Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Proszę o pomoc!!Warhammer:Mark of Chaos
Instaluje gre Warhammer:Mark of Chaos (Zrobiłem kopie,bo originał sprzedałem koledz,dla niewiezacych moge wyslac foto:D) i wyskakuje blad,po wlaczeniu:
Fatal excepition in Warchammer.exe:0xc0000005:access violation
Proszę o pomoc!
Wersja gry to chyba 1.3
polak111 [ T42 ]
To pożycz od kolegi.
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Niestety moj kolega bardz lubi pieniadze......:D
TyTuSPL [ Love United ]
To masz problem...
EDIT: Dobra nie tłumacz się :p
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Jedzie mi tu czołg??
Masz problem piracie
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Lukis171-ehhh
Mówiąc szczerze mam dość sporą kolekcje piratów,ale gra która spodoba mi się najbardziej,kupuje originał..........
Np. zamówiłem już Test Drive:Unlimited...........
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Chwal się więcej...kupujesz a potem sprzedajesz...super...masz pirata Warhammera i sie nie próbuj tłumaczyć...tyle
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Ok,Juz sie zamieniłem :D
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
A tak wogle to trzeba wgrac patcha 1.3,a pozniej wbic cracka:D