GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy premier traci kontrole nad własną partią?

14.02.2007
21:57
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

Czy premier traci kontrole nad własną partią?

jak myslicie?
to co się ostatnio dzieje w rządzie jest straszne.Radosław sikorski - dymisja
Ludwig Dorn - dymisja
kto jeszcze pójdzie do dymisje i dlaczego tacy uczciwi ludzie odchodza z rządu?

14.02.2007
21:58
[2]

âřßůž® [ Pretorianin ]

wlasnie to mi nie wyglada na brak kontroli....

14.02.2007
21:58
[3]

axel1 [ The Nameless One ]

omg to wątek halohalohalo o polityce! ruuuuuuun :)

14.02.2007
22:00
[4]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

kto jeszcze pójdzie do dymisje i dlaczego tacy uczciwi ludzie odchodza z rządu?

IMO odpowiedź jest podana w pytaniu, podpowiadam... chodzi mi o słówko na literę 'U' ;).


Mi to wygląda na chęć całkowitego przejęcia władzy... :)

14.02.2007
22:00
[5]

Gotman [ Generaďż˝ ]

Postawiłeś tezę i brak argumentacji do niej (właściwie dałeś argumentację, jednak jest ona nielogiczna i nie zgadza się z tezą).
Poza tym partia [która jest w tytule wątku] to nie to samo, co rząd [który jest w treści pierwszego postu].
Popracuj jeszcze :)
pozdrawiam

14.02.2007
22:01
smile
[6]

djforever [ eXplorer ]

Ludwig Dorn
LOL
Myślę, że Dorna zastąpi Kononowicz- nie będzie niczego, a dz*wki wreszcie wyjdą na ulicę- są one do dymania, do dymania one są, do dymania są one.

14.02.2007
22:47
[7]

Heretyk [ Pretorianin ]

Zdaje się, ze dymisja Dorna to wynik starć na linii Ziobro - Dorn, którego wynikiem był brak współpracy CBŚ (które podlega pod MSWiA) i policji (która podlega pod MS). Mianowanie zastępcy Ziobry na stanowisko Ministra SWiA ma, jak się domyślam, spowodować wzmocnienie współpracy i w większą skuteczność w sytuacjach "specjalnych". Może to powrót do polityki "walki z układem".

14.02.2007
22:56
[8]

kastore [ Troll Slayer ]

Myślę, że po ostatnich wydarzeniach można spokojnie stwierdzić, że właśnie zyskuje kontrolę nad rządem i partią. Nic się nie dzieje bez wiedzy i przyzwolenia jedynego najlepszego od '89 roku premiera.

15.02.2007
00:06
[9]

Caine [ Książę Amberu ]

halo: kup sobie jakąś gazetę. Albo niech ktoś dorosły ci kupi.

15.02.2007
08:25
[10]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

Zdaje się, ze dymisja Dorna to wynik starć na linii Ziobro - Dorn, którego wynikiem był brak współpracy CBŚ (które podlega pod MSWiA) i policji (która podlega pod MS)

eee what? policaje pod MS? No dziwne - wydawalo mi sie, ze komendant glowny policji jest podlegly ministrowi wlasciwemu do spraw wewnetrznych. A Centralne Biuro Śledcze jest jednostką organizacyjną polskiej policji (...)
Nie chodzilo bardziej o prokurature (bo ta jest podlegla Ziobrze) a nie policje?

15.02.2007
08:32
[11]

Belert [ Generaďż˝ ]

taaa mozna powiedziec ze kontrole ma taka jak tow.Stalin.Macie prawo do zdania jakie ja mam rzekl.Jak ktos ma inne to tow.Beria z nim porozmawia.Hehe
Dorn za wiernosc i prace na rybki frajerze .

15.02.2007
08:46
[12]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Za duzo spiec w polityce...jest coraz bardziej mglista cala ta sytuacja :)
Zeby troche rozladowac napiecie przedstawiam Wam rymowanke na dzisiejszy dzien :
"Spod prysznica cos tam pluska, to Kaczynski kąpie Tuska"
Pozdrawiam.

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.