GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wielki problem z Gta SA

09.02.2007
11:24
smile
[1]

THC93Młody [ Konsul ]

Wielki problem z Gta SA

No więc tak:zainstalowałem wiele modów do gta praktycznie wszystkie auta podmieniłem i wiele budynków...wszystko działało oki przez wiele dni...zainstalowałem Maybacha na zamiane za NIC i...już nie działa...odinstalowałem wszystkie mody i nadal nie działa...jak uruchamiam z Program Files to jest błąd aplikacji a jak uruchamiam ze skrótu to tylko jest proces w menadżerze zadań(nie wiem jak to się pisze :P ) Jeśli ktoś wie o co biega (ocb) to prosze o pomoc...chodzi o to by ominąć reinstalke bo długo mi się instaluje...

09.02.2007
11:26
[2]

TyTuSPL [ Love United ]

Chyba poprostu przesadziłeś z tymi modami...o jeden za dużo.

09.02.2007
11:28
[3]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

zainstaluj ponownie gre...

Maybach rydzyka pewnie był...

09.02.2007
11:32
smile
[4]

THC93Młody [ Konsul ]

Napewno nie ma innej rady?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.