GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Anna Nicole Smith [']

09.02.2007
07:33
[1]

hohner111 [ TransAm ]

Anna Nicole Smith [']

ciekawe czy przećpała, zachlała się czy co :/

no chyba że to naturalna śmierć w takim wieku w co wątpie...

09.02.2007
07:41
[2]

Piotrus1pan [ Senator ]

[*] ale te zdjęcia w galerii to mocne ;D

09.02.2007
07:45
[3]

hohner111 [ TransAm ]

zdaje mi sie troszke ze ona byla tak abardziej porno-modelka ;P (przynajmniej z wygladu ;))

nie no ale nie ma co sie smiac z czyjejs smierci, szczegolnie ze to osoba dosc znana i ciekawi mnie co spowodowało przekręcenie sie :/

znalazlem jedno foto na ktorymjakos wyglada ;)

09.02.2007
07:48
[4]

rothonu [ Pretorianin ]

Moze Marshallowie dopomogli...

09.02.2007
08:19
smile
[5]

stanson [ Szeryf ]

W wieku 26 lat poślubiła 89-letniego miliardera J. Howarda Marshalla, a kiedy 14 miesięcy po ślubie została wdową, toczyła o fortunę Marshalla długą batalię sądową.

09.02.2007
08:46
smile
[6]

legrooch [ MPO Squad Member ]

stanson ==> Była typową play-kurewką :)

09.02.2007
08:53
smile
[7]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

O RLY?

09.02.2007
08:59
[8]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

W Nagiej Broni stworzyła niezapomnianą kreację.

09.02.2007
09:05
[9]

hohner111 [ TransAm ]

PODALI JUZ PRZYCZYNE SMIERCI: ZAKRZTUSILA SIE WLASNYMI WYMIOCINAMI :/

09.02.2007
09:09
[10]

Azzie [ bonobo ]

Jej historia zycia jest najlepszym dowodem ze uroda (???) i sukces nie ida w parze ze szczesciem...

09.02.2007
09:10
[11]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Nie uroda, a duze cycki...

09.02.2007
09:11
[12]

Azzie [ bonobo ]

Orlando: sztuczne...

hohner111: I jak nie mowila...


Tutaj wyglada ladnie...

09.02.2007
09:11
[13]

hohner111 [ TransAm ]

orlando - jak sie nie usmiechala i nie byla ostro wymalowana to byla nawet ladna, a balony to miala za duze...

09.02.2007
09:11
smile
[14]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Ok, to duze sztuczne cycki...

09.02.2007
09:13
smile
[15]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Zakrztusiła się wymiocinami ? ;c ... Chyba zacznę wierzyć w boga

09.02.2007
09:13
[16]

matchaus [ sturmer ]

Nie wiedziałem, że w wieku 19-stu lat urodziła syna, którego potem straciła w tragicznych okolicznościach...

Samobójstwo.
Szkoda babki, bo aż taka brzydka, to ona nie była :)

09.02.2007
09:15
[17]

Azzie [ bonobo ]

General E'qunix: A czemu? To calkiem znany sposob na rozstawanie sie ze swiatem. Tak zwane rzyganie na "wielorybka". Lezysz na plecach i puszczasz pawia. Rzygi blokuja drogi oddechowe i czlowiek umiera. O tym ze trzeba byc spitym lub zacpanym w trupa, aby to zrobic nie musze mowic...

09.02.2007
09:17
smile
[18]

Piotrek.K [ Dervish ]

[']

Pierwsze nagie zdjecia na kompie byly wlasnie jej :(. Pamietam to jak dzis. 7 dyskietek, na kazdej dyskietce po 2-3 zdjecia, a jak juz sie to zgralo na kompa to sie potem czekalo te 15 sekund, zeby przejsc z jednego zdjecia na drugie. Tak to byly piekne czasy 199x ;)

09.02.2007
09:18
smile
[19]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Wedlug mnie wystarczy, ze sie siedzi z odchylona glowa...


--->

09.02.2007
09:20
[20]

Arczens [ Legend ]

Moze gdyby wiedziala, ze powstanie na GOL'u taki watek, dalaby sobie jeszcze troche czasu :)

09.02.2007
09:43
[21]

hohner111 [ TransAm ]

na "starosc" se troche przytyła...i caly czas byla dziwnie umalowana, biala jak sciana z czerwonymi ustami, blond włosy dziwnie zrobione itd.

duzo ladniej wygladala w dlugich wlosach bez czerwonych ust...

09.02.2007
09:47
[22]

albz74 [ Legend ]

Tak samo umarł Jim Morrison

09.02.2007
09:50
[23]

hohner111 [ TransAm ]

no cóż...:P

09.02.2007
09:55
[24]

Azzie [ bonobo ]

Mysle ze problem z wygladem byl pochodna problemu z glowa...

09.02.2007
10:02
[25]

hohner111 [ TransAm ]

o, tu mi sie podoba...

09.02.2007
10:04
[26]

matchaus [ sturmer ]

Azzie --> Być może :)

Hmmm... nie chcę przesadzić, ale mam wątpliwości jeśli chodzi o sztuczne powiększenie biustu.
Jesteście pewni operacji?

09.02.2007
10:07
[27]

albz74 [ Legend ]

matchaus - porównaj rozmiar piersi z Twojego zdjęcia z rozmiarem na zdjęciu [23]

09.02.2007
10:10
smile
[28]

^Piotrek^ [ Siła tkwi w cieście ]

Poszła w ślady zdaje się, perkusisty Zeppelinów i kierowcy autokaru, który wiózł moją klasę do Niemiec na wycieczkę jakoś pod koniec podstawówki. Szkoda mi zwłaszcza tego drugiego, bo naprawdę chcieliśmy pojechać na tę wycieczkę...

09.02.2007
10:15
smile
[29]

matchaus [ sturmer ]

albz74 ---> Chwilunia... to "moje" zdjęcie pochodzi z początków "kariery" A.N. Smith.
Wydaje mi się, że zdjęcie z postu [23] zostało zrobione później...
(do tego mamy na nim na czynienia z odpowiednią bielizną i pozą - nie jestem przekonany).


^Piotrek^ ---> Często kierowcy tak samo jak ludzie z highlife'u nie wytrzymują stresu...

09.02.2007
10:18
[30]

kiowas [ Legend ]

Anna miała operację piersi, owszem, ale zmniejszenia.
To fakt biograficzny moi napaleni dyskutanci :))

09.02.2007
10:43
smile
[31]

stanson [ Szeryf ]

Ona jest okropna, po prostu totalne przeciwieństwo "mojego typu"...

09.02.2007
10:47
[32]

wysia [ Generaďż˝ ]

stanson --> To znaczy tylko tyle, ze masz 'typ' niezgodny z norma..:)

09.02.2007
10:51
smile
[33]

kiowas [ Legend ]

stanson ---> już sobie wyobrażam jakie pasztety wyrywasz w manieczkach...

09.02.2007
10:51
smile
[34]

stanson [ Szeryf ]

kiowas --> czy ktoś Cię pytał o zdanie? Cicho sza! :D

Po prostu nie lubię sztucznie przerabianych w photoshopie napompowanych lalek barbie :)

09.02.2007
10:57
[35]

kiowas [ Legend ]

stanson ---> w filmach też używają photoshopu? :)))

09.02.2007
10:57
[36]

Azzie [ bonobo ]

I tu sie musze zgodzic ze stansonem. Wiekszosc tego co prezentuja pisemka dla panow jest po prostu obrzydliwa. Niedlugo beda renderowac laski, po co szukac modelek...

09.02.2007
11:00
smile
[37]

pablo397 [ sport addicted ]

eee tam brzydka. a jesli zmarla z powodu dragow czy zachlania sie to nie zaluje. jestem zwolennikiem teorii, ze spoleczenstwo same odsiewa 'glupie' osobniki przy pomocy wlasnie takich metod. coz, swiat nic nie traci (no moze poza paroma chlopczykami na forum co nie widzieli normalnej, zdrowej kobiety). taka sama historia jak z ta... lolo ferrari?

hohner111 -> mam cytowac? oka:

Na razie nie wiadomo co mogło być przyczyną jej śmierci. Wstępne ustalenia śledztwa zostaną przedstawione po dzisiejszej autopsji.

czyzby na tutejszym forum ludzie mieli dostep do jakis tajemniczych materialow z jej autopsji?

09.02.2007
11:01
[38]

hohner111 [ TransAm ]

pablo397 - czytaj caly topic to sie dowiesz jak zmarła...

PRZECZYTAJ CALY TOPIC?????????????????????????????

09.02.2007
11:06
[39]

hohner111 [ TransAm ]

POST 9 JAKBY CO...

09.02.2007
11:08
[40]

albz74 [ Legend ]

kiowas - nie wiem czy to jes PS ale w filmach też poprawiają. Na onecie pisali w artykule o HD-DVD że Digital Playground poprawia cyfrowo filmy

09.02.2007
11:09
smile
[41]

arturszyma [ Pretorianin ]

Może, gdy została wdową ktoś za nią wyszedł za mąż i teraz on będzie toczył batalię sądową!
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie!

09.02.2007
11:09
[42]

kiowas [ Legend ]

alb ---> no proszę cię, nie wietrzmy wszędzie spiskowych teorii. Gdyby tak było to chyba taniej jest zatrudnic ładniejszą aktorkę niz w kółko poprawiać paskudę prawda?

09.02.2007
11:11
[43]

pablo397 [ sport addicted ]

no dobrze, ale co to zmienia? nadal ja uwazam za nic nie warta osobe, bardziej bym sie martwil nad smiercia jakiegos dziecka w afryce z glodu niz nad smiercia z zazygania jakiejs wyblaklej porno-gwiazdki z ameryki.

09.02.2007
11:13
smile
[44]

legrooch [ MPO Squad Member ]

kiowas ==> Jeżeli jest panna naturalna z wielkimi cyckami, a twarzą z pola minowego, to co mają robić? Lans na siłę? :> PS czy inny badziew korekcyjny i ognia! :)

09.02.2007
11:19
smile
[45]

Luremaster [ Pierwszy Sekretarz ]

zostawila ledwo co urodzone dziecko

09.02.2007
11:21
[46]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Azzie [ bonobo ]

General E'qunix: A czemu? To calkiem znany sposob na rozstawanie sie ze swiatem. Tak zwane rzyganie na "wielorybka". Lezysz na plecach i puszczasz pawia. Rzygi blokuja drogi oddechowe i czlowiek umiera. O tym ze trzeba byc spitym lub zacpanym w trupa, aby to zrobic nie musze mowic...


OMG O_o, pierwsze słyszę, wow O_o

Luremaster - Z tym 90-cio letnim ogierem : D?

09.02.2007
11:22
[47]

hohner111 [ TransAm ]

pablo - fajnie ze ona byla porno gwiazdką...

stracila jednego syna, a teraz zostawila swoje ledwo co narodzone dziecko...:/

09.02.2007
11:22
[48]

Piotrek.K [ Dervish ]

I tak najwiecej do powiedzenia ma dobry makijaz. Potrafi zamaskowac naprawde wiele: wszelkie krosty, wypryski czy przebawrienia. Photoshop sluzy jedynie do zmiany ksztaltu twarzy i zmniejszenia ilosci wylewajacego sie tluszczu w posladach ;)

09.02.2007
11:23
[49]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

A od kiedy ANS jest pornstarem? Z tego co wiem, nie zagrała w żadnym tego typu filmie.

09.02.2007
11:23
[50]

Azzie [ bonobo ]

QQuel: Widocznie obracasz sie (cale szczescie) w kregach ktorych takie problemy nie dotycza :)

09.02.2007
11:24
[51]

matchaus [ sturmer ]

pablo397 ---> Jeśli coś wiesz o "porno-karierze" Pani Smith, to ja chętnie posłucham.
Chętnie też dowiedziałbym się skąd masz te rewelacje o "wyblakłej" karierze.

Czy Wy wszyscy nie przesadzacie?
Babka ani nie była brzydka (wręcz odwrotnie, choć to nie mój typ), ani głupia (vide małżeństwo z tym baronem naftowym ;)

Nie ułożyło jej się...
(Przypominam, że osierociła półroczną córkę)

09.02.2007
11:24
[52]

wysia [ Generaďż˝ ]

pablo397 --> Zalosne troche masz poglady. Znales ja, zeby ja oceniac? Nie znasz nawet jej publicznego wizerunku, skoro nazywasz ja wyblakla porno-gwiazdka, nigdy w zadnym filmie porno nie grala, mlotku. No ale nic, na pocieszenie masz taka mysl - wiesc o jej smierci poruszyla tysiace razy wiecej ludzi na swiecie, niz poruszylaby wiesc o twojej smierci. I kto jest wiecej wart?

09.02.2007
11:25
[53]

pablo397 [ sport addicted ]

no dobrze, taki moj skrot myslowy - kroliczek playboya, nie stoi w mojej osobistej hierarchii oplakiwania ludzi wiele wyzej niz jakas tam znana gwiazdka porno.

09.02.2007
11:26
smile
[54]

twostupiddogs [ Senator ]

Ciekawi mnie ten life in plastik is fantastic. Ogólnie mało mam styczności z popkulturą (o tyle na ile da się jej unikać), ale jak parę dni temu był wątek na GOL'u o miss Ameryki, lansowany był podobny typ. Czy u Wielkiego Brata to obowiązujacy trend? Wysoka blondyna z dużymi cycami?

09.02.2007
11:26
[55]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Azzie - No i Amen, na zdrowie QQuelowi : )

09.02.2007
11:27
[56]

Azzie [ bonobo ]

wysia: Stalina oplakiwaly miliony, kto jest wiecej wart?

09.02.2007
11:29
[57]

hohner111 [ TransAm ]

Oho zaczyna sie ze babka nic nie byla warta bo sie tapetowala, miala wielkie cycki i byla blondi kroliczkiem playboya...problem w tym ze byla bardzo bogata, rozpoznawana i (wg mnie) ladna jesli sie nie tapetowała ;P A wiesc o jejs mierci duzo osob poruszyła....

09.02.2007
11:35
[58]

wysia [ Generaďż˝ ]

Azzie --> Ujme to inaczej - ANS byla znana modelka, dodam, ze znana raczej ze swojej pracy, niz skandali i romansow, a ze w zyciu prywatnym jej sie nie ulozylo, to chyba nie robi z niej osoby wartej tylko pogardy? Dla wiekszosci ludzi - nie.
Z kolei taki pablo397, o ile mi wiadomo, moze byc alkoholikiem bijacym codziennie zone i dzieci. Albo pedofilem. Masz pewnosc ze nie jest? Ja nie mam - na razie wiem o nim tylko tyle, ze ON SAM uwaza sie za wartego wiecej, niz ANS.

09.02.2007
11:35
[59]

stanson [ Szeryf ]

pablo --> to, że jakaś babka ma wielkie cycye, jest blondynką i pozuje do erotycznych zdjęć nie oznacza, że jest aktorką porno. Mylisz pojęcia, albo się dokształć albo zastanów dwa razy zanim coś jeszcze napiszesz.

09.02.2007
11:35
[60]

pablo397 [ sport addicted ]

do wysia --> no i co z tego? widac takie mamy czasy i takie spoleczenstwo, ktore uzala sie nad smiercia bezwartosciowej jednostki (dla mnie osoba, ktora osiagnela popularnosc dzieki swojemu zyciu prywatnemu

'Rozgłos zawdzięczała głównie wydarzeniom ze swego życia prywatnego. W wieku 26 lat poślubiła 89-letniego miliardera J. Howarda Marshalla, a kiedy 14 miesięcy po ślubie została wdową, toczyła o fortunę Marshalla długą batalię sądową.'

nie jest godna oplakiwania przez ludzi na calym swiecie. wszak nic wartosciowego nie wniosla do rozwoju naszej cywilizacji (pomijajac podniecanie sie jej fotami przez chlopaczki z forum, ktore nie widzialy prawdziwej kobiety a sztuczne wytwory amerykanskiej popkultury z cyckami wiekszymi niz mozg)). poza tym nie porownywalem jej wartosci do swojej, jak bys chcial(a) wysia, tylko do reszty spoleczenstwa. owszem, to tez byl czlowiek, wiec zawsze to bedzie jakas tragedia, ale moim zdaniem to powinno pozostac tragedia jej rodziny i bliskich a nie powodem stawiania swieczek na forum o grach internetowych. jak pisalem, dla mnie smierc ludzi z afryki, ktorzy nie maja co jesc jest bardziej poruszajaca niz smierc takiej oto wlasnie osoby. no ale rozumiem psychologie dzisiejszego spoleczenstwa... mozna by dlugo dyskutowac o problemach i tematach, ktore sa 'modne' w wyniku oglupiania spoleczenstwa.

reasumujac: wysia, to ze cos rusza miliony, nie znaczy, ze jest nalezne takiemu szacunkowi. a zwlaszcza, ze sa to miliony 'couch potato' (taki pojecie z postmodernizmu)


edit: wiec pokaz wysia, gdzie uznawalem, ze jestem wazniejszy od niej? czekam na cytat.

09.02.2007
11:37
[61]

matchaus [ sturmer ]

Azzie --> Jak już "był" ;)

Ja nie mam zamiaru zbytnio się rozwodzić nad tą śmiercią, choć potrafię przed sobą przyznać, że babka nie zasłużyła na większość obecnych tu komentarzy.
(przeczytaj to pablo387 ze zrozumieniem ;)

09.02.2007
11:40
[62]

albz74 [ Legend ]

kiowas - nie szukam teorii, sam poczytaj,
strona 2.


Doświadczania zdobyte przy pracy z nową technologią pozwolą producentom lepiej radzić sobie z problemami, jakie niesie super wyraźny obraz. Jednym ze sposobów jest stosowanie narzędzi, dzięki którym w nagranym materiale można poprawić cyfrowo ciała aktorów. "Usuwamy plamy, dołki i chropowatości, osiągając efekt skóry niemowlaka – mówi reżyser znany jako Joone.



Przy technologii HD ciężko będzie znaleźć jakąkolwiek aktorkę u której wszystko będzie perfect.

09.02.2007
11:42
[63]

kiowas [ Legend ]

alb ---> a kiedy ostatnio Anna gdzies występowała? No chyba że zakładasz iż komus chce sie obrabiac jakieś starocia...

09.02.2007
11:49
[64]

matchaus [ sturmer ]

Kiowas ---> Dużo - niedużo?... Nie mnie oceniać.



(że o własnym talk show nie wspomnę)

09.02.2007
11:51
[65]

hohner111 [ TransAm ]

-------------> tak wygladala po urodzeniu córki...nie jest zle że tak powiem, albo schudła albo operacja...:/ a jak sie okazało (wiem bylo juz pisane ale teraz wiecej szczegolow) jej 20 letni syn zmarł 3 dni po tym jak ona urodziła córke...

09.02.2007
11:55
[66]

albz74 [ Legend ]

kiowas - nic nie zakładam :) Ale większość zdjęć w Playboyach i jak się okazuje również ujęcia filmowe są poprawiane :)

09.02.2007
11:55
[67]

Azzie [ bonobo ]

wysia: A Ty uwazasz sie za mniej wartego niz ona? Bo po Tobie tez chyba bedzie mniej poruszonych osob?

Ja daleki jestem od wartosciowania ludzi wg osiagniec, pieniedzy czy urody.

Jednakze uwazam takze ze biorac pod uwage jej zyciorys:
- kariera modelki erotycznej
- poslubienie starca aby odziedziczyc jego fortune
- pozwolenie synowi aby sie zacpal na smierc
- picie i cpanie z malym dzieckiem
- zakrztuszenie sie rzygami i osierocenie dziecka

aby byla warta promowania czy wspominania po smierci. Moze dla Ciebie jest to jakis wzorzec ktory warto promowac, dla mnie jest to przyklad jak nie nalezy zyc...

09.02.2007
11:59
[68]

hohner111 [ TransAm ]

- kariera modelki erotycznej
- poslubienie starca aby odziedziczyc jego fortune
- pozwolenie synowi aby sie zacpal na smierc
- picie i cpanie z malym dzieckiem
- zakrztuszenie sie rzygami i osierocenie dziecka


DOBRE, podoba mi sie...miała mu zakazać się zaćpać? SKĄD INFO O ĆPANIU I CHALNIU Z MAŁYM DZIECKIEM?! i najlepsze: tak to jej wina ze umarła rzygając...:| jak Ty umrzesz (puk, puk) bo zjesz jakies gowno i bedziesz rzygał to tez powiem ze to byla Twoja wina...

JESLI SEKCJA ZWŁOK WYKAZE ALKO LUB NARKO ZWRÓCE HONOR...

09.02.2007
11:59
smile
[69]

stanson [ Szeryf ]

Azzie --> a mógłbyś wyjaśnic co jest złego w karierze modeliki erotycznej???

09.02.2007
12:08
[70]

hohner111 [ TransAm ]

prawdopodobnie chodzi o to ze sa tez inne zawody niz machanie tyłkiem...

ale skoro jej to odpowiadało i miala za to $ no to ja nie wiem co w tym uwłaczającego...

09.02.2007
12:16
[71]

Azzie [ bonobo ]

hohner111: Nie obraz sie, ale zacietrzewiasz sie troche jakbym obrazil Twoja byla dziewczyne :) To ze moze sie kiedys masturbowales przy jej zdjeciach nie oznacza ze musisz tak emocjonalnie reagowac na krytyke :)


Tak, uwazam ze czesc winy za zacpanie sie jej syna na smierc spada na nia. Nie, nie miala mu zakazywac cpania, miala go tak wychowac aby tego nie robil. Ale nie oszukujmy sie: syn nie mial raczej dobrego wzorca od mamusi...

Rozumiem ze chcialbys aby sie okazalo ze zaszkodzila jej chinszczyzna w czasie tournee w obronie praw krzywdzonych dzieci. Ja tez bym wolal aby tak bylo. Szkoda tracic zycie na wielorybku. Ale u kazdego czlowieka odruch pochylania sie przy rzyganiu jest tak naturalny jak mruganie powiekami. Wlasnie po to aby sie nie udusic. Jesli tego nie robisz, to znaczy ze podstawowe odruchy organizmu zostaly zaklocone. Jesli chwile wczesniej nie miala uszkodzenia mozgu powodujacego paraliz, to ja mowie ze byla zacpana lub zachlana w trupa.


stanson: nie, nie sadze abym mogl Ci to wytlumaczyc :)

Ale ja nie chcialbym aby moja corka robila kariere w sex biznesie, ani aby matka moich wnukow dawala im taki przyklad.
Jesli Ty nie mialbys z tym problemu, to Twoja sprawa.

09.02.2007
12:25
smile
[72]

stanson [ Szeryf ]

Aż normalnie poczułem się urażony :)

09.02.2007
12:28
smile
[73]

Azzie [ bonobo ]

Hhehe czemu :) ? Nie mialem takiego zamiaru :)

09.02.2007
12:31
[74]

pablo397 [ sport addicted ]

Azzie --> auc, to musialo hohnera111 i innych fanow naszej gwiazdorki zabolec. rzadko zgadzam sie z Twoimi pogladami, ale musze przyznac, ze w tej kwestii prezentujesz identyczne podejscie jak ja

09.02.2007
12:35
[75]

hohner111 [ TransAm ]

pablo - idz juz na siłke :/

swoja droga akurat przy jej zdieciach sie nie masturbowałem, to tak dla scisłości

GDZIE ZDIECIOM EROTYCZNYM DO SEX BIZNESU?

i też prawie poczulem sie urażony...:( buuu

09.02.2007
12:38
smile
[76]

pablo397 [ sport addicted ]

hohner111 --> no wlasnie ide, ale nie na silke tylko na lodowisko :)

hehe, a zdjecia erotyczne to nie seks biznes? to moze prasa dla dzieci...?

wiec uciekam, na przyszlosc radze troche mniej emocjonalnie podchodzic do dyskusji, nie ma co sie tak zacietrzewiac :) trzymaj sie

09.02.2007
12:39
[77]

Azzie [ bonobo ]

Macie buziaki na pocieszenie i przeprosiny :* :)))))

No ale zdjecia erotyczne to jaki biznes? Elektroniczny? Spozywczy? :)

Zdjecia erotyczne sa erotyczne bo powoduja pobudzenie seksualne, a nie dlatego ze sa pomoca naukowa dla dzieci i mlodziezy (chociaz tutaj akurat troche tak jest ;) ). Oczywiscie ze co innego byc aktorka w filmach z kategorii bestiality, a co innego pozowac dla playboya, ale branza jest ta sama...

09.02.2007
12:44
[78]

hohner111 [ TransAm ]

zacietrzewiam sie bo...nie wiem w sumie czemu...poporstu pisanie o zmarłej osobie w taki sposob to hmh...jakos mnie gryzie :D

no ja bym jednak to rozgraniczył...pokazywanie nagich piersi a filmowanie jak dog puka panne...

09.02.2007
12:45
[79]

hohner111 [ TransAm ]

EDIT: za szybko kliknalem nowy watek :/

09.02.2007
12:46
smile
[80]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

pablo397 napisał:

... wszak nic wartosciowego nie wniosla do rozwoju naszej cywilizacji ...

Normalnie jak sys|yavor. Zabić wszystkich, którzy nie są fizykami. Albo przynajmniej dać im umrzeć. O tak!

Dobrze, że Ty i Twoja światła rodzina tyle wniosła do rozwoju cywilizacji. Będziemy Was opłakiwać jeszcze za Waszego życia.

Odnośnie tego o co pytasz wysia - dla każdego normalnego człowieka oczywiste jest, że jeśli oceniasz sławną, bogatą osobę jako "zero" to albo sam oceniasz siebie jako kogoś lepszego, albo wsuwasz chleb ze smalcem i jeździsz po każdym kto miał fajniejsze życie niż Ty.

Obstawiam i to i to.

09.02.2007
12:48
smile
[81]

Azzie [ bonobo ]

Nie no mnie tez jej szkoda. Szkoda mi w sumie kazdego czlowieka ktory zmarl, albo zmarnowal sobie zycie.

Ale mnie z kolei gryzie ze osoba o bardzo watpliwym zyciorysie, nagle jest wspominana jak ktos kogo warto by bylo nasladowac...


No ale dobra, koniec smutow, zapodajcie jakies fajne cycki :D

09.02.2007
12:49
[82]

hohner111 [ TransAm ]

nagle jest wspominana jak ktos kogo warto by bylo nasladowac...

gdzieeeeeeeeeee? :D i jak narazie ja osobiscie mowie raczej ze była osobą znaną a nie ze byla osoba ktora wniosła cos szczegolnego do zycia ludzi na swiecie ;)

09.02.2007
12:50
[83]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Pierwszy raz o niej slysze, wiec nie moge powiedziec zeby mnie to w jakis sposob ruszylo. Zreszta czytajac watek, jestem pewien ze nie byla to osoba ktorej smierc moglaby zrobic na mnie jakiekolwiek wrazenie.

09.02.2007
12:53
[84]

hohner111 [ TransAm ]

Artur20 - wiec po co sie wpisujesz? :]

09.02.2007
12:58
[85]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

hohner111--> spacjalnie zebys poznal moje zdanie.

09.02.2007
12:59
[86]

TyTuSPL [ Love United ]

oj...dużo bendą pisać w nowym playboyu ;)

09.02.2007
13:00
[87]

hohner111 [ TransAm ]

Artur20 - jak mozesz miec swoje zdanie nie wiedząc nic o danej osobie? Nie uczyli ze zdanie wyrabia sie nie z poznanych opinii tylko ze swoich?

09.02.2007
13:01
[88]

matchaus [ sturmer ]

Zdjęcia erotyczne to przemysł rozrywkowy :)

P.S. Poślubienie tego dziada ;) było naprawdę cwanym posunięciem. Nie pochwalam, ale nie ganię - dziad też człowiek :D - wiedział co robi :)
Ona urodziła syna w wieku 19-stu lat... pewnie nie było jej łatwo robić "karierę"* będąc rozwódką i mając dziecko.
* - Nawet tak podłą (w waszej ocenie) jak zdjęcia dla Playboya.

I krótka notka boigraficzna:

"Anna Nicole Smith, a właściwie Vicki Lynn Hogan, urodziła się 28 listopada 1967r. w Houston, w stanie Teksas. Wychowywała się w przyczepie kempingowej w ubogiej teksaskiej wiosce Mexia. Gdy dostała pracę kelnerki w Krispy Chicken Grill, poczuła się dorosła. Przerwała szkołę, w 1985r. wyszła za mąż za Billy'ego Smitha, urodziła syna Daniela (ur.1986). Ale to nie było to, o czym marzyła. W 1987r. rozeszła się z mężem, wyjechała do Houston i zaczęła pracować jako topless dancer. Rok później została dziewczyną maja 1992r. magazynu "Playboy" -w następnym już jego dziewczyna roku 1993. Została modelką, pojawiła się w reklamówkach i trafiła do filmu. Zagrała w komedii "Hudsucker Proxy"(1994) braci Joela i Ethana Coen, a następnie w "Nagiej broni 33 i 1/3"(1994), lecz za rolę Tanyi Peters otrzymała nagrodę Złotej Maliny dla najgorszej aktorki roku. I pewnego dnia poznała J. Howarda Marshalla II. Poruszający się na wózku inwalidzkim 89-letni potentat naftowy stał się dla niej szansą na dostatnie życie. No i 27 czerwca 1994r. zawarli związek małżeński. A gdy 4. sierpnia 1995r. Howard zmarł na atak serca, rozpoczęła się walka o spadek. Szczupła dotąd Anna Nicole Smith objadała się słodyczami i przytyła 27 kg. Piękna wdowa nie mogła dojść do porozumienia z pasierbem Pierre'em Marhallem. Nie byłoby tej finansowej wojny, gdyby Howard nie zostawił aż sześciu, różniących się od siebie testamentów."

09.02.2007
13:04
smile
[89]

stanson [ Szeryf ]

Azzie ale te buziaki to już mogłeś sobie darować :P

09.02.2007
13:08
[90]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

hohner111--> przykro mi, ale nie znalem jej osobiscie, dlatego swoje zdanie moge opierac tylko na tym co uslyszalem/przeczytalem. Nie pasuje, to prosze nie czytac mojej opinii na ten temat.

09.02.2007
13:24
smile
[91]

matchaus [ sturmer ]

Artur20 ---> W tym wątku nikt nie rozpacza po stracie Pani Smith - nie przesadzajmy :)

Ale po co pisać, że "nie byla to osoba ktorej smierc moglaby zrobic na mnie jakiekolwiek wrazenie."?
To istotnie "pisanie dla pisania". Raz, że nieeleganckie, gdyż śmierć jako-taka, powinna (przynajmniej w teorii) 'robić wrażenie' na człowieku posiadającym uczucia, a dwa - nie mam zdania , więc co chciałbym przekazać? :)

Milczenie jest złotem :)

P.S. W ten sposób można 'wziąć udział' w każdej dyskusji :D
"Nie mam zdania, ale się wpiszę, żeby ktoś nie pomyślał, że nie czytałem" ;D

09.02.2007
13:25
[92]

hohner111 [ TransAm ]

o i wlasnie o to mi chodziło :)

09.02.2007
14:00
[93]

hohner111 [ TransAm ]

Michael McGraw, director of media relations for People for the Ethical Treatment of Animals: "She was a great friend to animals and used every opportunity to speak out against senseless cruelty. ... It is a tragedy when anyone passes away before their time, but with Anna Nicole, animals have lost a true hero and PETA has lost a good friend."

o, a wiec jednak nie byla taka pusta :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.