GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DDW Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - (627) - 7

10.03.2007
16:47
smile
[1]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

DDW Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - (627) - 7

DDW to nie karczma...
...tylko czasem pozwalamy jej tak myśleć :)

10.03.2007
16:58
[2]

Taikun44 [ NDSL ]

pyk

10.03.2007
17:00
[3]

frer [ God of Death ]

Taikun zawsze musi się pchać pierwszy. :P

10.03.2007
17:00
[4]

siwCa [ Legend ]

sryk

10.03.2007
17:07
smile
[5]

Garbizaur [ Legend ]

pionty...

10.03.2007
17:12
[6]

Taikun44 [ NDSL ]

frer ja do cycuf zawsze ! :d

10.03.2007
17:12
[7]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

szuźci?

10.03.2007
17:14
smile
[8]

siwCa [ Legend ]

Taikun.

spoiler start
czytałeś o siostrze Sary ? w ogóle po co ona ?
spoiler stop

10.03.2007
17:17
smile
[9]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

siwCa

spoiler start
pozwolę sobie odpowiedzieć:
żeby było tych 5 sezonów, chociaż jak jeszcze w tym spie**olą do Panamy , to ja nie wiem co w pozostałych 3 będzie ;d pewnie Sona pójdzie do Fox River i będą ją skazywać na śmierć, a bracia wrócą do więzienia, zeby ja wyciągnąć ;)

spoiler stop

10.03.2007
17:25
[10]

frer [ God of Death ]

dj4ever
No nie mów, że ma być jeszcze...

spoiler start
... 5 sezonów, bo to totalny tasiemiec będzie. Już ten drugi sezon jest naciągany strasznie, a w kolejnych to pewnie zwieją do ameryki południowej i zostaną aktorami w jakiejś telenoweli, żeby zapełnić tyle odcinków. Ciągnięcie seriali na siłę ma to do siebie, że w pewnym momencie oglądalność tak drastycznie spada, że trzeba fabułę uje**ć i jakoś na biegu zakończyć serial, bo nie ma kasy na kolejne sezony (jak to ze stargate zrobili)
spoiler stop

10.03.2007
17:41
[11]

Taikun44 [ NDSL ]

siwCa >>

spoiler start
Siostry Sary ? Oo ... zreszta nie wiem czy zauwazyliscie ale ta cala Soma/Sona była na aktach które siwy facet rzucił kimowi w ostatnim odcinku Pb jako dowody na panią Prezydent :>
spoiler stop


a tak btw. to ide na browara jakiegoś ... LWC :D

10.03.2007
17:46
[12]

djforever [ Prison Break 3 ]

frer

spoiler start
ma być jeszcze 3, czyli w sumie 5 :) Z Lostem tak samo (tylko na koniec ma być jeszcze film). No szkoda serialu, popatrz na 3 sezon Losta. Telenowela :P
spoiler start

10.03.2007
18:11
[13]

frer [ God of Death ]

djforever --> Ja już Losta oglądam tak od niechcenia jak mi się kompletnie nudzi. W sumie PB też. :P

10.03.2007
18:17
smile
[14]

Taikun44 [ NDSL ]

Pb jeszcze jest niezły ... ale Losta oglądam z przyzwyczajenia :) ot taki wypełniacz czasu który i tak mi brakuje :)

10.03.2007
18:22
[15]

frer [ God of Death ]

Mi by się przydał czas na skończenie FFów. Jeszcze została mi 3 płyta z 7, a cała 9 czeka na półce. Najgorsze jest to, że mam pełno projekcików do robienia (i więcej już niedługo), a wczoraj cały dzień zmarnowałem na grę w Jade Empie. :)

10.03.2007
18:33
[16]

Stitch001 [ Witcher ]

Właśnie się instaluje Jade Empire... już jakieś 20 minut :)

btw Zapomniałem

Witam!

10.03.2007
18:36
[17]

frer [ God of Death ]

Stitch --> No instalka masakryczna, szczególnie, że grę ponoć można przejść w niecałe 10 godzin wykonując większość questów (ja się bawiłem prawie 20h). Wychodzi z tego, że sama instalacja to już 1/30 czasu spędzonego z grą. :D

10.03.2007
18:37
smile
[18]

Stitch001 [ Witcher ]

Done! Tylko 36 minut instalacji.

10.03.2007
18:39
[19]

Garbizaur [ Legend ]

wow, to ile zajmuje instalka JE?

10.03.2007
18:47
[20]

frer [ God of Death ]

7.22 GB, ale plików jest kilkanaście tysięcy chyba :)

10.03.2007
19:03
smile
[21]

Garbizaur [ Legend ]

no to rzeczywiście nieźle...

10.03.2007
19:05
[22]

frer [ God of Death ]

Wchodzimy w erę mega produkcji. Za dwa, trzy lata gry będą pewnie na paru DVD, a na dysku będą zajmować po 20 GB. ;)

10.03.2007
19:08
[23]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

a na dysku będą zajmować po 20 GB. ;)
E no bez jaj :P

frer- jak wrażenia z gry??

10.03.2007
19:09
[24]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Zajmowały 1 mb, to i 20 gb potrafią zająć. Szczególnie jak wchodzi blue-ray :P

10.03.2007
20:09
[25]

Garbizaur [ Legend ]

pytanie tylko czy te gry po 20 GB są lepsze od tych po 1GB itd. :)

10.03.2007
20:15
[26]

Stitch001 [ Witcher ]

Garbi - Odpowiedź: Nie są.

Kim graliście w JE? Ja sobie tak wybieram ale będę grał tym "luckiem" z "jaszczurką" na pleckach i własnymi ustawieniami (wolverine rządzi ;) jeśli wiecie o co mi chodzi)

10.03.2007
20:17
[27]

Garbizaur [ Legend ]

Stitch ---> no właśnie... :) a może... :-/

10.03.2007
20:19
smile
[28]

Stitch001 [ Witcher ]

A może pogram sobie laseczką? Wtedy będą te homo związki, o których ktoś coś wspominał, miedzy głównymi bohaterami...?

10.03.2007
20:21
[29]

Garbizaur [ Legend ]

zboczuch! ;-D

10.03.2007
20:21
smile
[30]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Bliźniak --> Jak już zdecydujesz się na laseczkę, to proszę taki związek udokumentować screenami. ;P

Dobra ta gra chociaż? Nikt od premiery o niczym innym nie mówi. :)

10.03.2007
20:31
[31]

frer [ God of Death ]

szaszłyka? --> z JE ?? Gierka spoko, połączenie kotora i fable. Fajnie się walczy (szczególnie padem), fabuła niezła i zaskakująca momentami. Szkoda tylko, że można skończyć w mniej niż 10h.

Stitch --> Ja grałem tą laską w czerwonym wdzianku. W sumie ciekawie się grało, a lesbijski romans z księżniczką moim zdaniem wymiata (choć na gorące momenciki nie ma co liczyć). :D

Shifty --> Warto zagrać. Przełom w RPG to nie jest, ale to na pewno jedna z ciekawszych pozycji na rynku. ;)

10.03.2007
21:22
smile
[32]

Stitch001 [ Witcher ]

frer - zabiję cię za ten spoiler. Specjalnie nie czytałem żadnych wątków o JE, a ty mi tu z takimi spoilerami wyjeżdżasz... :(

ewentualnie jestem nad domyślny bo tę twoją księżniczkę kojarzę z...

spoiler start
...Gwiazdą Zaranną :/
Nie odpowiadać!
spoiler stop

Mam nadzieję, że się mylę ale...
NIE ODPOWIADAĆ!!

10.03.2007
21:29
[33]

frer [ God of Death ]

Stitch --> Sorry, ale dla pocieszenia powiem Ci, że w porównaniu z całkiem zaskakującą fabułą to był minimalny spoiler. ;)

10.03.2007
21:55
smile
[34]

MAROLL [ Marek ]

Ja tu tak tylko przelotem. Mua!

10.03.2007
21:58
smile
[35]

Derrvin [ Pretorianin ]

Witam syskich! Postanowiłem się odkleić nieco od zboczuchów w The Best Of The Babes :P i powpadać czasem do was. :D Fajnie sie tu urządziliście. :P

10.03.2007
22:02
smile
[36]

siwCa [ Legend ]

Kariera Nikosia Dyzmy leci, a siwCa ogląda.

10.03.2007
22:03
smile
[37]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Chyba zaraz zapuszczę Dextera..... znowu mnie moja niedoszła dziewczyna zostawiła na GG. To wku***iające jest :( A potem znowu wyśle smsa że Jej się znowu komp zawiesił.....
SiwCa--> jakbyś coś wyłapał, zapodaj parę screenów, dużo nowych się zleci :D

10.03.2007
22:08
smile
[38]

Taikun44 [ NDSL ]

Derrvin >> :)

10.03.2007
22:13
smile
[39]

Flyby [ Outsider ]

..sobotnim wieczorem
świat stoi otworeeem
..otworem szerokim
i jak net głębokim..
..właśnie tam chodziłem
strasznie się zmęczyłem
złapałem wirusaaaa
i ledwo sie ruuusam..

..Derrvin, zboczuchów mamy też i to jakich ;)

10.03.2007
22:14
[40]

Taikun44 [ NDSL ]

STFU ! :P

LWC .... siwy załapie ;)

10.03.2007
22:16
smile
[41]

siwCa [ Legend ]

o so Wam chodzi ?!

10.03.2007
22:18
smile
[42]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

OK...chcę się wziąć do czytania którejś z dwóch książek : Stephen King "Zielona Mila" i mam ją w swoich łapskach...czy może poczekać jak będzie reedycja książki "Piknik na skraju drogi" ? ;d

10.03.2007
22:19
smile
[43]

Flyby [ Outsider ]

..a odnośnie instalki Jade Empire to pewnie te filmiki-przerywniki wszędzie utkane tyle miejsca zajmują ..z początku mnie irytowały ale nie wszystkie są złe ;)

..ej Tytusie, King to proza więzienna gdzie najsmakowitszymi scenkami sa egzekucje a "Piknik.." to przecież Stalker i nie tylko .. dla mnie najlepsza książka Strugackich ..czyta się jednym tchem

10.03.2007
22:25
[44]

frer [ God of Death ]

Flyby --> Mnie dobijają mini gierki, szczególnie to latanie jak w gierkach z pegasusa. Zawsze je omijam, bo musiałem przekonfigurować pada żeby lepiej się chodziło, ale za to gorzej mi się walczyło i latało, a na klawiaturze to mi się w ogóle grać nie chciało. Tylko quicksave sobie pod spację dałem i co walkę robiłem. ;)

10.03.2007
22:32
[45]

Flyby [ Outsider ]

..latanie frer to ja tez pomijam ..joypada (niewypróbowanego) zapomniałem podłączyć a teraz to mi się już nie chce ..moze jak drugi raz będę grał, o ile gierkę skończę ..gra owszem wciąga ale żebym był zachwycony, to nie powiem

..klawiatura ..zapominam wciskać klawisze, nie chce mi się dobierać stylów walk.. najczęściej walczę "Legendarną Dłonią" z przeskokami ;) ..czasem niestety trzeba kombinować zwłaszcza że postać ciężko prowadzi sie w walce, nawet "uwolnioną" z wybierania celów ..To też musi irytować zwłaszcza fanów "rąbaniny" w stylu Diablo ;) ..NPC-e też nie zachwycają ..Myślę że gra będzie się podobać szczególnie braciom-konsolowcom z racji cech charakterystycznych ;)

10.03.2007
22:59
smile
[46]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby, Ty żyjesz! Gdzieś się podziewał przez ostatni tydzień? :P

10.03.2007
23:01
smile
[47]

Gandalf [ Wizard ]

Witam panów!

I ciebie, Taikun! :-)

edit: Ano prawda, Flyby w Premium siedział. ;)

10.03.2007
23:03
smile
[48]

Flyby [ Outsider ]

..w Premium, Shifty ;) ..diety odchudzającej zażywałem - ona leczy ze wszystkiego

..Gandalf mi świadkiem ;)

10.03.2007
23:36
[49]

frer [ God of Death ]

Flyby --> Jeśli chodzi o style to w sumie przez 90% gry wystarczy walka wręcz (najlepiej Leaping Tiger ponoć, ale innych nie używałem) i walka mieczem, a potem już lepiej Crimson Tears, czyli walkę dwoma mieczami. Trzeba też planować co rozwijać, bo punktów starczy na max 4 style rozwinięte na maksa. W praktyce wtedy pad dobrze wypada, bo pod dualpadem ma się wybór stylów.

10.03.2007
23:47
smile
[50]

Flyby [ Outsider ]

..ano nie przeczę że trzeba nad tym popracować ;) ..ponieważ gra tania nie jest może spróbuję sie przyłożyć i pada zainstalować - póki co nie zdobyła mego twardego serca ;) ..zwłaszcza że wybrałem ścieżkę "dobra" - taki muszę być słodki że aż mi niedobrze chwilami ..Z rozkoszą wręcz skróciłem życie jakiegoś beznadziejnie zarażonego - bo okazało się to dobre ..hmm ..eutanazję popierają ;)

10.03.2007
23:52
[51]

frer [ God of Death ]

Flyby --> W JE niestety przesadzili z tym systemem dobra i zła, bo żeby być dobrym wystarczy po prostu wybierać najbardziej frajerskie odpowiedzi (w stylu "cieszę się, że mogłem pomóc... nie, nagroda wcale nie jest mi potrzeba... masz tu trochę srebra, tobie bardziej się przyda"), a żeby być złym wystarczy być chamskim i wrednym (zastraszanie i te sprawy).

10.03.2007
23:56
[52]

Taikun44 [ NDSL ]

Gandalf >> sry ale nie potrzebuję przywitania od mniejszości seksualnych :P

10.03.2007
23:58
[53]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all :)
Erotycznych Snow :)
bye all :)

11.03.2007
00:01
smile
[54]

Gandalf [ Wizard ]

*pokazuje Taikunowi faka i wychodzi*

11.03.2007
00:30
smile
[55]

Taikun44 [ NDSL ]

Mój fak jest większy niż Twój ! :P

11.03.2007
00:39
smile
[56]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

hi all :)
Martwych Taikunów :)
bye all :)

11.03.2007
00:42
smile
[57]

Taikun44 [ NDSL ]

hi all :)
Gołych Strangerów ... ze wzwodem :)
bye all :)

11.03.2007
02:45
smile
[58]

Flyby [ Outsider ]

..interesująca wymiana zdań ;) ..nie ma to jak wyższe szarże

..dobranoc Ddw

11.03.2007
04:15
smile
[59]

Mortan [ ]

11.03.2007
06:56
[60]

Garbizaur [ Legend ]

Siema :)

11.03.2007
07:52
[61]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Siema zią :)

11.03.2007
07:58
[62]

Garbizaur [ Legend ]

Hmmmm... ciekawe... mój tata podpisał wczoraj w Telepunkcie aneks na Neo 1Mb (zamiast 256) i chociaż na stronie Neostrady ciągle mam starą opcję, to prędkość jest już zupełnie nowa. Można mówić co się chce, ale ja na Neo nie powiem złego słowa. Szybkość działania naprawdę godna podziwu. A komfort pracy na necie 1Mb nieporównywalnie większy niż na 256. :)

11.03.2007
09:26
[63]

frer [ God of Death ]

hi all :)
Co tu z rana taka cisza ?? :)

11.03.2007
09:37
smile
[64]

siwCa [ Legend ]

Zmarnowana noc. Około 24 ( po Karierze ND ) podchodzę do kompa, a tam pierwszy raz internetu nie ma. Może to dla tego, że podwyższyli mi speeda, ale ja ich zaskarżę. :) A chciałem do rana w CoD2 pomłucić.


AA, no cześć :)

11.03.2007
09:37
smile
[65]

Taikun44 [ NDSL ]

ema ema źią (M) żółwik z rana jak śmietana

siwCa >> neo wczoraj padło na kilka minut chyba :)

11.03.2007
09:39
[66]

frer [ God of Death ]

Ma ktoś 400 zeta na zbyciu ?? Kupiłbym sobie PS2, żeby w nowe Finale pograć, a mnie nie stać. :P

11.03.2007
09:42
[67]

Taikun44 [ NDSL ]

Ja mam narazie tylko 200 zl :/ a NDSa chce kupić, albo Xboxa 360 ^^

11.03.2007
09:50
[68]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Wreszcie obejrzałem nowego Losta. Pierwszy odcinek na pozioooooooomie. Chociaż do tych z 1 serii się nie umywa :P Neo też mi wczoraj tak koło 23 pie***liło :P Zagrałbym se w Tribes, ale przecież wszyscy ziomkowie śpią ;)

11.03.2007
09:55
[69]

frer [ God of Death ]

No to chyba będę musiał pomęczyć się na emulatorze PS2 żeby pograć w FFX i X-2. Słyszałem, że na kompach bez core duo to wcale emulki szybkością nie grzeszą. :P

11.03.2007
10:07
[70]

Taikun44 [ NDSL ]

frer >> z tego co słyszałem to emu ps2 strasznie klatkuje ...

11.03.2007
10:09
[71]

frer [ God of Death ]

Taikun --> Dlatego szkoda, że nie mam kasy na PS2. Same FFX i X-2 są w granicach 50-70 zeta za sztuke. Poza tym nie wiem do czego ja bym to podłączył. No cóż pomarzyć jest fajnie, ale chyba czas na powrót do rzeczywistości. :P

11.03.2007
10:18
[72]

Taikun44 [ NDSL ]

frer >> X-2 to shit, to juz nie FF :) no chyba że lubisz dowodzić babkami ^^ no i Rikku tam lepiej wygląda :>

11.03.2007
10:34
[73]

frer [ God of Death ]

Taikun --> A są tam jakieś lesbijskie momenciki ?? ;)

11.03.2007
10:39
[74]

Taikun44 [ NDSL ]

Raczej nie ... ale pewny nie jestem bo nawet w to nei grałem :)

11.03.2007
10:52
[75]

frer [ God of Death ]

Szkoda, jakoś po JE takie motywy mi się podobają w grach.
Btw fajnie się prowokuje konsolowców na golu. Nic mi tak nie poprawia humoru jak kłótnia i spam na forum od rana. ;)

11.03.2007
10:55
[76]

Taikun44 [ NDSL ]

=] powiedz albzowi że PS3 śmierdzi, a Motorsport jest pustą grą dla debili ;d

frer >> z takich motywów był jeszcze chyba Fear Effect na PSX czy jakoś tak to się zwało :)

11.03.2007
10:57
[77]

frer [ God of Death ]

hahaha jak wbije do tamtego wątku to powiem :D

11.03.2007
11:02
smile
[78]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Witam.

Polecam obejrzeć i posłuchać:

11.03.2007
11:04
smile
[79]

siwCa [ Legend ]

oł łi gat rak dałn tu elektrik aweniu. end den łi tejkin haja.

jejku, musze napisać charakterystykę Makbeta, a mam ochotę sobie pograć. ciężko jest. :)

BTW. mam PS2 w ogóle w niego nie gram. :)

11.03.2007
11:12
[80]

Taikun44 [ NDSL ]

siwCa >> daj mi go :)

11.03.2007
11:14
smile
[81]

siwCa [ Legend ]

moge sprzedać :_)

jejku, piszę tę charakterystykę i tworze zdania, których sam do końca nie rozumie i niewiem czy są dobre, ale wyglądają na mądre :D

11.03.2007
11:16
[82]

Taikun44 [ NDSL ]

serio sie pytam :) ile chcesz ? co tam masz do konsoli ? jaki to model ? czym jest przerobiona ? w jakim stanie jest pad ? i czy laser czyta za pierwszym razem ? nie kłamać bo Stranger da bana :P

11.03.2007
11:18
[83]

siwCa [ Legend ]

cienka konsola, nowa, bez memorki, nie przerobiona, pady są nowe, laser czyta idealnie, ale nie mogę jej oddać bo jest brata. ostatnio nawet miałem ochotę ją przerobić i poupać w jakieś bijatyki :)

'Cechy bohatera odpowiadały ideałom prawdziwego mężczyzny. Przyszły król był silny, ambitny, mężny i odważny. Poznaliśmy go jakow doskonałego wodza, który podczas powrotu z wojny z Norwegami spotyka trzy czarownice, które przepowiadają mu, że dane mu będzie sprawować pieczę nad krajem, sprawować ją jako król.'
poprawne to będzie ? :)

11.03.2007
11:20
smile
[84]

Taikun44 [ NDSL ]

cienka konsola = -40 %
nowa = +10%
bez memorki = -70%
nie przerobiona = -60%
pady są nowe = +40%
laser czyta idealnie = +50%

-70% nie dzięki ;-)

Poznaliśmy go jakow doskonałego wodza, który podczas powrotu z wojny z Norwegami spotyka trzy czarownice, które przepowiadają mu, że dane mu będzie sprawować pieczę nad krajem, sprawować ją jako król.

Za długie zdanie ;)

Makbet na początku utworu jawi się nam jako idealny rycerz, pełen godności, ambicji i honoru. Poznajemy go gdy jako bohater wraca ze zwycięskiej wojny z Norwegami. Podczas powrotu spotyka trzy czarownice, które przepowiadają mu przyszłość. Makbet według trzech sióstr będzie królem (nazwa krainy ;)) jednak wiedźmy nie przedstawiają przyszłemu królowi drogi którą powinien podążyć by osiągnąć swój cel. Co staje się początkiem końca głównego bohatera, początkiem jego dramatycznych decyzji. Decyzji, które są powodowane żądzą władzy, którą każdy człowiek ma w sobie ....

blablabla bla bla bla ;)

11.03.2007
11:53
[85]

frer [ God of Death ]

Trzeba by też napisać, że jego żądza władzy wynika z kompleksów na punkcie małego penisa lub impotencji i szaleństwa jakich się nabawił po zarażeniu syfilisem. ;)

11.03.2007
11:57
smile
[86]

Taikun44 [ NDSL ]

:) frer ale my tu nie mówimy o powodach żądzy władzy Kaczyńskich

11.03.2007
12:02
smile
[87]

tsunamizkosmosu [ Junior ]

cześć Taikun :)

11.03.2007
12:03
smile
[88]

siwCa [ Legend ]

-_-"

---
skończyłem teraz partyjka w CoD i na rowerek gdześ w plener ^^

11.03.2007
12:04
[89]

Taikun44 [ NDSL ]

fak ... znów mój fan :)

Loon dziś nie daję autografów ;) sorry

siwy >> nie podobał się mój przykład !? >[

11.03.2007
12:06
smile
[90]

tsunamizkosmosu [ Junior ]

a szkoda:(

11.03.2007
12:09
[91]

Taikun44 [ NDSL ]

wiesz, jutro mogę dać ... ale tylko jeśli jesteś dziewczyną 19-27 lat, i autograf chcesz na piersiach :P

11.03.2007
12:12
[92]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Dobra mam pytanie: czy w 2 odcinku Dextera są sceny erotyczne? Jeżeli są, to będę musiał obejrzeć go dopiero w nocy :( Faderostwo łazi po domu :P

11.03.2007
12:13
smile
[93]

tsunamizkosmosu [ Junior ]

dj --> przeczytaj sobie:

spoiler start
doakes to ice truck killer!
spoiler stop

11.03.2007
12:15
[94]

frer [ God of Death ]

dj4ever --> To oglądnij sobie Rzym, tam nie ma scen "erotycznych". ;)

11.03.2007
12:15
[95]

Flyby [ Outsider ]

..a wszystko przez kobiety ..mononoke w lesie z sake na czczo, a w domu żona Asaji z ambicjami zamiast biustu - biedne japońce.. jakby ktoś mial trudności z Makbetem to niech sobie obejrzy "Tron we krwi" Kurosawy ..

11.03.2007
12:22
smile
[96]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

tsunamizkosmosu- masz szczęście, jeszcze nie kojarzę nazwisk

11.03.2007
12:23
[97]

Taikun44 [ NDSL ]

dj >> ten czarny murzyn(:D) policjant to Ice Truck Killer ! :P nie dziękuj

a ten tsunamizkosmosu to kabanos pewnie :)

11.03.2007
12:25
[98]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Czy ja widzialam Mortana? Tak, widziałam Mortana! :)

hi all, tak btw :)

11.03.2007
12:28
smile
[99]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

KU*WA! Jeszcze jeden "spoiler" to pochwalę się Twoją twórczością poetycką ze znanego serwisu, którego nazwy nie wymienię ;P
Ale jakoś mozna się było spodziewać po tym policjancie :P

11.03.2007
12:28
[100]

Taikun44 [ NDSL ]

no i w ostatnim odcinku zabijają Dextera :( [*]

11.03.2007
12:30
smile
[101]

Gandalf [ Wizard ]

Boszzz... I ty mu wierzysz. -_-

Idę poskramiać zło w Painkillerze.

11.03.2007
12:31
smile
[102]

Flyby [ Outsider ]

..dzień dobry Cody ;) ..to był Mortan zamiast Orlando, muzyczny ;)

11.03.2007
12:33
smile
[103]

djforever [ Prison Break 3 ]

To tak samo było z PB!

spoiler start
Mówili, że w 10 wszyscy zginą.. ;P
spoiler stop

Odnośnie Dexa
spoiler start
Moim zdaniem ta jego siora jest ITK. Nie potwierdzać! o_O
spoiler stop

edit: kutwa, ciągle mylę konta ;)

11.03.2007
12:33
smile
[104]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Chyba nie potrafię już tu pisać, albo po prostu nie chce mi się ostatnimi czasy. :)

11.03.2007
12:35
[105]

Taikun44 [ NDSL ]

mi też nie :)

ale avatara mam fajnego :)

11.03.2007
13:54
[106]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Witaj, Flyby :) Gdzie sie podziewałes?

11.03.2007
14:13
smile
[107]

Flyby [ Outsider ]

..bo to Shifty czasem kwestia tego o czym chcesz pisać i z kim ;) ..coś w rodzaju wewnętrznej potrzeby.. Tam gdzie temat jest Ci dany nie ma kłopotu ..rzucasz swoje zdanie mniej lub bardziej wystylizowane i już ;) ..Kiedy jednak jesteś na luzie w czymś rodzaju karczmy, sprawa się komplikuje ..Tutaj musisz nawiązać kontakt z innymi przedstawiając coś z siebie, swoich zainteresowań ..Najprościej jest wtedy pisać co się ogląda, czyta lub w co się gra, tyle że wtedy szybko robi się lekko nudnawo ;) ..Więc niektórzy stawiają na emocje, jeszcze inni usiłują sprzedać coś więcej .. ciekawe tematy, refleksje i tym podobne.. Ale do tego trzeba mieć odbiorców i partnerów ;) ..I tak prosta niby zabawa trochę sie komplikuje ;) ..Czasem długo zbiera się grupa osob rozumiejących się i dobrze sie razem czujących ..To krucha rzecz, niestety

..siedziałem na pustyni Cody i myślałem ;)

11.03.2007
14:26
[108]

DJ_Ant [ XBOX 360 ]

od kilku lat ciekawi mnie to czy "DDW Cwt..." to jakis skrot ?:P

11.03.2007
14:28
smile
[109]

Gandalf [ Wizard ]

Aaaaarghh... :|

TAK!!!!

:P

11.03.2007
14:32
smile
[110]

Flyby [ Outsider ]

..szklankę wody dla Gandalfa ;) ..jak się okazuje w naszym skrócie wciąż drzemie wielki potencjał ;)

11.03.2007
14:49
smile
[111]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

I znowu masz sporo racji, Flyby. Skład ddw się skurczył i nie ma czasami z kim popisać na ciekawe tematy. Orlando tylko jako czytelnik, Stranger bywa raz na ruski rok, Ciebie też ciężko złapać. Zostają tylko serialowcy. A ja ostatnio mam szczerze dość seriali - nie chce mi się nic oglądać, więc i w dyskusjach się nie udzielam bo nie jestem na bieżąco. Prawda, mógłbym sprowokować dyskusję na jakiś temat, ale pewnie skończyłaby się po dwóch trzech postach(albo zostałbym olany), i wszystko wróciłoby do porządku dziennego.
A jak zaczną rozmawiać o Jade Empire, to juz w ogóle czuję się, jakbym wszedł do jakiegoś japońskojęzycznego wątku, kompletnie nic nie rozumiem. :P To pewnie przez to, że mam ograniczone horyzonty jeśli o gry się rozchodzi. :)

Druga sprawa, ostatnio coraz mniej chce mi się udzielać, i w ddw i ogólnie na forum. Praktycznie na bieżąco jestem tylko z tym wątkiem: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6127776&N=1 Bo czekam w zniecierpliwieniu na tą grę i interesuje mnie co ludzie mają do powiedzenia na jej temat, a poza tym zdarzy mi się czasem komuś pomóc, i sprawia mi to przyjemność. ;)

A teraz kilka słów na temat hardware:
Zaczynam żałować, że tak wcześnie wymieniłem sprzęt po obejrzeniu tych filmików z Crysis'a: ;

Gra wyjdzie na PeCety i będzie trzeba kupić przynajmniej takiego 8800GTX, wymienić pamięci na 2x1024MB(2048?) 800MHz, podkręcić C2D z 1,86GHz na przynajmniej 2,5, co wiąże się z wymianą chłodzenia. Ale samo chłodzenie to nie taki wielki problem, grosze w porównaniu z grafiką i Ramem. Ech, współczesna technologia, nigdy człowiek nie będzie na bieżąco.

I jeszcze jedna sprawa, jaka firma wiedzie obecnie w produkcji Pamięci do komputera? Geil, Patriot, czy jeszcze jakaś inna, o której istnieniu mogę nie mieć zielonego pojęcia?

11.03.2007
14:53
smile
[112]

Gandalf [ Wizard ]

Interesy wzywają. Bywajcie. :-)

11.03.2007
15:07
smile
[113]

Derrvin [ Pretorianin ]

Witam i o zdrowie pytam. :D
Jaka u was pogoda? U mnie świeci słoneczko, właśnie wróciłem ze spaceru po lesie z psem i w ogóle jest fajnie. :D

11.03.2007
15:33
[114]

Flyby [ Outsider ]

..moze w skrócie, Shifty ;) ..skład trochę wykruszony, fakt ..to taki okres który i ja odczuwam nienajlepiej ;) ..co do serialowców ..wcale się nie dziwię że w nawale oglądania usiłują tworzyć bazę informacyjną ..oglądanie pochłania masę czasu ..pewnie sam bym to robił gdyby nie to że nieinterakcyjne fabuły mało mnie bawią.. Co do Jade Empire to ona ma swoje ograniczenia związane z pochodzeniem ;) ..Jest za to dopracowana i wciąga nienajgłupszą, wystylizowaną dobrze akcją - można grać ;) ..aha, tyle że gadać nie ma specjalnie o czym - to nie Oblivion..
..co do symulatorów Shifty to ja sobie dałem na razie spokój ;)
..co do Crysis i sprzętu ..to to jest historyjka jak ze spiralą zbrojeń - beznadziejny wyścig dla przeciętnych graczy ..Korzystają na nim konsole - niby kusząca alternatywa obiecująca swoisty luksus grania ;) ..Też pozory ..Musisz cierpieć w tym względzie Shifty, razem z milionami robionych w "bambuko" i drenowanych z pieniążków ;) ..zalecam trochę "luzu"

..mam swoje wlasne słoneczko Derrvin, natomiast nie mam psa co mi pozwala na luksus niegolenia się (nie ma przymusowych spacerów) ;)

..wygląda na to że dzisiaj jestem na "nie"

..Gandalf i interesy w niedzielę - podejrzany ten czarodziej

11.03.2007
15:55
smile
[115]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Dzień dobry wszytskim :)

11.03.2007
15:59
smile
[116]

Flyby [ Outsider ]

..to w końcu co czytasz, Tytus?

11.03.2007
16:00
[117]

kosik007 [ Freelancer ]

Dziń dybry :) Prykutyku na patyku...

11.03.2007
16:04
smile
[118]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Oj tak, seriale okropnie ograniczają nasz czas wolny. Dlatego zrobiłem sobie przerwę. Na bieżąco postanowiłem być tylko z Prison Breakiem, bo oferuje najwięcej z nich wszystkich i przy tym jest najciekawszy. 40minut w skali tygodnia-dwóch to nic. :) Inne, jak nie przerwy w emisji, to nudne. :P
Na temat eRPeGów, Jade Empire, widzę już po screenach nie wciągnie mnie w swój klimat. Widziałem wczoraj na Hyperze filmik z Gameplayu w tejże grze i odniosłem podobne wrażenie, jak po screenach. Nie ten klimat jak dla mnie. Nie cierpię wszystkiego co japońskie, no może poza paniami. ;D Hmm, dobrze, że mi przypomniałeś, mam Obliviona na dysku jeszcze. Przydałoby się go odkurzyć trochę. Ale to już po formacie systemu, bo straciłem kilka klatek przez bajzel na partycji systemowej. Gra mi się teraz trochę dziwnie.
Co do symulatorów, co to znaczy "na razie"? Czyżbyś kiedyś próbował swoich sił w ścigankach? ;) Tego bym się po Tobie nie spodziewał. W takim razie nie pozostaje mi nic innego niż polecić Ci Test Drive Unlimited. Powiem, że system jazdy w tej grze wybacza błędy, to na wypadek, gdybyś spróbował się w TDU, a zapomniał jak się samochód w grze prowadzi. ;)

No i ostatnia kwestia: Sprzęt. Wygląda na to, że wszystkie drogi prowadzą do kupna XBOX'a 360 lub PS3. Często ostatnio myślę o przesiadce, ale przeraża mnie to trochę, przyznam. Grałem trochę na padach, i powiem, że niezbyt przypadły mi do gustu. Beznadziejne to jak dla mnie, za dużo przycisków w jednym miejscu i ciężko spamiętać wszystkie przyporządkowania. Może to kwestia wprawy, nie wiem, ale nie spieszy mi się, żeby się o tym przekonać. Najchętniej pozostałbym przy Kompie, tylko kto będzie płacił za modyfikacje? :> 3000zł za skrzynię to stosunkowo nie tak wiele, a w nowsze produkcje można pograć. Ale ponad 2000zł za samą grafikę? Przegięcie.

Uuu, długimi postami piszemy. Stranger będzie zdziwiony. :P

11.03.2007
16:13
[119]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Flyby--> aaa...zacząłem czytać Zieloną Milę, ale teraz się zastanawiam czy nie zacząć czytać Sagi Wiedźmina ;D Zresztą...może lepiej skończę czytać milę...przecież jest krótsza niż 5 tomów Wiedźmina ;)

11.03.2007
16:29
smile
[120]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Tytus .-> Zielona Mila jest super :) Bardzo wciagają książka :) Czytałam i moge powiedziec ze super :) Na koncu prawie sie popłakałam :)

Pozdrawia Madzia.

11.03.2007
16:45
smile
[121]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Skoro Madzia mówi, że książka jest super to znaczy że tak musi być ;) W takim razie idę czytać dalej ;)

11.03.2007
16:46
smile
[122]

Flyby [ Outsider ]

..lepiej pisać długie posty, Shifty niz siedzieć w kapuście lub na patyku ;)
..odnośnie Jade Empire, Shifty - to japońców w niej tyle ile w systemie gry i małych zapożyczeniach (n.p.filmiki), w końcu to konsolówa ..Fabuła gry jest udatnie stylizowana według chińskiej mitologii, obyczajów i języka ;) ..Niby wszystko skośnookie ale różnica jednak jest .. Dla nas, z daleka, pozornie "wsio ryba" ale trzeba pamiętać że chinole od wieków rywalizują z japońcami mimo podobieństw (dla nas) .Może to i dobrze (refleksja ogólna) ..Więc taki Taikun, wychowanek mangowych samurajów, powinien się na widok Jade Empire krzywić się i pluć ..
..kiedyś lubiłem części "Need for Speed", Shifty i jeszcze jakieś - były to czasy pada i konsoli czyli błędów i wypaczeń ..może kiedyś się nawrócę ;) ..a na konsolę raczej nie przejdę - zafundowała by mi nową niewolę finansową - jakby mi było malo starej..

..Wybrałeś Tytusie, z dwojga (bo pisałeś także o "Pikniku..") ..gorsze ..tyle że co kto lubi lub szuka ;)

..aaa Maaadzia ..jaka skromna i cicha dzisiaj :* ..co mi ten post tak rozdęło ?! ..hmm ..pewnie moje żądze ;)

11.03.2007
16:56
smile
[123]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby, nawracaj się jak najszybciej na samochodówki. Zakupu Test Drive'a nie pożałujesz, to "tylko" 90zł, albo nawet mniej. ;) Gra trzyma klimat swoich poprzednich części, w które zagrywałem się kiedyś. -->

Przyjemnie się jeździ, a tryb multi jest bardzo ciekawy. Można się spotkać w gronie, powiedzmy tylko ddw(Stranger, byćmoże Piokos, Ty, ja, Tytus) i pojeździć po hawajskiej wysepce Oahu. :)
Naprawdę gorąco polecam i namawiam Cię do zakupu. A nuż się nawrócisz? ;)

Kiedyś NFSy były porządne, to co teraz prezentują to jest porażka. TDU to zupełnie inna historia. :) Były świetne kilkanaście lat temu, a teraz powrót na scenę, udany.

Obejrzyj filmik, który Stranger nakręcił w Shelby GT500:
Czy ten z Chevym Camaro i Ac/DC w tle: :))

Dodam, że takie detale masz jak w banku. :))

11.03.2007
17:01
[124]

Flyby [ Outsider ]

..jejciu Shifty, jaki okropny graficznie screen !

..ale filmki są fajne ;)

11.03.2007
17:08
smile
[125]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Pochodzi z Test Drive'a 3. ;) Ech to były czasy, Commodore C64, i ten pisk...

...wczytywania kasety. ;P

Tu masz coś z nowej odsłony tej gry. Ja, Stranger i Snopek9(89? :P) podczas wieczornej przejażdżki w becie. :) --->

11.03.2007
17:12
smile
[126]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Świetnie zrobiona w grze jest między innymi pogoda. Od oślepiającego słońca, po takie czarne chmury. ;) -->

Dobra, kończę z obrazkami, bo mnie jeszcze o spam posądzą. :)

11.03.2007
17:15
smile
[127]

Flyby [ Outsider ]

..pokuśliwe to Shifty ;) ..ładnie wygląda ..kto wie

11.03.2007
17:21
[128]

frer [ God of Death ]

Ble a ja nie lubię wyścigów, wolę jRPG. :D

11.03.2007
17:27
smile
[129]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Do tego Flyby, w grze masz wybór wśród 125 samochodów i motocykli. Rozgrywka toczy się na hawajskiej wyspie Oahu, jak już pisałem, i do użytku mamy 1600 rzeczywistych kilometrów dróg, a więc cholernie dużo. :)) Wyspę można objechać dookoła w blisko godzinę. :)

Na klawiaturze gra się świetnie, ale niektórzy wybierają Pady. Miałbyś więc możliwość przetestowania swojego. ;)

Premiera 29 marca, gdybyś był zainteresowany. Dostępne są też Pre-Ordery, tu i tam. :)

Słońce zmierzające ku zachodowi przy okazji. ;) -->

11.03.2007
17:30
smile
[130]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Gdybym miał wybierać pomiędzy padem a klawiaturą, pozostałbym jednak przy klawiszkach. Mając włączony jeden z Driving Aidsów spokojnie można wszystko wygrywac.

11.03.2007
17:33
[131]

frer [ God of Death ]

A tak z ciekawości, jakie to ma wymagania w ogóle ??

11.03.2007
17:41
[132]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Poniżej 6600GT i 1GB IMO nie warto schodzić.

11.03.2007
17:46
smile
[133]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Stranger, ja również za cholerę nie przeszedłbym na pada. Klawiatura to klawiatura. Gram na niej w samochodówki od czasów pierwszych części Colina i NFS'a i nie zamierzam się przesiadać. ;) Jak już to tylko na G25. :>

Frer, spore. Zajrzyj do wątku seryjnego jeśli jesteś zainteresowany. A w tym co Stranger napisał też jest sporo prawdy. :)

11.03.2007
17:51
[134]

frer [ God of Death ]

Po tym co napisał Stranger to już nie jestem zainteresowany. To już nie moja liga sprzętowa. :)

11.03.2007
18:26
[135]

Derrvin [ Pretorianin ]

Klawiatury klawiaturami, pady padami, a czy próbował kotoś w to to grać kierownicą? Jak wrażenia (pytam z czystej ciekawości, bo mój sprzęt tej TDU nie uniesie). :D

11.03.2007
18:59
smile
[136]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Mam problem :( Czy jakas dobra osóbka mi moze pomóc bo ja juz sama nie wiem co zrobic :(
NWN2 mi nie działa :( znaczy sie działa ale jak chce stworzyc postac zeby grac to mi sie gra wyłącza i błąd wyskakuje :( a wybrac postaci nie moge bo nie mam z czego :( Mój komputer spełna wszytkie wymagania do tej gry i nie wiem czemu :( nawet mój brat nie wie (niedoszły informatyk) co z tym zrobic :(

11.03.2007
19:30
smile
[137]

siwCa [ Legend ]

Wycieczka rowerowa, ja pierdo*e.

Od 12 do 18.30 na bajku. Kumpel miał licznik, ponad 80km zrobiliśmy -_-"

Nogi mi z dupy wyłażą.

11.03.2007
19:33
[138]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Madziara333 --> 1) Złap screenshot ukazujący błąd
2) Spróbuj rozejrzeć się czy na płytce z grą nie ma jakichś kodeków wideo, np. Bink.
3) Standard - najnowsze stery do grafy + Direct-X z płyty z grą

11.03.2007
20:34
smile
[139]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

dalej nic :( Chce stworzyc postac to sie gra wyłącza i -----------> o to wyskakuje

chce wybrac gotową postac to nie mam z czego bo nic tam nie ma :(

11.03.2007
20:35
[140]

Taikun44 [ NDSL ]

kup oryginał !!!

:)

11.03.2007
20:41
smile
[141]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Taikun MAM ORGINAŁ !

ooo a tak jest jak chce wybrac postac ----->


Co ja mam zrobic :( głupia gra :( ech

11.03.2007
20:45
smile
[142]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Hmm, nie wiem gdzie leży problem, ale może format dysku systemowego coś by zdziałał? W końcu to złoty środek na wszystko. :>

11.03.2007
21:11
[143]

frer [ God of Death ]

Madzia --> Pocieszę cię, mi też NWN2 nie działa. Tzn. uruchamia się, tworzę postać, ale mam 1-5 fps cały czas, więc mogę szczerze powiedzieć, że mi "nie działa". Ty przynajmniej możesz mieć satysfakcję, że tobie mogłoby działać, a to już sukces. ;)

11.03.2007
21:17
smile
[144]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Frer ale ty przynajmniej postac mozesz stworzyc a ja nie

11.03.2007
21:19
[145]

frer [ God of Death ]

Madzia --> Najlepiej zrób tak: reinstalka, patchowanie i wtedy spróbuj. Nie działa to niech ktoś ci podeśle save ze stworzoną postacią. Jak nic z poprzednich możliwości nie zadziała to formacik. ;)

11.03.2007
21:29
smile
[146]

Flyby [ Outsider ]

..jestem przekonany że rozwiązanie problemu jest znacznie prostsze - wyraźnie nie wyrabiaja jakieś sterowniki ;)
..oglądałem właśnie "Gnijącą Pannę Młodą" - nie ma to jak dobry, angielski humor ..od dzisiaj lubię niebieskie motylki ;)

11.03.2007
21:45
[147]

Taikun44 [ NDSL ]

W końcu to złoty środek na wszystko. :>

Amen :) Jedyne co MS wyszło przez te wszystkie lata podczas tworzenia systemów operacyjnych to "Format C" :)

11.03.2007
22:00
[148]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Madziara333 --> A kliknij jeszcze na 'kliknij tutaj'. Ja bym coś kombinował z patchami, ale szczerze mówiąc wątpię żeby pomogło.

btw, tak sobie przeglądam forum i...
"Podsowam temat: czy myslicie ze homosy sa rzeczywisciedyskryminowane w kraju?"
ROTFL :D

11.03.2007
22:47
[149]

Stitch001 [ Witcher ]

Madzia:
1. Jaka karta grafiki? (czy na pewno NwN2 ją obsługuje)
2. Czy są zainstalowane najnowsze sterowniki do grafy? (jeśli nie to zainstalować, dla ATI/AMD przynajmniej Catalysty 7.1, NVidia nie mam pojęcia)
3. Czy gra załatana do wersji 1.04(870)? (spatchować)

Ta gra jest strasznie humorzasta, szczególnie gdy posiada się k. graficzną ATI/AMD.

P.S. To co napisał Strendż w sprawie "raportu błędu" ew. podaj treść raportu błędów z pliku "nwn2_errorlog.txt" z głównego katalogu z grą.

11.03.2007
22:51
smile
[150]

Gandalf [ Wizard ]

Flyby, jaki tam ze mnie podejrzany czarodziej - interes to interes, nie? Czy niedziela, czy druga w nocy - jak można szybko zarobić, to warto. ;-)

Jeżeli chodzi o problem Madzi, to również uważam, że wina leży w sterownikach grafiki - ostatecznie można spróbować skontaktować się z pomocą techniczną wydawcy..

11.03.2007
22:59
[151]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Dobranoc uobuzy i reszta ;)

11.03.2007
23:52
smile
[152]

Harrvan [ Legend ]

Gdzie jest Taikun i Stranger ? Pejcze i kajdanki sie grzaly a oni nie przyszli ... lobuzy ... dostaniecie od wujka Harrvana porzadnego klapsa ...

12.03.2007
00:01
[153]

Taikun44 [ NDSL ]

bij mnie :)


a



a



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

12.03.2007
00:11
smile
[154]

Gandalf [ Wizard ]

*patrzy na Taikuna i Harrvana*

Hmm..

Panowie, to ja może was zostawię samych.

12.03.2007
00:39
[155]

Taikun44 [ NDSL ]

Gandalf >> 1 vs 1 vs 1 ? :>

12.03.2007
01:27
smile
[156]

Harrvan [ Legend ]

*daje klapsa Taikunowi*

*daje klapsa Gandalfowi swoim cwiekowanym glanem*

12.03.2007
01:37
smile
[157]

Flyby [ Outsider ]

..spać zboczuchy ;) ..pieszczot im sie zachciało w pracowity poniedziałek..

..dobranoc Ddw

12.03.2007
01:54
smile
[158]

Gandalf [ Wizard ]

Harrvan, te twoje zabawy kiedyś się źle skończą... -->

12.03.2007
02:16
smile
[159]

Harrvan [ Legend ]

Gandalf

jeszcze wstaw obrazek z kotkami idacymi do nieba ;p

12.03.2007
02:21
[160]

Gandalf [ Wizard ]

Nie mam go. Co więcej - nawet nie mam pojęcia, o jakim obrazku mówisz. ;)

12.03.2007
02:23
smile
[161]

Harrvan [ Legend ]

-->

12.03.2007
02:25
smile
[162]

Gandalf [ Wizard ]

Niezłe. :)

Chociaż do najlepszych z kolekcji mu daleko -->

12.03.2007
02:30
smile
[163]

Harrvan [ Legend ]

Tez tak sadze

12.03.2007
06:18
smile
[164]

Garbizaur [ Legend ]

LOL ale foty!

12.03.2007
07:12
[165]

frer [ God of Death ]

Harrvan --> Ale po co pokazujesz nam Taikuna i Strangera, chcesz żebyśmy mieli koszmary po nocach ?? :D

12.03.2007
07:34
smile
[166]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

[162] xD Skąd Wy takie bierzecie? Z JoeMonstera??
witam wszystkich :)

12.03.2007
08:10
smile
[167]

Taikun44 [ NDSL ]

[161] :D

12.03.2007
09:50
[168]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Dobry wszytskim...już wróciłem od lekarza i o 12 do szkoły :/

12.03.2007
10:08
smile
[169]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Ja mam rekolekcje :D
Odnośnie 2 odcinka Dextera

spoiler start
Nadal myślę, że Deb jest ITK.
1. "Znalazła" samochód pierwsza
2. Dzięki temu dostała się do wydziału zabójstw, o czym marzyła
Jeżeli nie ona, to ta dziewczyna Dexa
spoiler stop

12.03.2007
10:56
smile
[170]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

U mnie też niedługo będę rekolekcje, ale pewnie będzie tak samo jak rok temu. Czyli normalnie lekcje i po szkole do kościoła, ale w czasie jakiejś lekcji...

spoiler start
Jutro mam urodziny. Ciekawe czy ktoś do jutra będzie pamiętał ;)
spoiler stop

12.03.2007
11:52
smile
[171]

Gandalf [ Wizard ]

Witam i znikam grać w Painkillera, bo jeszcze sporo mi do przejścia zostało.

Tytus, rozumiem, że jutro wpadniesz do nas z flaszką? ;) Zaraz.. które to urodziny? :))

A fotki to dość spora kolekcja obrazków zebranych z masy różnych wątków. Znacie np. przepis na chomika bojowego? :))

12.03.2007
11:54
smile
[172]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Jutro dopiero stuknie mi 15 latek ;p

Czas do szkoły! Do zobaczenia wieczorem...

12.03.2007
11:56
smile
[173]

Gandalf [ Wizard ]

Dobra, teraz już naprawdę idę grać.

12.03.2007
12:03
smile
[174]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

szykuje się drugi ślub w DDW? o_O

12.03.2007
12:28
[175]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

[174] LOL :D
Łobejrzałem 3 odcinek. Jeszcze lepszy :)

12.03.2007
13:08
smile
[176]

QrKo [ Legend ]

Siemka buraki :P

12.03.2007
13:28
smile
[177]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

Siemka ziomki :D

12.03.2007
14:34
smile
[178]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Właśnie zjadłem cały ząbek czosnku bez niczego. Kozak jestem xD

12.03.2007
16:32
smile
[179]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Cześć.

12.03.2007
16:56
smile
[180]

Flyby [ Outsider ]

..co tu tak śmierdzi czosnkiem ?! ..dj4ever, rozumiem że tępisz owsiki które masz z obżerania się słodyczami ale nie naszym kosztem ;)

..aha, zjedz mydło będzie lepiej pachnieć

12.03.2007
17:00
smile
[181]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Owsiki właśnie wynalazły zębatkę i mnie **** boli ;)
edit:
a jak mi upadnie?? Patrz post [162]

12.03.2007
17:04
smile
[182]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..poważna sprawa, dj4ever - jak dojda do kości ogonowej, możesz się wściec..

..(post 162) ?! ..coś Ty ..kto by ryzykował jak masz owsiki z zębami

12.03.2007
17:08
smile
[183]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Hmm, no cóż, lepsza zębatka niż bomba atomowa...
edit: ludzie są w stanie się poświęcić. A jak ktoś ma pancerz czosnkowy?? Przynajmniej wytępi owsiki....

12.03.2007
17:11
smile
[184]

Flyby [ Outsider ]

..słusznie i naukowo, dj4ever

..co nie zmienia faktu że śmierdzi

12.03.2007
17:18
smile
[185]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Zaraz ide do ziomów na ławe, więc otworzę okna i trochę luzu będzie. ;)

12.03.2007
17:22
smile
[186]

Flyby [ Outsider ]

..gdyby wśród ziomów były ziomalki, ratuj się zjedzeniem natki zielonej pietruszki - usuwa zapach czosnku ..

12.03.2007
17:24
smile
[187]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Zaraz ide do ziomów na ławe
zapomniałem dodać, że kościelną ;)
kupię sobię gumę do zucia na pokościele. I tą drugą też...

12.03.2007
17:29
smile
[188]

Flyby [ Outsider ]

..aaa ..w kościele mam nadzieję, zapach kadzidła będzie silniejszy ;)

..lub "odor sanctitatis"

12.03.2007
17:30
smile
[189]

siwCa [ Legend ]

jest niewidoczny, niewidoczny jak skała, jak skała.

człowiek widmo to jest człowiek widmo

- jak ktoś nie zna, klasyk :)

12.03.2007
17:32
smile
[190]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

zapach kadzidła będzie silniejszy
chyba, ze nasz księżula wszystko wciągnie dla siebie. On w dziedzinie używek jest hardcorowcem ;)
BTW zawsze zastanawiało mnie, czemu tyle ludzi chodzi do churcha, jak jest kadzidło. Odpowiedź prosta jak drut. A najwięcej moherów..... co z tą Polską?

12.03.2007
17:32
[191]

Taikun44 [ NDSL ]

[174] Stranger >> ja nei z Loonem tylko z Harrvanem :) a Ty będziesz moim kochankiem :p

12.03.2007
17:49
smile
[192]

Flyby [ Outsider ]

..Ty sobie jaja z nas robisz, siwCa ? ..weź wrąb główkę czosnku i popraw cebulą

..dj4ever .. nie zamartwiaj się tak, tylko módl o zmianę po Twojej myśli ;) ..ja Ciebie do koscioła nie pędzę

12.03.2007
18:04
smile
[193]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Noo dzisiaj na 20 trza iść potem Apel.... jak nie pojde to rodziciele moi pierworodni wypierworodnią mnie z domu ;)
BTW a słyszeliście, że Stalin działał wg hasła "Goł Goł Pałer Rendżers"?

12.03.2007
18:17
smile
[194]

siwCa [ Legend ]

Flyby, to jest piękna muzyka, a nie jakieś rzępolenia Mozartów czy innych Beatlesów :_)

12.03.2007
18:39
[195]

Flyby [ Outsider ]

..siwCa ..bądź poważny i rozłóż tą wstrząsającą muzę na elementy z których powstała - ten gostek co ją składał nawet śpiewaną solówkę robił według przepisu z nieżyjącego już naszego rockmana ..to taka "składanka" co może urzec "nieosłuchanych" ..pożyjesz, posłuchasz więcej to się zwieść nie dasz..

..dj4ever ..osobliwy oryginał jesteś i ja mam kłopot z tym filmikiem czy to jest przeżywanie historii czy odreagowywanie ;) ..gdyby autor tego komentarza zastosował ten sam sposób do filmiku o obozach koncentracyjnych byłoby jeszcze zabawniej ;)

12.03.2007
18:49
smile
[196]

siwCa [ Legend ]

oj Flyby, Flyby. Syntetica słucham tylko i wyłącznie dla śmiechu. Chociaż prawdą też jest to, że nie znam pierwowzoru dzięki któremu powstała ta 'muzyka'

12.03.2007
18:51
[197]

frer [ God of Death ]

Boże w końcu w domu po 8 godzinach zajęć pod rząd. Było coś ciekawego pod moją nieobecność ?? :P

12.03.2007
19:03
smile
[198]

Flyby [ Outsider ]

..no popatrz, siwCa - ja chyba już za stary meloman jestem ..do głowy by mi nie przyszło tracić tyle czasu i weny na muzyczne pierdołki ;)

..a było frer ..dj4ever, czosnkiem na nas chuchał

12.03.2007
19:08
smile
[199]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Wkońcu w domku :)

12.03.2007
19:12
smile
[200]

siwCa [ Legend ]

Flyby, a widzisz :)

Gra z Was ktoś w CoD2 ?

12.03.2007
19:13
smile
[201]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby --> Jak tam kolekcja czołgów? Wydają ją jeszcze?

Jeszcze 17dni do premiery TDU. Już bliżej niż dalej. Coś czuję, że zniknę na kilka dni jak dostanę grę... ;)

12.03.2007
19:18
smile
[202]

Flyby [ Outsider ]

..nie mam forsy, Shifty ;) ..bieda ..idę pograć w Jade Empire, zrobiła się pod koniec ciekawsza ;)

12.03.2007
19:26
smile
[203]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

Ma ktoś pożyczyć 200zł??

12.03.2007
19:27
smile
[204]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Ja mam.... ale ci nie dam. To moje!!!!!!! i tylko moje!!!!!!

12.03.2007
19:31
smile
[205]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

-E
-Co
-Pożycz 200zł
-Nie!
-Czemu?
-Bo mi nie oddasz!
-Skąd wiesz
-Bo ci nie pożyczę


Ten dialog utkwił mi w pamięci! :D

12.03.2007
19:32
[206]

Taikun44 [ NDSL ]

Mi potrzeba 150 zł do NDSa :> Flyby ? Shifty ? Stranger ? Harrvan ? który się pisze ? :>

12.03.2007
19:35
smile
[207]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Ja tam mogę Wam jedynie pożyczyć wesołych nadchodzących Świat Wielkanocnych.

edit: Nadchodzących małymi i wolnymi krokami. :P

12.03.2007
19:38
smile
[208]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Wesołego jajka!!!!!!!!

12.03.2007
19:39
smile
[209]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

Wesołego jajka!!!!!!!!

Ten tylko o jednym!

12.03.2007
19:40
[210]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"Wesołego jajka!!!!!!!!"
Zapomniałeś o osobnych życzeniach dla Taikuna ;]

Wesołej wedżajny ;P

Taikun --> Ja mogę co najwyżej zabrać od ciebie 150 zł :>

12.03.2007
19:40
[211]

Taikun44 [ NDSL ]

Flyby ? Shifty ? Stranger ? Harrvan ?

zostało mi jeszcze dwóch ... który da ? ;x

Stranger >> takich chamskich żartów po takiej osobistości GOLa się nie spodziewałem ... wstyd panie, wstyd

... Ty bielska mendo pedauogeÓ!11111

12.03.2007
19:43
smile
[212]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun --> Trzeba się dostosować do mniej elitarnego otoczenia ;]

12.03.2007
19:45
smile
[213]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

...tak zwanego plebsu. :P

12.03.2007
19:46
smile
[214]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

elitarnego otoczenia

To ja się lepiej nie zbliżam!
Nara! Kończe na dziś z GOLem!
W coś sobie zagram!
A potem w łóżko i jak przed każdą nocą
Będę rozmyślał o TDU xD

12.03.2007
19:47
[215]

super game fan [ ranga ]

Yeah ! pierwszy raz w tej karczmie!
Witam!

Piszę właśnie rozprawke z polskiego "czy warto przeczytać książkę pt. "Kamienie na Szaniec"
żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

12.03.2007
19:49
smile
[216]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"...tak zwanego plebsu. :P"
all crosshairs on Shifty ;]

12.03.2007
19:54
smile
[217]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*ostrzelany, powoli podnosi się z ziemi i sprawdza czy jeszcze może*

MOGĘ!!!!!!1 :P

12.03.2007
19:59
[218]

frer [ God of Death ]

Hahahaha Pijany mężczyzna z Zakopanego siekierą obciął sobie genitalia.



Niektórzy to fajnie mają po pijaku. :D

12.03.2007
20:01
smile
[219]

siwCa [ Legend ]

idę pozabijać nazistowskie wojska w CoD2.

heil!

12.03.2007
20:02
smile
[220]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

UHHHHH!!! To musiało boleć.... przecież on był już znieczulony (alkoholem)

12.03.2007
20:03
smile
[221]

Harrvan [ Legend ]

Witam szanownych panow i szanowne panie

To mam rozumiec Taikun i Stranger ze teraz ja jestm Sprite a wy jestescie pragnienie ?

12.03.2007
20:13
[222]

Taikun44 [ NDSL ]

Ja rozumiem to tak ze Stranger jest tym grubasem z afro ;)

12.03.2007
20:17
smile
[223]

Harrvan [ Legend ]

Tai
czas na Hasselhoowned

KOCHAM EDYTE :

Elvis zyje !! :D

12.03.2007
20:18
smile
[224]

Gandalf [ Wizard ]

Grubasem z afro? :))

12.03.2007
20:24
smile
[225]

Gandalf [ Wizard ]

Nie, Elvis to ten tutaj -->

12.03.2007
20:26
[226]

Taikun44 [ NDSL ]

Elvis żyje !? To znaczy że Stranger też !? OMFG !!!1111łan

12.03.2007
22:04
[227]

siwCa [ Legend ]

MISZON KOMPLIT.

teraz czas na SSapka i lecę spąc.

A jutro 5.40 (!) wake up i do szkoły, JAZDA!1!!!!!!!łan!!1one!111

12.03.2007
22:49
[228]

frer [ God of Death ]

siwCa --> Ciesz się, niektórzy jutro znów mają "maraton" polibudy czyli zajęcia od rana do wieczora. Pojutrze zresztą też. :P

12.03.2007
22:50
smile
[229]

Gandalf [ Wizard ]

Przeczuwałem, że wątek o syropie poleci. ;) Ale nazwę zdążyłem zapisać. :)

12.03.2007
22:50
[230]

Flyby [ Outsider ]

..150 zł Taikun ? ..nie ma sprawy ..musisz tylko przestać grać - żadnych konsoli, chorowitych kompów, gier na komórki, planszówek, RPG, kart, kasyn, totolotków, quizów w tele, zakładów - możesz tylko grać na puzonie ..i 150 zł Twoje ;)

12.03.2007
22:51
[231]

Harrvan [ Legend ]

No co tam Golasy ?

Taikun ? Stranger ? Gdzie jestescie ?

12.03.2007
22:52
[232]

Taikun44 [ NDSL ]

Flyby >> na ksylofonie, perkusji, gitarze, wibrafonie, kotłach, werblu, fortepanie i keyboardzie moge grać :) bo umiem ... ale na puzonie niet :/

12.03.2007
22:53
smile
[233]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Idem spać. Jutro na 8 do kościoła... lepsze to niż szkoła :)
DOBRANOC

12.03.2007
22:53
[234]

frer [ God of Death ]

Taikun --> A na wibratorze potrafisz ?? :D

12.03.2007
22:55
smile
[235]

Harrvan [ Legend ]

Tai

A na flecie umiesz grac ?

12.03.2007
22:57
[236]

Taikun44 [ NDSL ]

Harrvan >> umiem ... ale musi być duży ... w DDW takiego nie znajde :P

frer >> stranger umie ... moze pokazać :P

12.03.2007
22:59
smile
[237]

Harrvan [ Legend ]

Taikun

Bedziesz musial grac na pozyczonym albo na flecie innych samcow

Znalazlem oferte dla kogos z karczmy DDW XD

spoiler start

SKLAD Genitaliow w Sloikach z Formalina
Warszawa
Ulica Perwersyjna 66
Kod Pocztowy : 0 -666
Telefon : 666-666-666
Pytac o Szatana ;p


spoiler stop

12.03.2007
23:00
[238]

Flyby [ Outsider ]

..na wibratorze własnym, frer ..na pewno potrafi ..przecie multi instrumentalista z Taikuna

..dj4ever - wygląda na to że mógłbyś chodzić do kościoła także za mnie..

12.03.2007
23:15
[239]

frer [ God of Death ]

dj4ever --> Kościół byłby o wiele lepszy niż wytrzymałość materiałów i hydrologia, ale na studiach takie przekręty już nie przejdą. :P

12.03.2007
23:22
smile
[240]

Flyby [ Outsider ]

..w seminarium przejdą, frer - żałuj..

13.03.2007
00:02
[241]

Taikun44 [ NDSL ]

*headshot*
*headshot*
*headshot*

ktoś ma jeszcze jakiś problem ? Flyby ?

*headshot*

13.03.2007
00:02
smile
[242]

Gandalf [ Wizard ]

Dobra, a teraz wyłącz Aimbota.

13.03.2007
00:06
smile
[243]

Harrvan [ Legend ]

God mode turn on

13.03.2007
00:09
[244]

Taikun44 [ NDSL ]

*wyłącza Aimbota*

Gandalf_mały czlonek says: jestem najlepszy
*headshot*

Taikun - gandalf = 69:0

Harrvan >> nie wiem czy god mode pomoże coś na odsysanie tłuszczu drogą odbytniczą :p

13.03.2007
00:11
smile
[245]

Harrvan [ Legend ]

iddqd
idkfa
rosebud

Btw : patrzyles na oferte domu handlowego w Warszawie ? ;p

13.03.2007
00:13
smile
[246]

Gandalf [ Wizard ]

Od dawna jestem zdania, że ci, którzy w internecie wytykają innym problemy w stylu małego członka, sami mają z tym problemy i próbują się dowartościować.

13.03.2007
00:16
smile
[247]

Harrvan [ Legend ]

Gandalf

W kontekscie ostatnich wydarzen z alkoholem i siekiera sadze ze maciezy szkolnej moze sie to przydac ... biorac pod uwage ze z uwielbieniem nasladuja to co zobacza w necie /tv

13.03.2007
00:20
[248]

Taikun44 [ NDSL ]

:)

Gandalf >> wiesz pomyślałem że skoro ktoś biega cały czas z taką długą laską musi mieć jakiś kompleks ;-)

13.03.2007
00:21
smile
[249]

Gandalf [ Wizard ]

Nie znasz potęgi, która się w niej kryje. I obyś nie musiał się DOGŁĘBNIE o niej przekonać.

13.03.2007
00:24
smile
[250]

Harrvan [ Legend ]

A ma cwiekowana glowice ?

13.03.2007
00:25
smile
[251]

Gandalf [ Wizard ]

Nie, ale ma wymienialne końcówki, więc wedle uznania.. :))

13.03.2007
00:25
[252]

Taikun44 [ NDSL ]

:O fakin inkredybel

13.03.2007
00:30
smile
[253]

Harrvan [ Legend ]

Sugerujesz wiec jakobys mial obrzezana laske ?

13.03.2007
00:31
smile
[254]

Gandalf [ Wizard ]

A co - chcesz potrzymać?

13.03.2007
00:33
smile
[255]

Harrvan [ Legend ]

Ja nie trzymam ... to kobiety mi trzymaja

Btw : od tych zabaw to jest Stranger i Taikun ;p

13.03.2007
00:33
[256]

Taikun44 [ NDSL ]

:o juda !

13.03.2007
07:08
[257]

frer [ God of Death ]

Nastał kolejny wspaniały dzień, pora wstawać. :)

13.03.2007
08:09
[258]

Taikun44 [ NDSL ]

No to hop :) fajna pogoda dzisiaj nawet :)

13.03.2007
12:22
[259]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

Siema! O jak fajnie już po szkole!
Kurde jutro do 15 siedze :0

13.03.2007
12:57
[260]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Witam :)

13.03.2007
14:04
smile
[261]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Dobry wszystkim...wróciłem już ze szkoły...widzę, że nikt nie pamięta.. i dobrze :)

13.03.2007
14:05
smile
[262]

Gandalf [ Wizard ]

Wszystkiego najlepszego! Stara dupa z ciebie! :))

13.03.2007
14:08
[263]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Najlepszego zią!
dwieście lat, dwieście lat.....

13.03.2007
14:12
smile
[264]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Ojej! Jakie zaskoczenie ;p

Dzięki wszystkim ;D

Idę się uczyć...

13.03.2007
14:12
smile
[265]

Gandalf [ Wizard ]

Dobra, to pełnoletni rozpijają flaszkę, skoro jest okazja. :)

13.03.2007
14:15
smile
[266]

Gandalf [ Wizard ]

Dla tych poniżej 18-stki mamy inne napoje. ;)

13.03.2007
14:19
[267]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

Wszystkiego naj, naj!!

13.03.2007
15:12
smile
[268]

siwCa [ Legend ]

Ha, świetna pogoda. Dzisiaj w krótkich spodenkach wracałem.

Śmiszna sytuacja w ogóle mi się trafiła. Wysiadam z bana i widzę przedmną fajną dziewoję. Że szła w tym samym kierunku co ja postanowiłem jej nie wyprzedzać w celu dalszych oględzin. Nagle staneliśmy na światłach ja się na nią patrzę, ona uśmiech i ' siema siwy!' i buziak. Ja lekki zonk bo jej nie kojarzyłem, okazało się, że gdzieś na basenie się poznaliśmy. W sobote idziemy na balety razem :):)

13.03.2007
15:20
smile
[269]

Stitch001 [ Witcher ]

Jadeitowe Cesarstwo całkiem fajne jest. :)
Właśnie dotarłem do Cesarskiego miasta i pogadałem z Jedwabną Lisicą w taki sposób, że pomdlały jej prawie wszystkie służki (troszkę zły byłem).
Chociaż podążam "Uświęconą Ścieżką Całkowitego Frajera" znaczy się Jasną Stroną Mocy ;) to musiałem sobie ulżyć.

btw Tytus wszystkiego najlepszego, i prezent -->

13.03.2007
16:04
smile
[270]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Witam wszystkich :)

13.03.2007
16:10
smile
[271]

Flyby [ Outsider ]

..dzień dobry Madziu :* ..mam nadzieję że trudności z grą przełamane ;)

13.03.2007
16:11
smile
[272]

kasztaneczuszek [ Legend ]

wpadlem pozdrowic wszystkich :)


oo.. widze Madzie wiec dla niej specjalne pozdrowienia:*

13.03.2007
16:14
smile
[273]

Flyby [ Outsider ]

..na buziaki wpadł, łakomiec ;)

13.03.2007
16:14
smile
[274]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flyby otóz nie :( Gra jak nie działała tak nie działa nadal.

KasztanQ dziękuje za specjalne pozdrowionka czuje sie zaszczycona :) :):*

13.03.2007
16:21
[275]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..załóż wątek przedstawiając specyfikację kompa i problem - nie wszyscy zaglądają do karczm ..ktoś mógł mieć podobne trudności ..

13.03.2007
16:24
[276]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flyby jakos nie chce mi sie za bardzo a gra przeciez poczeka :) Chyba ze chcesz ją spowrotem :)

13.03.2007
16:43
smile
[277]

Stitch001 [ Witcher ]

Madzia - Napisz może tutaj, tak po tygodniu może ktoś odpowie: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5983212&N=1

13.03.2007
16:50
smile
[278]

Flyby [ Outsider ]

..oj, Madziu ..znasz przysłowie " kto daje i odbiera, ten sie w piekle poniewiera" ? - gra jest Twoja ;) ..Nie trać nadziei poza tym i nie rezygnuj tak szybko ;)

13.03.2007
16:56
smile
[279]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Witam.

Jak leci?

13.03.2007
17:05
[280]

Stitch001 [ Witcher ]

Coś tu rozdają?!

Flyby - Jak już rozdajesz to nie masz może KotOR 2?? Bo ja bardzo chętnie przyjmę. :]

13.03.2007
17:06
smile
[281]

Flyby [ Outsider ]

..nie wysypiam się ostatnio Stitch przez Jade Empire i bawię sie całkiem nieźle ;) ..Pewnie że to nie moje klimaty ale stwierdzić muszę że dobrze i mądrze jest zrobiona ;) ..ehh ..żeby tak wszystkie gry były przemyślane..
..a KotOR mam , tyle że jedynkę i to nie skończoną ;)



..w co pogrywasz, Shifty ?

13.03.2007
17:08
smile
[282]

Gandalf [ Wizard ]

Flyby gry rozdaje?

13.03.2007
17:10
smile
[283]

Stitch001 [ Witcher ]

No tak wynika z przemowy (post [278]). Aha proszę się ustawiać w kolejce...

13.03.2007
17:10
[284]

siwCa [ Legend ]

Ja tesz kce!

13.03.2007
17:10
smile
[285]

Flyby [ Outsider ]

..ratuuunku ..aleś Madziu narozrabiała ;)

13.03.2007
17:14
smile
[286]

Stitch001 [ Witcher ]

Stosując się do zasady: "Nie trać nadziei poza tym i nie rezygnuj tak szybko".

Nie tracę nadziei i nie zrezygnuję szybko (szczególnie że, jestem pierwszy w kolejce).

13.03.2007
17:15
[287]

erton F [ Konsul ]

Czesc, jestem erton, pewnie znacie mnie z teleranku

Nie mam dziewczyny, ani znajomych jestem gruby i sie garbie. Przyjmiecie mnie do swojej paczki?

13.03.2007
17:15
smile
[288]

Gandalf [ Wizard ]

A ja zawsze myślałem, że jesteś drwalem. :(

13.03.2007
17:20
smile
[289]

Flyby [ Outsider ]

..gwoli ścisłości ..zapisy oraz porządki w kolejce utrzymuje Stranger

..zapisy do gier kolejka na lewo ..do Ddw na prawo ..kolejka na wprost to wyjście ;)

13.03.2007
17:22
smile
[290]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Eeeee panowie brac łapki od mojego Flyby'ego ! Je dostałam gre w prezęcie na dzien kobiet ha a wy sobie kupcie :P:P:P

13.03.2007
17:24
smile
[291]

Gandalf [ Wizard ]

Na Dzień Kobiet? A więc na specjalną okazję?

Mam urodziny w maju, jakby co. :))

13.03.2007
17:25
smile
[292]

Stitch001 [ Witcher ]

A czy Panienka wie, że 2 dni później był dzień mężczyzn?

13.03.2007
17:26
smile
[293]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Gadalf ale to była jedyna wyjątkowa sytuacja :D:D:D Tylko ja mam takie przywileje u Flyby'ego :)

Stitch ale kobiety to płec piekna i nam sie naleza prezety bez okazji :D:P:D:P

13.03.2007
17:29
[294]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby, obecnie męczę po raz drugi tryb kampanii w Company of Heroes. Więc nic w tej kwestii się nie zmieniło. Jestem już na 12 misji, jeszcze tylko Kontratak pod Mortain, Autry i Chambois i będę mógł świętować ukończenie kampanii. :)

Myślę, że przed premierą Test Drive'a się wyrobię. Z kolei na tą produkcję będę miał miesiąc, bo mniej więcej po tym czasie S.T.A.L.K.E.R ujrzy światło dzienne. ;) Fajny okres, dużo ciekawych gier wychodzi. W maju trzecia część Brothers in Arms, później nowy Medal of Honor: Airborne. No i w sumie więcej zakupów nie planuję, chyba, że coś w praniu wyjdzie jak to zwykle bywa.

edit: Ach, jak mogłem zapomnieć o Crysis'ie? ;)

edit2: Ha, i nawet powoli przekonuję się do potyczek! :D Jak się pogra trochę, to okazuje się, że wcale nie są takie złe. Wprawdzie trochę niedopracowane, ale jak się człowiek spręży przy budowie umocnień to można oponentowi niezłego łupnia spuścić. :]

13.03.2007
17:34
smile
[295]

Flyby [ Outsider ]

..to co, są jacyś chętni na zmianę płci ?

..Shifty, Ty majętny człek jesteś jak tak wszystko kupujesz - ja bedę musial wybierać i to z bólem serca..

13.03.2007
17:37
[296]

Taikun44 [ NDSL ]

Ja bym bardzo kciał, ale tak rzeby mieć i parufke i bółeczkie !!!!11 mozna tak ?

13.03.2007
17:40
smile
[297]

Flyby [ Outsider ]

..świntuch Taikun ..takie obojnaki to najgorsze są ..samowystarczalne

13.03.2007
17:43
[298]

Taikun44 [ NDSL ]

Why ? Nikt Ci nie jest potrzebny ;)

13.03.2007
17:44
[299]

Flyby [ Outsider ]

..egoista

13.03.2007
17:46
smile
[300]

Taikun44 [ NDSL ]

kurde dzięki Flyby, pierwszy raz powiedziałeś mi coś tak miłego :*

13.03.2007
17:46
smile
[301]

Gandalf [ Wizard ]

Zakładać następną część. :P

13.03.2007
17:47
smile
[302]

Stitch001 [ Witcher ]

Część następną zakładać !

13.03.2007
17:50
smile
[303]

Flyby [ Outsider ]

..ja nie zakladam ..znowu mnie ktoś ubiegnie ;)

13.03.2007
17:51
smile
[304]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Majętny to bym nie powiedział, Flyby, ale napewno potrafię sobie odmówić niektórych rzeczy. ;) A poza tym 80zł w skali miesiąca to wcale nie tak wiele jak by się wydawało. TDU w marcu, Stalker w kwietniu, BiA w maju, Crysis i MoH jeszcze później. Jakoś to będzie z tą kasą. :P

Inna kwestia, że na TDU kasę trzymam już od dawna, a na Stalkera znalazł się sponsor. ;]

Następną zakładać część ! :P

13.03.2007
17:53
[305]

Taikun44 [ NDSL ]

goł:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6141456&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.