GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje zdjec ruskiej kopalni...

09.02.2007
16:06
[1]

Ronnie Soak [ Konsul ]

poszukuje zdjec ruskiej kopalni...

witam!

poszukuje zdjec ruskiej kopalni (diamentow chyba). zdjecia takiego wielkiego dolu wielkosci miaste, ktore znajduje sie na krawedzi. dostalem je kiedys mailem ale niestety przepadly.

z gory dzieki WIELKIE za pomoc

09.02.2007
16:08
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

To nie ta kopalnia?

09.02.2007
16:09
[3]

Ronnie Soak [ Konsul ]

mirencjum - dzieki wielkie!!
masz wiecej zdjec? jezeli tak, to czy moglbys je wrzucic?

edit - literowki

09.02.2007
16:12
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Odkrywkowa kopalnia diamentów w Mirnym na Syberii.

09.02.2007
16:15
[5]

4400 [ Pretorianin ]

A co wskazuje ta strzałka po prawej stronie!?

09.02.2007
16:16
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Nad tą "dziurą" zakazano lotów helikopterów (obok jest lotnisko), bo
zdarzały się przypadki wessania ich przez prąd powietrza. Wydobywają tam
diamenty. Podobno kopali to przez 50 lat.

09.02.2007
16:16
[7]

rothonu [ Pretorianin ]

Ciezarowke. Strzalka wskazuje ciezarowke.

09.02.2007
16:19
smile
[8]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

<=

09.02.2007
16:19
[9]

arturszyma [ Pretorianin ]

09.02.2007
16:20
[10]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

ciężarówke, dodam, która jest duża, z 4m wysokości.

09.02.2007
16:23
smile
[11]

^quqoch^ [ Patryk ]

Ktoś ma to na Google Earth/Maps?

09.02.2007
16:26
[12]

QrKo [ Legend ]

Wspomniana ciezarowka.

^quqoch^ -

09.02.2007
16:29
smile
[13]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

wygląda jak wieeeeeeeelki odbyt

09.02.2007
18:11
[14]

rvc [ Generaďż˝ ]

Był kiedyś w tv reportaz na temat tej kopalni.Wartość kursu jednej takiej ciężarówki na powieżchnie to 1000 000 $.(a miasto przymiera głodem).

na dnie tego dołu temperatura sięga 50-60 C ponizej zera.
operator koparki wytrzymuje 5 lat ten z reportazu pracował 7 i czuł sie niesmiertelny

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.