
Łyczek [ Legend ]
Mistrzostwa Świata w pływaniu
Mamy srebro ! Otylia Jędrzejczak wywalczyła srebrny medal w wyścigu na dystansie 400 metrów stylem dowolnym podczas mistrzostw świata w pływaniu, które odbywają się w Melbourne. Polka to srebrna medalistka olimpijska w tej konkurencji.
Czekamy na kolejne medale naszych zawodników :)
kalineczko1993 [ Life! ]
teraz na Adama Małysza czekamy;) hehe
Maxblack [ MT ]
Właśnie, dajcie znać jak się skoki zaczną :).

Łyczek [ Legend ]
Maxblack ---> Już lecą... :)
Małysz 1 po pierwszej serii, Jackobsen 8... :)

PlayStation_fan [ O_o ]
Świetny skok Małysza. Po pierwszej serii jest oczywiście pierwszy. Kryształowa kula jest jego (na 99%)
Maxblack [ MT ]
Ohh shit właśnie się skończyły :(

estrella [ Konsul ]
Brawo Przemek Stańczyk! Pokazał jak powinno się walczyć o medal, w przeciwieństwie niestety do gwiazdeczek typu Korzeniowski.

Łyczek [ Legend ]
Brawo Otylia :) Brązowy medal w swoim koronnym dystansie 200m stylem motylkowym :)
Chyba już można powiedzieć, że Michael Phelps to żywa legenda pływania :) 22 letni pływak zdobył swój trzeci złoty medal i pobił trzeci rekord świata :) Wczoraj pobił swój rekord aż o 1,62 sec na 200m stylem motylkowym... Świetny sportowiec ! Myślę, że bardziej utalentowany od Marka Spitza.
Kozi89 [ Senator ]
Brawo Otylia :) Brązowy medal w swoim koronnym dystansie 200m stylem motylkowym :)
Liczyłem na złoto :P Ale mimo wszystko gratuluje.

Wiewiórk [ - Syska ! ]
Bravo dla Otylii :D
bacardi [ Centurion ]
mamy już 3 medale dwa srebrne 1 brązowy który zdobyła dziś Otylia Jędrzejczak na 200m motylkiem wygrała sizper droga byłą jakaś tam amerykanka
pirat99 [ Legionista ]
Ale Korzeniowski się nie popisał
estrella [ Konsul ]
Brawo Mateusz Sawrymowicz! Teraz niech jeszcze powtórzy to w Pekinie. Tylko czemu musiałem oglądać to w iTVP? R. Korzeniowski - wypad z telewizji!
misztel [ +0,10gr! ]
Super! Oglądałem na EUrosporcie;)

...NathaN... [ The Godfather ]
Na Onecie cos o tym pisza, ale podjezewalem, ze to Prima Aprilis. Naprawde wygrał? :)
BBC BB [ Leg End ]
Wszystkie serwisy informacyjne zrobiłyby ten sam dowcip? Nie wydaje mi sie:P

...NathaN... [ The Godfather ]
No walsnie dopiero po napisaniu posta sprawdzilem inne serwisy =]
Glob3r [ Senator ]
WYGRAŁ WYGRAŁ! :D Oglądałem na eurosporcie :). Super wyścig w jego wykonaniu :D.
Biedni Ci ruscy :P
Siatkarze jednym setem, szczypiorniści 1 bramką a Sawrymowicz 1,5 sekundy :]

Łyczek [ Legend ]
Dziś oglądałem występ Polaka i powiem, że popłynął kapitalnie :) Brawo Mateusz !
Obejrzałem także występ Phelspa i powiem, że to jest terminator :) Niesamowity koleś...