GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z programem Virtual Dub

09.02.2007
17:33
smile
[1]

pasta007 [ Pretorianin ]

Problem z programem Virtual Dub

Witam mam taki problem. Gdy chce otworzyć film w tym programie to wyskakuje mi taki błąd jak na obrazku, ale inne filmy się otwierają. Czego to moze być przyczyną ?

09.02.2007
17:34
[2]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

plik wmv? Jeśli tak to VirtualDub tego nie otworzy.

09.02.2007
17:41
[3]

pasta007 [ Pretorianin ]

to jest plik avi i w tym problem :/

09.02.2007
17:45
[4]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

A jakim kodekiem ten film był kompresowany?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.