GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Umowa kupno/sprzedaż

25.03.2007
19:46
smile
[1]

bart-2 [ Konsul ]

Umowa kupno/sprzedaż

Witam

Więc tak, mam 17 lat i za pare dni jade po motocykl. Będe podpisywał umowe kupna/sprzedaży i tu pytanie, czy jeśli nie mam jeszcze 18 lat to moge siebie wpisać na umowe ?? Bo jak w necie widziałem jak taka umowa wygląda to trzeba tam wpisać m.in nr dowodu osobistego (którego nie posiadam, jedynie legitymacja szkolna) i NIP (którego też nie posiadam)

25.03.2007
19:48
[2]

qweks [ Ignis Lentus ]

Taką umowę musi zawrzeć twój rodzic ewentualnie opiekun, który powyższe warunki spełnia ty na razie nie masz zdolności do zawierania tego typu stosunku.

25.03.2007
19:50
[3]

gladius [ Subaru addict ]

Nie masz pełnej zdolności do czynności prawnych. Podpisać umowę możesz, ale żeby była ważna, muszą ją potwierdzić twoi przedstawiciele ustawowi. Sprzedający, o ile ma odrobinę oleju w głowie, nie podpisze z tobą umowy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.