GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mistrzostwa Świata w pływaniu

25.03.2007
12:11
smile
[1]

Łyczek [ Legend ]

Mistrzostwa Świata w pływaniu

Mamy srebro ! Otylia Jędrzejczak wywalczyła srebrny medal w wyścigu na dystansie 400 metrów stylem dowolnym podczas mistrzostw świata w pływaniu, które odbywają się w Melbourne. Polka to srebrna medalistka olimpijska w tej konkurencji.

Czekamy na kolejne medale naszych zawodników :)

25.03.2007
12:12
[2]

kalineczko1993 [ Life! ]

teraz na Adama Małysza czekamy;) hehe

25.03.2007
12:16
[3]

Maxblack [ MT ]

Właśnie, dajcie znać jak się skoki zaczną :).

25.03.2007
12:19
smile
[4]

Łyczek [ Legend ]

Maxblack ---> Już lecą... :)

Małysz 1 po pierwszej serii, Jackobsen 8... :)

25.03.2007
12:21
smile
[5]

PlayStation_fan [ O_o ]

Świetny skok Małysza. Po pierwszej serii jest oczywiście pierwszy. Kryształowa kula jest jego (na 99%)

25.03.2007
12:24
[6]

Maxblack [ MT ]

Ohh shit właśnie się skończyły :(

28.03.2007
12:51
smile
[7]

estrella [ Konsul ]

Brawo Przemek Stańczyk! Pokazał jak powinno się walczyć o medal, w przeciwieństwie niestety do gwiazdeczek typu Korzeniowski.

29.03.2007
14:06
smile
[8]

Łyczek [ Legend ]

Brawo Otylia :) Brązowy medal w swoim koronnym dystansie 200m stylem motylkowym :)

Chyba już można powiedzieć, że Michael Phelps to żywa legenda pływania :) 22 letni pływak zdobył swój trzeci złoty medal i pobił trzeci rekord świata :) Wczoraj pobił swój rekord aż o 1,62 sec na 200m stylem motylkowym... Świetny sportowiec ! Myślę, że bardziej utalentowany od Marka Spitza.

29.03.2007
14:10
[9]

Kozi89 [ Senator ]

Brawo Otylia :) Brązowy medal w swoim koronnym dystansie 200m stylem motylkowym :)

Liczyłem na złoto :P Ale mimo wszystko gratuluje.

29.03.2007
14:12
smile
[10]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Bravo dla Otylii :D

29.03.2007
15:31
[11]

bacardi [ Centurion ]

mamy już 3 medale dwa srebrne 1 brązowy który zdobyła dziś Otylia Jędrzejczak na 200m motylkiem wygrała sizper droga byłą jakaś tam amerykanka

29.03.2007
15:57
[12]

pirat99 [ Legionista ]

Ale Korzeniowski się nie popisał

01.04.2007
12:29
[13]

estrella [ Konsul ]

Brawo Mateusz Sawrymowicz! Teraz niech jeszcze powtórzy to w Pekinie. Tylko czemu musiałem oglądać to w iTVP? R. Korzeniowski - wypad z telewizji!

01.04.2007
12:31
[14]

misztel [ +0,10gr! ]

Super! Oglądałem na EUrosporcie;)

01.04.2007
12:56
smile
[15]

...NathaN... [ The Godfather ]

Na Onecie cos o tym pisza, ale podjezewalem, ze to Prima Aprilis. Naprawde wygrał? :)

01.04.2007
12:59
[16]

BBC BB [ Leg End ]

Wszystkie serwisy informacyjne zrobiłyby ten sam dowcip? Nie wydaje mi sie:P

01.04.2007
13:00
smile
[17]

...NathaN... [ The Godfather ]

No walsnie dopiero po napisaniu posta sprawdzilem inne serwisy =]

01.04.2007
13:01
[18]

Glob3r [ Senator ]

WYGRAŁ WYGRAŁ! :D Oglądałem na eurosporcie :). Super wyścig w jego wykonaniu :D.
Biedni Ci ruscy :P
Siatkarze jednym setem, szczypiorniści 1 bramką a Sawrymowicz 1,5 sekundy :]

01.04.2007
17:10
smile
[19]

Łyczek [ Legend ]

Dziś oglądałem występ Polaka i powiem, że popłynął kapitalnie :) Brawo Mateusz !

Obejrzałem także występ Phelspa i powiem, że to jest terminator :) Niesamowity koleś...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.