GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Antyvir/Firewall

20.03.2007
13:14
smile
[1]

neXus [ Fallen Angel ]

Antyvir/Firewall

Poszukuje w miarę dobrego firewalla i antywira na Win XP. W chwili obecnej najlepiej bezpłatnego.
Co polecacie?

20.03.2007
13:15
[2]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Zone Alarm

20.03.2007
13:16
[3]

wysia [ Senator ]

Firewall:


Antywir:

28.03.2007
12:35
[4]

gkowal [ Centurion ]

Tez potrzebuje firewall'a.
Posiadam Nortona ale konczy sie okres darmowy, a poza tym kompletnie go nie kontroluje, Włącza sobie cos sam i wyłącza, uruchamiam nowo zainstalowany program do dopiero po 30 minutach zauważa że nowy program ma połączenie z siecią - wkurza mnie strasznie.
Na desktopie mam darmowego Sygate'a, podoba mi się, ale to już staroć i na dodatek nie rozwijany i boje się że już jest dziurawy jak szwajcarski ser.

Pada hasło Kerio i ZoneAlarm.
Który z nich jest lepszy - w zasadzie najbardziej zalezy mi na obciążeniu systemu, ale poziom bezpieczeństwa tez jest ważnym parametrem :P

28.03.2007
12:38
[5]

wysia [ Senator ]

Ten kerio wyzej jest zapewne jeszcze starszy. Firewall to program prosty jak budowa cepa, nie starzeje sie.

02.04.2007
10:47
[6]

Klemens [ Generaďż˝ ]

Pozwolę sobie na mały up, także bowiem wdzięczny byłbym za wszelkie uwagi na temat darmowego firewalla, może ktoś jeszcze się wypowie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.