GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Another Brick in the Wall

08.02.2007
23:34
[1]

kubol123 [ Legionista ]

Another Brick in the Wall

Komu podoba się ten kawałek Pink Floydów - mnie się nawet podoba.

08.02.2007
23:34
[2]

Volk [ Generaďż˝ ]

Mnie sie podoba.

08.02.2007
23:39
[3]

Lysack [ Latino Lover ]

posłuchaj sobie kawałka Proper Education w wykonaniu Dęzela:)

PS: szatan żondzi \m/

08.02.2007
23:40
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Mam nadzieję, że nie mówisz o tej przeróbce co ja można ostatnio w radiu usłyszeć.

08.02.2007
23:42
smile
[5]

Volk [ Generaďż˝ ]

Oby zaraz nie dopisal ze to ten najnowszy cover piosenki Prydza.

08.02.2007
23:43
[6]

Vaerin [ Centurion ]

Lysack -> Nie od Dęzela tylko tego gościa od "Call on Me"

08.02.2007
23:45
[7]

maciek_ssi [ 2097 ]

Chodzi o Erica Prydza, znanego z remiksu "Call On Me" Thomasa Bangaltera?

08.02.2007
23:53
[8]

Vaerin [ Centurion ]

Właśnie

(+1)

08.02.2007
23:57
[9]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Orginał? Super!
Przeróbka? Profan! Ja bym zabił za to...

09.02.2007
00:01
[10]

litlat [ Konsul ]

Szczerze mówiąc ta przeróbka wcale nie jest taka zła. Patrząc co inni 'artyści' robią z różnymi starymi, zajebistymi piosenkami to ta jest nawet bardzo dobra. Jak na przeróbke of course;]

09.02.2007
00:05
[11]

Lysack [ Latino Lover ]

a racja, Eryk Pryc :) no oni mi się zawsze mylą... tacy podobni w łóżku:)

09.02.2007
00:09
[12]

leszo [ I Can't Dance ]

podobno Floydzi udostępnili mu sample to tego covera... :/

ogólnie podoba mi sie tylko jedna interpretacja poza oryginałem - w wykonaniu Class of 99 ( w tej tymczasowej formacji Stayley voc Morello g )

a wersje Korna czy Acid Drinkers to lipa raczej...

09.02.2007
14:45
[13]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Eh, pewnych rzeczy to siępowinno w ogóle zabronić przerabiać.....choc Imagine w wersji Perfect Circle to wyśmienita sprawa.

09.02.2007
15:02
[14]

legrooch [ MPO Squad Member ]

3/4 wykonawców powinno się ubić w momencie, kiedy przelatuje im przez głowę teskt "A może przeróbka xxx".

Profanacja, tandetyzm, idiotyzm....

Co do Class of 99 - zabrakło im klasy i to sporo do oryginału, ale wolę to niż ten chłam z radia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.