Nikodinho21 [ Pretorianin ]
jak to bedzie ?
mam prechistoryczną kartę graficzna geforce 2 czy gra bedzie noramlnie (tzn.żadne mulenie , wszystkie elementy widoczne?) dzialala jezli najmniejsze wymagania to geforce 3 ?
swatmaniak [ Konsul ]
Ale o jaka gre ci chodzi ;>

swatmaniak [ Konsul ]
Może ci Cs pójdzie tibia napewno nie przejmuj się :D

Stalker1 [ Generaďż˝ ]
radze polubic tibie. Na serio to ta gra potrafi wciagnac ja masz z kim grac. niestety malo co pojdzie na takiej karcie :(
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
taką kartę ma mój 8-9 letni komputer.simsy zadziałają(ale jedynka),fifa 99 też
Ghorri [ Konsul ]
mam prechistoryczną kartę graficzna geforce 2 czy gra bedzie noramlnie (tzn.żadne mulenie , wszystkie elementy widoczne?) dzialala jezli najmniejsze wymagania to geforce 3 ?
Jeśli jeszcze powiesz jaka to gra, to Ci może pomogę.
Gta:San Andreas też miało wymagania GF3 or higher, a chodzi nawet dobrze na GF2.
fan realu madryt i raula>>> a może sie pomyliłeś i Twój komputer ma może z 15 lat? o_O
Nikodinho21 [ Pretorianin ]
fifa 07 cs tibia chodza normalnie a chodzi mi o nową UEFA Champions League czy jakos tak
Nikodinho21 [ Pretorianin ]
UP !
BBC BB [ Leg End ]
Powinno pójść.

marwijk [ Konsul ]
Człowieku, po samej karcie się nie dowiemy czy pójdzie czy, nie. Jednak jeżeli mówisz, że chodzi ci Fifa07 to wtedy tamto też powinno ci pójść.
fifa 07 cs tibia chodza normalnie a chodzi mi o nową UEFA Champions League czy jakos t
XDXDXDXD trzeba by mieć naprawde kloca by Tibia się cieła XDXD
wnerwiamnie [ Chor��y ]
ble
Pilniczek [ Pretorianin ]
taką kartę ma mój 8-9 letni komputer.simsy zadziałają(ale jedynka),fifa 99 też
Jak GF2 wyszedł 7 lat temu?