np. Battlefielda) także.

21.06.2007
02:11
[185]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Z ciał przeciwników można robić jednorazowe spawnpointy -->

21.06.2007
02:14
[186]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Howitzer stroggów -->

21.06.2007
02:14
[187]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Na pierwszym planie czołg a w tle baza stroggów -->

21.06.2007
06:34
smile
[188]

szarzasty [ rammsteinick ]

HMM.. dzisiaj zacznę sciągać. A tymczasem Ozzie gadaj, GADAJ! co wiesz. Mów czy warto sciągać, daj screeny! Prosze;)

21.06.2007
08:24
smile
[189]

Obscure [ ExcalibuR ]

Ile waży wersja beta??

21.06.2007
11:58
[190]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

szarzasty --> Będę ponownie grać dopiero dziś w nocy.

W grze można zginąć bardzo szybko, czasami nawet od dwóch strzałów i nie mam na myśli snajperki.
Klasy inżyniera i oficera posiadają spory arsenał, każda z nich może budować po trzy rodzaje działek.
Przy czym wieżyczki inżyniera prowadzą bezpośredni ostrzał a oficer buduje działka artylerii, sprzęt można budować tylko na kontrolowanym przez twoją drużynę terenie, więc warto jest bronić każdego z punktów.
Tak jak w ET, na mapie jest kilka punktów do obrony.
W przypadku mapy znajdującej się w becie, Stroggi najpierw bronią punktu znajdującego się w małej bazie na powierzchni i jeśli GDF zajmie ten punkt i zbuduje tam działo EMP to uzyskuje tym samym dostęp do bazy Stroggów.
Wtedy walka powoli przenosi się do podziemi, gdzie Stroggi muszą bronić krat ściekowych itd. :P

Obscure --> Około 900MB.

21.06.2007
14:51
[191]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Kurcze !! Muszę szybciej kasę na nowy PC zbierać, bo mój AMD Athlon 846 MHz 256 MB RAM I GF4 raczej nie pociągnie :/

21.06.2007
14:52
smile
[192]

Ziomuś15 [ Konsul ]

Ta beta jest darmowa a jak tak to z skąd można ją pobrać???

21.06.2007
15:06
smile
[193]

Septi [ Starszy Generał ]

Ziomuś15 -> Bete możesz zessać z fileplanet,niestety jak w każdym przypadku bardziej znanej gry FileP rozdaje klucze tylko i wyłącznie osobą płacącym.Możliwe że będzie beta dla wszystkich w co szczerze wątpie.

21.06.2007
15:21
[194]

szarzasty [ rammsteinick ]

ozdaje klucze tylko i wyłącznie osobą płacącym

czy byłby ktoś tak miły i oddał mi swój klucz?

21.06.2007
15:55
[195]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Heh. Myślałem, że tylko ja na forum testuję betę.
Gram od wtorku, kilka rzeczy już zgłosiłem na betafroach FP.

Gra naprawdę przypomina stare ET. Pierwsze wrażenie było słabe, ale im dłużej się gra, tym lepiej.

21.06.2007
18:09
[196]

szarzasty [ rammsteinick ]

Może powiecie coś więcej lub przynajmniej odstąpicie mi swój klucz do bety

21.06.2007
18:19
[197]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Ale co chcesz wiedzieć dokładnie?

Jak chcesz klucz to poczekaj trochę. Koniec tego tygodnia/początek następnego będą rozdawane klucze, które zostały.

Wkurza mnie strasznie limit klatek. Domyślnie ustawiony jest na 30, można sobie zmienić, na ile się chce, więc teoretycznie to nie problem. Z drugiej strony animacje postaci i pojazdów też mają limit klatek, którego nie da się obejść. Dziwnie to wygląda, jakby każdy odrobinę lagował.

Myślałem, że tylko mnie tak się wydawało, ale czytając różne fora widać mnóstwo osób myśli tak samo.

21.06.2007
18:26
smile
[198]

szarzasty [ rammsteinick ]

Pojazdy w grze są dobrze wyważone? i jaką rolę odgrywają w walce (mam nadzieję że to tylko postaci drugoplanowe)? jak gra chodzi i wygląda na twoim sprzęcie? (miło by było gdybyś podał swoją konfigurację sprzętu)? Mapa jest zdecydowanie większa od tych z ET? Klasy są dobrze wyważone czy któreś są jakby lepsiejsze od innych?? Bronie- jak sie z nich strzela? która jest twoim zdaniem najlepsza? No i ogółem mógłbyś kapnąć nam nieco więcej słów o samej grze

21.06.2007
19:51
[199]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Sprzęt to C2D E6600, 2GB ram i 8800GTX. Chodzi bez problemów. Gra wygląda dosyć słabo, podobno w becie nie ma wszystkich efektów, które mają być w goldzie... imo pic na wodę, ale zobaczymy.

Pojazdy w grze są słabe. Bałem się, że taki cyklop Stroggów rozniesie wszystkich jednym strzałem, a tutaj guzik. Mech/czołg zabija ludzi jednym strzałem, o ile strzeli się dokładnie w daną osobę.
Ogólem tendencja jest taka, że pojazdy stanowią jedynie szybki środek transportu. Pewnie zmieni się to w pełnej wersji.

Mapa wydaje się maława, ciężko odnieść się do tych z ET. Od jednych większa, od innych mniejsza.

Klasy ogółem są całkiem nieźle wyważone.
Rocket launchera powinni trochę osłabić moim zdaniem. Na pojazdach sprawuje się dobrze, ale ludzi roznosi. Strzela się spory kawałek od przeciwnika i roznosi 3 naraz.

Ciekawe są drużyny. Np. medyk GDF podłazi do rannego, jeden strzał z defibrylatora i koleś wstaje, zajmuje to ułamek sekundy.
Stroggowie np. leczą swoich ludzi z 3-4 sekundy, ale za to mogą na ciałach poległych robić spawn hosty - jednorazowy spawn, każdy może z nich korzystać. Wygląda to jak metalowy gorset na klatce piersiowej, wystają z tego kolce. Można je przejmować (kolce się wtedy kładą - widać, że ktoś już to przejął).
Stroyent Cells to są apteczki i amunicja do podstawowych gnatów. W praktyce oznacza to, że medyk stroggów ma nieograniczoną amunicję, a przy okazji rozdaje HP. Podstawowy karabin ma 160pocisków, ale szybko się przegrzewa.
Tutaj nie wiem, czy to zamierzony efekt, czy nie:

Trooper GDF może zacząć przeładowywać karabin i w każdym momencie wyjąć pistolet. Natomiast jak Stroggom przegrzeje się broń to nie mogą zmienić na żadną inna, a przegrzewanie trwa z 4-5 sekund, sporo.

Każda klasa ma fajne bonusy. Np. medyk GDF wzywa skrzynkę z zaopatrzeniem (amunicja + health packi). Field Stroggów tworzy tarcze energetyczne, które blokują daną ilość obrażeń etc.

To tak w skrócie.

21.06.2007
19:54
smile
[200]

Judith [ Legend ]

A czy tak w skrócie, czy jest jakiś postęp jeśli chodzi o zasady i mechanikę rozgrywki w stosunku np. do BF2? Jakiś powiew świeżości, urozmaicenia, tryby gry?

21.06.2007
19:57
smile
[201]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Wszyscy porównują BF2 do QW, nie wiem czemu :)

Jak czytam fora to jest tak: graczom BF2 bardzo nie podoba się QW. To jest stary ET w nowej oprawie, dla mnie rewelacja.

21.06.2007
20:08
[202]

szarzasty [ rammsteinick ]

czyli jest bardzo dobrze (przynajmniej z twego opisu)- pojazdy nie grają głwnej roli jak w BF. Mapy nie są za duże jak w BF i ogółem gra nie będzie tak badziewna jak BF.

Naprawdę narobiliście mi smaka na tą grę (mam go od poczatku jej powstawania ale teraz się to uczucie zwiększyło). CZekam z niecierpliwością na pełniaka albo chociaż na darmowa betę

21.06.2007
20:12
smile
[203]

Judith [ Legend ]

Bone man - dlatego, że BF2 prezentuje jakiś tam poziom jeśli chodzi o zasady i mechanikę rozgrywki. Generalnie czekam na grę multi, która te zasady z BF2 poprawi, rozbuduje, doda coś odświeżającego ten gatunek. Jak na razie się nie doczekałem. Gorzej, kumpel który pracował nad testami lokalizacji Bf2 i 2142 oraz właśnie QW:ET twierdzi, że ostatnia pozycja nie stanowi rozwinięcia tego typu zabawy. Z dema multi GRAW2 też widać, że raczej nic ciekawego nie zaproponują. Czekam na więcej info o multi w CoD 4, i na ewentualne potwierdzenie tego, co ma być w Crysisie.

21.06.2007
20:13
[204]

szarzasty [ rammsteinick ]

Judith- BF2 podobne w zasadach do et?!?! kto Ci takich głupot naopowiadał bo podejrzewam że sam na to nie wpadłeś. Przecież to niemal zupełnie inne gry na zupełnie innych zasadach

21.06.2007
20:17
[205]

Judith [ Legend ]

Nie grałem w ET, w QWET też nie, ale wydawało mi się, że miało być konkurencją dla BF 2142 (de facto klona BF2 z nowymi skinami i mapami), stąd porównanie. W BF2 gram i bawię się przy tym całkiem nieźle, w 2142 też od czasu do czasu.

21.06.2007
20:20
[206]

szarzasty [ rammsteinick ]

W ET przede wszystkim jest zupełnie inne zadanie niż w BF. W BF wystarcxzy zająć flagę i jej nie stracić w ET jest podział na atak i obronę. Atak w określonym czasie musi wykonać jakieś zadanie (najczęsciej misja podzielona jest na dwie częsci- najpierw coś wysadzić/zbudować/naprawić aby mieć dostęp do głównego celu którym jest wysadzenie czegoś/ zbudowanie czegoś/ kradzież czegoś i ucieczka.

QW i BF2142 wspólne mają tylko futurystyczne klimaty

21.06.2007
20:22
[207]

Judith [ Legend ]

Aha, czyli coś jak taki rozbudowany assault z UTka. A co do BF 2, to nie wystarczy zająć flagę i ją utrzymać, jest jeszcze parę odmian tej zabawy :)

21.06.2007
20:23
smile
[208]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Judith --> Co do Twojego posta [205], QW NIGDY nie miało być odpowiedzią na BF2142. Zawsze było wiadome, że to będzie rozwinięcie zabawy z ET.

Jedynie tematy mają trochę wspólne, przyszłość, mechy etc. ;P

edit: żeby nie było, grałem dosyć długo w BF2 i podobało mi się. QW to po prostu inny typ zabawy.

21.06.2007
20:24
[209]

Backside [ Generał ]

Jakoś różne Battlefieldy i im podobne gry mnie nie kusiły, ale o ET:QW naczytałem się tyle dobrych rzeczy, że chyba jednak sypnę na to kasą :).

Gra wygląda nieziemsko - oby tylko różne mapy zachowały odpowiedni klimat... czegoś więcej niż zwykłego deathmatch'u.


Od teraz zastanawiam się czy nie zacząć płacić za subskrypcję na FIlePlanet :]

21.06.2007
21:22
smile
[210]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

O co chodzi -->>

21.06.2007
21:37
smile
[211]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Im wiecej filmików ogladam, tym ta gra mi sie coraz mniej podoba. Spójrzcie chociażby na to:Ewidentnie widać, że to będzie pojedynek kangurów z dobrym refleksem... wygląda to jak Quake na większej mapie. Stroggowie - ok mogą być szybcy, ale ci panowie z GDF to też absurdalnie szybcy są. Nie wiem jak to w starym ET wyglądało, bo nie grałem, ale imo coś takiego to porażka.

No i ten boski odgłoś strogga "grenade". Wyjątkowo irytujący.No i tu, co za porażka. Ten czołg to na baterie jest? Bo tak sie zachowuje...

No i poza tym jesli chodzi o klanówki to IMO bedzie to zbyt skomplikowana gra. Nie wiem jak było w ET, ale zadania typu: zrób to, potem tamto, potem tamto stworzą niezbalansowaną rozgrywkę, i mapy będą nierówne. w BF nie ma czegos takiego.

Na dodatek nie widze w tej grze żadnej fizyki, wiem ze to mało ważne, ale gra z 2007 roku powinna mieć jakiegoś havoka czy coś, jeśli jest zaimpletowana jakaś fizyka, to sorry, ale nie widze.

Narazie jestem naprawdę, NAPRAWDĘ rozczarowany, myślałem że to będzie jakaś alternatywa/konkurencja dla BF2/BF2142, a okazuje się, że ta gra to zwykły Quake z pojazdami + ludzie. IMO w ogóle nie ma startu do Battlefieldów. Zaraz mi ktoś powie że nie grałem - obejrzałem chyba z 10 filmików z bety i ta gra kompletnie mi sie nie podoba, szczególnie to poruszanie się.

21.06.2007
21:48
[212]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

MaZZeo --> To jest ENEMY TERRITORY : QUAKE WARS, ta gra nigdy nie miała być alternatywą dla BF, tylko kontynuacją Enemy Territory.

21.06.2007
22:04
[213]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

MaZZeo --> Nie wiem jak to w starym ET wyglądało, bo nie grałem, ale imo coś takiego to porażka.

tutaj w sumie można zakończyć rozmowę

Powtórzę to, co napisał Ozzie. QW to NIE JEST i NIE MIAŁO być odpowiedzią na BF, to jest ENEMY TERRITORY, koniec kropka.

Mam nadzieję, że beta/demo zniechęci fanów BF2 do QW i będzie spokój.

21.06.2007
22:10
[214]

Judith [ Legend ]

Mam podobne odczucia jak Mazzeo, ale może po prostu nie należę do tzw. targetu :) Czołg z wieżyczką obracającą się mniej więcej tak szybko, jak gracz celujący ze zwykłego karabinu to lekkie nieporozumienie, IMO. Tak czy inaczej mam wrażenie, że będzie to rozwinięcie zwykłej kłejowej siekanki - też dobrze, aczkolwiek dla kogoś, kto choć trochę połupał w Battlefieldy, nie będzie to raczej źródłem nowych wrażeń czy wyzwań...

21.06.2007
22:18
[215]

[email protected] [ Mariner of Inet ]

A BF to jakaś totalna kaszana. 2 teamy walą się aż im się życia skończą. Zaraz mi ktoś powie że nie grałem - obejrzałem chyba z 10 filmików i 20 screenow i ta gra kompletnie mi sie nie podoba, szczególnie to "zbalansowanie".

21.06.2007
22:21
[216]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]Kolejny filmik. Ja nie wiem, panowie ze Splash Damage nie umieją zrobić porządnie fizyki pojazdu? Popatrzcie na początku jak ten samochodzik sie prowadzi, przeciez to śmiech na sali. Albo w 1:25, jak GDF chce ustrzelić strogga, boże co to ma być...

Wybaczcie, ale nawet beta BF2142 (w którą grałem) sprawiała lepsze wrażenie.

bone_man, Ozzie --> w takim razie co robią tam pojazdy? Po kiego one są, skoro są tak naprawdę zbędne? Chyba twórcy chcieli zrobić coś na wzór BF'a, bo IMO do tej gry pojazdy nie są niezbędne. Poza tym nie wiem czy czytałeś zapowiedzi QW (pewnie czytałeś), ale wiele razy mówiono, że to będzie tak jakby odpowiedź na BF'a. Z resztą już sobie wyobrazam, jak jakiś kierowca czołgu chce zabić strogga-kangura, skaczący w tę i we w tę. Powodzenia.

[email protected] --> nie wiedziałem, że muszę zagrać w QW by stwierdzić, że to będzie pojedynek kangurów i rasherów... przecież to widać na filmikach, nie muszę w to grać. Wiem że i tak ściągne demo, ale gameplayu do wydania gry juz nei zmienią.

21.06.2007
22:31
[217]

[email protected] [ Mariner of Inet ]

MaZZeo
No popatrz. Tak się składa że ET też był pojedynkiem kangurów i rasherów (no przynajmniej na "pewnych" serwerach). Tylko co z tego? Myślisz że tak łatwo kogoś ubić skacząc? Większość gry to będą pojedynki 1v1. I wiesz co? Wtedy zrobisz wszystko żeby zabić przeciwnika. Szkopuł polega na tym że on też chce przeżyć.

21.06.2007
22:32
[218]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

MaZZeo --> Jakoś gram kilka dni i nie spotkałem kangurów. To raczej w BF2 były same kangury, dopóki nie wywalono ich patchami.

A to, że jest strafowanie w lewo i w prawo? Sorry, ale jak nie potrafisz trafić biegnącego celu to już nie jest wina gry.

Poza tym nie rozumiem czego się czepiasz. Mnie np. CS się nie podoba, ale nie włażę do wątków o tej grze i nie narzekam, że wygląda na taką a sraką.

Ci co grali w ET i im się podobało, będą grać W QW. Ci co wolą BF2 nie będą grać w QW, nie wiem czego tu można nie rozumieć.

edit: widzisz, ja jakoś w zapowiedziach czytałem, że QW będzie następcą ET i co widzę podczas gry w betę? Następcę ET.

21.06.2007
22:34
smile
[219]

Judith [ Legend ]

Właśnie, panowie, nie chcemy wam robić zadymy w wątku, ale mnóstwo ludzi rozczarowanych BF 2142 pokładało nadzieję w QW:ET, może na tym forum tego tak nie widać, prędzej na battlefield.pl. Tak czy inaczej tą nadzieję można sobie wsadzić w buty. Było wcześniej napisać petycję do SD, może by się panowie zreflektowali ;)

Edytka: w BF2 nadal są kangury vs. delfiny, i banda jęczących malkontentów, co narzekają na brak "porządnego serwera infantry bez komendanta i artylerii" :))))

21.06.2007
22:47
[220]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

bone_man:

Poza tym nie rozumiem czego się czepiasz. Mnie np. CS się nie podoba, ale nie włażę do wątków o tej grze i nie narzekam, że wygląda na taką a sraką.


Wow, to juz nawet wypowiedzieć sie nie mogę. Rozumeim, że wstęp do tego wątku mają tylko ci, którym się QW podoba? 0 krytyki, ta?

Wybacz, ale ja też czekałem na QW, kiedy była zapowiadana premiera na marzec 2007, to nawet odłożoną kase miałem i byłem pewny że kupię grę, ale przesuneli premiere, a kasa poszła na co innego. Teraz widze, że nawet nie ma co się interesować grą, ot sciagne demo, pogram może z godzinkę i wylatuje z HDD.

Ci co grali w ET i im się podobało, będą grać W QW. Ci co wolą BF2 nie będą grać w QW, nie wiem czego tu można nie rozumieć.

edit: widzisz, ja jakoś w zapowiedziach czytałem, że QW będzie następcą ET i co widzę podczas gry w betę? Następcę ET.


No można nie rozumieć, bo QW ewidentnie kopiuje niektóre pomysły z BF'a (pojazdy, artyleria, nawet menu "Rose" jest prawie identyczne), więc jednocześnie miało być nawiązane do tej serii EA, twórcy QW chcieli podebrać klientów. Czytałem trochę zapowiedzi QW i miało to być połączenie BF i ET, a wyszło, że z BF'a są pojazdy, a cała reszta to ET. Miało być taktycznie a wyszło skocznie i za szybko.

Judith --> z tego co czytam na battlefield.pl to ludzie są zawiedzeni. Liczyli na coś lepszego od BF2142, a dostali coś gorszego. Nawet Wilda testuje nowego ET i z tego co widzę, to też nie są zachwyceni.

21.06.2007
23:25
[221]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

MaZZeo --> Oczywiście, że może być krytyka. Kłopot polega na tym, że Ty bety na oczy nie widziałeś, a wypowiadasz się, jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.

W BF2 jest ślimakowa szybkość rozgrywki, ja preferuję coś szybszego, jak QW/FEAR.

Wybacz, ale ja też czekałem na QW, kiedy była zapowiadana premiera na marzec 2007, to nawet odłożoną kase miałem i byłem pewny że kupię grę

a ja czekam na QW od momentu jej zapowiedzenia, kasę mam odłożoną od zawsze, a grę będę kołował zza granicy, bo nie chcę mieć spolonizowanego badziewia i co w związku z tym?

Co do taktyki, to w ET/QW jest jej więcej niż we wszystkich bf'ach razem wziętych.
Zbyt skomplikowane zadania, klanówki będą mieć problem, niezbalansowane mapy?

Napisałeś, że w ET nie grałeś, więc nie wypowiadaj. Zagrałbyś to zauważyłbyś, że o czymś takim mowy nie ma.

No a w BF, to co innego. Przejąć kilka punktów na krzyż i je utrzymać, wielka filozofia.

21.06.2007
23:57
smile
[222]

Judith [ Legend ]

Ja chyba grałem w innego BFa. Na sterwerze 32 do 64 nigdy nie narzekałem na to, że nic się nie dzieje, rozgrywka zawsze była dynamiczna i jak się szybko nie orientowałeś w sytuacji to dostawałeś po dupie. W BF 2142 mam podobne wrażenie.

Co do tzw. "filozofii" - ani jedna, ani druga gra nie ma jakichś wybitnych rozwiązań taktycznych. Zapewne razem z Mazzeo i innymi graczami czekamy na produkt, który byłby naturalnym rozwinięciem, odświeżeniem pomysłu na grę o założeniach podobnych jak w BF'ach. Przypuszczam, że dla fanów ET nowa odsłona będzie naturalnym rozwinięciem pomysłów poprzedniczki, dla weteranów BFa krokiem wstecz. Zobaczymy. Z chęcią bym się pomylił w tej kwestii, believe me :)

21.06.2007
23:58
smile
[223]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Oczywiście, że może być krytyka. Kłopot polega na tym, że Ty bety na oczy nie widziałeś, a wypowiadasz się, jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.

Po zagraniu w demko napisze to samo co teraz, nie martw sie.

No a w BF, to co innego. Przejąć kilka punktów na krzyż i je utrzymać, wielka filozofia.

<--------------- Mówisz zebym sie nie wypowiadał na temat, na który nie mam pojęcia, a sam to robisz. Rozegrałem już "trochę" meczy i wiem, ze przejmowanie flag jest proste tylko na papierze. Może na FFA jest łatwe, ale klanówki to co innego.

Dobra, ale juz EOT, bo do niczego nie prowadzi. Nie zabraniam ci grać w QW, a graj sobie, ale dla mnie "nowy" ET to straszna szmira. Pewnie jeszcze bardziej utwierdze sie w przekonaniu za ok 2 miechy, jak bedzie demko.

22.06.2007
00:03
[224]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Judith --> Możemy tak rozmawiać bez końca. IDENTYCZNA sytuacja jest na większości for, gdzie jest temat bety QW.

Nie wiem, ile razy jeszcze mam to pisać, żeby do większości osób dotarło, że BF, a ET/QW to zupełnie inne gry.
QW ukradło pomysł z pojazdami od serii BF? No ludzie... Może EA/DICE zwinęli pomysł of OF?

Z mojej strony EOT, bo możemy tak gadać do usranej śmierci.22.06.2007
07:31
[225]

szarzasty [ rammsteinick ]

Zaraz mi ktoś powie że nie grałem - obejrzałem chyba z 10 filmików z bety i ta gra kompletnie mi sie nie podoba, szczególnie to poruszanie się.

Panowie tutaj wasza rozmowa powinna się skonczyć.

Nie wiem jak było w ET, ale zadania typu: zrób to, potem tamto, potem tamto stworzą niezbalansowaną rozgrywkę, i mapy będą nierówne. w BF nie ma czegos takiego.

I znów wychodzi totalny brak wiedzy o ET. Panowie z SD są geniuszami i potrafili stworzyć taki model rozgrywki, takie mapy aby gra była wyrównana.

Narazie jestem naprawdę, NAPRAWDĘ rozczarowany, myślałem że to będzie jakaś alternatywa/konkurencja dla BF2/BF2142

To bardzo źle myślałeś- to nie ma być konkurencja dla tych niezbyt dobrych strzelanek.

Zresztą wszystko co powiedziałem w tym poście było już chyba napisane.

PS. Wie ktoś jak zdobyć darmową betę?

22.06.2007
21:55
smile
[226]

PeeJay [ Another World ]

nie wiem, czy tu - ale probuje....

gram w bete - ale mam jeden - za to niezwykle irytujacy - problem

otoz w menu gry kursor myszy przesuwa sie sam caly czas w dol - czyli ustawianie czegokolwiek wymaga anielskiej cierpliwosci - musze kompensowac ruch kursora - innymi slowy przesuwac myszke "w gore" zeby utrzymac kursor w jednym miejscu - w grze dziala idealnie - w menu, powtorze, jakby jakas niewidzialna sila scigala kursor na dol ekranu.

to samo spotkalem w Alpha Prime.... w innych grach - w tym tych od id jest ok

Ma ktos moze pojecie, co z tym mozna zrobic?

dodam, ze - odinstalowalen wszystkie stery myszek, rowneiz te systemowe - po restarcie oczywiscie sie zaladowaly, ale ciagle to samo
przeskanowalem komp na okolicznosc wirusow, trojanow itd.....

wczesniej mialem soft razora - tez odinstalowalem


nie mam zupelnie pojecia, co robic - a granie w bete jest meczarnia (no moze nie samo granie, ale te zwariowane zmaganie sie z mysza, zeby podlaczyc sie do serwa...)

help, anybody?

22.06.2007
22:00
[227]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Było to zgłaszane na betaforach. Większość osób miała jakieś myszki razera (zbieg okoliczności?).
Odepnij wszystkie dodatkowe rzeczy, jak joysticki, pady, trackballe etc.

Napisałeś, że sterowniki powywalałeś, dziwne. Ludzie pisali, że po wywaleniu sterów/odpięciu zbędnych rzeczy myszka wróciła do normy.

22.06.2007
22:34
smile
[228]

PeeJay [ Another World ]

dzieki za odpowiedz - pomoglo odpiecie kierownicy :)


swoja droga glupi bug (ale takich jest wiekszosc - anyway)


dzieki raz jeszcze!

pozdr
PJ

22.06.2007
22:38
smile
[229]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Nie ma sprawy, cieszę się, że działa. :)

23.06.2007
20:55
smile
[230]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Od wczoraj wieczorem gram w betę QW i dawno się tak dobrze nie bawiłem.
Mówię to jako fan BF2 i człowiek niezbyt przepadający za ET - ale to może dlatego, że nie lubie klimatów WW2. BF1942 też istaniał dla mnie tylko z Desert Combat. ;)
Naprawdę, ta jedna mapka w BECIE dała mi więcej radości niż całe granie w BF'a. Co jak co, ale odbijanie punktów kontrolnych tam i z powrotem może się w końcu znudzić - tutaj system kolejnych zadań i pobocznych misji jest genialny. No i klimat całkowicie mi odpowiadający. :)

Grafika faktycznie nie powala, ale jest IMHO w zupełności wystarczająca - no i działa mi super płynnie. Zobaczymy co dodadzą do finalnej wersji.
Jedynie przeszkadza mi to latadło Stroggów - a raczej nie tyle przeszkadza, co mapka jest zdecydowanie za mała, by mogło, nomen omen, rozwinąć skrzydła. To chyba jedyny zbędny tutaj pojazd.
Stroggowski "jetpack" jest chyba odrobine za słaby z samymi granatmi - lekkie strzelające "coś" byłoby fajnym dodatkiem. Póki co raczej służy tylko szybkiemu transportowi w pionie.

Ogólnie - jestem jednym z tych, którzy porzucają BF'a dla ET:QW. Choć przy mojej częstotliwości grania i umiejętnościach, nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. ;P

23.06.2007
21:04
[231]

[email protected] [ Mariner of Inet ]

No tak. Od 5 minut jest open beta i już fileplanet nie chodzi :)

Edit
O już mam swój kod. Szkoda tylko że sobie na razie nie pogram bo mi się karta zwaliła :) Jeżeli beta będzie trwała więcej niż tydzień to powinienem zdążyć z kupnem kompa.

23.06.2007
22:08
smile
[232]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

[email protected] --> O ile mi wiadomo, to beta jeszcze nie ma wyznaczonego końca, więc raczej nie skończy się z dnia na dzień.

23.06.2007
22:09
[233]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Rozdali właśnie klucze do bety, ja mam swój, ale dzisiaj już nie chce mi się testować, więc jutro opisze swoje, pewnie słabe, wrażenia.

23.06.2007
22:37
[234]

super game fan [ Konsul ]

Ja też mam własny klucz do bety i ściągam :). Nie moge sie doczekać :).

23.06.2007
22:39
[235]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Mnóstwo osób się rzuciło. Ciężko będzie się gdzieś dostać, wszystkie serwery są teraz pełne.

Chyba trzeba będzie poczekać aż gra przesieje trochę ludzi.

23.06.2007
22:58
[236]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

ano dostac sie na jakis serwer to naprawde ciezka sprawa. Nawet widze serwer gdzie jest 6/24 graczy, proboje wejsc i to samo "server is full"....

23.06.2007
23:18
[237]

hermin [ Legend ]

Zostały jeszcze jakieś klucze?

23.06.2007
23:48
[238]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

hermin --> Wal na fileplanet, schodzą jak ciepłe bułeczki.

Karrde --> A chyba, że tak. :)

23.06.2007
23:50
[239]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Dzisiejsza partia już rozdana. Jutro (Pacific Standard Time) ma być kolejna - o której dokładnie się zacznie, nie wiadomo.

24.06.2007
06:32
[240]

szarzasty [ rammsteinick ]

eeee... może to głupie ale jak zdobyć swój klucz bety QW??

24.06.2007
13:38
smile
[241]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

No cóż...

Grałem ponad 2 godziny i cóż mogę powiedzieć. Przede wszystkim niezbalansowana rozgrywka, na kilkanascie rund tylko raz gdf wygrało, bo nie mogło nawej wyjsc z bazy. Wszystko przez to, ze IMO stroggi mają dużo lepszą broń (szczególnie lacerator >>> assault rifle). I pojazdów jest więcej i są lepsze (strogg mech vs czołg gdf? pfff i to ma byc równa walka...). Już nie wspomnę o fizyce tych pojazdów, mam wrażenie jakby były przyklejone do torów, za sztywne, już nie mówię o czołgu, bo to szkoda komentować nawet. Na dodatek pojazdy mozna rozwalic ze zwykłego karabinu - wtf?!

Jeśli chodzi o same strzelanie, to mimo ze grałem na najlepszych serverach (ping koło 60), to miałem wrażenie, jakby hitboksy były 2 metry od drugiego goscia :| szczególnie jak wziąłem railguna i próbowałem sfragować z daleka. No i fizyka - nie dość że nie ma żadnego havoka (gra z 2007 roku...), to jeszcze nie ma ragdolla - tylko po śmierci gościu leży i majta się w tę i we w tę. No i te kangury - najgorsza sprawa. Banda skakaczy i rasherzy, strogg skokami w ogóle sie nie męczy. To samo bieg. I jeszcze strafują i skaczą w lewo i prawo jak chce się kogoś zabić - może quake'owcow to bawi, ale mnie jakoś nie.

Z fajnie zapowiadającej sie gry, która wyglądała jak konkurent bf'a (tak, porównuje do bf'a bo w etqw jest bardzo duzo nawiązań do tej gry) wyszła pusta siekanina, gdzie pojazdy są zbędne (sobie stoją w bazie puste, wiekszosc woli poskakac z laceratorami). Miał być też teamplay a takiego w ogóle nie zauważyłem. Szczególnie jesli chodzi o gdf.

Jedyny plus jaki zauwazyłem to wymagania sprzętowe. Dość niskie. Ale i tak IMO BF2 jest ładniejszy.

Jeszcze nie wyrzuciłem z HDD, pogram moze jeszcze z godzinke albo dwie. Chociaz i tak sie nie przekonam.

24.06.2007
13:56
[242]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

MaZZeo --> Nie chcę wszczynać kłótni ani nic. Twoje zdanie i je szanuję.

Powiem Ci tylko 2 rzeczy:
- beta jest doskonale zbalansowana, mam podobną ilość godzin u GDF i Stroggów i obie drużyny mają praktycznie po tyle samo zwycięstw.
- spotkałeś się może w BF2 z tym, że podłazisz medykiem do gościa, walisz 150000 razy defibrylatorem, żeby go ożywić a on nadal nie wstaje?

teraz już wiesz dlaczego nie ma tutaj ragdolla.

szarzasty --> Musisz szukać po fileplanet. Dziś będą rozdane następne klucze, kiedy dokładnie, nie wiadomo.

24.06.2007
14:01
smile
[243]

szarzasty [ rammsteinick ]

bone_man- wiem. na tej stronie dokładnie bedą klucze?? jeśli tak to w co należy kliknąć później aby dostać klucz??

24.06.2007
14:25
[244]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

szarzasty --> Prawdopodobnie. Musisz się zapytać ludzi, którzy dostali darmowy klucz, jak sprawa wygląda.
Musisz mieć na pewno darmowe konto na FP, w momencie gdy klucze będą dostępne pewnie będziesz musiał kliknąć na banner bety czy coś. Powinien Ci się wtedy wyświetlić klucz + dostaniesz go na mail, który podałeś w rejestracji.

Ja swój klucz dostałem we wtorek, więc problemów nie miałem. ;P

24.06.2007
14:29
[245]

szarzasty [ rammsteinick ]

Więc pytam: CZY SĄ TUTAJ LUDZIE KTÓRZY WCZORAJ OTRZYMALI DARMOWY KLUCZ?? JEŚLI TAK TO PROSIŁBYM O DOKŁADNĄ INSTRUKCJĘ TEGO JAK ZDOBYĆ KLUCZ:)

Nie chce przegapić bety najbardziej oczekiwanego fpsa tego roku:) tą stronkę z kluczami mam otwartą od 10.00 naszego czasu- czatuję cały czas :D

tak- mam darmowe konto na fileplanet (od wczoraj gdy sie dowiedziałem o darmowej becie :))

24.06.2007
14:32
smile
[246]

Hitmanio [ Legend ]

Tak patrzę i widzę, że QW nie ma takich "jebutnych" wymagań... Moje ET w troszku nowszych realiach ;) Oczywiście wymagania są, więc ja zapewne pociągnę na low/medium :P
Celeron 2,5 GHz, 768 RAM i x700 Radeon IMHO pociągnie na LOW :)

Czekam na klucz :D

szarzasty ==> Ściągnij Comrada... z Gamespy, wyśle Ci wiadomość 30-90 minut przed rozdawaniem kluczy ;)

24.06.2007
14:36
[247]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Ja mam tylko jeszcze małą prośbę. Jak ktoś dostanie klucz, pogra i gra nie spodoba mu się, to przekażcie proszę wasz klucz dalej.
Może klucz dostanie ktoś, komu beta się spodoba i ta osoba będzie zgłaszała wszelkie bugi/glicze/sugestie na odpowiednich forach, a nie tylko grała.

Nic to nie kosztuje, a może pomóc.

24.06.2007
14:41
smile
[248]

szarzasty [ rammsteinick ]

to przekażcie proszę wasz klucz dalej.
to tak można?? nie jest przypadkiem tak że klucz jest przypisany na stałe tylko do jednej bety i jednego komputera??


Jak ktoś dostanie klucz, pogra i gra nie spodoba mu się
nie ma takiej opcji- to ET nie BF

I taka prośba- jeśli to możliwe to w razie mojego niepowodzenia mógłby ktoś udostępnić mi swój klucz?? no prosze Was bardzo:)

24.06.2007
14:45
[249]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

szarzasty --> Można. Też myślałem, że klucz jest "jednorazowy". Można go przekazać dalej, instalować na kilku komputerach etc.
Nie mogą grać 2 osoby na tym samym kluczu w tym samym czasie, ale to chyba raczej oczywiste. :)

szarzasty --> Można. Ludzie mają poinstalowane na różnych komputerach. Np. na komputerze w pracy i w domu.
Gdy się nudzą ;) w pracy, to grają w QW, po przyjściu do domu grają na domowym komputerze. Bez problemów.

24.06.2007
14:48
[250]

szarzasty [ rammsteinick ]

bone_man- a można w tym samym czasie mieć zainstalowaną betę na tym samym kluczu na dwóch komputerach?? np. ktoś gra na kompie nr 1 do 17.00 i wyłącza grę w tym momencie ktoś na kompie nr 2 zaczyna grać o 17.01?:D

spoiler start
kto mi da swój klucz?;)
spoiler stop

24.06.2007
15:03
smile
[251]

[email protected] [ Mariner of Inet ]

Co do kluczów to trzeba czekać dzisiaj od 18-22 (teoretycznie) o pełnej godzinie zostanie open. Wtedy logujesz się, klikasz na banner u góry i czekasz jakieś 3 minuty aż się strona z błędem pojawi ;) tak z 5 minut później już działa i klikasz na banner, join beta, next, next, agree itp, wpisujesz kod który ci się wyświetli i to wszystko. Potem zaczynasz ściągać. Trzeba szybko kolejkę zaklepać. Jak ja byłem na servie UK 400/500 na początku (tak z 6 minut po 21) to potem byłem 20/1040.

24.06.2007
15:06
[252]

szarzasty [ rammsteinick ]

a instalkę trzeba pobierać zaraz po otrzymaniu klucza czy można nieco później??

24.06.2007
15:09
[253]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Betę można nawet teraz pobrać. Później dostać klucz i od razu grać.
Ja swoją instalkę miałem kilka dni przed wydaniem kluczy.

24.06.2007
15:40
smile
[254]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

MaZZeo

A BF2 niby lepszy? Zawodowy żołnierz zmęczony po 3-4 sekundowym biegu? Czołg może być z powodzeniem obsługiwany przez jedną osobę?! Medyk, inżynier, piechociarz - pierwszy z brzegu może być pilotem?! I gdzie tu niby na serwerach teamplay? Grałem na najlepszych, a zgranie kończyło się na wyścigu i walce o pojazdy we własnej bazie. I te kangury... Piechociarz w pełnym rynsztunku skacze jak koszykarz w NBA.

Gdzie to to ma niby start do America's Army?

24.06.2007
15:42
[255]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

bone_man --> nie 15000 razy, tylko czasami dopiero za drugim razem sie podniesie.

24.06.2007
15:45
[256]

szarzasty [ rammsteinick ]

Karrde- proponuję mod Forgotten Hope do bf1942- tam już tak fajnie nie ma (chociaż nadal wojakowi wchodzącemu do czołgu rosną dodatkowe pary rąk do obsługi działa a snajper jest równocześnie asem przestworzy). Chociaż zgodzę się że crapowaty BF2 nie ma startu do aa a co dopiero do ET :)

To jeszcze raz to przećwiczmy: wchodzę na tamtą stronę- klikam join beta,next, next, agree itp- przysyłają mi klucza na mejla (?) sciągam instalkę-korzystam z klucza i gram tak??

24.06.2007
15:46
[257]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

MaZZeo --> Udzielałem się dużo w wątkach o BF2 i ludzie pisali o tym błędzie, że czasem po prostu się NIE DA kogoś ożywić.

24.06.2007
16:08
[258]

szarzasty [ rammsteinick ]

toż to już po 4 a kluczy nie widać!

MaZZeo- skoro gra tak Ci nie przypadła do gustu czy byłbyś skłonny oddać mi swój klucz za dobre słowo i wielką wdzięczność??

24.06.2007
16:13
[259]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

bone_man --> to czy kogoś da się podnieść, zalezy tez od tego w jaki sposób został zabity. Jak ktoś zostanie przejechany albo dostanie rakietą, to nie da sie go podnieść.

szarzasty --> a mozna? Jesli tak to ok, ale zgłoś sie wieczorem, bo jeszcze chce pograc z godzinke albo dwie.

24.06.2007
16:17
[260]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

MaZZeo --> Traktujesz mnie, jak osobę, która nie grała w BF2. Grałem ponad rok i wiem, czym różni się przejechanie danej postaci od jej zastrzelenia, czy wysadzenia rakietą.
Mnóstwo razy widziałem, jak ktoś dostawał kulkę, padał na środku drogi i kilku medyków próbowało podnieść tę osobę bez rezultatu. Sam też miał mnóstwo takich sytuacji będąc medykiem.

PS. Hitoboxy Ci się nie podobają w QW? Dobrze, że Ci się w BF2 podobają, tam jest 50/50 że gra zarejestruje dmg, jakie zadałeś.

1:57 - najlepszy moment w tym filmie.

24.06.2007
17:50
[261]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

bone_man --> ciekawe w którym miejscu napisałem, ze w BF2 hitboksy są dobre. Wiem ze są kiepskie, ale juz w BF2142 znacznie je poprawiono (choci i tam czasem kwiatki sie trafiają).

szarzasty --> zaraz ci posle cd-keya na gg. Mam nadzieje ze zadziała.

Najfajniejsza broń w grze.

24.06.2007
18:35
smile
[262]

Hitmanio [ Legend ]

Kurde, pisze, że tylko dla subscripers... Jak ktoś ma CD-Keya użyczyć to niech podeśle :D Mam zamiar kupić tą grę, bo robię zaniedługo "reanimację trupa" czyli lepszy komputer :)

GG 1861787 :) Grę już mam, jeszcze tylko klucz :D

24.06.2007
18:43
[263]

szarzasty [ rammsteinick ]

Hitmanio- powinno być za darmo

Czy u was też średnia prędkość sciągania z Fileplanet jest poniżej 20 kb?? bo u mnie coś nie chce sciągać szybciej mimo że mam liveboxa

do kiedy potrwają te betatesty??

24.06.2007
18:45
smile
[264]

Hitmanio [ Legend ]

szarzasty ==> powinno? Miejmy nadzieję...

U mnie grę ściągało 110kb/s a zaczynało od UWAGA! 17700 kb/s ;)

24.06.2007
18:52
[265]

szarzasty [ rammsteinick ]

Fuck- nie wiem czy sobie pogram. Mam coś z netem- wszystko mi wolno chodzi i wolno się sciąga. Normalnie zawsze było powyżej 60KB a teraz jak jest 15 to sukces... Macie może link ed2k lub torrent do pobrania bety?? I do kiedy trwają te betatesty??

24.06.2007
18:56
[266]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

MaZZeo --> Nigdzie tego nie napisałeś. Mnie po prostu chodzi o to, że QW ma na razie zwalone hitboxy (betapatch ma m.in to poprawić), a BF2 ma NADAL po tylu patchach zwalone. Peace.

Beta nie ma wyznaczonego końca.
W przeciągu tygodnia ma się pojawić betapatch, więc za szybko się nie skończy.

Na Waszym miejscu uważałbym na klucze, pewnie za niedługi czas zaczną je rozdawać.

24.06.2007
19:00
[267]

Hitmanio [ Legend ]

Godz 1900 i kluczy nie widać... Muszę wnioskować, że to będzie o pełnej godzinie...

24.06.2007
19:02
[268]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

Siema fajna gra, kiedy wyjdzie?

24.06.2007
19:08
[269]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Hitmanio --> wczoraj klucze miały zostac rozdane o 20:00, wiec dzisiaj pewnie tez cos koło tej godziny. A tak naprawde to np. ja dostałem klucz o 20:35, bo server był przeciazony i duzo ludzi miało problem z uzyskaniem kodu.

24.06.2007
19:08
[270]

Sandro [ In Nod we trust! ]

Czy po ściągnięciu Comrade'a muszę jeszcze coś zmieniać w ustawieniach, by poinformował mnie o wypuszczeniu kluczy do bety?

24.06.2007
19:10
smile
[271]

Hitmanio [ Legend ]

Haha, ja też ściągnąłem Comrada by mnie poinformował :D

MaZZeo, jesteś subscriberem?

24.06.2007
19:18
smile
[272]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

Narazie bardzo wkurw.... mnie to ze jest malo serwerow z dobrym pingiem (~100) chyba sa 3-4 takie ktore i tak sa zawsze full... Drugi problem to, ze ciezko wogole wbic sie na jaksi server bo nawet przy statusie 16/24 jak chce wejsc jest juz full ;/

24.06.2007
19:20
[273]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Hitmanio --> przez pierwsze 3 dni klucze były dla subscriberów, wczoraj jzu były dla wszystkich posiadaczy kont.

24.06.2007
19:21
smile
[274]

Hitmanio [ Legend ]

No to dzisiaj MOŻE zagram ;) Gra już jest, teraz trzeba będzie "walczyć" o keya :D

24.06.2007
19:27
smile
[275]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Żebyś się nie zdziwił, Hitmanio, jak dostaniesz klucz bez problemów, ale będziesz walczył o miejsce na serwerze. :)

24.06.2007
19:28
[276]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

ano.. zdobycie keya to byl pikus w porownaniu do wbicia na serwer ;]

24.06.2007
19:31
[277]

Hitmanio [ Legend ]

Chyba nie zrobili 2 serwery? :/

24.06.2007
19:39
[278]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Jest około 140 serwerów. Bardzo mało jest z pingiem poniżej 100, nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie są zajęte. :D

24.06.2007
19:41
smile
[279]

Hitmanio [ Legend ]

To zapytam się jeszcze czy ten banner będzie koło napisu ANNOUNCED? Czy gdzieś na górze? Zawsze to jest 3s przewagi nad innymi :D

24.06.2007
19:55
[280]

Sandro [ In Nod we trust! ]

Hitmanio - skąd pobrałeś pliki gry? Torrentów nie mogę ściągnąć (problemy z połączeniem), a i BearShare niczego nie wyszukuje...

24.06.2007
19:57
smile
[281]

Hitmanio [ Legend ]

Z fileplanet - kolejka była i ściągłem ;)

Dalej brak keyów :(

24.06.2007
21:05
smile
[282]

Hitmanio [ Legend ]

Przy okazji - bardziej REALNE wymagania:

HARDWARE REQUIREMENTS:
CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 3.2 Ghz or AMD(R) Athlon(TM) XP 3200+ processor
RAM: 1GB RAM
VIDEO CARD: 128MB NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600GT or ATI(R) Radeon(R) X800 (full list of supported chipsets below)
SOUND CARD: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
HDD SPACE: 950MB of free hard drive space, plus 700MB for Windows swap file
INTERNET: Broadband connection and service required for full gameplay and downloads. Features may change without notice.

RECOMMENDED HARDWARE REQUIREMENTS:
CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 3.4 Ghz or AMD(R) Athlon(TM) XP 3500+ processor
RAM: 1GB RAM
VIDEO CARD: 256MB NVIDIA(R) Geforce(TM) 6800GT or ATI(R) Radeon(R) X850 (full list of supported chipsets below)
SOUND CARD: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
HDD SPACE: 950MB of free hard drive space, plus 700MB for Windows swap file
INTERNET: Broadband connection and service required for full gameplay and downloads. Features may change without notice.

Co to jest za godzina 11:00:00 PST ?

24.06.2007
21:08
[283]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Nie wiem, czemu, ale coś czuję, że klucze będą około 22:30, może 22:45 - coś w tych godzinach.

24.06.2007
21:12
[284]

szarzasty [ rammsteinick ]

HARDWARE REQUIREMENTS:
CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 3.2 Ghz or AMD(R) Athlon(TM) XP 3200+ processor
RAM: 1GB RAM
VIDEO CARD: 128MB NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600GT or ATI(R) Radeon(R) X800 (full list of supported chipsets below)
SOUND CARD: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
HDD SPACE: 950MB of free hard drive space, plus 700MB for Windows swap file
INTERNET: Broadband connection and service required for full gameplay and downloads. Features may change without notice.


aha- bardzo fajnie. teraz to się zastanawiam czy sciągać na mojego gruchota to (512 mb i radek 9250)

Co to jest za godzina 11:00:00 PST ?

PST oznacza chyba jakąś strefę czasową ale jaką to nie mam pojecia...

24.06.2007
21:12
[285]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Hmm rozumiem że na takiego kompa 1500 to za mało ... ;(

24.06.2007
21:13
smile
[286]

Hitmanio [ Legend ]

szarzasty ==> Sry, ale w szkole uważałem conieco i wiem, że to strefa czasowa :D

No, ale z drugiej strony to oznacza, że będziemy się cieszyć dobrą grą posiadając takie kompy jakie są podane... co potwierdza chociażby bone_man :)

polak111 ==>

24.06.2007
21:15
[287]

polak111 [ T42 ]

Co mam zrobic aby dostac klucz do bety ?

24.06.2007
21:17
[288]

Sandro [ In Nod we trust! ]

Konkretniej Pacific Standard Time. Między PST a czasem CET (czyli naszym) jest bodaj 9 godzin różnicy.

[edit] Pomyłka.

24.06.2007
21:20
smile
[289]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

A za 2000 zł kupię kompa na którym będzie chodził QW ? Jak narazie mam tylko 1500 zł
Dajcie jeszcze fotek kilka ;]

24.06.2007
21:26
[290]

Hitmanio [ Legend ]

Tak patrzę na tego QW i powinni odrazu poprawić pojazdy, za szybko jeźdzą (chociażby czołg) i za szybko się obraca lufa (w czołgu of course). Jednak trochę realizmu mogłoby być :P

Wybacz - ale nie mogłem się powstrzymać... "ale D3 ciągnął całkiem ładnie" :D
Tak, ale czołg poprawić to małe piwo dla nich... a to tylko szybkość...

24.06.2007
21:28
[291]

szarzasty [ rammsteinick ]

Jamkonorek- to wszystko zależy od wielu czynników- na jakich detalach chcesz grać, jakie podzespoły kupisz i gdzie. Zresztą jeśli masz już komputer w miarę dobry to wystarczu pewnie zrobić upradge- dodać ram i wymienić kartę grafiki obudowa,napęd, dysk, płyta główna spokojnie mogą zostać w tej chwili karty AGP z łatwościa pociągną QW (zakładam że jesli twój sprzęt jest stary masz właśnie AGP na płycie). Zresztą engine Dooma 3 jest elastyczny i nie ma wielkich wymagań- twórcy wielokrotnie podkreślali że komp który pociągnął D3 pociągnie QW (bardzo liczę na to bo sprzęt mam leciwy ale D3 ciągnął całkiem ładnie )


Hitmanio- realizm w QW?? to tak jakby domagać się realizmu w star wars

24.06.2007
21:38
smile
[292]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Ty chyba słabego sprzętu nie widziałeś :D
GF4MX 856 MHz i 256 MB RAMu xD

24.06.2007
21:40
[293]

Hitmanio [ Legend ]

Pamiętam jak miałem 900 MHz ... ehh rządziłem wśród qmpli komputerem :D Teraz jestem "ciut" do tyłu :P Ach ta technologia...

24.06.2007
21:59
[294]

Hitmanio [ Legend ]

I`ll let you in on the secret: the final batch of keys will be available Sunday Afternoon at 1 PM Pacific time (4 PM East Coast) U.S. Get in the open beta now!

Która to godzina? Dostałem to przez Comrada... O północy?

24.06.2007
22:02
[295]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

4 pm = 16.00

Ze wschodnia wybrzeża z 6 godzin będzie, czyli klucze powinny być... teraz :D Idę sprawdzić :P

Edit: Nic narazie nie ma. Myślę, że o 23 powinny być... Idę liczyć te zmiany czasu :P

24.06.2007
22:03
smile
[296]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Atakujcie. Można brać klucze.

Kolega właśnie dostał swój klucz.

24.06.2007
22:05
[297]

Hitmanio [ Legend ]

8-9 godzin.. czyli 23-24 tak mi się zdaje...

24.06.2007
22:07
[298]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Może ktoś zrobi nową część ? Ja juz dziś nie mam czasu. I logo by sie przydało;)

24.06.2007
22:10
[299]

Deead [ Mugen ]

Pomogę troszkę i tutaj macie dokładną godzinę w US :P

24.06.2007
22:15
[300]

Sandro [ In Nod we trust! ]

bone - jak to zrobił? U mnie żadnych zmian.

24.06.2007
22:16
smile
[301]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Signup Complete!
Welcome to the QUAKE Wars Beta.

Your unique Beta Key is: :PAle ledwo się dopchałem :>

clienta już mam, więc zobaczmy co to za cudo ;-)

24.06.2007
22:17
[302]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Sandro --> wszedł, wypełnił, za 4 sekundy miał klucz. :)

Brisk. --> Taaa, teraz się dopchaj na serwer. ;P

btw. poprawiają ten błąd z serwerami: sloty 6/24 i nadal jest zajęty. Przekierowuje podobno na inne serwery, które są pełne czy coś.

24.06.2007
22:20
[303]

Sandro [ In Nod we trust! ]

Tak, tylko że niezależnie od tego, jakie wybiorę komponenty kompa zawsze wyrzuca mi to:

Your hardware does not meet the requirements for the QUAKE Wars beta.
Be sure to check with FilePlanet for future, more accessible beta programs.

24.06.2007
22:21
smile
[304]

[email protected] [ Mariner of Inet ]

Tu macie logo górne.

24.06.2007
22:23
[305]

Hitmanio [ Legend ]

Ale teraz ta strona muli...

*Pcha się wśród 1000000 internautów!!!*

24.06.2007
22:24
[306]

Sir Skull [ Charr Shaman ]

Sandro --> Wykasuj ciastka i w tym formularzu wybierz najlepszy sprzęt jaki się da - przepuści :) Wczoraj też miałem taki komunikat jak podałem prawdziwe dane.

24.06.2007
22:28
[307]

Sandro [ In Nod we trust! ]

Sir Skull - to nic nie daje...

Wywaliłem Cookies, nawet zrobiłem drugie konto. Niezależnie od tego co dam w formularzu, wyskakuje mi informacja z postu 303.

Cholera, jak to ominąć? :/


OK, jakimś cudem poszło...

24.06.2007
22:30
[308]

Hitmanio [ Legend ]

YESSSS!!!! Mam!!!! WOOHOOO!!!!

Teraz ciekawe czy mi gra wejdzie :D:D

24.06.2007
22:46
smile
[309]

wacek666 [ 666 ]

jest mam klucz.po malych problemach z fierfoxem na operze poszlo bez problemu i za 10 min zaczynam scigac.

24.06.2007
22:47
[310]

*..::Michael::..* [ Senator ]

Sir Skull - Sposób zadziałał. :P
Mój sprzęt: Athlon XP 2000+, 768 MB RAM, GF 4 MX 440. :D

Jak nie będzie chodzić, to oddam komuś klucz.

24.06.2007
23:04
smile
[311]

Hitmanio [ Legend ]

UWAGA!

Na moim Celeron 2,5 GHz, 768 RAM i x700 Radeon, gra na low "ciut" przycina... dosłownie "troszkę". Więc jest dobrze ;)

Zagrałem Stroggami, jako Covert Ops, zauważyłem żołnieża "ziemskiego" i przebrałem się. Efekt? Nikt mnie nie rozpoznał, na dodatek dołączyłem do drużyny i chodziłem sobie z nimi po mapie :D Oczywiście zginąłem będąc Team-Killed...

Gra jest miodzio, Ci co grali wcześniej w ET będą wniebowzięci... Tak jak ja :)

Grę NAPEWNO kupię, 100%!!!

Tak wygląda gra na low (zdążyłem zabić :D)

24.06.2007
23:07
[312]

polak111 [ T42 ]

Mam ! :D

Teraz tylko sciagnac gre ;]

24.06.2007
23:09
[313]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

Hitmanio--> Narobiłeś mi smaku :) Ja dostałem keya i pobieram klienta. Ale jutro będzie granie :D

24.06.2007
23:10
smile
[314]

Hitmanio [ Legend ]

No to ja idę spać spokojnie ;)

24.06.2007
23:11
[315]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Jak już Hitmanio napisał o Copsie:

w starym ET dało się szpiega rozpoznać po broni, jaką trzymał.

Tutaj jest ciężej.
- można wroga rozpoznać po zmęczeniu (długi sprint sprawia, że dyszymy i wiadomo - ludzie i Stroggowie inaczej dyszą :P)
- dziwne zachowanie: latanie za nasze plecy z nożem na wierzchu ;)
- niemożność wzięcia Stroyentu będąc człowiekiem i apteczek będąc Stroggiem

24.06.2007
23:15
smile
[316]

Hitmanio [ Legend ]

Ha ha ha!

Chciałbym widzieć sytuację kiedy Strogg dyszy w grupie 5 osobowej (4:1) :) I wszyscy się patrzą kto dyszy :D

24.06.2007
23:32
[317]

*..::Michael::..* [ Senator ]

Nie chodzi, czeka mnie upgrade kompa.

24.06.2007
23:34
[318]

polak111 [ T42 ]

Kurde, czekam w kolejce bylem ok. 300 i nagle 600 :/ Co jest ?

24.06.2007
23:44
smile
[319]

Deead [ Mugen ]

Mógłby mnie ktoś pokierować co i gdzie mam kliknąć aby przejść stronkę (screen)? Wszędzie mam tylko czarny, tak samo jest w Operze jak i Firefoxie.[Edit] Nie ważne już. Mam klucz ^^

24.06.2007
23:45
[320]

Sandro [ In Nod we trust! ]

Deead - poszukaj przycisku tuż pod Last Name

24.06.2007
23:49
[321]

Deead [ Mugen ]

To się od razu spytam. Do kiedy trwa Beta? Żeby nie było, że jutro już nie będzie można grać, bo jak na razie muszę czekać w kolejce aby zassać klienta ;)

24.06.2007
23:52
smile
[322]

sokoip [ Niggy Tardust ]

buahahahaha, już widzę te rozgrywki w multi:

wszyscy biegaja tyłem i patrzą czy ktoś się przypadkiem nie podszywa pod kompana z teamu :D

25.06.2007
00:15
[323]

Sir Skull [ Charr Shaman ]

Deead --> Koniec beta testów nie jest jeszcze określony, więc spokojnie :)

25.06.2007
00:15
[324]

polak111 [ T42 ]

Ponawiam pytanie... bylem juz 100 w kolejce a nagle 1000, czemu tak sie dzieje ?

25.06.2007
00:18
smile
[325]

TeadyBeeR [ Legend ]

Lac na kolejki. Tutaj jest sprawdzony (osobiscie) torrent do bety ET:QW

25.06.2007
00:59
smile
[326]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

piokos --> Nie sądziłem, że spotkam Cię w tym wątku.

witay

25.06.2007
01:33
smile
[327]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Troche się zasiedziałem :>

Nie bardzo łapie co jest co i jak działa, tym "krzesełkiem" nauczyłem się latać pod koniec gry ale wiem za to, że sporo zabawy daje i jest zarazem skuteczne używanie pojazdów - i nie chodzi tu tu o broń, która jest zamontowana na nich - do eliminacji wroga :P Był tutaj takze jedyny tk jaki zaliczyłem, gość mi wylądował zaraz przed maską a hamulców brak :P

Odnośnie "krzesełka" to słabą ma siłe ognia, w dwóch troche czasu się męczyliśmy z jednym przeciwnikiem by go załatwić. Choć z drugiej strony jemu za to łatwo nas trafić nie było, więc niby się to wyrównuje.

25.06.2007
06:59
smile
[328]

szarzasty [ rammsteinick ]

no panowie po wielu trudach zdobyłem własny klucz. Przy okazji "troszkę" nakłamałem z moim sprzętem. Teraz tylko pobrać klienta i modlić się aby poszło

25.06.2007
10:06
smile
[329]

polak111 [ T42 ]

Wczoraj zdobylem klucz. Gra przez noc sie sciagnela. Teraz pol godzinki sobie popykalem i twierdze ze od starych czasow ET dzieli od ET:QW wieeeelki ale naprawde wielki krok. Krok pozytywny ;].

Po tak krotkim czasie grania nie moge napisac wiecej. Pogram 2-3 godzinki co napisze cos wiecej ;].


PS na jakich serwach gracie ?

25.06.2007
10:10
[330]

ookie [ Konsul ]

szarzasty ---> ja tez ostatnim rzutem na tasme sie na kluczyk zalapalem :) instalka juz sciagnieta po pracy wyprobuje

25.06.2007
10:14
smile
[331]

Van Gray [ Tengu ]

Beta jest już zamknięta, nie załapałem się.

25.06.2007
10:16
[332]

szarzasty [ rammsteinick ]

tak sie zastanawiam z tymi wymaganiami- czy gra pójdzie na czymś z poza listy?? ktoś próbował uruchomić to na 512 mb ramu??

JEŚLI KTOŚ NIE ZAŁAPAŁ SIĘ NA KLUCZ TO PROSZĘ PISAĆ- ja mam swój własny i ten który łaskawie podarował mi MaZZeo- mogę odstąpić ten drugi. A narazie to sciągam instalkę bo wreszcie net zaczął mi normalnie działać

25.06.2007
10:16
[333]

Deead [ Mugen ]

Skull, Teady będziecie dzisiaj grać może? Mi pewnie się do 16 gra w domu ściągnie, więc wieczorkiem można by było pograć troszkę ;)

25.06.2007
10:18
[334]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

polak111 --> Ja gram na losowych serwerach. Tam gdzie jest miejsce/ tam gdzie mnie połączy.

25.06.2007
11:04
smile
[335]

Sandro [ In Nod we trust! ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6564038&N=1

25.06.2007
11:12
[336]

TeadyBeeR [ Legend ]

Deead --> Ja w tym tygodniu pracuje 15-23, wiec jezeli pogram, to dopiero kolo polnocy.

24.08.2007
22:38
smile
[337]

king bruce lee karate mistrz.' [ Chorąży ]

mozna w tej grze walczyc wrecz ;]

25.08.2007
12:53
smile
[338]

King brucee lee karate mistrz [ Junior ]

marcinkiewicz----> masz za slabego kompa ;] /ale nie martw sie, pograj se w siatke pograj se w pilke nozna z kuplmai albo najlepiej jakies sztki walki!

25.08.2007
13:05
[339]

Fear2 [ Pretorianin ]

Na 512mb RAM da rade grać. Tylko sie módl żebyś miał chociaż 20FPS ;]

11.09.2007
13:06
[340]

MP-ror [ Generał ]

Wrażenia z dema jak najlepsze. Zdecydowany kandydat do zakupu.

Kto mi powie jak się otwiera spadochron po awaryjnym wyskoczeniu z latającego pojazdu? Da się w ogóle?

11.09.2007
13:08
[341]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Musisz być na odpowiedniej wysokości i wciska się chyba F.

Gram w QW od 1 dnia bety, miodzio. :)

11.09.2007
13:22
[342]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

dla mnie bez żadnych rewelacji. ET z poprawioną grafika i pozbawione jakiegokolwiek klimatu. No ale co się spodziewać po grze gdzie pojazdy jeżdżą jakby były sterowane radiowo, wszyscy na około skaczą , bronie jakieś takie dziwne ( i oczywiście nie zbalansowane ) Temu tytułowi dziękujemy :]

ps: Tak wiem w BF2 tez na początku królowanły kangurki etc. Tyle, że przynajmniej można było sobie postrzelać z kałacha czy polatać Cobrą...tutaj sam badziew z plastiku

11.09.2007
22:07
smile
[343]

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]

I znowu ludzie nieuznajacy futurystycznych klimatow rzuca sie ze badziew i gowno:/ Widzial ktos kiedys zeby zjezdzac BF2 tylko dlatego ze nie jest podczas 2 wojny? przeciez to smieszne.


Jaks ie wlacza Punkbustera? bo jestem dziwny i nie umiem znaleźć opcji zbey wlaczyc:)

11.09.2007
22:13
[344]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Filet --> zaloguj się na konto, Play >> lewy górny róg.

11.09.2007
22:25
[345]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Pogralem w demko....stwierdzam ze przesiadam sie z css na QW...szybciej,fajniej i miodniej :) Zauwazylem ze jak bylem mlodszy to lubilem wlasnie takie klimaty jak quake i ut,potem cs/css...a na starosc wracamy do starej bajki :) Swietnie sie gra...

12.09.2007
01:12
[346]

Backside [ Generał ]

Gra naprawdę nietuzinkowa, złożona i wciągająca. Jestem zachwycone demem - ostatni raz się czymś tak jarałem jak odpaliłem Just Cause :).

BTW - może czas na poszerzenie FAQ dotyczące broni i nową część :) ?

12.09.2007
01:23
smile
[347]

Rosenkreutz [ Generał ]

Jak dla mnie to ta gra to totalna kaszana kompletnie nie umywa się do BF 2142.

12.09.2007
02:40
[348]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

Gra naprawdę nietuzinkowa, złożona i wciągająca. Jestem zachwycone demem

w czym? Pomysly przeniesione zywcem z ET plus nowa grafa?

a cytując z irca: gra ma w sobie wszystko to co najgorsze z BF2 i ET :)

12.09.2007
09:47
[349]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Rosenkreutz - Ciekawe :) Wiekszosc grajacych w BF2 bardzo wysoko ocenia ta gre a obiektywni nigdy nie beda....
Zgredek - Jak cos moze byc zerzniete z ET skoro jest to ET QW :) ? Pomysl :) To ma byc dokladnie ET w universum Quake wiec jak moze nie miec wiekszosc pomyslow z ET ? :)
Wszystko co najgorsze?Czyli :) ?

12.09.2007
10:01
[350]

Backside [ Generał ]

ZgReDeK ---> dokładnie to co powiedział Pshemeck.

Ja się na taktycznych mutlifps'ach nie znam i nie mam zamiaru uprawiać żadnego wywyższania serii nad każdą inną grę.
Ta mi się po prostu podoba i oceniam ją jako zwyczajny obserwator, a nie znawca gatunku. Podoba mi się spora ilość opcji połączona z dynamiką w grze.
Może BF2 czy 2142 jest lepszy. Fajnie - ale nawet gdyby mi się spodobał bardziej nie wiem czemu miałbym mówić o ETQW, że jest kiepskie, skoro zwyczajnie fajnie się gra :].Pshemeck ---> może mógłbyś mi wytłumaczyć jak w tej grze podkładać ładunki HE :]? Kilka razy podbiegałem do wieżyczki, ustawiałem ładunek, ale nijak nie dało się go wysadzić.

12.09.2007
10:04
[351]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Backside - Podbiegasz,wkladasz w lape ladunek i czekaz az go "przyklei", potem wyjmuje "uzbrajacz" i czekasz az koleczko zrobi sie cale czerwone-dostajesz info ze podlozyles i spierniczasz...Sprawdz na bramie do dokow-tam wystarczy jeden, na generatorze tarczy potrzeba juz wiecej....idzie sie grupa i podklada :) Tutaj wlasnie wychodzi taktyka...Wjedziesz sam do bazy i nic nie zrobisz bo potrzeba nie tylko Ciebie do wykonania zadania :) Jesli chodzi o wierzyczke to problem moze polegac na tym ze to nie Ty masz ja wysadzic...nie wiem kim grales :)

12.09.2007
10:17
[352]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Nie zdazylem edytowac :
Wytrzymalosc pojazdow : W BF to kpina..czasami helka dobrze ustawiona moze wymiesc kogo chce i jak chce, to samo czolgi.Tutaj pojazdy sa potrzebne,pomagaja wykonac misje ale...latwo je rozpierniczyc,praktycznie wszystkim:)
Taktyka: Poczatki gry...wiekszosc gra ffa( cs sie klania :P ) i nawet maksymalne uproszczenie i chodzenie "za raczke" nie pomaga....Tylu strzalek i podpowiedzi w zadnej innej tego typu grze nie widzialem :)
Glupota : Atak na generator oslon Stroggow...W wejsciu stoi Cyklop...po bokach Tormentor i dwa ikarusy..Co robi piechota?Idzie na pale i strzela z shotgunow :D Jeszcze 2 medykow sie zakrecilo z AR ale przezyli moze 3 sekundy.Cyklop+Tormentor to zestaw ktory moze wyciac wszystko co sie rusza...jesli oczywiscie leci sie bezmyslnie " na pale " a to jest nagminne.To samo TK-zmora...Srednio na jedna runde 10-20 tk :) Sweeeeeet :)
Jeden madry podbiegl i podlozyl ladunki ( tormentor zajmowal sie w tej chwili ubijaniem piechoty przy respie ). Tak to wyglada na dzien dzisiejszy...Gra moze odstraszac ale gdy wiekszosc ogarnie ze nie ubijanie a myslenie i gra zespolowa to klucz do sukcesu wtedy bedzie lepiej :)

12.09.2007
10:27
[353]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

Pshemeck [Dum Spiro Spero] https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=971

Rosenkreutz - Ciekawe :) Wiekszosc grajacych w BF2 bardzo wysoko ocenia ta gre a obiektywni nigdy nie beda....
Zgredek - Jak cos moze byc zerzniete z ET skoro jest to ET QW :) ? Pomysl :) To ma byc dokladnie ET w universum Quake wiec jak moze nie miec wiekszosc pomyslow z ET ? :)
Wszystko co najgorsze?Czyli :) ?


Jeśli chodzi o scene BF'a to zdania sa podzielone i radykalke :)

Nie dla mnie Et to było mega gówno, które gdyby nie byłoby darmowe to mało kto by w nie gra. Jumpshoty, ludziki biegające z predkościa 50km/h, wszystko to pop prostu dla mnie wygląda smiesznie i biednie. Ja po prostu nie trawie takiego przesadzonego dynamizmu...

12.09.2007
10:44
[354]

elfik [ z wired ]

Pograłem przez dłuższą chwile w demo...

Nie wiem czy jestem samotny w takim odczuciu, ale gra oferuje według mnie zero precyzji.
Do tej pory nie spotkałem się w innych fpsach z tak kiepskim odwzorowaniem ruchów myszki. Zoom ze snajperki jest tak tragicznie wolny, celownik przy największym zbliżeniu trzęsie się jak nienormalny, to jest zupełnie nie adekwatne do modelu fizycznego pojazdów czy szybkości biegania przeciwników po mapie.

Ogólnie nie ma problemu z trafieniem, ale zwykle dzieje się to na zasadzie przypadku albo strzelania w jakiś abstrakcyjny punkt. Największy nacisk zdaje się być nałożony na mission objectives, podkładanie bomb, budowanie mostu czy wieżyczek; strzelanie sprawia wrażenie koszmarnego dodatku do zabawy.

Gra mi totalnie nie podeszła właśnie przez model walki, a szkoda.. Klimat świetny.

12.09.2007
10:51
[355]

elfik [ z wired ]

Pshemeck

Nie zgodze sie z Tobą w tej kwestii.

Gra powinna wymuszać pewien rozsądny model rozgrywki, zauważ że w Armed Assault, Fear, CS:S.. Chaotyczne bieganie po mapie bez celu i rąbanie na oślep kończy się natychmiastowym zgonem.

A w QW na serwerach demo rozgrywka wygląda właśnie w ten sposób.. I sama gra nie ma nic przeciwko.

12.09.2007
10:56
[356]

TeadyBeeR [ Legend ]

ZgReDeK --> "Nie dla mnie Et to było mega gówno, które gdyby nie byłoby darmowe to mało kto by w nie gra. Jumpshoty, ludziki biegające z predkościa 50km/h, wszystko to pop prostu dla mnie wygląda smiesznie i biednie. Ja po prostu nie trawie takiego przesadzonego dynamizmu..."

Nie to co kangurki, delfinki i inne zwierzaki? :) Strzelanie sobie pod nogi z granatnika tez jest super realistyczne, tak samo jak znikajace po drodze pociski.
To ze Tobie nie przypasowal ET, nie znaczy ze to jest gowno, bo wiele osob w to gra i zaplaciloby za ta gre duzo wiecej niz za kolejnego BF'a.

Nowe ET na szczescie niewiele ma z BF'a, a sporo zatrzymalo ze starego dobrego ET. Teraz tylko czekac na jakiegos moda WW2 i bedzie mozna sie cieszyc "nowym starym ET".


elfik --> Wiadomo, ze na razie jest chaos i masowe ffa. Jak wyjdzie pelna wersja i ludzie ogarna mniej wiecej o co chodzi, to bedzie duzo lepiej. Wprawdzie zawsze znajda sie oszolomy, ktore dopiero co odeszly od q3 i wrzeszcza "no objective!!!oneone", bo chca sobie po prostu pofragowac, ale jak sie znajdzie odpowiedni serwer, to gra sie na prawde milo.
Tak dla przykladu, ja gram w ET juz od paru ladnych lat i gralem praktycznie na 2 serwerach. Od czasu do czasu wskocze na jakis inny zeby sobie pofragowac przez 10 minut, ale jak chce na powaznie pograc kilka godzin, to wskakuje na swoj ulubiony serwerek i moge spokojnie pograc w dobrym towarzystwie.

12.09.2007
11:02
[357]

elfik [ z wired ]

TeadyBeeR

No to trzymam kciuki i mam nadzieje ze z czasem community się wyrówna; klimat bitki jest naprawdę fantastyczny :)

Dźwięki pierwsza klasa.

12.09.2007
11:05
smile
[358]

sanek7 [ Chorąży ]

Pomocy!!!
Zainstalowałem demo i po uruchomieniu wyskakuje takie coś

O co biega bo nie kumam
Podpowiedzcie coś pliska

12.09.2007
11:07
[359]

TeadyBeeR [ Legend ]

Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki.

12.09.2007
11:31
[360]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Jak dla mnie to ta gra to totalna kaszana kompletnie nie umywa się do BF 2142.

dla mnie jest zupełnie na odwrót 2142 może jedynie buty pastować QW

13.09.2007
21:01
smile
[361]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

no coz tez napisze moje wrazenia z dema.
Ogolnie co do gry to mam mieszane uczucia nie przeszkadza mi fizyka,dynamika itp za to wkurzaja mnie ludzie na serwie (narazie gralem tylko na polskim) grajac po stronie GDF to zamiast wziasc jak najwiecej ENG zeby wybudowac ten #$%#$ most to wiara bierze CO i zaczyna naparzac z snajperek. Grajac medykiem jakos trace chec gry nim bo w wiekszosci przypadkach podbiegajac juz do rannego koles daje respawn...
Co do mapy to juz wedlug mnie lepsza (zbalansowana) byla ta z bety, jakos aktualna mapa mi nie podchodzi grajac po stronie strogow gralo mi sie "za latwo".
Pozatym wybudowanie przez inzynierow gdf tego mostu to zabiera chyba 60-75% calego czasu poniewaz kazdy inz byl skasowany przez snajpera znajdujacego sie gdzies wysoko w tych gorach (slyszalem ze jest jakis bug ze niby postac zlewa sie z góra i jej nie widac ;] )
Powiem tak ze gre napewno kupie bo po przejsciu Bioshocka nie bede mial w co grac ;) wiec warto jakos zatrzymac sie przy tym tytule moze pozniej wiara na serwie zmadrzeje i bedzie jakis team work :)

13.09.2007
22:19
smile
[362]

ffff [ Backside ]

Blaster85 ---> heh, co serwer to inne odczucia :).

Czasami faktycznie jest dziwne - mam wrażenie, że "lepsi" pakują się do Stroggów i ładują ile wlezie. Wieżyczka nad tunelem, rushe Tormentorami i GDF leży.
Dziś do budowy mostu miałem 2 inżynierów, 8 assaulterów(!), kilka jakichś tam, a ja byłem jedynym medykiem.
Ale czasami można się było fajnie zgrać.

Co do mostu - tak naprawdę to kwestia pomysłu. Udało mi się zrobić szybko podjazd czołgiem, za mną ktoś to samo i naparzamy wieżyczki. Most zbudowali w minutę. I od razu zrobiłem rusha do środka bazy zanim zdołali postawić wieżyczki - akcja była genialna, tylko nie dostałem żadnego wsparcia, my tylko we dwójkę i jeden czołg roznieśli dość szybko.
Ludzi mieli inny pomysł, więc Strogii zbudowały wieżyczki, gdzie mieli zbudować, wyjechali ciężką artylerią i była ponownie zabawa w zdobywanie bramy :).BTW - widzę, że już nieźle ogranąłeś temat. Mógłbyś mi wytłumaczyć jak można prosić o nalot albo stawiać budynki?
I, ważne, jak podkładać HE :). Bo kilkukrotnie wsadzałem na wrogi obiekt, czekał, aż kółeczko się zakreśli i ładunek pikał, ale wybuchu nie było :/.

I gdybyś mógł dać mi ten adres polskiego serwa - jest ich tam tyle, że za nic nie znajdę ;).
Może by nam się udało pograć wspólnie - mój xfire to "backside1"

13.09.2007
23:04
[363]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Blaster85 --> Wszystko zależy od ludzi na serwie. Ja zazwyczaj trafiam na ludzi, którzy wiedzą, o co chodzi. Wybudowanie mostu zajmuje max 2 minuty, później dłuższa walka o rozstawienie MPC, a dalej to już łatwizna. :)

13.09.2007
23:59
[364]

Axl2000 [ Hohner ]

pare screenow na zachete dla tych co sie jeszcze nie moga zdecydowac ;)


Enemy Territory: Quake Wars. Czekamy na premierę :) |1|  - Axl2000
14.09.2007
00:00
[365]

Axl2000 [ Hohner ]

2


Enemy Territory: Quake Wars. Czekamy na premierę :) |1|  - Axl2000
14.09.2007
00:01
[366]

Axl2000 [ Hohner ]

3


Enemy Territory: Quake Wars. Czekamy na premierę :) |1|  - Axl2000
14.09.2007
00:02
[367]

Axl2000 [ Hohner ]

4


Enemy Territory: Quake Wars. Czekamy na premierę :) |1|  - Axl2000
14.09.2007
00:03
[368]

Axl2000 [ Hohner ]

5


Enemy Territory: Quake Wars. Czekamy na premierę :) |1|  - Axl2000
14.09.2007
00:03
[369]

Axl2000 [ Hohner ]

6


Enemy Territory: Quake Wars. Czekamy na premierę :) |1|  - Axl2000
14.09.2007
00:04
[370]

Axl2000 [ Hohner ]

7

na srednim kompie (sygnaturka) 1280x720 AAx4 AFx8 wszystko na MAX nie spada ponizej 30fps...mi pasuje, nie jest to 50fps jak dla FPP być powinno ale ujdzie do grania w miare komfortowego :)


Enemy Territory: Quake Wars. Czekamy na premierę :) |1|  - Axl2000
14.09.2007
00:19
smile
[371]

Backside [ Generał ]

Ok, 370 postów - czas wcielić w życie fazę drugą :).

Blastera prosiłbym o odpowiedź na moje pytanie ;), a resztę o kontynuowanie rozmowy w nowym temacie :).

---> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6868013&N=1

14.09.2007
00:24
[372]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

ffff -> co do serwera:
Nazwa serwera: QuakeWars.pl Demo Server | GamesNet.pl
IP: quakewars.gamesnet.pl (193.33.34.29)
Port: 27733
Ilość slotów: 24

Co do "stawiania" to chyba chodzi o te dzialka ? To stawiaja je 3 klasy ENG,CO,FO pod tym linkiem mozesz poczytac jakie dzialka moga przywolywac, jezeli masz kilka dzialek do wyboru np ENG to wybierasz dane dzialko poprzez klawisz F pozniej stawiasz na zielonym polu i jeszcze mozesz obrac w jakim kierunku ma byc skierowane.


Co do HE to podchodze do celu, pojawia sie reka,klikam standardowo F i sie zaklada, czekasz na wybuch i pilnujesz, zeby ci tego nie rozbroili

14.09.2007
07:53
[373]

ookie [ Konsul ]

Axl2000 ---> fps ci nie wzrasta pow. 30, bo ta gra ma frame limiter ustawiony na 30fps, a jeśli chcesz go zdjąć to poszukaj na necie sposobu :) ale animacja postaci i tak na 30 klatkach zostaje :)

14.09.2007
09:04
[374]

Axl2000 [ Hohner ]

ookie - wlasnie podejzewalem ze ma limiter hehe bo cos prawie zawsze 30fps ;)

14.09.2007
10:02
[375]

ookie [ Konsul ]

Ja z początku tego zdzierżyć nie mogłem ale po pewnym czasie można się przyzwyczaić :)

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.