GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywarka DVD.

09.02.2007
14:43
[1]

E_G300 [ ]

Nagrywarka DVD.

Witam.


Mam zamiar kupić nagrywarkę DVD LG model H12, za 119 zł, czy ktoś z Was posiada taki to jak on się sprawuje?
Czy warto go kupić ? [ ma 3 lata gwarancji ]

Z góry dzięki za pomoc.

09.02.2007
14:45
[2]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Mi tam LG dobrze się sprawuje. Wszystko wypala dobrze, tylko nie wszystko idzie oglądnąć na DVD

09.02.2007
14:48
[3]

hohner111 [ TransAm ]

Samsung 182M - to kup, i nie sluchaj ludzi ze to samsung, we wszystkich testach wychodzi lepiej niz Pletxtor :) jedny naprawde udany naped szajsunga, tak samo jak benQ mial ktorys naprawde dobry :)

09.02.2007
14:56
[4]

Deepdelver [ Legend ]

Różnie bywa. Ja kupiłem NECa bo ludzie piali o jego niezawodności. Działał wybornie, wypalał wszystko, czytał prawie wszystko. Po roku z okładem (gwarancja 2 lata) poszedł z dymem, zapewne spalił się mechanizm obracający płytę. 3 tygodnie w serwisie i wymiana na nowszy model + kolejne 2 lata gwarancji.

A z kolei z odradzanego Samsunga miałem nagrywarkę CD, która służyła mi dzielnie przez 5 lat (wypaliło się przez ten czas kosmiczne ilości płyt) i nadal sprawuje się nieźle mojemu kumplowi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.