
gentz [ Centurion ]
Bolące stawy.
Od kilku tygodni dokuczają mi, jak mi się wydaj, stawy. Zaczęło się po feriach, jeździłem pierwszy raz na snowboardzie i dosyć często lądowałem na kolanach. Jak mniemam, to właśnie od tego. Jak schodziłem po schodach, czułem się jakby mi ktoś powkładał metalowe blaszki w stawy. Teraz już ból zelżał, ale nadal dokucza przy zginaniu nóg, bieganiu i skakaniu.
Wiem, jak tylko znajdę chwilę, lecę do lekarza. Ale czy miał ktoś kiedyś taki problem? Da się to w ogóle wyleczyć?

marszym [ Senator ]
Miałem czasem kiedyś drobne bóle stawów, (przeważnie tylko jednego kolana) ale samo mi to po pewnym czasie mijało. W twoim przypadku lepiej rzeczywiśćie iśc do lekarza ale wątpię, żeby było to coś groźnego i na pewno z tego wyjdziesz.
szymaniak [ co? ]
Możliwe, że masz wodę w kolanie.

gentz [ Centurion ]
marszym--> ale to trwa już od 3tyg. Tobie też tak długo mijało?
szymaniak--> a możesz podać jakieś objawy tego?

promyczek303 [ sunshine ]
Babcia mi zawsze powtarzała, że na bolące stawy pomagają... czereśnie :) Podobno to niezawodne lekarstwo :)
marszym [ Senator ]
Cóż, tak długo to nie miałem, zawsze to sie kończyło w granicah tygodnia/1,5.
Sensai3D [ Pretorianin ]
U mnie coś takiego trwało ok. pół roku - brałem w międzyczasie jakieś tabletki ale za bardzo mi nie pomagały. Potem po prostu zrobiłem sobie przerwę od wszystkiego - basenu, siłki, grania w piłkę i w końcu mi jakoś przeszło.

gentz [ Centurion ]
Sensai3D--> czyli musiałbym dostać od lekarza zwolnienie z WFu i przestać uprawiać sporty? Trochę niefajna perspektywa, ale skoro ma pomóc... :)
No nic, poczekam na jeszcze jakieś wypowiedzi.
PaulPierce [ Konsul ]
Też miałem problem ze stawami , ale to od nadmiernej gry w kosza . Jedyną pomocą okazał się po porstu tydzień bez żadnego większego ruchu . Teraz biore Siarczan Glukozaminy ( 2 miesięczna "kuracja" oscyluje w granicy 80 zł . ) i jak narazie nie odczuwam żadnych bólów .

gentz [ Centurion ]
PaulPierce--> to są tabletki na receptę?
UP, tak przy okazji.
Robi27 [ Mes que un club ]
stary idz do lekarza i zrob sobie badania, tutaj to rady jak od konowała