GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o pomoc!!Warhammer:Mark of Chaos

09.02.2007
11:15
[1]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Proszę o pomoc!!Warhammer:Mark of Chaos

Instaluje gre Warhammer:Mark of Chaos (Zrobiłem kopie,bo originał sprzedałem koledz,dla niewiezacych moge wyslac foto:D) i wyskakuje blad,po wlaczeniu:
Fatal excepition in Warchammer.exe:0xc0000005:access violation

Proszę o pomoc!
Wersja gry to chyba 1.3

09.02.2007
11:16
[2]

polak111 [ T42 ]

To pożycz od kolegi.

09.02.2007
11:17
[3]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Niestety moj kolega bardz lubi pieniadze......:D

09.02.2007
11:22
[4]

TyTuSPL [ Love United ]

To masz problem...

EDIT: Dobra nie tłumacz się :p

09.02.2007
11:23
[5]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Jedzie mi tu czołg??

Masz problem piracie

09.02.2007
11:26
[6]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Lukis171-ehhh
Mówiąc szczerze mam dość sporą kolekcje piratów,ale gra która spodoba mi się najbardziej,kupuje originał..........
Np. zamówiłem już Test Drive:Unlimited...........

09.02.2007
11:30
[7]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Chwal się więcej...kupujesz a potem sprzedajesz...super...masz pirata Warhammera i sie nie próbuj tłumaczyć...tyle

09.02.2007
11:37
[8]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Ok,Juz sie zamieniłem :D

09.02.2007
11:44
[9]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

A tak wogle to trzeba wgrac patcha 1.3,a pozniej wbic cracka:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.