GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra: Tony Hawk's American Wasteland [PC] Problem POMOCY !!

09.02.2007
10:45
smile
[1]

SirDawid [ Konsul ]

Gra: Tony Hawk's American Wasteland [PC] Problem POMOCY !!

Mam nastepujacy problem gdy włączam gre wyskakuje mi komunikat windowsa ze jakis bład jest pomocy !! nie wiem co jest grane !

09.02.2007
11:10
[2]

TyTuSPL [ Love United ]

Zrób screena

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.