GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mlodzi i zdolni,szkoleni poza granicami Polski-przyszlosc reprezentacji.

09.02.2007
02:14
[1]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Mlodzi i zdolni,szkoleni poza granicami Polski-przyszlosc reprezentacji.

Postanowilem rowniez na tym forum poruszyc sprawe mlodych,zdolnych pilkarzy o ktorych juz teraz powinno sie mowic.Wszyscy wiemy jak sprawa wygladala z Podolskim.PZPN jest w tej materii ociezaly wiec gdzie tylko sie da warto naglosnic sprawe.
Przytocze tutaj kilka nazwisk o ktorych bedzie glosno juz niedlugo,w zasadzie o kilku juz jest glosno.
Postanowilem ze w jednym poscie opisze jednego zawodnika by bylo bardziej klarownie :)
Dennis Król (FC Barcelona)- Rocznik 1991.
Rodzice pochodza z Polski.Dennis wychowywal sie w Niemczech ( dokladniej mowiac w Duesseldorfie.Gral w juniorach Bayeru Leverkusen.W wieku 13 lat zostal wypatrzony przez skautow FC Barcelona i sprowadzony do katalonskiego klubu.Uznawany jest przez fachowcow za jeden z najwiekszych talentow swiatowej pilki.Nominalna pozycja to defensywny pomocnik, jednak Dennis z powodzeniem grywa jako skrzydlowy lub napastnik.

Niemcy od wielu miesiecy robia wszystko by mlody utalentowany zawodnik zasilil ich kadre.
Dennis ma polski i niemiecki paszport.Na drodze "natretnego namawiania" Krola do gry dla Niemcow stanal jego ojciec, ktory powiedzial ze jego syn powinen grac dla Polski.Oczywiscie sam Dennis dokona wyboru, jednak musimy pamietac ze zdanie rodzica czasami bywa decydujace ;)
Michal Globisz na cale szczescie powolal Króla do reprezentacji u-16, jednak musimy pamietac ze zawodnik moze (oby nie) zmienic zdanie i zagrac np dla kadry Niemiec.
Kilkusekundowe filmik Dennisa ;)

09.02.2007
02:54
[2]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Skoro dostał powołanie,to teraz wystarczy zagrać jeden mecz w barwach Polski aby wykluczyć sobie możliwość grania dla innych krai w przyszłości - o ile się orientuję.

Posanowiłeś poruszyć sprawę - to bardzo dobrze,tylko jakoś nie widzę w tym przyszłości.PZPN chyba nie stara się o to aby nasz reprezentacja miała dobrych zawodników.No bo po co? Trzeba dbać o własne stołki...

09.02.2007
05:54
[3]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

musi zagrac w reprezentacji, ale w seniorach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.