Ronnie Soak [ Konsul ]
poszukuje zdjec ruskiej kopalni...
witam!
poszukuje zdjec ruskiej kopalni (diamentow chyba). zdjecia takiego wielkiego dolu wielkosci miaste, ktore znajduje sie na krawedzi. dostalem je kiedys mailem ale niestety przepadly.
z gory dzieki WIELKIE za pomoc
mirencjum [ operator kursora ]
To nie ta kopalnia?
Ronnie Soak [ Konsul ]
mirencjum - dzieki wielkie!!
masz wiecej zdjec? jezeli tak, to czy moglbys je wrzucic?
edit - literowki
mirencjum [ operator kursora ]
Odkrywkowa kopalnia diamentów w Mirnym na Syberii.
4400 [ Pretorianin ]
A co wskazuje ta strzałka po prawej stronie!?
mirencjum [ operator kursora ]
Nad tą "dziurą" zakazano lotów helikopterów (obok jest lotnisko), bo
zdarzały się przypadki wessania ich przez prąd powietrza. Wydobywają tam
diamenty. Podobno kopali to przez 50 lat.
rothonu [ Pretorianin ]
Ciezarowke. Strzalka wskazuje ciezarowke.

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
<=
arturszyma [ Pretorianin ]
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
ciężarówke, dodam, która jest duża, z 4m wysokości.

^quqoch^ [ Patryk ]
Ktoś ma to na Google Earth/Maps?
QrKo [ Legend ]
Wspomniana ciezarowka.
^quqoch^ -

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
wygląda jak wieeeeeeeelki odbyt
rvc [ Generaďż˝ ]
Był kiedyś w tv reportaz na temat tej kopalni.Wartość kursu jednej takiej ciężarówki na powieżchnie to 1000 000 $.(a miasto przymiera głodem).
na dnie tego dołu temperatura sięga 50-60 C ponizej zera.
operator koparki wytrzymuje 5 lat ten z reportazu pracował 7 i czuł sie niesmiertelny