
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
DDW Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - (627) - 7
DDW to nie karczma...
...tylko czasem pozwalamy jej tak myśleć :)
Taikun44 [ NDSL ]
pyk
frer [ God of Death ]
Taikun zawsze musi się pchać pierwszy. :P
siwCa [ Legend ]
sryk

Garbizaur [ Legend ]
pionty...
Taikun44 [ NDSL ]
frer ja do cycuf zawsze ! :d
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
szuźci?

siwCa [ Legend ]
Taikun.

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
siwCa
frer [ God of Death ]
dj4ever
No nie mów, że ma być jeszcze...
Taikun44 [ NDSL ]
siwCa >>
djforever [ Prison Break 3 ]
frer
frer [ God of Death ]
djforever --> Ja już Losta oglądam tak od niechcenia jak mi się kompletnie nudzi. W sumie PB też. :P

Taikun44 [ NDSL ]
Pb jeszcze jest niezły ... ale Losta oglądam z przyzwyczajenia :) ot taki wypełniacz czasu który i tak mi brakuje :)
frer [ God of Death ]
Mi by się przydał czas na skończenie FFów. Jeszcze została mi 3 płyta z 7, a cała 9 czeka na półce. Najgorsze jest to, że mam pełno projekcików do robienia (i więcej już niedługo), a wczoraj cały dzień zmarnowałem na grę w Jade Empie. :)
Stitch001 [ Witcher ]
Właśnie się instaluje Jade Empire... już jakieś 20 minut :)
btw Zapomniałem
Witam!
frer [ God of Death ]
Stitch --> No instalka masakryczna, szczególnie, że grę ponoć można przejść w niecałe 10 godzin wykonując większość questów (ja się bawiłem prawie 20h). Wychodzi z tego, że sama instalacja to już 1/30 czasu spędzonego z grą. :D

Stitch001 [ Witcher ]
Done! Tylko 36 minut instalacji.
Garbizaur [ Legend ]
wow, to ile zajmuje instalka JE?
frer [ God of Death ]
7.22 GB, ale plików jest kilkanaście tysięcy chyba :)

Garbizaur [ Legend ]
no to rzeczywiście nieźle...
frer [ God of Death ]
Wchodzimy w erę mega produkcji. Za dwa, trzy lata gry będą pewnie na paru DVD, a na dysku będą zajmować po 20 GB. ;)
szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
a na dysku będą zajmować po 20 GB. ;)
E no bez jaj :P
frer- jak wrażenia z gry??
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Zajmowały 1 mb, to i 20 gb potrafią zająć. Szczególnie jak wchodzi blue-ray :P
Garbizaur [ Legend ]
pytanie tylko czy te gry po 20 GB są lepsze od tych po 1GB itd. :)
Stitch001 [ Witcher ]
Garbi - Odpowiedź: Nie są.
Kim graliście w JE? Ja sobie tak wybieram ale będę grał tym "luckiem" z "jaszczurką" na pleckach i własnymi ustawieniami (wolverine rządzi ;) jeśli wiecie o co mi chodzi)
Garbizaur [ Legend ]
Stitch ---> no właśnie... :) a może... :-/

Stitch001 [ Witcher ]
A może pogram sobie laseczką? Wtedy będą te homo związki, o których ktoś coś wspominał, miedzy głównymi bohaterami...?
Garbizaur [ Legend ]
zboczuch! ;-D

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Bliźniak --> Jak już zdecydujesz się na laseczkę, to proszę taki związek udokumentować screenami. ;P
Dobra ta gra chociaż? Nikt od premiery o niczym innym nie mówi. :)
frer [ God of Death ]
szaszłyka? --> z JE ?? Gierka spoko, połączenie kotora i fable. Fajnie się walczy (szczególnie padem), fabuła niezła i zaskakująca momentami. Szkoda tylko, że można skończyć w mniej niż 10h.
Stitch --> Ja grałem tą laską w czerwonym wdzianku. W sumie ciekawie się grało, a lesbijski romans z księżniczką moim zdaniem wymiata (choć na gorące momenciki nie ma co liczyć). :D
Shifty --> Warto zagrać. Przełom w RPG to nie jest, ale to na pewno jedna z ciekawszych pozycji na rynku. ;)

Stitch001 [ Witcher ]
frer - zabiję cię za ten spoiler. Specjalnie nie czytałem żadnych wątków o JE, a ty mi tu z takimi spoilerami wyjeżdżasz... :(
ewentualnie jestem nad domyślny bo tę twoją księżniczkę kojarzę z...
frer [ God of Death ]
Stitch --> Sorry, ale dla pocieszenia powiem Ci, że w porównaniu z całkiem zaskakującą fabułą to był minimalny spoiler. ;)

MAROLL [ Marek ]
Ja tu tak tylko przelotem. Mua!

Derrvin [ Pretorianin ]
Witam syskich! Postanowiłem się odkleić nieco od zboczuchów w The Best Of The Babes :P i powpadać czasem do was. :D Fajnie sie tu urządziliście. :P

siwCa [ Legend ]
Kariera Nikosia Dyzmy leci, a siwCa ogląda.

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Chyba zaraz zapuszczę Dextera..... znowu mnie moja niedoszła dziewczyna zostawiła na GG. To wku***iające jest :( A potem znowu wyśle smsa że Jej się znowu komp zawiesił.....
SiwCa--> jakbyś coś wyłapał, zapodaj parę screenów, dużo nowych się zleci :D

Taikun44 [ NDSL ]
Derrvin >> :)

Flyby [ Outsider ]
..sobotnim wieczorem
świat stoi otworeeem
..otworem szerokim
i jak net głębokim..
..właśnie tam chodziłem
strasznie się zmęczyłem
złapałem wirusaaaa
i ledwo sie ruuusam..
..Derrvin, zboczuchów mamy też i to jakich ;)
Taikun44 [ NDSL ]
STFU ! :P
LWC .... siwy załapie ;)

siwCa [ Legend ]
o so Wam chodzi ?!

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
OK...chcę się wziąć do czytania którejś z dwóch książek : Stephen King "Zielona Mila" i mam ją w swoich łapskach...czy może poczekać jak będzie reedycja książki "Piknik na skraju drogi" ? ;d

Flyby [ Outsider ]
..a odnośnie instalki Jade Empire to pewnie te filmiki-przerywniki wszędzie utkane tyle miejsca zajmują ..z początku mnie irytowały ale nie wszystkie są złe ;)
..ej Tytusie, King to proza więzienna gdzie najsmakowitszymi scenkami sa egzekucje a "Piknik.." to przecież Stalker i nie tylko .. dla mnie najlepsza książka Strugackich ..czyta się jednym tchem
frer [ God of Death ]
Flyby --> Mnie dobijają mini gierki, szczególnie to latanie jak w gierkach z pegasusa. Zawsze je omijam, bo musiałem przekonfigurować pada żeby lepiej się chodziło, ale za to gorzej mi się walczyło i latało, a na klawiaturze to mi się w ogóle grać nie chciało. Tylko quicksave sobie pod spację dałem i co walkę robiłem. ;)
Flyby [ Outsider ]
..latanie frer to ja tez pomijam ..joypada (niewypróbowanego) zapomniałem podłączyć a teraz to mi się już nie chce ..moze jak drugi raz będę grał, o ile gierkę skończę ..gra owszem wciąga ale żebym był zachwycony, to nie powiem
..klawiatura ..zapominam wciskać klawisze, nie chce mi się dobierać stylów walk.. najczęściej walczę "Legendarną Dłonią" z przeskokami ;) ..czasem niestety trzeba kombinować zwłaszcza że postać ciężko prowadzi sie w walce, nawet "uwolnioną" z wybierania celów ..To też musi irytować zwłaszcza fanów "rąbaniny" w stylu Diablo ;) ..NPC-e też nie zachwycają ..Myślę że gra będzie się podobać szczególnie braciom-konsolowcom z racji cech charakterystycznych ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby, Ty żyjesz! Gdzieś się podziewał przez ostatni tydzień? :P

Gandalf [ Wizard ]
Witam panów!
I ciebie, Taikun! :-)
edit: Ano prawda, Flyby w Premium siedział. ;)

Flyby [ Outsider ]
..w Premium, Shifty ;) ..diety odchudzającej zażywałem - ona leczy ze wszystkiego
..Gandalf mi świadkiem ;)
frer [ God of Death ]
Flyby --> Jeśli chodzi o style to w sumie przez 90% gry wystarczy walka wręcz (najlepiej Leaping Tiger ponoć, ale innych nie używałem) i walka mieczem, a potem już lepiej Crimson Tears, czyli walkę dwoma mieczami. Trzeba też planować co rozwijać, bo punktów starczy na max 4 style rozwinięte na maksa. W praktyce wtedy pad dobrze wypada, bo pod dualpadem ma się wybór stylów.

Flyby [ Outsider ]
..ano nie przeczę że trzeba nad tym popracować ;) ..ponieważ gra tania nie jest może spróbuję sie przyłożyć i pada zainstalować - póki co nie zdobyła mego twardego serca ;) ..zwłaszcza że wybrałem ścieżkę "dobra" - taki muszę być słodki że aż mi niedobrze chwilami ..Z rozkoszą wręcz skróciłem życie jakiegoś beznadziejnie zarażonego - bo okazało się to dobre ..hmm ..eutanazję popierają ;)
frer [ God of Death ]
Flyby --> W JE niestety przesadzili z tym systemem dobra i zła, bo żeby być dobrym wystarczy po prostu wybierać najbardziej frajerskie odpowiedzi (w stylu "cieszę się, że mogłem pomóc... nie, nagroda wcale nie jest mi potrzeba... masz tu trochę srebra, tobie bardziej się przyda"), a żeby być złym wystarczy być chamskim i wrednym (zastraszanie i te sprawy).
Taikun44 [ NDSL ]
Gandalf >> sry ale nie potrzebuję przywitania od mniejszości seksualnych :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)
Erotycznych Snow :)
bye all :)

Gandalf [ Wizard ]
*pokazuje Taikunowi faka i wychodzi*

Taikun44 [ NDSL ]
Mój fak jest większy niż Twój ! :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
hi all :)
Martwych Taikunów :)
bye all :)

Taikun44 [ NDSL ]
hi all :)
Gołych Strangerów ... ze wzwodem :)
bye all :)

Flyby [ Outsider ]
..interesująca wymiana zdań ;) ..nie ma to jak wyższe szarże
..dobranoc Ddw

Mortan [ ]
Garbizaur [ Legend ]
Siema :)
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Siema zią :)
Garbizaur [ Legend ]
Hmmmm... ciekawe... mój tata podpisał wczoraj w Telepunkcie aneks na Neo 1Mb (zamiast 256) i chociaż na stronie Neostrady ciągle mam starą opcję, to prędkość jest już zupełnie nowa. Można mówić co się chce, ale ja na Neo nie powiem złego słowa. Szybkość działania naprawdę godna podziwu. A komfort pracy na necie 1Mb nieporównywalnie większy niż na 256. :)
frer [ God of Death ]
hi all :)
Co tu z rana taka cisza ?? :)

siwCa [ Legend ]
Zmarnowana noc. Około 24 ( po Karierze ND ) podchodzę do kompa, a tam pierwszy raz internetu nie ma. Może to dla tego, że podwyższyli mi speeda, ale ja ich zaskarżę. :) A chciałem do rana w CoD2 pomłucić.
AA, no cześć :)

Taikun44 [ NDSL ]
ema ema źią (M) żółwik z rana jak śmietana
siwCa >> neo wczoraj padło na kilka minut chyba :)
frer [ God of Death ]
Ma ktoś 400 zeta na zbyciu ?? Kupiłbym sobie PS2, żeby w nowe Finale pograć, a mnie nie stać. :P
Taikun44 [ NDSL ]
Ja mam narazie tylko 200 zl :/ a NDSa chce kupić, albo Xboxa 360 ^^
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Wreszcie obejrzałem nowego Losta. Pierwszy odcinek na pozioooooooomie. Chociaż do tych z 1 serii się nie umywa :P Neo też mi wczoraj tak koło 23 pie***liło :P Zagrałbym se w Tribes, ale przecież wszyscy ziomkowie śpią ;)
frer [ God of Death ]
No to chyba będę musiał pomęczyć się na emulatorze PS2 żeby pograć w FFX i X-2. Słyszałem, że na kompach bez core duo to wcale emulki szybkością nie grzeszą. :P
Taikun44 [ NDSL ]
frer >> z tego co słyszałem to emu ps2 strasznie klatkuje ...
frer [ God of Death ]
Taikun --> Dlatego szkoda, że nie mam kasy na PS2. Same FFX i X-2 są w granicach 50-70 zeta za sztuke. Poza tym nie wiem do czego ja bym to podłączył. No cóż pomarzyć jest fajnie, ale chyba czas na powrót do rzeczywistości. :P
Taikun44 [ NDSL ]
frer >> X-2 to shit, to juz nie FF :) no chyba że lubisz dowodzić babkami ^^ no i Rikku tam lepiej wygląda :>
frer [ God of Death ]
Taikun --> A są tam jakieś lesbijskie momenciki ?? ;)
Taikun44 [ NDSL ]
Raczej nie ... ale pewny nie jestem bo nawet w to nei grałem :)
frer [ God of Death ]
Szkoda, jakoś po JE takie motywy mi się podobają w grach.
Btw fajnie się prowokuje konsolowców na golu. Nic mi tak nie poprawia humoru jak kłótnia i spam na forum od rana. ;)
Taikun44 [ NDSL ]
=] powiedz albzowi że PS3 śmierdzi, a Motorsport jest pustą grą dla debili ;d
frer >> z takich motywów był jeszcze chyba Fear Effect na PSX czy jakoś tak to się zwało :)
frer [ God of Death ]
hahaha jak wbije do tamtego wątku to powiem :D

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Witam.
Polecam obejrzeć i posłuchać:

siwCa [ Legend ]
oł łi gat rak dałn tu elektrik aweniu. end den łi tejkin haja.
jejku, musze napisać charakterystykę Makbeta, a mam ochotę sobie pograć. ciężko jest. :)
BTW. mam PS2 w ogóle w niego nie gram. :)
Taikun44 [ NDSL ]
siwCa >> daj mi go :)

siwCa [ Legend ]
moge sprzedać :_)
jejku, piszę tę charakterystykę i tworze zdania, których sam do końca nie rozumie i niewiem czy są dobre, ale wyglądają na mądre :D
Taikun44 [ NDSL ]
serio sie pytam :) ile chcesz ? co tam masz do konsoli ? jaki to model ? czym jest przerobiona ? w jakim stanie jest pad ? i czy laser czyta za pierwszym razem ? nie kłamać bo Stranger da bana :P
siwCa [ Legend ]
cienka konsola, nowa, bez memorki, nie przerobiona, pady są nowe, laser czyta idealnie, ale nie mogę jej oddać bo jest brata. ostatnio nawet miałem ochotę ją przerobić i poupać w jakieś bijatyki :)
'Cechy bohatera odpowiadały ideałom prawdziwego mężczyzny. Przyszły król był silny, ambitny, mężny i odważny. Poznaliśmy go jakow doskonałego wodza, który podczas powrotu z wojny z Norwegami spotyka trzy czarownice, które przepowiadają mu, że dane mu będzie sprawować pieczę nad krajem, sprawować ją jako król.'
poprawne to będzie ? :)

Taikun44 [ NDSL ]
cienka konsola = -40 %
nowa = +10%
bez memorki = -70%
nie przerobiona = -60%
pady są nowe = +40%
laser czyta idealnie = +50%
-70% nie dzięki ;-)
Poznaliśmy go jakow doskonałego wodza, który podczas powrotu z wojny z Norwegami spotyka trzy czarownice, które przepowiadają mu, że dane mu będzie sprawować pieczę nad krajem, sprawować ją jako król.
Za długie zdanie ;)
Makbet na początku utworu jawi się nam jako idealny rycerz, pełen godności, ambicji i honoru. Poznajemy go gdy jako bohater wraca ze zwycięskiej wojny z Norwegami. Podczas powrotu spotyka trzy czarownice, które przepowiadają mu przyszłość. Makbet według trzech sióstr będzie królem (nazwa krainy ;)) jednak wiedźmy nie przedstawiają przyszłemu królowi drogi którą powinien podążyć by osiągnąć swój cel. Co staje się początkiem końca głównego bohatera, początkiem jego dramatycznych decyzji. Decyzji, które są powodowane żądzą władzy, którą każdy człowiek ma w sobie ....
blablabla bla bla bla ;)
frer [ God of Death ]
Trzeba by też napisać, że jego żądza władzy wynika z kompleksów na punkcie małego penisa lub impotencji i szaleństwa jakich się nabawił po zarażeniu syfilisem. ;)

Taikun44 [ NDSL ]
:) frer ale my tu nie mówimy o powodach żądzy władzy Kaczyńskich

tsunamizkosmosu [ Junior ]
cześć Taikun :)

siwCa [ Legend ]
-_-"
---
skończyłem teraz partyjka w CoD i na rowerek gdześ w plener ^^
Taikun44 [ NDSL ]
fak ... znów mój fan :)
Loon dziś nie daję autografów ;) sorry
siwy >> nie podobał się mój przykład !? >[

tsunamizkosmosu [ Junior ]
a szkoda:(
Taikun44 [ NDSL ]
wiesz, jutro mogę dać ... ale tylko jeśli jesteś dziewczyną 19-27 lat, i autograf chcesz na piersiach :P
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Dobra mam pytanie: czy w 2 odcinku Dextera są sceny erotyczne? Jeżeli są, to będę musiał obejrzeć go dopiero w nocy :( Faderostwo łazi po domu :P

tsunamizkosmosu [ Junior ]
dj --> przeczytaj sobie:
frer [ God of Death ]
dj4ever --> To oglądnij sobie Rzym, tam nie ma scen "erotycznych". ;)
Flyby [ Outsider ]
..a wszystko przez kobiety ..mononoke w lesie z sake na czczo, a w domu żona Asaji z ambicjami zamiast biustu - biedne japońce.. jakby ktoś mial trudności z Makbetem to niech sobie obejrzy "Tron we krwi" Kurosawy ..

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
tsunamizkosmosu- masz szczęście, jeszcze nie kojarzę nazwisk
Taikun44 [ NDSL ]
dj >> ten czarny murzyn(:D) policjant to Ice Truck Killer ! :P nie dziękuj
a ten tsunamizkosmosu to kabanos pewnie :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Czy ja widzialam Mortana? Tak, widziałam Mortana! :)
hi all, tak btw :)

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
KU*WA! Jeszcze jeden "spoiler" to pochwalę się Twoją twórczością poetycką ze znanego serwisu, którego nazwy nie wymienię ;P
Ale jakoś mozna się było spodziewać po tym policjancie :P
Taikun44 [ NDSL ]
no i w ostatnim odcinku zabijają Dextera :( [*]

Gandalf [ Wizard ]
Boszzz... I ty mu wierzysz. -_-
Idę poskramiać zło w Painkillerze.

Flyby [ Outsider ]
..dzień dobry Cody ;) ..to był Mortan zamiast Orlando, muzyczny ;)

djforever [ Prison Break 3 ]
To tak samo było z PB!

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Chyba nie potrafię już tu pisać, albo po prostu nie chce mi się ostatnimi czasy. :)
Taikun44 [ NDSL ]
mi też nie :)
ale avatara mam fajnego :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Witaj, Flyby :) Gdzie sie podziewałes?

Flyby [ Outsider ]
..bo to Shifty czasem kwestia tego o czym chcesz pisać i z kim ;) ..coś w rodzaju wewnętrznej potrzeby.. Tam gdzie temat jest Ci dany nie ma kłopotu ..rzucasz swoje zdanie mniej lub bardziej wystylizowane i już ;) ..Kiedy jednak jesteś na luzie w czymś rodzaju karczmy, sprawa się komplikuje ..Tutaj musisz nawiązać kontakt z innymi przedstawiając coś z siebie, swoich zainteresowań ..Najprościej jest wtedy pisać co się ogląda, czyta lub w co się gra, tyle że wtedy szybko robi się lekko nudnawo ;) ..Więc niektórzy stawiają na emocje, jeszcze inni usiłują sprzedać coś więcej .. ciekawe tematy, refleksje i tym podobne.. Ale do tego trzeba mieć odbiorców i partnerów ;) ..I tak prosta niby zabawa trochę sie komplikuje ;) ..Czasem długo zbiera się grupa osob rozumiejących się i dobrze sie razem czujących ..To krucha rzecz, niestety
..siedziałem na pustyni Cody i myślałem ;)
DJ_Ant [ XBOX 360 ]
od kilku lat ciekawi mnie to czy "DDW Cwt..." to jakis skrot ?:P

Gandalf [ Wizard ]
Aaaaarghh... :|
TAK!!!!
:P

Flyby [ Outsider ]
..szklankę wody dla Gandalfa ;) ..jak się okazuje w naszym skrócie wciąż drzemie wielki potencjał ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
I znowu masz sporo racji, Flyby. Skład ddw się skurczył i nie ma czasami z kim popisać na ciekawe tematy. Orlando tylko jako czytelnik, Stranger bywa raz na ruski rok, Ciebie też ciężko złapać. Zostają tylko serialowcy. A ja ostatnio mam szczerze dość seriali - nie chce mi się nic oglądać, więc i w dyskusjach się nie udzielam bo nie jestem na bieżąco. Prawda, mógłbym sprowokować dyskusję na jakiś temat, ale pewnie skończyłaby się po dwóch trzech postach(albo zostałbym olany), i wszystko wróciłoby do porządku dziennego.
A jak zaczną rozmawiać o Jade Empire, to juz w ogóle czuję się, jakbym wszedł do jakiegoś japońskojęzycznego wątku, kompletnie nic nie rozumiem. :P To pewnie przez to, że mam ograniczone horyzonty jeśli o gry się rozchodzi. :)
Druga sprawa, ostatnio coraz mniej chce mi się udzielać, i w ddw i ogólnie na forum. Praktycznie na bieżąco jestem tylko z tym wątkiem: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6127776&N=1 Bo czekam w zniecierpliwieniu na tą grę i interesuje mnie co ludzie mają do powiedzenia na jej temat, a poza tym zdarzy mi się czasem komuś pomóc, i sprawia mi to przyjemność. ;)
A teraz kilka słów na temat hardware:
Zaczynam żałować, że tak wcześnie wymieniłem sprzęt po obejrzeniu tych filmików z Crysis'a: ;
Gra wyjdzie na PeCety i będzie trzeba kupić przynajmniej takiego 8800GTX, wymienić pamięci na 2x1024MB(2048?) 800MHz, podkręcić C2D z 1,86GHz na przynajmniej 2,5, co wiąże się z wymianą chłodzenia. Ale samo chłodzenie to nie taki wielki problem, grosze w porównaniu z grafiką i Ramem. Ech, współczesna technologia, nigdy człowiek nie będzie na bieżąco.
I jeszcze jedna sprawa, jaka firma wiedzie obecnie w produkcji Pamięci do komputera? Geil, Patriot, czy jeszcze jakaś inna, o której istnieniu mogę nie mieć zielonego pojęcia?

Gandalf [ Wizard ]
Interesy wzywają. Bywajcie. :-)

Derrvin [ Pretorianin ]
Witam i o zdrowie pytam. :D
Jaka u was pogoda? U mnie świeci słoneczko, właśnie wróciłem ze spaceru po lesie z psem i w ogóle jest fajnie. :D
Flyby [ Outsider ]
..moze w skrócie, Shifty ;) ..skład trochę wykruszony, fakt ..to taki okres który i ja odczuwam nienajlepiej ;) ..co do serialowców ..wcale się nie dziwię że w nawale oglądania usiłują tworzyć bazę informacyjną ..oglądanie pochłania masę czasu ..pewnie sam bym to robił gdyby nie to że nieinterakcyjne fabuły mało mnie bawią.. Co do Jade Empire to ona ma swoje ograniczenia związane z pochodzeniem ;) ..Jest za to dopracowana i wciąga nienajgłupszą, wystylizowaną dobrze akcją - można grać ;) ..aha, tyle że gadać nie ma specjalnie o czym - to nie Oblivion..
..co do symulatorów Shifty to ja sobie dałem na razie spokój ;)
..co do Crysis i sprzętu ..to to jest historyjka jak ze spiralą zbrojeń - beznadziejny wyścig dla przeciętnych graczy ..Korzystają na nim konsole - niby kusząca alternatywa obiecująca swoisty luksus grania ;) ..Też pozory ..Musisz cierpieć w tym względzie Shifty, razem z milionami robionych w "bambuko" i drenowanych z pieniążków ;) ..zalecam trochę "luzu"
..mam swoje wlasne słoneczko Derrvin, natomiast nie mam psa co mi pozwala na luksus niegolenia się (nie ma przymusowych spacerów) ;)
..wygląda na to że dzisiaj jestem na "nie"
..Gandalf i interesy w niedzielę - podejrzany ten czarodziej

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Dzień dobry wszytskim :)

Flyby [ Outsider ]
..to w końcu co czytasz, Tytus?
kosik007 [ Freelancer ]
Dziń dybry :) Prykutyku na patyku...

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Oj tak, seriale okropnie ograniczają nasz czas wolny. Dlatego zrobiłem sobie przerwę. Na bieżąco postanowiłem być tylko z Prison Breakiem, bo oferuje najwięcej z nich wszystkich i przy tym jest najciekawszy. 40minut w skali tygodnia-dwóch to nic. :) Inne, jak nie przerwy w emisji, to nudne. :P
Na temat eRPeGów, Jade Empire, widzę już po screenach nie wciągnie mnie w swój klimat. Widziałem wczoraj na Hyperze filmik z Gameplayu w tejże grze i odniosłem podobne wrażenie, jak po screenach. Nie ten klimat jak dla mnie. Nie cierpię wszystkiego co japońskie, no może poza paniami. ;D Hmm, dobrze, że mi przypomniałeś, mam Obliviona na dysku jeszcze. Przydałoby się go odkurzyć trochę. Ale to już po formacie systemu, bo straciłem kilka klatek przez bajzel na partycji systemowej. Gra mi się teraz trochę dziwnie.
Co do symulatorów, co to znaczy "na razie"? Czyżbyś kiedyś próbował swoich sił w ścigankach? ;) Tego bym się po Tobie nie spodziewał. W takim razie nie pozostaje mi nic innego niż polecić Ci Test Drive Unlimited. Powiem, że system jazdy w tej grze wybacza błędy, to na wypadek, gdybyś spróbował się w TDU, a zapomniał jak się samochód w grze prowadzi. ;)
No i ostatnia kwestia: Sprzęt. Wygląda na to, że wszystkie drogi prowadzą do kupna XBOX'a 360 lub PS3. Często ostatnio myślę o przesiadce, ale przeraża mnie to trochę, przyznam. Grałem trochę na padach, i powiem, że niezbyt przypadły mi do gustu. Beznadziejne to jak dla mnie, za dużo przycisków w jednym miejscu i ciężko spamiętać wszystkie przyporządkowania. Może to kwestia wprawy, nie wiem, ale nie spieszy mi się, żeby się o tym przekonać. Najchętniej pozostałbym przy Kompie, tylko kto będzie płacił za modyfikacje? :> 3000zł za skrzynię to stosunkowo nie tak wiele, a w nowsze produkcje można pograć. Ale ponad 2000zł za samą grafikę? Przegięcie.
Uuu, długimi postami piszemy. Stranger będzie zdziwiony. :P
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Flyby--> aaa...zacząłem czytać Zieloną Milę, ale teraz się zastanawiam czy nie zacząć czytać Sagi Wiedźmina ;D Zresztą...może lepiej skończę czytać milę...przecież jest krótsza niż 5 tomów Wiedźmina ;)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Tytus .-> Zielona Mila jest super :) Bardzo wciagają książka :) Czytałam i moge powiedziec ze super :) Na koncu prawie sie popłakałam :)
Pozdrawia Madzia.

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Skoro Madzia mówi, że książka jest super to znaczy że tak musi być ;) W takim razie idę czytać dalej ;)

Flyby [ Outsider ]
..lepiej pisać długie posty, Shifty niz siedzieć w kapuście lub na patyku ;)
..odnośnie Jade Empire, Shifty - to japońców w niej tyle ile w systemie gry i małych zapożyczeniach (n.p.filmiki), w końcu to konsolówa ..Fabuła gry jest udatnie stylizowana według chińskiej mitologii, obyczajów i języka ;) ..Niby wszystko skośnookie ale różnica jednak jest .. Dla nas, z daleka, pozornie "wsio ryba" ale trzeba pamiętać że chinole od wieków rywalizują z japońcami mimo podobieństw (dla nas) .Może to i dobrze (refleksja ogólna) ..Więc taki Taikun, wychowanek mangowych samurajów, powinien się na widok Jade Empire krzywić się i pluć ..
..kiedyś lubiłem części "Need for Speed", Shifty i jeszcze jakieś - były to czasy pada i konsoli czyli błędów i wypaczeń ..może kiedyś się nawrócę ;) ..a na konsolę raczej nie przejdę - zafundowała by mi nową niewolę finansową - jakby mi było malo starej..
..Wybrałeś Tytusie, z dwojga (bo pisałeś także o "Pikniku..") ..gorsze ..tyle że co kto lubi lub szuka ;)
..aaa Maaadzia ..jaka skromna i cicha dzisiaj :* ..co mi ten post tak rozdęło ?! ..hmm ..pewnie moje żądze ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby, nawracaj się jak najszybciej na samochodówki. Zakupu Test Drive'a nie pożałujesz, to "tylko" 90zł, albo nawet mniej. ;) Gra trzyma klimat swoich poprzednich części, w które zagrywałem się kiedyś. -->
Przyjemnie się jeździ, a tryb multi jest bardzo ciekawy. Można się spotkać w gronie, powiedzmy tylko ddw(Stranger, byćmoże Piokos, Ty, ja, Tytus) i pojeździć po hawajskiej wysepce Oahu. :)
Naprawdę gorąco polecam i namawiam Cię do zakupu. A nuż się nawrócisz? ;)
Kiedyś NFSy były porządne, to co teraz prezentują to jest porażka. TDU to zupełnie inna historia. :) Były świetne kilkanaście lat temu, a teraz powrót na scenę, udany.
Obejrzyj filmik, który Stranger nakręcił w Shelby GT500:
Czy ten z Chevym Camaro i Ac/DC w tle: :))
Dodam, że takie detale masz jak w banku. :))
Flyby [ Outsider ]
..jejciu Shifty, jaki okropny graficznie screen !
..ale filmki są fajne ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Pochodzi z Test Drive'a 3. ;) Ech to były czasy, Commodore C64, i ten pisk...
...wczytywania kasety. ;P
Tu masz coś z nowej odsłony tej gry. Ja, Stranger i Snopek9(89? :P) podczas wieczornej przejażdżki w becie. :) --->

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Świetnie zrobiona w grze jest między innymi pogoda. Od oślepiającego słońca, po takie czarne chmury. ;) -->
Dobra, kończę z obrazkami, bo mnie jeszcze o spam posądzą. :)

Flyby [ Outsider ]
..pokuśliwe to Shifty ;) ..ładnie wygląda ..kto wie
frer [ God of Death ]
Ble a ja nie lubię wyścigów, wolę jRPG. :D

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Do tego Flyby, w grze masz wybór wśród 125 samochodów i motocykli. Rozgrywka toczy się na hawajskiej wyspie Oahu, jak już pisałem, i do użytku mamy 1600 rzeczywistych kilometrów dróg, a więc cholernie dużo. :)) Wyspę można objechać dookoła w blisko godzinę. :)
Na klawiaturze gra się świetnie, ale niektórzy wybierają Pady. Miałbyś więc możliwość przetestowania swojego. ;)
Premiera 29 marca, gdybyś był zainteresowany. Dostępne są też Pre-Ordery, tu i tam. :)
Słońce zmierzające ku zachodowi przy okazji. ;) -->

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Gdybym miał wybierać pomiędzy padem a klawiaturą, pozostałbym jednak przy klawiszkach. Mając włączony jeden z Driving Aidsów spokojnie można wszystko wygrywac.
frer [ God of Death ]
A tak z ciekawości, jakie to ma wymagania w ogóle ??
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Poniżej 6600GT i 1GB IMO nie warto schodzić.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Stranger, ja również za cholerę nie przeszedłbym na pada. Klawiatura to klawiatura. Gram na niej w samochodówki od czasów pierwszych części Colina i NFS'a i nie zamierzam się przesiadać. ;) Jak już to tylko na G25. :>
Frer, spore. Zajrzyj do wątku seryjnego jeśli jesteś zainteresowany. A w tym co Stranger napisał też jest sporo prawdy. :)
frer [ God of Death ]
Po tym co napisał Stranger to już nie jestem zainteresowany. To już nie moja liga sprzętowa. :)
Derrvin [ Pretorianin ]
Klawiatury klawiaturami, pady padami, a czy próbował kotoś w to to grać kierownicą? Jak wrażenia (pytam z czystej ciekawości, bo mój sprzęt tej TDU nie uniesie). :D

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Mam problem :( Czy jakas dobra osóbka mi moze pomóc bo ja juz sama nie wiem co zrobic :(
NWN2 mi nie działa :( znaczy sie działa ale jak chce stworzyc postac zeby grac to mi sie gra wyłącza i błąd wyskakuje :( a wybrac postaci nie moge bo nie mam z czego :( Mój komputer spełna wszytkie wymagania do tej gry i nie wiem czemu :( nawet mój brat nie wie (niedoszły informatyk) co z tym zrobic :(

siwCa [ Legend ]
Wycieczka rowerowa, ja pierdo*e.
Od 12 do 18.30 na bajku. Kumpel miał licznik, ponad 80km zrobiliśmy -_-"
Nogi mi z dupy wyłażą.
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Madziara333 --> 1) Złap screenshot ukazujący błąd
2) Spróbuj rozejrzeć się czy na płytce z grą nie ma jakichś kodeków wideo, np. Bink.
3) Standard - najnowsze stery do grafy + Direct-X z płyty z grą

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
dalej nic :( Chce stworzyc postac to sie gra wyłącza i -----------> o to wyskakuje
chce wybrac gotową postac to nie mam z czego bo nic tam nie ma :(
Taikun44 [ NDSL ]
kup oryginał !!!
:)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Taikun MAM ORGINAŁ !
ooo a tak jest jak chce wybrac postac ----->
Co ja mam zrobic :( głupia gra :( ech

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Hmm, nie wiem gdzie leży problem, ale może format dysku systemowego coś by zdziałał? W końcu to złoty środek na wszystko. :>
frer [ God of Death ]
Madzia --> Pocieszę cię, mi też NWN2 nie działa. Tzn. uruchamia się, tworzę postać, ale mam 1-5 fps cały czas, więc mogę szczerze powiedzieć, że mi "nie działa". Ty przynajmniej możesz mieć satysfakcję, że tobie mogłoby działać, a to już sukces. ;)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Frer ale ty przynajmniej postac mozesz stworzyc a ja nie
frer [ God of Death ]
Madzia --> Najlepiej zrób tak: reinstalka, patchowanie i wtedy spróbuj. Nie działa to niech ktoś ci podeśle save ze stworzoną postacią. Jak nic z poprzednich możliwości nie zadziała to formacik. ;)

Flyby [ Outsider ]
..jestem przekonany że rozwiązanie problemu jest znacznie prostsze - wyraźnie nie wyrabiaja jakieś sterowniki ;)
..oglądałem właśnie "Gnijącą Pannę Młodą" - nie ma to jak dobry, angielski humor ..od dzisiaj lubię niebieskie motylki ;)
Taikun44 [ NDSL ]
W końcu to złoty środek na wszystko. :>
Amen :) Jedyne co MS wyszło przez te wszystkie lata podczas tworzenia systemów operacyjnych to "Format C" :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Madziara333 --> A kliknij jeszcze na 'kliknij tutaj'. Ja bym coś kombinował z patchami, ale szczerze mówiąc wątpię żeby pomogło.
btw, tak sobie przeglądam forum i...
"Podsowam temat: czy myslicie ze homosy sa rzeczywisciedyskryminowane w kraju?"
ROTFL :D
Stitch001 [ Witcher ]
Madzia:
1. Jaka karta grafiki? (czy na pewno NwN2 ją obsługuje)
2. Czy są zainstalowane najnowsze sterowniki do grafy? (jeśli nie to zainstalować, dla ATI/AMD przynajmniej Catalysty 7.1, NVidia nie mam pojęcia)
3. Czy gra załatana do wersji 1.04(870)? (spatchować)
Ta gra jest strasznie humorzasta, szczególnie gdy posiada się k. graficzną ATI/AMD.
P.S. To co napisał Strendż w sprawie "raportu błędu" ew. podaj treść raportu błędów z pliku "nwn2_errorlog.txt" z głównego katalogu z grą.

Gandalf [ Wizard ]
Flyby, jaki tam ze mnie podejrzany czarodziej - interes to interes, nie? Czy niedziela, czy druga w nocy - jak można szybko zarobić, to warto. ;-)
Jeżeli chodzi o problem Madzi, to również uważam, że wina leży w sterownikach grafiki - ostatecznie można spróbować skontaktować się z pomocą techniczną wydawcy..
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Dobranoc uobuzy i reszta ;)

Harrvan [ Legend ]
Gdzie jest Taikun i Stranger ? Pejcze i kajdanki sie grzaly a oni nie przyszli ... lobuzy ... dostaniecie od wujka Harrvana porzadnego klapsa ...
Taikun44 [ NDSL ]
bij mnie :)
a
a
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gandalf [ Wizard ]
*patrzy na Taikuna i Harrvana*
Hmm..
Panowie, to ja może was zostawię samych.
Taikun44 [ NDSL ]
Gandalf >> 1 vs 1 vs 1 ? :>

Harrvan [ Legend ]
*daje klapsa Taikunowi*
*daje klapsa Gandalfowi swoim cwiekowanym glanem*

Flyby [ Outsider ]
..spać zboczuchy ;) ..pieszczot im sie zachciało w pracowity poniedziałek..
..dobranoc Ddw

Gandalf [ Wizard ]
Harrvan, te twoje zabawy kiedyś się źle skończą... -->

Harrvan [ Legend ]
Gandalf
jeszcze wstaw obrazek z kotkami idacymi do nieba ;p
Gandalf [ Wizard ]
Nie mam go. Co więcej - nawet nie mam pojęcia, o jakim obrazku mówisz. ;)

Harrvan [ Legend ]
-->

Gandalf [ Wizard ]
Niezłe. :)
Chociaż do najlepszych z kolekcji mu daleko -->

Harrvan [ Legend ]
Tez tak sadze

Garbizaur [ Legend ]
LOL ale foty!
frer [ God of Death ]
Harrvan --> Ale po co pokazujesz nam Taikuna i Strangera, chcesz żebyśmy mieli koszmary po nocach ?? :D

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
[162] xD Skąd Wy takie bierzecie? Z JoeMonstera??
witam wszystkich :)

Taikun44 [ NDSL ]
[161] :D
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Dobry wszytskim...już wróciłem od lekarza i o 12 do szkoły :/

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Ja mam rekolekcje :D
Odnośnie 2 odcinka Dextera

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
U mnie też niedługo będę rekolekcje, ale pewnie będzie tak samo jak rok temu. Czyli normalnie lekcje i po szkole do kościoła, ale w czasie jakiejś lekcji...

Gandalf [ Wizard ]
Witam i znikam grać w Painkillera, bo jeszcze sporo mi do przejścia zostało.
Tytus, rozumiem, że jutro wpadniesz do nas z flaszką? ;) Zaraz.. które to urodziny? :))
A fotki to dość spora kolekcja obrazków zebranych z masy różnych wątków. Znacie np. przepis na chomika bojowego? :))

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Jutro dopiero stuknie mi 15 latek ;p
Czas do szkoły! Do zobaczenia wieczorem...

Gandalf [ Wizard ]
Dobra, teraz już naprawdę idę grać.

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
szykuje się drugi ślub w DDW? o_O
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
[174] LOL :D
Łobejrzałem 3 odcinek. Jeszcze lepszy :)

QrKo [ Legend ]
Siemka buraki :P

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
Siemka ziomki :D

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Właśnie zjadłem cały ząbek czosnku bez niczego. Kozak jestem xD

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Cześć.

Flyby [ Outsider ]
..co tu tak śmierdzi czosnkiem ?! ..dj4ever, rozumiem że tępisz owsiki które masz z obżerania się słodyczami ale nie naszym kosztem ;)
..aha, zjedz mydło będzie lepiej pachnieć

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Owsiki właśnie wynalazły zębatkę i mnie **** boli ;)
edit:
a jak mi upadnie?? Patrz post [162]

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..poważna sprawa, dj4ever - jak dojda do kości ogonowej, możesz się wściec..
..(post 162) ?! ..coś Ty ..kto by ryzykował jak masz owsiki z zębami

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Hmm, no cóż, lepsza zębatka niż bomba atomowa...
edit: ludzie są w stanie się poświęcić. A jak ktoś ma pancerz czosnkowy?? Przynajmniej wytępi owsiki....

Flyby [ Outsider ]
..słusznie i naukowo, dj4ever
..co nie zmienia faktu że śmierdzi

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Zaraz ide do ziomów na ławe, więc otworzę okna i trochę luzu będzie. ;)

Flyby [ Outsider ]
..gdyby wśród ziomów były ziomalki, ratuj się zjedzeniem natki zielonej pietruszki - usuwa zapach czosnku ..

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Zaraz ide do ziomów na ławe
zapomniałem dodać, że kościelną ;)
kupię sobię gumę do zucia na pokościele. I tą drugą też...

Flyby [ Outsider ]
..aaa ..w kościele mam nadzieję, zapach kadzidła będzie silniejszy ;)
..lub "odor sanctitatis"

siwCa [ Legend ]
jest niewidoczny, niewidoczny jak skała, jak skała.
człowiek widmo to jest człowiek widmo
- jak ktoś nie zna, klasyk :)

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
zapach kadzidła będzie silniejszy
chyba, ze nasz księżula wszystko wciągnie dla siebie. On w dziedzinie używek jest hardcorowcem ;)
BTW zawsze zastanawiało mnie, czemu tyle ludzi chodzi do churcha, jak jest kadzidło. Odpowiedź prosta jak drut. A najwięcej moherów..... co z tą Polską?
Taikun44 [ NDSL ]
[174] Stranger >> ja nei z Loonem tylko z Harrvanem :) a Ty będziesz moim kochankiem :p

Flyby [ Outsider ]
..Ty sobie jaja z nas robisz, siwCa ? ..weź wrąb główkę czosnku i popraw cebulą
..dj4ever .. nie zamartwiaj się tak, tylko módl o zmianę po Twojej myśli ;) ..ja Ciebie do koscioła nie pędzę

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Noo dzisiaj na 20 trza iść potem Apel.... jak nie pojde to rodziciele moi pierworodni wypierworodnią mnie z domu ;)
BTW a słyszeliście, że Stalin działał wg hasła "Goł Goł Pałer Rendżers"?

siwCa [ Legend ]
Flyby, to jest piękna muzyka, a nie jakieś rzępolenia Mozartów czy innych Beatlesów :_)
Flyby [ Outsider ]
..siwCa ..bądź poważny i rozłóż tą wstrząsającą muzę na elementy z których powstała - ten gostek co ją składał nawet śpiewaną solówkę robił według przepisu z nieżyjącego już naszego rockmana ..to taka "składanka" co może urzec "nieosłuchanych" ..pożyjesz, posłuchasz więcej to się zwieść nie dasz..
..dj4ever ..osobliwy oryginał jesteś i ja mam kłopot z tym filmikiem czy to jest przeżywanie historii czy odreagowywanie ;) ..gdyby autor tego komentarza zastosował ten sam sposób do filmiku o obozach koncentracyjnych byłoby jeszcze zabawniej ;)

siwCa [ Legend ]
oj Flyby, Flyby. Syntetica słucham tylko i wyłącznie dla śmiechu. Chociaż prawdą też jest to, że nie znam pierwowzoru dzięki któremu powstała ta 'muzyka'
frer [ God of Death ]
Boże w końcu w domu po 8 godzinach zajęć pod rząd. Było coś ciekawego pod moją nieobecność ?? :P

Flyby [ Outsider ]
..no popatrz, siwCa - ja chyba już za stary meloman jestem ..do głowy by mi nie przyszło tracić tyle czasu i weny na muzyczne pierdołki ;)
..a było frer ..dj4ever, czosnkiem na nas chuchał

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Wkońcu w domku :)

siwCa [ Legend ]
Flyby, a widzisz :)
Gra z Was ktoś w CoD2 ?

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby --> Jak tam kolekcja czołgów? Wydają ją jeszcze?
Jeszcze 17dni do premiery TDU. Już bliżej niż dalej. Coś czuję, że zniknę na kilka dni jak dostanę grę... ;)

Flyby [ Outsider ]
..nie mam forsy, Shifty ;) ..bieda ..idę pograć w Jade Empire, zrobiła się pod koniec ciekawsza ;)

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
Ma ktoś pożyczyć 200zł??

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Ja mam.... ale ci nie dam. To moje!!!!!!! i tylko moje!!!!!!

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
-E
-Co
-Pożycz 200zł
-Nie!
-Czemu?
-Bo mi nie oddasz!
-Skąd wiesz
-Bo ci nie pożyczę
Ten dialog utkwił mi w pamięci! :D
Taikun44 [ NDSL ]
Mi potrzeba 150 zł do NDSa :> Flyby ? Shifty ? Stranger ? Harrvan ? który się pisze ? :>

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Ja tam mogę Wam jedynie pożyczyć wesołych nadchodzących Świat Wielkanocnych.
edit: Nadchodzących małymi i wolnymi krokami. :P

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Wesołego jajka!!!!!!!!

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
Wesołego jajka!!!!!!!!
Ten tylko o jednym!
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"Wesołego jajka!!!!!!!!"
Zapomniałeś o osobnych życzeniach dla Taikuna ;]
Wesołej wedżajny ;P
Taikun --> Ja mogę co najwyżej zabrać od ciebie 150 zł :>
Taikun44 [ NDSL ]
Flyby ? Shifty ? Stranger ? Harrvan ?
zostało mi jeszcze dwóch ... który da ? ;x
Stranger >> takich chamskich żartów po takiej osobistości GOLa się nie spodziewałem ... wstyd panie, wstyd
... Ty bielska mendo pedauogeÓ!11111

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun --> Trzeba się dostosować do mniej elitarnego otoczenia ;]

Shifty007 [ 101st Airborne ]
...tak zwanego plebsu. :P

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
elitarnego otoczenia
To ja się lepiej nie zbliżam!
Nara! Kończe na dziś z GOLem!
W coś sobie zagram!
A potem w łóżko i jak przed każdą nocą
Będę rozmyślał o TDU xD
super game fan [ ranga ]
Yeah ! pierwszy raz w tej karczmie!
Witam!
Piszę właśnie rozprawke z polskiego "czy warto przeczytać książkę pt. "Kamienie na Szaniec"
żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"...tak zwanego plebsu. :P"
all crosshairs on Shifty ;]

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*ostrzelany, powoli podnosi się z ziemi i sprawdza czy jeszcze może*
MOGĘ!!!!!!1 :P
frer [ God of Death ]
Hahahaha Pijany mężczyzna z Zakopanego siekierą obciął sobie genitalia.
Niektórzy to fajnie mają po pijaku. :D

siwCa [ Legend ]
idę pozabijać nazistowskie wojska w CoD2.
heil!

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
UHHHHH!!! To musiało boleć.... przecież on był już znieczulony (alkoholem)

Harrvan [ Legend ]
Witam szanownych panow i szanowne panie
To mam rozumiec Taikun i Stranger ze teraz ja jestm Sprite a wy jestescie pragnienie ?
Taikun44 [ NDSL ]
Ja rozumiem to tak ze Stranger jest tym grubasem z afro ;)

Harrvan [ Legend ]
Tai
czas na Hasselhoowned
KOCHAM EDYTE :
Elvis zyje !! :D

Gandalf [ Wizard ]
Grubasem z afro? :))

Gandalf [ Wizard ]
Nie, Elvis to ten tutaj -->
Taikun44 [ NDSL ]
Elvis żyje !? To znaczy że Stranger też !? OMFG !!!1111łan
siwCa [ Legend ]
MISZON KOMPLIT.
teraz czas na SSapka i lecę spąc.
A jutro 5.40 (!) wake up i do szkoły, JAZDA!1!!!!!!!łan!!1one!111
frer [ God of Death ]
siwCa --> Ciesz się, niektórzy jutro znów mają "maraton" polibudy czyli zajęcia od rana do wieczora. Pojutrze zresztą też. :P

Gandalf [ Wizard ]
Przeczuwałem, że wątek o syropie poleci. ;) Ale nazwę zdążyłem zapisać. :)
Flyby [ Outsider ]
..150 zł Taikun ? ..nie ma sprawy ..musisz tylko przestać grać - żadnych konsoli, chorowitych kompów, gier na komórki, planszówek, RPG, kart, kasyn, totolotków, quizów w tele, zakładów - możesz tylko grać na puzonie ..i 150 zł Twoje ;)
Harrvan [ Legend ]
No co tam Golasy ?
Taikun ? Stranger ? Gdzie jestescie ?
Taikun44 [ NDSL ]
Flyby >> na ksylofonie, perkusji, gitarze, wibrafonie, kotłach, werblu, fortepanie i keyboardzie moge grać :) bo umiem ... ale na puzonie niet :/

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Idem spać. Jutro na 8 do kościoła... lepsze to niż szkoła :)
DOBRANOC
frer [ God of Death ]
Taikun --> A na wibratorze potrafisz ?? :D

Harrvan [ Legend ]
Tai
A na flecie umiesz grac ?
Taikun44 [ NDSL ]
Harrvan >> umiem ... ale musi być duży ... w DDW takiego nie znajde :P
frer >> stranger umie ... moze pokazać :P

Harrvan [ Legend ]
Taikun
Bedziesz musial grac na pozyczonym albo na flecie innych samcow
Znalazlem oferte dla kogos z karczmy DDW XD
Flyby [ Outsider ]
..na wibratorze własnym, frer ..na pewno potrafi ..przecie multi instrumentalista z Taikuna
..dj4ever - wygląda na to że mógłbyś chodzić do kościoła także za mnie..
frer [ God of Death ]
dj4ever --> Kościół byłby o wiele lepszy niż wytrzymałość materiałów i hydrologia, ale na studiach takie przekręty już nie przejdą. :P

Flyby [ Outsider ]
..w seminarium przejdą, frer - żałuj..
Taikun44 [ NDSL ]
*headshot*
*headshot*
*headshot*
ktoś ma jeszcze jakiś problem ? Flyby ?
*headshot*

Gandalf [ Wizard ]
Dobra, a teraz wyłącz Aimbota.

Harrvan [ Legend ]
God mode turn on
Taikun44 [ NDSL ]
*wyłącza Aimbota*
Gandalf_mały czlonek says: jestem najlepszy
*headshot*
Taikun - gandalf = 69:0
Harrvan >> nie wiem czy god mode pomoże coś na odsysanie tłuszczu drogą odbytniczą :p

Harrvan [ Legend ]
iddqd
idkfa
rosebud
Btw : patrzyles na oferte domu handlowego w Warszawie ? ;p

Gandalf [ Wizard ]
Od dawna jestem zdania, że ci, którzy w internecie wytykają innym problemy w stylu małego członka, sami mają z tym problemy i próbują się dowartościować.

Harrvan [ Legend ]
Gandalf
W kontekscie ostatnich wydarzen z alkoholem i siekiera sadze ze maciezy szkolnej moze sie to przydac ... biorac pod uwage ze z uwielbieniem nasladuja to co zobacza w necie /tv
Taikun44 [ NDSL ]
:)
Gandalf >> wiesz pomyślałem że skoro ktoś biega cały czas z taką długą laską musi mieć jakiś kompleks ;-)

Gandalf [ Wizard ]
Nie znasz potęgi, która się w niej kryje. I obyś nie musiał się DOGŁĘBNIE o niej przekonać.

Harrvan [ Legend ]
A ma cwiekowana glowice ?

Gandalf [ Wizard ]
Nie, ale ma wymienialne końcówki, więc wedle uznania.. :))
Taikun44 [ NDSL ]
:O fakin inkredybel

Harrvan [ Legend ]
Sugerujesz wiec jakobys mial obrzezana laske ?

Gandalf [ Wizard ]
A co - chcesz potrzymać?

Harrvan [ Legend ]
Ja nie trzymam ... to kobiety mi trzymaja
Btw : od tych zabaw to jest Stranger i Taikun ;p
Taikun44 [ NDSL ]
:o juda !
frer [ God of Death ]
Nastał kolejny wspaniały dzień, pora wstawać. :)
Taikun44 [ NDSL ]
No to hop :) fajna pogoda dzisiaj nawet :)
szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
Siema! O jak fajnie już po szkole!
Kurde jutro do 15 siedze :0
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Witam :)

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Dobry wszystkim...wróciłem już ze szkoły...widzę, że nikt nie pamięta.. i dobrze :)

Gandalf [ Wizard ]
Wszystkiego najlepszego! Stara dupa z ciebie! :))
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Najlepszego zią!
dwieście lat, dwieście lat.....

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Ojej! Jakie zaskoczenie ;p
Dzięki wszystkim ;D
Idę się uczyć...

Gandalf [ Wizard ]
Dobra, to pełnoletni rozpijają flaszkę, skoro jest okazja. :)

Gandalf [ Wizard ]
Dla tych poniżej 18-stki mamy inne napoje. ;)
szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
Wszystkiego naj, naj!!

siwCa [ Legend ]
Ha, świetna pogoda. Dzisiaj w krótkich spodenkach wracałem.
Śmiszna sytuacja w ogóle mi się trafiła. Wysiadam z bana i widzę przedmną fajną dziewoję. Że szła w tym samym kierunku co ja postanowiłem jej nie wyprzedzać w celu dalszych oględzin. Nagle staneliśmy na światłach ja się na nią patrzę, ona uśmiech i ' siema siwy!' i buziak. Ja lekki zonk bo jej nie kojarzyłem, okazało się, że gdzieś na basenie się poznaliśmy. W sobote idziemy na balety razem :):)

Stitch001 [ Witcher ]
Jadeitowe Cesarstwo całkiem fajne jest. :)
Właśnie dotarłem do Cesarskiego miasta i pogadałem z Jedwabną Lisicą w taki sposób, że pomdlały jej prawie wszystkie służki (troszkę zły byłem).
Chociaż podążam "Uświęconą Ścieżką Całkowitego Frajera" znaczy się Jasną Stroną Mocy ;) to musiałem sobie ulżyć.
btw Tytus wszystkiego najlepszego, i prezent -->

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Witam wszystkich :)

Flyby [ Outsider ]
..dzień dobry Madziu :* ..mam nadzieję że trudności z grą przełamane ;)

kasztaneczuszek [ Legend ]
wpadlem pozdrowic wszystkich :)
oo.. widze Madzie wiec dla niej specjalne pozdrowienia:*

Flyby [ Outsider ]
..na buziaki wpadł, łakomiec ;)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Flyby otóz nie :( Gra jak nie działała tak nie działa nadal.
KasztanQ dziękuje za specjalne pozdrowionka czuje sie zaszczycona :) :):*
Flyby [ Outsider ]
..hmm ..załóż wątek przedstawiając specyfikację kompa i problem - nie wszyscy zaglądają do karczm ..ktoś mógł mieć podobne trudności ..
Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Flyby jakos nie chce mi sie za bardzo a gra przeciez poczeka :) Chyba ze chcesz ją spowrotem :)

Stitch001 [ Witcher ]
Madzia - Napisz może tutaj, tak po tygodniu może ktoś odpowie: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5983212&N=1

Flyby [ Outsider ]
..oj, Madziu ..znasz przysłowie " kto daje i odbiera, ten sie w piekle poniewiera" ? - gra jest Twoja ;) ..Nie trać nadziei poza tym i nie rezygnuj tak szybko ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Witam.
Jak leci?
Stitch001 [ Witcher ]
Coś tu rozdają?!
Flyby - Jak już rozdajesz to nie masz może KotOR 2?? Bo ja bardzo chętnie przyjmę. :]

Flyby [ Outsider ]
..nie wysypiam się ostatnio Stitch przez Jade Empire i bawię sie całkiem nieźle ;) ..Pewnie że to nie moje klimaty ale stwierdzić muszę że dobrze i mądrze jest zrobiona ;) ..ehh ..żeby tak wszystkie gry były przemyślane..
..a KotOR mam , tyle że jedynkę i to nie skończoną ;)
..w co pogrywasz, Shifty ?

Gandalf [ Wizard ]
Flyby gry rozdaje?

Stitch001 [ Witcher ]
No tak wynika z przemowy (post [278]). Aha proszę się ustawiać w kolejce...
siwCa [ Legend ]
Ja tesz kce!

Flyby [ Outsider ]
..ratuuunku ..aleś Madziu narozrabiała ;)

Stitch001 [ Witcher ]
Stosując się do zasady: "Nie trać nadziei poza tym i nie rezygnuj tak szybko".
Nie tracę nadziei i nie zrezygnuję szybko (szczególnie że, jestem pierwszy w kolejce).
erton F [ Konsul ]
Czesc, jestem erton, pewnie znacie mnie z teleranku
Nie mam dziewczyny, ani znajomych jestem gruby i sie garbie. Przyjmiecie mnie do swojej paczki?

Gandalf [ Wizard ]
A ja zawsze myślałem, że jesteś drwalem. :(

Flyby [ Outsider ]
..gwoli ścisłości ..zapisy oraz porządki w kolejce utrzymuje Stranger
..zapisy do gier kolejka na lewo ..do Ddw na prawo ..kolejka na wprost to wyjście ;)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Eeeee panowie brac łapki od mojego Flyby'ego ! Je dostałam gre w prezęcie na dzien kobiet ha a wy sobie kupcie :P:P:P

Gandalf [ Wizard ]
Na Dzień Kobiet? A więc na specjalną okazję?
Mam urodziny w maju, jakby co. :))

Stitch001 [ Witcher ]
A czy Panienka wie, że 2 dni później był dzień mężczyzn?

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Gadalf ale to była jedyna wyjątkowa sytuacja :D:D:D Tylko ja mam takie przywileje u Flyby'ego :)
Stitch ale kobiety to płec piekna i nam sie naleza prezety bez okazji :D:P:D:P
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby, obecnie męczę po raz drugi tryb kampanii w Company of Heroes. Więc nic w tej kwestii się nie zmieniło. Jestem już na 12 misji, jeszcze tylko Kontratak pod Mortain, Autry i Chambois i będę mógł świętować ukończenie kampanii. :)
Myślę, że przed premierą Test Drive'a się wyrobię. Z kolei na tą produkcję będę miał miesiąc, bo mniej więcej po tym czasie S.T.A.L.K.E.R ujrzy światło dzienne. ;) Fajny okres, dużo ciekawych gier wychodzi. W maju trzecia część Brothers in Arms, później nowy Medal of Honor: Airborne. No i w sumie więcej zakupów nie planuję, chyba, że coś w praniu wyjdzie jak to zwykle bywa.
edit: Ach, jak mogłem zapomnieć o Crysis'ie? ;)
edit2: Ha, i nawet powoli przekonuję się do potyczek! :D Jak się pogra trochę, to okazuje się, że wcale nie są takie złe. Wprawdzie trochę niedopracowane, ale jak się człowiek spręży przy budowie umocnień to można oponentowi niezłego łupnia spuścić. :]

Flyby [ Outsider ]
..to co, są jacyś chętni na zmianę płci ?
..Shifty, Ty majętny człek jesteś jak tak wszystko kupujesz - ja bedę musial wybierać i to z bólem serca..
Taikun44 [ NDSL ]
Ja bym bardzo kciał, ale tak rzeby mieć i parufke i bółeczkie !!!!11 mozna tak ?

Flyby [ Outsider ]
..świntuch Taikun ..takie obojnaki to najgorsze są ..samowystarczalne
Taikun44 [ NDSL ]
Why ? Nikt Ci nie jest potrzebny ;)
Flyby [ Outsider ]
..egoista

Taikun44 [ NDSL ]
kurde dzięki Flyby, pierwszy raz powiedziałeś mi coś tak miłego :*

Gandalf [ Wizard ]
Zakładać następną część. :P

Stitch001 [ Witcher ]
Część następną zakładać !

Flyby [ Outsider ]
..ja nie zakladam ..znowu mnie ktoś ubiegnie ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Majętny to bym nie powiedział, Flyby, ale napewno potrafię sobie odmówić niektórych rzeczy. ;) A poza tym 80zł w skali miesiąca to wcale nie tak wiele jak by się wydawało. TDU w marcu, Stalker w kwietniu, BiA w maju, Crysis i MoH jeszcze później. Jakoś to będzie z tą kasą. :P
Inna kwestia, że na TDU kasę trzymam już od dawna, a na Stalkera znalazł się sponsor. ;]
Następną zakładać część ! :P
Taikun44 [ NDSL ]
goł:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6141456&N=1