
Jerryzzz [ E ]
Czy pozwolilibyście dla swojej kobiety...
...wyjść na plażę w bikini o dolnej części typu stringi? Tak sobie dzis gadalismy z kumplami i, o dziwo, prawie zawsze padala odpowiedz w stylu "tak, jesli poszlaby ze mną, sama nie"... Trochę zadziwiały mnie te odpowiedzi, ale cóż ;] Ja bym się wahał ;]

gargigosu [ Centurion ]
w pierwszej chwili tez tak pomyslalem :) jesli ze mna to ok... ale po chwili mysle ze moje kochanie wolalbym miec w calosci dla siebie :)
p.m.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
moja ładniej wygląda w szortach dlatego bym się nie zgodził na stringi :P
Gandalf [ Wizard ]
Jeżeli nie ma się czego wstydzić i sama nie miałaby nic przeciwko, to dlaczego nie? :>
Yoghurt [ Legend ]
A czemu nie?

stanson [ Szeryf ]
Oczywiście że tak, niech zazdroszczą sępy :)
Garbizaur [ Legend ]
ciężko powiedzieć... ale pewnie tak... po pierwsze mam zaufanie do mojej kobiety, a po drugie wiem, że lubi nosić stringi, więc przynajmniej byłoby jej wygodnie... :)
Jerryzzz [ E ]
UP :P
mlodyamator [ Legionista ]
a pokazalibyscie zdjecia swojej panny koledze ?oczywiscie nago ?

Gandalf [ Wizard ]
Zdjęcia może i bym pokazał, tylko dlaczego akurat miałbym być w tym momencie nago?

Grucha [ Generaďż˝ ]
Hmmm, trochę dziwne pytanie.
Za każdym razem jak byliśmy na wakacjach to moją żonka bez krępacji latała topless po plaży :)
A ty się martwisz o stringi ? :P

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
---> Gandalf
<---
Jeśli nie masz dość zaufania do swojej kobiety, żeby pozwolić jej w stringach łazić po plaży, to musisz być bardzo zdenerwowanym człowiekiem, kiedy znika ci z oczu...

Jerryzzz [ E ]
O ludkowie, pytalem z ciekawosci, a nie prosilem o rade :D
MalyIzbi [ Centurion ]
jasne pewnie sie sprzecza ze swoją laską i kazała mu umieścic na forum żeby udowodnic że jest nienormalnie zazdrosny :D jeśli jej by to nie przeszkadzał to czemu ma nie wyjsc... ? jeśli ma co pokazac jestem absolutnie za :)

pablo397 [ sport addicted ]
ja jako, ze naleze do ludzi, ktorzy w piaskownicy pilnowali swoich zabawek i nie pozwalali innym sie nimi bawic, na wszelkie pytania odnosnie pokazywania mojej 'maniurki' (a ciekawe slowo, na stylistyce i kulturze jezyka babka nam ostatnio przytoczyla, staropolskie :P) nago, topless, w stringach czy czym tam innym zbyt smialym czy wyuzdanym odpawiadam - 'nie'.
juz taki ze mnie kawal zazdrosnika. z gory odpowiadam na wszelkie inne pytania: ufam jej, dobrze sie z tym czuje, ona nie narzeka.
edit: a poza tym ona wie, ze jestem dosyc 'wybuchowy' (zwlaszcza jak wypije:P), wiec wie, ze lepiej nie prowokwac zadnych sytuacji w stylu 'ciekawe jak zareaguje, gdy zaczne flirtowac z tym kolesiem' itp. :P kawal sukin...a ze mnie. i dobrze sie z tym czuje :P
Soulcatcher [ Admin ]
Czasy niewolnictwa mineły, kobiety mogą się ubierać w to co chcą.

dr. Acula [ Under cover of darkness ]
Soul się wygadał.
Starlight. [ Centurion ]
Czemu nie?

gacek [ FISHKI dot NET ]
Czemu nie z takim tyłeczkiem :)
gacek [ FISHKI dot NET ]
Lub takim

pablo397 [ sport addicted ]
gacek [19] --> naaajs. to jest to co tygryski lubia najbardziej :)
Exquisite [ Centurion ]
pozwolilbym, ale nie kazał :D
Jerryzzz [ E ]
MalyIzbi ---> Wracaj do zabawek ;] Pudlo...
Soul ---> Rozumiem, że gdy Twoja żonka chciała na plaży świecić dupą i cyckami, latać na golasa, bez problemu by sie zgodzil?

Boroova [ Lazy Bastard ]
Ja tam jestem tradycjonalista. Dla mnie kobieta jak juz wychodzi z domu, to koniecznie musi zalozyc Burkhe i woalke na oczy.
Volk [ Generaďż˝ ]
Po tytule watku widac ze jestes z Bialegostoku :P

Jerryzzz [ E ]
Volk ---> "Dla swojej...", heh, wiem ;] Jakos nie moge sie tego wyzbyc ;)

Misiak [ Pluszak ]
A dlaczego by nie. Jej wybór. a jak opali ładnie pośladka, więc czemu nie :D
kamyk_samuraj [ Senator ]
Dla swojej kobiety nie pozwolilbym wyjsc nikomu w stringach.
Jesli chodzi zas: czy pozwolilbym jej wyjsc tak ubranej - czemu nie? Jesli osoba wcierajaca olejek do opoalania bylbym ja... :)