GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA: Vice City- ilość sprzedanych na PC i PS2.

17.03.2007
16:49
[1]

Majkon [ Centurion ]

GTA: Vice City- ilość sprzedanych na PC i PS2.

Wie ktoś w jakiej ilości sprzedało się GTA:VC na PS2 i PC?
Najlepiej "ile na tym" i "ile na tym".

17.03.2007
16:52
[2]

Robert542 [ ]

13 milionów na PS2, nie wiem ile na PC, ale na pewno dużo, dużo mniej.

05.04.2007
00:42
[3]

bacardi [ Centurion ]

a ciekawe ile spredali egzemplazy san andreas ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.