
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
Pomocy!!!
Gram sobie w Need for Speed Underground 2 i tak ok. 5 min. po uruchomieniu gry komp mi się wyłacza.
Jeśli wiecie jak to naprawić to napiszcie. HELP!
Jak by ktoś pytał karta graficzna GeForce 6600 GT
Nelly8 [ Legionista ]
ja tak mam samo z jedną grą i też nie wiem od czego to?
wornock [ Generaďż˝ ]
Może sie coś przegrzewa? Sprawdz temperature proca itd.
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
niedawno właczałem kompa wiec nie moze byc przegrzany
Regis [ ]
"tak ok. 5 min. po uruchomieniu gry komp mi się wyłacza. "
"niedawno właczałem kompa wiec nie moze byc przegrzany"
Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo komp moze sie nagrzac przez 5 minut przy obecnych kartach graficznych/procesorach...
Gibon91 [ @ ]
Ram spalił mi się w 2-4 sekundy od kliknięcia Power :), jeżeli jest coś wadliwego to 5 minut wystarczy w zupełności.

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
Nikt nic nie wie jak temu zaradzić
Super Kotlet [ Schabowy ]
Przeciesz dostałeś jusz odpowiedź ;]
Coś się przegrzewa, sprawdź temperatury...
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
spraawdzilem

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
włącz program diagnostyczny i zobacz co się dzieje

Super Kotlet [ Schabowy ]
sprawdziłeś, no i...?

wysia [ Generaďż˝ ]
"Coś się przegrzewa, sprawdź temperatury..."
"spraawdzilem"
I jak, 36.6?
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
65 stopni mało przeważnie jest wiecwej

Super Kotlet [ Schabowy ]
Ehhh bedzie ciezko ;P
Nagrzej kompa do chwili aż cie wywali do windy i wtedy sprawdź w Evereście wszystkie temperatury, zrob skrina i nam zapodaj.