powojny [ Legionista ]
Jakie bylo wasze pirwsze hobby
Jakie bylo wasze pirwsze hobby. Bo moje to gra w pilke nozna

PlayStation_fan [ O_o ]
A po co ci to wiedziec?

Pirat099 [ Fighter ]
co to znaczy pirwsze?
MadaKośnik [ God is wearing trampki ]
Zabijanie spamerów

_Pikuś_ [ House music ]
numizmatyka i filatelistyka

mons [ FLCL ]
znaczki i kamienie szlachetne

Galeria_ciastek [ Pretorianin ]
Znaczki & jeżdżenie na rowerze :)
michrz [ Konsul ]
Filatelistyka, ale skończyłem z tym bo pewnego dnia miałem całą kolekcję na stole i nagle mama otwarła okno a akurat u mnie też było otwarte i jak się zrobił przeciąg to połowę znaczków mi wywiało, a druga połowa gdzieś sie rozpanoszyła po pokoju, ale na szczęście nie maiałem dużo tych znaczków (ok. 50) więc nie było wielkiej straty.
misztel [ +0,10gr! ]
Masturbacja.
Api15 [ dziwny człowiek... ]
Zbieranie bobków, miałem królika za młodu.
Vidos [ Senator ]
Hmmmm niech sięgnę pamięcią kiedyś,kiedyś,kiedyś ok.1988 r. to było zbieranie:
1. Puszek ze wszystkich zakątków świata miałem ich ok.2000 (sprzedane na złom)
2. Zapalniczek zepsutych jak i tych sprawnych ok.500 szt. (w śmietniku)
3. Czasopisma komputerowe i nie tylko ok.2000 (makulatura)
4. Swego czasu deskorolka ale gdy wylądowałem na izbie przyjęć to dałem sobie spokój (szycie)
5. Znaczki,ze względu na to że nie miałem klasera trzymałem je w starej książce i niestety moja babcia użyła jej do rozpalenia w piecu.
6. Rowery.....Tak to było niewątpliwie moje hobby i trwało bardzo długo (kupiłem samochód)
Długo by można było jeszcze wymieniać ale to były czasy wczesnej młodości teraz głównie interesują mnie komputery,gry i informatyka.
Wiewiórk [ - Syska ! ]
Misztel - ciekawe dzieciństwo
Piłka nogna
Makiu [ Centurion ]
Moje hobby to średniowiecze a szczególnie średniowieczna broń biała
Dominik1991 [ Bezimienny ]
Moje pierwsze to chyba Akwarystyka.
PunkNotDead [ Lion of Judah ]
ichtiologią
Behemoth [ Ayrton Senna ]
ssanie sutka

Yaca Killer [ Regent ]
W latach siedemdziesiątych z niekłamaną przyjemnością rąbałem w pieluchy.

SUPERMETALIC [ Konsul ]
W wieku 1-2 lat rozbieranie zegarków na czynniki pierwsze, patrzenie z czego się składają i jak działają, a kiedy dowiedzą się o tym rodzice, mówienie ,,że to Baba-Jaga zrobiła''.

Kozi89 [ Senator ]
zbieranie pokemonów
Wersja dla ułomnych:
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
heh dałem was na basha xD

Kozi89 [ Senator ]
Lukis171 ---> Twoja wypowiedź wszystkich uciszyła
Adamek22 [ Konsul ]
karteczki w segregatorze
NSDT [ Pretorianin ]
Nie pamiętam
Kup Se Musk [ Chor��y ]
Zbieranie inteligencji do musku(mózgu)
req_ [ shalom ]
Ogladanie polsatu po 1 w nocy w tajemnicy przed rodzicami.
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Kozi ---> nie dodali :(...a szkoda :D
Regis [ ]
Darcie mordy od rana do nocy, walenie w pieluchy i - pozniej - raczkowanie.
A takie prawdziwe, to karteczki z notesow zbierane w segregatorach :) Piekne czasy pierwszych dwoch lat podstawowki :P