
THC93Młody [ Konsul ]
Wielki problem z Gta SA
No więc tak:zainstalowałem wiele modów do gta praktycznie wszystkie auta podmieniłem i wiele budynków...wszystko działało oki przez wiele dni...zainstalowałem Maybacha na zamiane za NIC i...już nie działa...odinstalowałem wszystkie mody i nadal nie działa...jak uruchamiam z Program Files to jest błąd aplikacji a jak uruchamiam ze skrótu to tylko jest proces w menadżerze zadań(nie wiem jak to się pisze :P ) Jeśli ktoś wie o co biega (ocb) to prosze o pomoc...chodzi o to by ominąć reinstalke bo długo mi się instaluje...
TyTuSPL [ Love United ]
Chyba poprostu przesadziłeś z tymi modami...o jeden za dużo.
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
zainstaluj ponownie gre...
Maybach rydzyka pewnie był...

THC93Młody [ Konsul ]
Napewno nie ma innej rady?