
John_Kruger [ Baron ]
Czy ktoś zna sie na Accessie i mogłby mi pomóc...
jak w temacie... potrzebuje "nauczyciela" na 4 godziny przed zaliczeniem... (chodzi o 2 rzeczy)
Bardzo Was plisss
albz74 [ Legend ]
Ale ło co Ci się rozchodzi ?? :)
John_Kruger [ Baron ]
albz - żeby ktoś na gg do mnie zagadał i mi pomógł w kilku rzeczach
legrooch [ MPO Squad Member ]
Na gg nie mam czasu w robocie.
Jak powiesz o co chodzi mogę Ci spróbować odpisać.
John_Kruger [ Baron ]
legrooch - dzieki, wiec:
mam problem z 2 rzeczami
1. jak sie robi kwerendy krzyżowe
2. Jak się robi poprawnie raport.
mam zadanie (przykladowe) - zrób zestawienie w postaci raportu wypożyczonych filmów wg rodzajów
tu jest plik do tego zadania:

legrooch [ MPO Squad Member ]
Kruger ==> A więc:
1)
2)
Mam nadzieję, że pomoże do rozdłubania. Wyglądają opisy prosto i konkretnie :)
John_Kruger [ Baron ]
ok dzieki, poczytam:)