
żbike [ Konsul ]
Szczegóły dotyczące zerwania umowy z telekomuną
Takie pytania mam:
1.Gdzie muszę się udać by zerwać umowę z neostadą ?
2.Czy jeżeli telefon nie jest zarejestrowany na mnie to zerwać umowę może tylko moja mama (na nią jest zarejestrowany telefon) tzn czy mogę do telepunktu jechać tylko ja i osobiście zerwać umowę czy musi też być moja mama ?
3.Czy po przejściu do innego operatora internetowego bęe musiał płacić te 36 zł za kożystanie z łączy tp (moja mama twierdzi że tak i upiera się przy tym by nie zmieniać dostawcy intrernetu)
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Musisz iść do Tp,wchodzi nowa umowa itd.
Bez żadnych konsekwencji mozesz zerwac umowe,gdzy mozesz powiedziec ze nie zgadzasz sie na podpisanie tej nowej umowy.
3.->zrywasz,nic nie placisz.(tylko do 14LUTEGO!,pozniej idzie dalej umowa,takie same wysokie ceny,zalezy chyba tez od okresy popisania umowy)

żbike [ Konsul ]
No ale mi odpowiedziałeś tyle to i ja wiem. Alew chodzi mi czy moja mama musi być przy tym bo na nią jest umoowa, a o opłatę chodzi mi za utrzymanie łącza ta co niby wynosiał 36 zł
misztel [ +0,10gr! ]
Tak, twoja mama musi być przy tym.
jamkgh [ YA RLY ]
1. Do telepunktu
2. Abonent lub pełnoletnia osoba upoważniona.
Jezeli jestes pelnoletni to niech matula ci napisze pisemko:
Upowaznienie,
Upowazniam mojego syna jasia xxx pesel/numer dowodu, do zalatwiania wszystkich spraw zwiazanych z numerem telefonu xxx-xx-xxx.
Podpis
numer pesel/dowodu twojej matuli
3. Minimum u operatora alternatywnego po linii tp to abonament socjalny: 28zł/msc
neXus [ Fallen Angel ]
1. Do jakiegokolwiek punktu obsługi klienta
2. Jedyną osobą która może rozwiązać umowę jest ta, na którą jest zarejestrowany telefon - czyli w tym wypadku Twoja mama.
3. Rozumiem że chodzi Tobie o Neo. Tak - tepsa sobie wymyśliła opłatę za użytkowanie neo mimo iż nie posiada się telefonu... Chyba że zmieniasz net na innego operatora - wtedy już nie dostajesz rachunków z tepsy.
Od siebie dodam że umowę się rozwiązuje na koniec miesiąca, ze względu na miesięczny okres wypowiedzenia liczący się od 1-szego
jamkgh -> zależy od punktu. W niektórych nie chcą to robić na bazie upoważnienia - trzeba wybrac się osobiście

jamkgh [ YA RLY ]
W moim przypadku wszystko poszlo ladnie i szybko.
ps. Telepunkt na placu Kosciuszki we Wrocku - gdyby ktos chcial wiedziec.

żbike [ Konsul ]
Czyli jeżeli będe miał telefon w tp a internet np w Netii to nie będe musiał płacić tych 36 zł tak ?
A za 1 i 2 pytanie dzięki za odpowiedź
jamkgh [ YA RLY ]
Nie bedziesz musial placic.
Ta oplata dotyczy tych ktorzy chca miec neostrade bez telefonu