GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gta San Andreas

19.03.2007
13:24
smile
[1]

Van Der Młody [ Pretorianin ]

Gta San Andreas

Pójdzie na mój komp Gta:SA
Pentium 3e 866 Mhz 384 ram GeRorce 2 mx 400 64 mb Windows Xp :)Są jakieś szanse?

19.03.2007
13:37
[2]

Pilniczek [ Pretorianin ]

Marne...
Ale raczej pójdzie Ci na najmniejszych detalach.

19.03.2007
13:41
[3]

ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]

jest szansa

spoiler start
zła kategoria
spoiler stop

19.03.2007
14:54
smile
[4]

Van Der Młody [ Pretorianin ]

Pójdzie na minimalnych??

19.03.2007
15:07
[5]

PUNISHER & HITMAN [ Pretorianin ]

Raczej tak chociaż a co kupiłeś czy masz zamiar

19.03.2007
15:07
smile
[6]

Van Der Młody [ Pretorianin ]

Kupuję:)

19.03.2007
16:38
smile
[7]

Van Der Młody [ Pretorianin ]

Wymagania zalecane

System operacyjny: Windows XP

Procesor: CPU Pentium 4 2.4GHz lub Athlon 2200

Karta Graficzna : Geforce FX 5700 lub Radeon 9600 lub wyższe

CD-ROM: CDRom 52x lub DVD Rom 16x

RAM: 512 MB RAM

Wymagania Minimalne

System operacyjny: Windows 98/2000/ME/XP

Procesor: Pentium PIII 800 MHz Processor lub AMD Athlon

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce™ lub ATI Radeon™ 7000 lub wyższe

CD-ROM: 4X lub szybszy

RAM: 256 MB RAM


Wierząc Temu to mi chyba pójdzie:) co o tym myślicie:)?
to sa wymagania san andreas

19.03.2007
16:40
[8]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

W skrócie: niestety nie.
Jeśli już ruszy na na niskich detalach i płynność gry nie będzie dobra.
Ja na nią narzekałem na Athlonie 2600+, 512 DDR i Radku 9550. Mimo, że ustawienia graficzne miałem ustawione na niskie/średnie detale.

19.03.2007
16:42
[9]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

goorka-->u mnie na Celeronie 2,66, Radeonie 9200SE i 256MB RAM(jeszcze kiedys :P) chodzilo w srednich

19.03.2007
16:46
[10]

pietras11 [ Pretorianin ]

san andreas wymaga 384 ram

19.03.2007
16:48
smile
[11]

krzynier [ Senator ]

Bo nie którzy, jak im gra zwolni o 3 fps i od czasu do czasu się na chwile to mówią że nie da się grać.
Muszą mieć też w grze koniecznie 60 fps, po jak nie to gra nie jest płynna i nie widzą żadnej przyjemności z grania :)

19.03.2007
16:54
smile
[12]

Van Der Młody [ Pretorianin ]

mojemu koledze chodziło na celeron 650 256 ram geforce 2 mx 400 64 ram i chodzilo mu na miniamlncyh nawet dobrze od czasu sie cieło alke tak to spoko:)ale nie wiem jak u mnie będzie :(

19.03.2007
17:00
[13]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

No to jak koledze chodziło, to Tobie też powinno. Słuchaj, bo mówisz, że nie masz jeszcze tego kompa. Powiedź ile masz na niego kasy, to może coś lepszego uda się złożyć.

19.03.2007
17:03
smile
[14]

Van Der Młody [ Pretorianin ]

Kupiłem :)

19.03.2007
18:08
[15]

Dizy [ Konsul ]

Odpuść sobie. Na tym kompie nie ma szans na płynne granie na minimalnych ustawieniach

19.03.2007
18:15
smile
[16]

Van Der Młody [ Pretorianin ]

Kurna Serio nie ma Szans na płyne graniena minimalnych ale może mi sie troche zacinać :(Gta Vc bez zarzutów mi chodziło :)A jak zmienie procka na 1 Ghz:)da to coś?

19.03.2007
18:18
smile
[17]

Marcinkiewiczius [ Airborne ]

Van Der Młody -- >> na moim starym kompie: Duron 850mhz, 256 mb ram i GeForce 4 MX 440 64 mb, grało mi się w GTASA bardzo przyjemnie na minimalnych. To dlaczego tobie niemialo by niepojsc??

19.03.2007
18:25
[18]

Dizy [ Konsul ]

Na moim starym kompie grałem płynnie na najniższych detalach rozd.720\576. ath2000, mx440, 256 ram. i czasem przycinało przy większych akcjach a lagowało bardzo przy deszczu i gdy było widać jakiś dym. Myślę, że twój procesor nie uciągnie tej gry płynnie. Vice City miało niskie wymagania natomiast GTA 3 i SA mają o wiele wyższe.

19.03.2007
18:29
[19]

Mati176 [ Supervisor ]

Po co sie meczyc z gra grajac na takich ustawieniach i na takim configu. Trzeba byc desperatem chyba :).

19.03.2007
18:32
smile
[20]

Ghorri [ Konsul ]

Z dymem (a raczej gazem łzawiącym) są chyba tylko 2 misje, gdy jest deszcz zapisuję grę (czas sie przesuwa o 6 godzin).
Gorzej jest ze skupiskami ludzi... Rozrób się niestety nie porobi i gdy gra laguje trzeba po prostu uciekać tam, gdzie jest mało osób.

19.03.2007
18:49
smile
[21]

Van Der Młody [ Pretorianin ]

hehe to nie pogram?

21.03.2007
22:48
[22]

Dizy [ Konsul ]

Raczej nie a jeśli nawet jakoś by ci się udało to co to za sens grać na rozdz 640\480 ja jakoś przebolałem na 720\576 tylko że dla mnie różnica między tymi rozdielczościami jest duża. Teraz sobie gram na nowszym kompie na full detalach.

22.03.2007
00:08
[23]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

nie i chyba nie

22.03.2007
00:23
smile
[24]

Marcinkiewiczius [ Airborne ]

Van Der Młody -- >>[patrz post 17]

05.04.2007
00:36
[25]

bacardi [ Centurion ]

nielicz na super jakosc na na minimnalnych pujdzie ale moze sie ciac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.