GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szczegóły dotyczące zerwania umowy z telekomuną

09.02.2007
15:57
smile
[1]

żbike [ Konsul ]

Szczegóły dotyczące zerwania umowy z telekomuną

Takie pytania mam:
1.Gdzie muszę się udać by zerwać umowę z neostadą ?
2.Czy jeżeli telefon nie jest zarejestrowany na mnie to zerwać umowę może tylko moja mama (na nią jest zarejestrowany telefon) tzn czy mogę do telepunktu jechać tylko ja i osobiście zerwać umowę czy musi też być moja mama ?
3.Czy po przejściu do innego operatora internetowego bęe musiał płacić te 36 zł za kożystanie z łączy tp (moja mama twierdzi że tak i upiera się przy tym by nie zmieniać dostawcy intrernetu)

09.02.2007
16:14
[2]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Musisz iść do Tp,wchodzi nowa umowa itd.
Bez żadnych konsekwencji mozesz zerwac umowe,gdzy mozesz powiedziec ze nie zgadzasz sie na podpisanie tej nowej umowy.
3.->zrywasz,nic nie placisz.(tylko do 14LUTEGO!,pozniej idzie dalej umowa,takie same wysokie ceny,zalezy chyba tez od okresy popisania umowy)

09.02.2007
16:20
smile
[3]

żbike [ Konsul ]

No ale mi odpowiedziałeś tyle to i ja wiem. Alew chodzi mi czy moja mama musi być przy tym bo na nią jest umoowa, a o opłatę chodzi mi za utrzymanie łącza ta co niby wynosiał 36 zł

09.02.2007
16:23
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

Tak, twoja mama musi być przy tym.

09.02.2007
16:24
[5]

jamkgh [ YA RLY ]

1. Do telepunktu
2. Abonent lub pełnoletnia osoba upoważniona.
Jezeli jestes pelnoletni to niech matula ci napisze pisemko:

Upowaznienie,

Upowazniam mojego syna jasia xxx pesel/numer dowodu, do zalatwiania wszystkich spraw zwiazanych z numerem telefonu xxx-xx-xxx.


Podpis
numer pesel/dowodu twojej matuli
3. Minimum u operatora alternatywnego po linii tp to abonament socjalny: 28zł/msc

09.02.2007
16:25
[6]

neXus [ Fallen Angel ]

1. Do jakiegokolwiek punktu obsługi klienta
2. Jedyną osobą która może rozwiązać umowę jest ta, na którą jest zarejestrowany telefon - czyli w tym wypadku Twoja mama.
3. Rozumiem że chodzi Tobie o Neo. Tak - tepsa sobie wymyśliła opłatę za użytkowanie neo mimo iż nie posiada się telefonu... Chyba że zmieniasz net na innego operatora - wtedy już nie dostajesz rachunków z tepsy.

Od siebie dodam że umowę się rozwiązuje na koniec miesiąca, ze względu na miesięczny okres wypowiedzenia liczący się od 1-szego

jamkgh -> zależy od punktu. W niektórych nie chcą to robić na bazie upoważnienia - trzeba wybrac się osobiście

09.02.2007
16:31
smile
[7]

jamkgh [ YA RLY ]

W moim przypadku wszystko poszlo ladnie i szybko.

ps. Telepunkt na placu Kosciuszki we Wrocku - gdyby ktos chcial wiedziec.

09.02.2007
16:31
smile
[8]

żbike [ Konsul ]

Czyli jeżeli będe miał telefon w tp a internet np w Netii to nie będe musiał płacić tych 36 zł tak ?
A za 1 i 2 pytanie dzięki za odpowiedź

09.02.2007
16:33
[9]

jamkgh [ YA RLY ]

Nie bedziesz musial placic.

Ta oplata dotyczy tych ktorzy chca miec neostrade bez telefonu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.