GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Age of Empires | Część 1 |

17.02.2007
16:30
[1]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Age of Empires | Część 1 |

Age of Empires :

Age of Empires to jedna z najlepszych strategii czasu rzeczywistego wszech czasów. Gra daje ci niespotykaną możliwość poprowadzenia największych cywilizacji w dziejach ludzkości. Każda z nich oferuje inny styl rozgrywki i odmienne technologie. Rozwijaj rolnicze imperium Egiptu lub Babilonu , rzuć w wir wojny rzymskie i greckie falangi. Doprowadź Persów do władzy nad śwaitem , lub zdominuj handel na morzach przewodząc Fenicjanom. Możliwości jest wiele , prawdziwy władca tylko jeden...

Skąd mogę ten grę nabyć : Z kolekcji klasyki za cene 24,99 zł

Wymagania: Windows 95/98/NT/XP .Procesor: Pentium 90MHz lub szybszy. RAM: 32 MB RAM. Grafika: karta graficzna SVGA ( z 1 mb pamięci). Dźwięk: Karta muzyczna kompatybilna ze standardem DirectSound. HDD : 250 MB.Gra sieciowa: modem o minimalnej prędkości 28.8 kbps (zaleca się szybsze łączę).Gra może nie obsługiwać zintegrowanych kart graficznych.

Age of Empires II:

Age of Empires II: The Age of the Kings strategia czasu rzeczywiste wprowadza nas w czasy Średniowiecza. Gra zawiera pojedyńcze kampanie jak i scenariusze. Musisz zadbać o rozwój ekonomiczny oraz militarny wybierając takie cywilizacje jak Bizantyjczycy, Wikingowie, Celtowie, Mongołowie i inne. Wszystkich dostępnych cywilizacj jest aż 13, dzieki czemu możesz odbyć podróż po całym świecie w celu jego podboju.

Age of Empires II: the Conquerors oficjalny dodatek do gry Age Of Empires II. - 5 nowych cywilizacji.

Skąd grę mogę nabyć: ( chwilo niedostępna)

Wymagania:Pentium 166 Mhz CPU, 32 MB RAM, 200 MB HDD.Gra sieciowa: modem o minimalnej prędkości 28.8 kbps (zaleca się szybsze łączę).Gra może nie obsługiwać zintegrowanych kart graficznych

Age of Empires III:

Age of Empires III jest kontynuacją jednej z najsłynniejszych serii gier strategicznych, nazwanej królową strategii czasu rzeczywistego (RTS). Nowa część przenosi graczy do czasów kolonizacji obu Ameryk, w lata 1500-1850. Ich zadaniem jest podbój Nowego Świata i zapewnienie stabilności nowym koloniom. Poza zmianą fabularną, Age of Empires III wprowadza szereg nowości technicznych: Komunikację ze stolicą europejską, nowy system walki, nowe cywilizacje do odkrycia, losowo generowane mapy do podboju oraz rewolucyjną jak na standardy RTS grafikę.

Age of Empires III w Złotej Kolekcji to podstawowa wersja gry, wraz z dodatkiem The WarChiefs (wprowadzającym rdzennych mieszkańców Ameryki), całość w wyjątkowym, szerokim etui. Zawartość poszczególnych składników pakietu jest identyczna z premierową, a do całości dołączony jest drukowany poradnik.

Nowy wymiar ekscytujących bitew! Dbałość o detale i realizm fizyki oraz zachowania jednostek.
Europejska stolica. W zależności od powodzenia poczynań w Nowym Świecie będą rosły (lub malały) wpływy mocarstwa kolonizacyjnego w Europie. Co za tym idzie - pomoc kolonizatorom.
Wielka, kolonizacyjna przygoda! Gracze będą mogli doświadczyć codziennego życia kolonizatorów, kontaktować się z rdzennymi mieszkańcami Ameryk, przemierzać tropikalne lasy Amazonii, odkrywać skarby i dawne cywilizacje, polować na bizony, zabezpieczać drogi handlowe i wiele więcej!
Olbrzymie możliwości. Jedna z ośmiu grywalnych nacji do wyboru, każda z odrębnymi możliwościami, trzy kolejne dzięki dodatkowi The WarChiefs.
Zaawansowany silnik graficzny i fizyki sprawia, że jakiekolwiek zdarzenie jest niepowtarzalne.
Indiańscy bohaterowie wspierający walczących czerwonoskórych z europejskimi najeźdzcami będą zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności (dzięki dodatkowi The WarChiefs).
Dodatkowe mapy, oraz wiele usprawnień dla trybu wieloosobowego (dzięki dodatkowi The WarChiefs).

Skąd mogę grę nabyć : https://www.gry-online.pl/gra.asp?id=326&pid=1058

Wymagania:MicrosoftR WindowsR XP
DirectX 9.0c
Procesor 1.4 Ghz obsługujący technologię SSE
256 MB RAM
64 MB karta graficzna ze sprzętowym wsparciem Transform and Lighting
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX
2.0 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Napęd CDx32 lub DVDx16
Modem 56.6 kbps do gry internetowej

_______________________________________________________________________________
Przydatne linki:

Age of Empires:

------> Fanowska strona o AoE 1 (PL)
--------> Oficjalna strona AoE 1 (Angielska)
------> Fanowska strona o AoE 1 (Angielska)

Age of Empires II :
--------> Oficjalna strona AoE 2 ( Angielska)
-------> Polskie forum o AoE 2 i o Aoe 1 i AoE 3 (PL)
-----> Polski serwis poświęcony grze AoE 2

Age of Empires III:
W trakcie szukania :P.

_______________________________________________________________________________

Fani serii:
1.Piotrus1pan






17.02.2007
16:31
[2]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Poszukiwany grafik do zrobienia loga do wątku :). Tu umawiamy się na pojedynki w sieci oraz pomagamy sobie w misjach rozmawaimy na temat gry :D

17.02.2007
16:42
smile
[3]

gruby99999 [ Pretorianin ]

no to ja mam pytanie dlaczego nie moge grac przez neta, bo przy pobieraniu aktualizacji wyskakuje mi błąd

edit.
mnie też możesz dopisać do fanów seri

17.02.2007
17:44
[4]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Fani serii:
1.Piotrus1pan
2.Gruby99999

gruby99999------> Ściągnij z g-r-a-m.pl ( jeżeli do AoE 3 i oczywsicie bez kresek adres) i do której części AoE ??

Ktoś jutro lub pojutrze chętny zagrać w AoE 3 :Warchiefs

17.02.2007
17:45
[5]

boskijaro [ Senator ]

Ja jak coś posiadam tylko podstawke AoE 3 :)

17.02.2007
18:14
[6]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

W podstawkę też mogę zagrać lecz wolę WarChiefs :D

17.02.2007
18:17
[7]

master53 [ PSP User - Sony Fan ]

Wreszcie jakiś wątek o mojej ulubionej strategi - Age of Empires :) Mogę kiedy zagrać w AoE I lub III. Dwójki obecnie nie posiadam :)

Edit:

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53

17.02.2007
19:12
[8]

gruby99999 [ Pretorianin ]

ja także gram w podstawke , dodatku nie posiadam, przed chwilą ściągnołem patha, zobaczymy może będzie działać

17.02.2007
23:24
smile
[9]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Słabo się wątek rozwija ;[

17.02.2007
23:43
[10]

ffff [ Backside ]

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff


Heh, na AoE się w sumie wychowywałem i stawiałem pierwsze poważniejsze kroki w budowaniu i tworzeniu scenariuszy w edytorze. To były czasy...

Na szczęście AoE III trzyma poziom i seria nie odeszła tylko jako legenda

18.02.2007
09:20
[11]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Nom ale w dodatku WarChiefs znalazłem taktyke dobrą na wszystkich indian :). 15 gernadierów , 5 armat i 20 muszkieterów ;)

18.02.2007
11:06
smile
[12]

ffff [ Backside ]

Heh, ciekawe.
Mi się bardziej podobała - 10 karabinów maszynowych, 3 armaty i z 25 milicjantów :].

18.02.2007
12:05
[13]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Nie wiem Turcjom mało gram :) Wole rosjan

18.02.2007
13:21
[14]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

ffff-----> jak zazne rgac turcja to sprawdze twoja taktyke ;)

18.02.2007
15:01
[15]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Zagrałem turcją wygrałem lecz wolę jednak Rosjan :D

18.02.2007
19:18
[16]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

UP^

19.02.2007
16:24
[17]

Przemo_888 [ Piroman ]

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888

Age of Empires to była moja pierwsza, lub jedna z pierwszych gier i do dziś mi sie podoba ;)

19.02.2007
16:39
[18]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

AoE 1 z chęcią zagram :D. Znów z kompem w AoE 3 2 vs 2 i znów wygrana rosjanami :P. Polubiłem już strzelców.Może zróbym coś takiego żeby każdy kto ma AoE 3 nie ważne czy z dodatkiem czy bez :) , Dał zdjęcie swojej Metropolii

19.02.2007
19:32
[19]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Kto zrobi logo do wątku bo nie jestem dobrym grafikem ;D

19.02.2007
19:43
smile
[20]

kosik007 [ Freelancer ]

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007

Mam też pytanie: Czy jeżeli posiadam tylko AoE 1 to czy mogę dać foto swojej "metropolii" ? :)

19.02.2007
19:48
[21]

czekers [ make love not war ]

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers

19.02.2007
21:04
[22]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

kosik007 -----> napisałem kto ma AoE 3 nie ważne czy z dodatkiem czy bez :P

20.02.2007
18:58
[23]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

UP

23.02.2007
21:51
[24]

Splinter_fraz [ Mora ]

Co do loga nie wiem czy aktualne, ale zrobiłem.

23.02.2007
22:08
smile
[25]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Mi się logo podoba ;D

24.02.2007
07:47
[26]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Czy nie ma tu fanów AoE ??

24.02.2007
08:55
smile
[27]

zalo [ Senator ]

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo

warto tez dodac, ze AoE II jest tez na PS2

28.02.2007
19:11
[28]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Zalo faktycznie AoE 2 jest na PS2 :D

01.03.2007
21:43
smile
[29]

winyl [ Chor��y ]

ma ktoś kod seryjny do Age of Empires 3 ????????????????????

01.03.2007
21:44
[30]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Kup orginał a nie piratem grasz

01.03.2007
22:04
[31]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Jestem fanem w stanie spoczynku :D Najwięcej czasu poświęciłem AoE:Rise of Rome, nieco mniej na II łącznie z dodatkiem, niestety sprzęt nie pozwala mi na zakup trzeciej części :/

02.03.2007
22:39
[32]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

AoE1 sam dużo grałem próbuje to przebić AoE3 :)

02.03.2007
22:41
[33]

djforever [ Prison Break 3 ]

A ja sie dyskretnie spytam- kiedy do cholery w CDA bedzie recka dodatku!?

02.03.2007
22:43
[34]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

WarChiefs już chyba była w cda.

02.03.2007
22:46
[35]

djforever [ Prison Break 3 ]

A co dostała?? Bo ja nie moge sobie przypomnieć kiedy była :/

04.03.2007
21:12
[36]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Nie chce mi się szukać :D

10.03.2007
12:36
smile
[37]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Czy faktycznie trzeba mieć oryginała żeby zagrać przez sieć :(

10.03.2007
15:32
[38]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

matirixos ------> chyba oczywsite jeżeli chcesz grać przez serwer twórców gry musisz mieć orginała a jeżeli na lanie to nie wiem

20.03.2007
23:13
[39]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

UP może ktoś zacznie na ten wątek przychodzi ( w co nie wierze ;/ )

25.03.2007
12:20
[40]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

ehh upik

25.03.2007
12:35
[41]

boskijaro [ Senator ]

Szkoda ze topic cieszy sie taka mala popularnoscia ... jak mi wygasnie darmowy miesiac w wowie to chyba sprawie sobie Zlota Edycje AoE :)

25.03.2007
12:35
[42]

Dzideek [ Konsul ]

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek

25.03.2007
12:38
[43]

boskijaro [ Senator ]

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek
10. boskijaro

10.04.2007
17:55
[44]

kosik007 [ Freelancer ]

kUPiłem sobie dziś AoE III :) Jak na razie jestem zadowolony. Może wątek odżyje ??

10.04.2007
21:00
[45]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Mam nadzieje bo tez dokonalem ostatnio zakupu AoE III plus dodatek. Bylby ktos chetny do gry po sieci?

10.04.2007
21:30
[46]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Jutro lub Pojutrze mogę zagrać ;)

10.04.2007
21:31
smile
[47]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Jestem chętny do gry po sieci ale tylko w jedynkę z dodatkiem lub dwójkę bez dodatku bo trzeciej części nie mam jeszcze. Może byłby ktoś chętny.

10.04.2007
21:38
[48]

Rav~~Nazgul [ Legionista ]

Tak a dobra jest naprawde ta gierka??? Chciałem ze kiedyś ściągnąć z neta na www.torrentspy.com (polecam wszystkim tę stronke)

10.04.2007
21:50
[49]

kosik007 [ Freelancer ]

Ja mam małe pytanie. Mam grę oryginalną, co podkreślam, ale jak chcę włączyćmulti to pisze, że nie obsługuje tej wersji gry :/ Może jakieś łatki ?

11.04.2007
01:01
[50]

Miniu [ Generaďż˝ ]

kosik007 nie napisales ktora czesc masz . Ale patche sa i tak wymagane do wszystkich .

11.04.2007
17:50
[51]

kosik007 [ Freelancer ]

Kilka postów wcześniej pisałem, że kupiłem właśnie AoE III...

11.04.2007
18:39
[52]

Miniu [ Generaďż˝ ]

No to musisz posciagac patche. Do samej AoE jest zdaje sie obecnie 1.11 a jak masz dodatek to 1.03. Oba znajdziejsz na stronie CDP

13.04.2007
14:21
[53]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

LOL piszę mi że mój cd-key jest wykorzystywany ;/ Muszę chyba odesłać cd-key do gram .pl

19.04.2007
18:56
smile
[54]

mEdyt [ Legionista ]

Na tej gierce się wychowałem! xD

19.04.2007
19:24
[55]

Pablox8 [ Konsul ]

gra jest superrr to byla moja pierwsza strategia... 2 czesc najbardziej mi przypadla do gustu...

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek
10. boskijaro
11. Pablox8

19.04.2007
19:26
[56]

mEdyt [ Legionista ]

..no to ja też! :D

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek
10. boskijaro
11. Pablox8
12. mEdyt

19.04.2007
20:06
[57]

raper741 [ Legend ]

Fani serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek
10. boskijaro
11. Pablox8
12. mEdyt
13. raper741

19.04.2007
20:44
[58]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Mogę zagrać w AoE 1 i 3 ;). Ale to dopiero jutro ;). Kto chce grać niech piszę na gg:5116712 lub Xfire:zbiku5116712

19.04.2007
20:46
smile
[59]

mannan [ Stormtroopers ]

Fan serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek
10. boskijaro
11. Pablox8
12. mEdyt
13. raper741
14. mannna

Wczoraj mi przyszła paczka z tą grą. Edycja kolekcjonerska, w supersellerze!

24.04.2007
12:37
[60]

djforever [ Prison Break 3 ]

Fan serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek
10. boskijaro
11. Pablox8
12. mEdyt
13. raper741
14. mannna
15. djforever
dzisiaj sobie kupiłem jedynkę! (gdybym miał 2 razy tyle, kupiłbym z dwójką... :/)

24.04.2007
18:59
[61]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Jutro może ktoś zagra w AoE 3 lub AoE 1

02.05.2007
14:19
[62]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

UP ;/

02.05.2007
20:51
[63]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Jutro chetnie zagram . Moze mi sie uda nawet Luka przekonac :D. Wczoraj wyszedl patch do COH wiec chcialbym ta gre akurat dzisiaj potestowac

02.05.2007
20:53
[64]

djforever [ Prison Break 3 ]

Mam problemy z multi. Założyłem serwer i chciałem zagrać z kolegą. On go znalazł i dołączył się, ale ja nie widziałem jego a on mnie. Nie mogliśmy grać. Co robić?

edit: chodzi o jedynkę :P

02.05.2007
21:27
smile
[65]

.:Jj:. [ The Force ]

Fan serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek
10. boskijaro
11. Pablox8
12. mEdyt
13. raper741
14. mannna
15. djforever
16. .:Jj:.

Zobaczymy ile to pociągnie.

02.05.2007
21:28
[66]

Splinter_fraz [ Mora ]

Fan serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek
10. boskijaro
11. Pablox8
12. mEdyt
13. raper741
14. mannna
15. djforever
16. .:Jj:.
17. Splinter_fraz

No właśnie też mam taki problem jak djforever.

02.05.2007
21:32
smile
[67]

Behemoth [ Ayrton Senna ]

Wątek Dno!
Piszecie w jednym poście po jednym zdaniu, tworzycie listy fanów serii już w pierwszej części, a powinniście stworzyć taką listę po części 50-tej albo na listę powinien trafiać ktoś kto ma coś więcej do powiedzenia niż tylko "lubię tą grę" albo "fajna gra". Takie wątki nie mają sensu, bo zwyczajnie (poza pierwszym postem) panuje to zerowy poziom. Pomyślcie o tym jeśli chcecie coś takiego tworzyć.

02.05.2007
21:39
smile
[68]

.:Jj:. [ The Force ]

Behemoth==> też mam takie przeczucia, ale trzeba wspierać duchowo brać forumową :)


Co do linków Piotrus1pan to masz jeden z brzegu:



Mam pytanie- wie ktoś czy powstał mod do WarChiefs, zmieniający ilość kart w talii na 40? Był taki do podstawki, ludzie pytali o niego na kilku stronach, ale jeszcze go nie widziałem.


EDIT BTW: Behemoth==> poza tym to sposób na rozpoznanie czy jest sens kontynuować, nawet jak gra jest bardzo dobra i popularna, nie wiadomo ile osób w nią gra na GOLu. Nawet uwzględniając że 1/3 z osób które się wpisały będzie aktywnie uczestniczyć to i tak jakaś informacja.

04.05.2007
04:33
smile
[69]

.:Jj:. [ The Force ]

Taa.. tośmy że se pogadali. Eh.

04.05.2007
20:54
[70]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Ciekawostka - replate Sepha w postaci filmikow .

04.05.2007
21:13
[71]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

.:Jj:. ----> Ja niestety nic o tym nie wiem , gdyż ja nie używałem takich rzeczy :). Jeżeli znajdę to dam ci linka tutaj ;)

04.05.2007
21:28
[72]

Splinter_fraz [ Mora ]

Mam pytanie. Jak robie screena (klawisz Print Screen) w AoE i po wyjściu z gry chcę wkleić (Ctrl+v) zdjecie do dowolnego programu graficznego to ukazuje mi się czarny obrazek. Czy to tylko u mnie tak jest czy może u Was też tak się dzieje? Jeśli wiecie jak rozwiązać ten problem? Czekam na odpowiedź.

04.05.2007
21:46
[73]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Chyba też tak miałem. Spróbuj tym programem Fraps.

13.05.2007
22:18
[74]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Kto zagra w Aoe 3 Warchiefs ?

22.05.2007
16:38
[75]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Piotrus1pan ja z Lukiem chetnie zagramy . Napisalem jakis czas temu na gg jakie podales w wczesniejszym watku ale nie doczekalem sie odpowiedzi. Ten watek podzielil chyba losy tematow o Dow, COH ,War3 i kilku innych

03.06.2007
15:21
[76]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Miniu -----> też mi się tak zdaje ;). Może umówy się na GG mój nr. 5116712

03.06.2007
15:23
[77]

tomekcz [ Polska ]

Fan serii:
1. Piotrus1pan
2. Gruby99999
3. Master53
4. ffff
5. Przemo_888
6. kosik007
7. czekers
8. zalo
9. Dzideek
10. boskijaro
11. Pablox8
12. mEdyt
13. raper741
14. mannna
15. djforever
16. .:Jj:.
17. Splinter_fraz
18. tomekcz

03.06.2007
16:47
[78]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Piotrus1pan teraz jestem w trakcie sesji wiec nie mam wiele czasu na granie . Odezwe sie jak skonczy sie najgorszy okres

13.06.2007
20:05
[79]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Jutro chętni na Age of Empires 3 lub Age of Empires 1 (którego musze zainstalować :) )

16.06.2007
21:25
[80]

Ghorri [ Konsul ]

Dobra, tu zapytam. Potrzebny mi patch, który umożliwia grę w AOE II na XP.
Z góry dzięki za odpowiedź.

edit: Nie czytałem całego wątku.

16.06.2007
21:27
[81]

RadekTheGreat [ Konsul ]

Podejrzewam, że nie posiadasz nowego wydania gry? Trudna sprawa, ale powinno działać Ci standardowo. Nawet wydanie z 2000 roku.

18.06.2007
19:46
[82]

Ghorri [ Konsul ]

Dziś odkopałem płytę, odpaliłem i działa!! :D
... Ale długo się nie nacieszyłem, bo często wywala do windowsa. Słyszałem coś o jakimś patchu na XP, ma ktoś?

Żeby uprzedzić wasze domysły, mam oryginał.

30.06.2007
18:00
[83]

s2nto [ Chor��y ]

Jest na gry-online ten patch o ile masz wykupiony abonament, również patch możesz znaleźć na witrynie M$ na oficjalnej stronie AoE2, jednak musisz pamiętać że owy patch sprawdza czy Twoja wersja Okienek posiada poprawny numer seryjny.

30.06.2007
18:24
[84]

dudzik. [ Chor��y ]

to byla swietna gra chyba przy zadnej grze niespedzilem tylu godzin

01.07.2007
19:02
smile
[85]

fj_1 PL [ Pretorianin ]

Jak sobie wygospodaruję kiedyś trochę pieniędzy, kupię sobie którąś grę z serii. (Czy to ważne, jaką? Wszystkie są klasykiem!)

01.07.2007
19:46
[86]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Kupil ktos z was to wydanie z Suersellera - Aoe 1+exp oraz AoE 2+exp ?

Jaka wersja ?
Jaki jezyk ?
Jak granie po necie ?

02.07.2007
13:15
[87]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Snoopikus ---> niestety nie grałem z SS ale na pewno wersja PL :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.