GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie bylo wasze pirwsze hobby

23.03.2007
14:44
[1]

powojny [ Legionista ]

Jakie bylo wasze pirwsze hobby

Jakie bylo wasze pirwsze hobby. Bo moje to gra w pilke nozna

23.03.2007
14:44
smile
[2]

PlayStation_fan [ O_o ]

A po co ci to wiedziec?

23.03.2007
14:45
smile
[3]

Pirat099 [ Fighter ]

co to znaczy pirwsze?

23.03.2007
14:46
[4]

MadaKośnik [ God is wearing trampki ]

Zabijanie spamerów

23.03.2007
14:48
smile
[5]

_Pikuś_ [ House music ]

numizmatyka i filatelistyka

23.03.2007
14:50
smile
[6]

mons [ FLCL ]

znaczki i kamienie szlachetne

23.03.2007
14:53
smile
[7]

Galeria_ciastek [ Pretorianin ]

Znaczki & jeżdżenie na rowerze :)

23.03.2007
15:06
[8]

michrz [ Konsul ]

Filatelistyka, ale skończyłem z tym bo pewnego dnia miałem całą kolekcję na stole i nagle mama otwarła okno a akurat u mnie też było otwarte i jak się zrobił przeciąg to połowę znaczków mi wywiało, a druga połowa gdzieś sie rozpanoszyła po pokoju, ale na szczęście nie maiałem dużo tych znaczków (ok. 50) więc nie było wielkiej straty.

23.03.2007
15:09
[9]

misztel [ +0,10gr! ]

Masturbacja.

23.03.2007
15:11
[10]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Zbieranie bobków, miałem królika za młodu.

23.03.2007
15:25
[11]

Vidos [ Senator ]

Hmmmm niech sięgnę pamięcią kiedyś,kiedyś,kiedyś ok.1988 r. to było zbieranie:
1. Puszek ze wszystkich zakątków świata miałem ich ok.2000 (sprzedane na złom)
2. Zapalniczek zepsutych jak i tych sprawnych ok.500 szt. (w śmietniku)
3. Czasopisma komputerowe i nie tylko ok.2000 (makulatura)
4. Swego czasu deskorolka ale gdy wylądowałem na izbie przyjęć to dałem sobie spokój (szycie)
5. Znaczki,ze względu na to że nie miałem klasera trzymałem je w starej książce i niestety moja babcia użyła jej do rozpalenia w piecu.
6. Rowery.....Tak to było niewątpliwie moje hobby i trwało bardzo długo (kupiłem samochód)
Długo by można było jeszcze wymieniać ale to były czasy wczesnej młodości teraz głównie interesują mnie komputery,gry i informatyka.

23.03.2007
15:29
[12]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Misztel - ciekawe dzieciństwo

Piłka nogna

04.04.2007
21:05
[13]

Makiu [ Centurion ]

Moje hobby to średniowiecze a szczególnie średniowieczna broń biała

04.04.2007
21:19
[14]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

Moje pierwsze to chyba Akwarystyka.

04.04.2007
21:20
[15]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

ichtiologią

04.04.2007
21:21
[16]

Behemoth [ Ayrton Senna ]

ssanie sutka

04.04.2007
21:22
smile
[17]

Yaca Killer [ Regent ]

W latach siedemdziesiątych z niekłamaną przyjemnością rąbałem w pieluchy.

04.04.2007
21:23
smile
[18]

SUPERMETALIC [ Konsul ]

W wieku 1-2 lat rozbieranie zegarków na czynniki pierwsze, patrzenie z czego się składają i jak działają, a kiedy dowiedzą się o tym rodzice, mówienie ,,że to Baba-Jaga zrobiła''.

04.04.2007
21:25
smile
[19]

Kozi89 [ Senator ]

zbieranie pokemonów


Wersja dla ułomnych:

spoiler start
naklejek z z pokemonami
spoiler stop

04.04.2007
21:25
[20]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

heh dałem was na basha xD

04.04.2007
21:31
smile
[21]

Kozi89 [ Senator ]

Lukis171 ---> Twoja wypowiedź wszystkich uciszyła

04.04.2007
21:35
[22]

Adamek22 [ Konsul ]

karteczki w segregatorze

05.04.2007
13:11
[23]

NSDT [ Pretorianin ]

Nie pamiętam

05.04.2007
13:13
[24]

Kup Se Musk [ Chor��y ]

Zbieranie inteligencji do musku(mózgu)

05.04.2007
13:17
[25]

req_ [ shalom ]

Ogladanie polsatu po 1 w nocy w tajemnicy przed rodzicami.

05.04.2007
13:18
[26]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Kozi ---> nie dodali :(...a szkoda :D

05.04.2007
13:18
[27]

Regis [ ]

Darcie mordy od rana do nocy, walenie w pieluchy i - pozniej - raczkowanie.

A takie prawdziwe, to karteczki z notesow zbierane w segregatorach :) Piekne czasy pierwszych dwoch lat podstawowki :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.