GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ogame szczatki

09.02.2007
11:13
smile
[1]

KemsaGM [ Chor��y ]

ogame szczatki

czasami jak przegladam galaktyke to widze szczatki jak je zebrac?? i prosze nie jakis link do FAQ tylko konkretnie co musze zrobic...Dziekuje i Pozdarawiam

09.02.2007
11:53
[2]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Dobra niebędę taki, niedość że podam link to jeszcze powiem gdzie to przeczytać!! No ba ;D
Punkt 9 --->
Punkt 18 --->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.