GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy!!!

09.02.2007
14:20
smile
[1]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

Pomocy!!!

Gram sobie w Need for Speed Underground 2 i tak ok. 5 min. po uruchomieniu gry komp mi się wyłacza.

Jeśli wiecie jak to naprawić to napiszcie. HELP!

Jak by ktoś pytał karta graficzna GeForce 6600 GT

09.02.2007
14:22
[2]

Nelly8 [ Legionista ]

ja tak mam samo z jedną grą i też nie wiem od czego to?

09.02.2007
14:22
[3]

wornock [ Generaďż˝ ]

Może sie coś przegrzewa? Sprawdz temperature proca itd.

09.02.2007
14:22
[4]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

niedawno właczałem kompa wiec nie moze byc przegrzany

09.02.2007
14:24
[5]

Regis [ ]

"tak ok. 5 min. po uruchomieniu gry komp mi się wyłacza. "

"niedawno właczałem kompa wiec nie moze byc przegrzany"

Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo komp moze sie nagrzac przez 5 minut przy obecnych kartach graficznych/procesorach...

09.02.2007
14:26
[6]

Gibon91 [ @ ]

Ram spalił mi się w 2-4 sekundy od kliknięcia Power :), jeżeli jest coś wadliwego to 5 minut wystarczy w zupełności.

09.02.2007
14:36
smile
[7]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

Nikt nic nie wie jak temu zaradzić

09.02.2007
14:37
[8]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Przeciesz dostałeś jusz odpowiedź ;]
Coś się przegrzewa, sprawdź temperatury...

09.02.2007
14:37
[9]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

spraawdzilem

09.02.2007
14:37
smile
[10]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

włącz program diagnostyczny i zobacz co się dzieje

09.02.2007
14:39
smile
[11]

Super Kotlet [ Schabowy ]

sprawdziłeś, no i...?

09.02.2007
14:39
smile
[12]

wysia [ Generaďż˝ ]

"Coś się przegrzewa, sprawdź temperatury..."
"spraawdzilem"
I jak, 36.6?

09.02.2007
14:43
[13]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

65 stopni mało przeważnie jest wiecwej

09.02.2007
14:44
smile
[14]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ehhh bedzie ciezko ;P
Nagrzej kompa do chwili aż cie wywali do windy i wtedy sprawdź w Evereście wszystkie temperatury, zrob skrina i nam zapodaj.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.