kubol123 [ Legionista ]
Another Brick in the Wall
Komu podoba się ten kawałek Pink Floydów - mnie się nawet podoba.
Volk [ Generaďż˝ ]
Mnie sie podoba.
Lysack [ Latino Lover ]
posłuchaj sobie kawałka Proper Education w wykonaniu Dęzela:)
PS: szatan żondzi \m/
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Mam nadzieję, że nie mówisz o tej przeróbce co ja można ostatnio w radiu usłyszeć.

Volk [ Generaďż˝ ]
Oby zaraz nie dopisal ze to ten najnowszy cover piosenki Prydza.
Vaerin [ Centurion ]
Lysack -> Nie od Dęzela tylko tego gościa od "Call on Me"
maciek_ssi [ 2097 ]
Chodzi o Erica Prydza, znanego z remiksu "Call On Me" Thomasa Bangaltera?
Vaerin [ Centurion ]
Właśnie
(+1)
PatriciusG. [ frank zappa ]
Orginał? Super!
Przeróbka? Profan! Ja bym zabił za to...
litlat [ Konsul ]
Szczerze mówiąc ta przeróbka wcale nie jest taka zła. Patrząc co inni 'artyści' robią z różnymi starymi, zajebistymi piosenkami to ta jest nawet bardzo dobra. Jak na przeróbke of course;]
Lysack [ Latino Lover ]
a racja, Eryk Pryc :) no oni mi się zawsze mylą... tacy podobni w łóżku:)
leszo [ I Can't Dance ]
podobno Floydzi udostępnili mu sample to tego covera... :/
ogólnie podoba mi sie tylko jedna interpretacja poza oryginałem - w wykonaniu Class of 99 ( w tej tymczasowej formacji Stayley voc Morello g )
a wersje Korna czy Acid Drinkers to lipa raczej...
elemeledudek [ Generaďż˝ ]
Eh, pewnych rzeczy to siępowinno w ogóle zabronić przerabiać.....choc Imagine w wersji Perfect Circle to wyśmienita sprawa.
legrooch [ MPO Squad Member ]
3/4 wykonawców powinno się ubić w momencie, kiedy przelatuje im przez głowę teskt "A może przeróbka xxx".
Profanacja, tandetyzm, idiotyzm....
Co do Class of 99 - zabrakło im klasy i to sporo do oryginału, ale wolę to niż ten chłam z radia.