GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki film jutro z Dzienninkiem?

08.02.2007
23:08
[1]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Jaki film jutro z Dzienninkiem?

Czy wie ktoś jaki film zostanie dodany do dziennika jutro? Tydzien temu nie kupiłem a w środku są zapowiedzi...

08.02.2007
23:08
[2]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Biegnij Lola biegnij

08.02.2007
23:09
smile
[3]

gargigosu [ Centurion ]

Moda na sukces. Odcinek 3743, akurat tego nie widzialem wiec kupie na pewno :)

p.m.

08.02.2007
23:11
[4]

zoor!n [ Legend ]

Z tego co pamietam to "Biegnij Lola, biegnij".

08.02.2007
23:12
smile
[5]

zmudix [ palnik ]

"Run, Forest, run!"

A film imo niezły i warty obejrzenia, oglądałem kieeedyś w tv. :)

08.02.2007
23:15
smile
[6]

CHESTER80 [ get LOST ]

Jutro dobry filmik, co prawda pomysł odgapiony od Kieślowskiego ale realizacja fantastyczna.

08.02.2007
23:17
[7]

PatriciusG. [ frank zappa ]

gargigosu -> Cięty dowcip jak na idiote

reszta -> Dzieki bardzo ;)

08.02.2007
23:32
smile
[8]

gargigosu [ Centurion ]

PatriciusG. -> zdawalem sobie sprawe ze nie jestes zbyt bystry wiec dalem cos na Twoim poziomie :) nie musisz dziekowac

p.m.

08.02.2007
23:51
[9]

PatriciusG. [ frank zappa ]

gargiosu -> 'Nigdy nie polemizuj z idiotą - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem'

Właśnie wygrałem - dziekuje za uświadomienie, że są jeszcze tacy życiowi nieudacznicy ;)

EOT

08.02.2007
23:57
smile
[10]

gargigosu [ Centurion ]

jak bys mial inteligencje wieksza od przecietnego kwiatka, to bys wszedl na strone "dziennika" i sam sprawdzil w 30 sekund. a teraz na dodatek probujesz zgrywac cwaniaka. smutne. jesli to Ci pomoze to ok jestes super i wygrales. zyj tak dalej !

p.m.

09.02.2007
00:03
[11]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Smutne jest to, że tacy ludzie jak ty żyją w tym kraju. Zabolało Cie, że spytałem? Widocznie tylko Ciebie, bo widzę, że jednak ktoś był na tyle dobry, że odpisał. Tylko ty, jako typowa menda społeczna musiałeś 'przycfaniakowac' i rzucic 'wybornym' żartem z modą na sukces. To poświadczyło o Twojej inteligencji. A może ściślej - jej braku.

Pomedytuj nad słowem ŻAL, bo tylko to Cie w pełni opisuje.

Dobranoc

09.02.2007
00:04
smile
[12]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

wow! to jest świetny film... kupie napewno :)

09.02.2007
00:06
smile
[13]

gargigosu [ Centurion ]

powinienes popracowac nad swoim poczuciem humuru. jak juz pisalem wczesniej jestes super wiec nic juz nie pisz bo taki plebs jak ja wpada w zaklopotanie. żal.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.