GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktoś zna sie na Accessie i mogłby mi pomóc...

09.02.2007
11:41
smile
[1]

John_Kruger [ Baron ]

Czy ktoś zna sie na Accessie i mogłby mi pomóc...

jak w temacie... potrzebuje "nauczyciela" na 4 godziny przed zaliczeniem... (chodzi o 2 rzeczy)

Bardzo Was plisss

09.02.2007
11:43
[2]

albz74 [ Legend ]

Ale ło co Ci się rozchodzi ?? :)

09.02.2007
11:44
[3]

John_Kruger [ Baron ]

albz - żeby ktoś na gg do mnie zagadał i mi pomógł w kilku rzeczach

09.02.2007
11:47
[4]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Na gg nie mam czasu w robocie.
Jak powiesz o co chodzi mogę Ci spróbować odpisać.

09.02.2007
11:51
[5]

John_Kruger [ Baron ]

legrooch - dzieki, wiec:
mam problem z 2 rzeczami

1. jak sie robi kwerendy krzyżowe

2. Jak się robi poprawnie raport.
mam zadanie (przykladowe) - zrób zestawienie w postaci raportu wypożyczonych filmów wg rodzajów

tu jest plik do tego zadania:

09.02.2007
11:57
smile
[6]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Kruger ==> A więc:
1)

2)

Mam nadzieję, że pomoże do rozdłubania. Wyglądają opisy prosto i konkretnie :)

09.02.2007
11:58
[7]

John_Kruger [ Baron ]

ok dzieki, poczytam:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.