GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z grafiką na kompie....

08.02.2007
22:14
[1]

Bushido [ For the Alliance ]

Problemy z grafiką na kompie....

Jak na zdięciu, stało się to pare dni temu. Komputer poprostu się wyłączył, poszedł do serwisu. Dziś odebrałem i powiedzieli, że z hardware jest już ok. Teraz męcze się ze sterownikami mam Radeona 9600 PRO i sterowniki Omega. Najdziwniejsze jest to, że gdy są odinstalowane. Jest lepiej, a gdy instaluje wszystko wygląda znacznie gożej... Co robić ?

08.02.2007
22:19
smile
[2]

Olek12 [ Pomocnik ]

nie jest powiedziane, że z tym w ogóle da sie coś zrobić ;/ te artefakty mogą być spowdowane przepaleniem jakiegoś układu, ale życze aby to nie bylo tym spowodowane ;p


[edit]
Spruj zainstalować Catalysty

08.02.2007
22:19
smile
[3]

polak111 [ T42 ]

Zainstaluj Ati Catalyst :)

08.02.2007
22:27
[4]

luk11 [ Generaďż˝ ]

Z tego co widzę przypuszczam że żywot Twojej karty graficznej dobiega końca, nie sądzę aby było to spowodowane sterownikiem. Sprawdź temperature układu graficznego.

08.02.2007
22:46
[5]

Bushido [ For the Alliance ]

Temperatura i napięcie jest w normie. Zainstalowałem Cataclys, nic nie zmieniło. Chyba rzeczywiście karta jest zniszczona. Tak wygląda obraz po zainstalowaniu sterowników.


spoiler start

Eeeh... trza na nową karte zbierac

spoiler stop

08.02.2007
22:51
smile
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Przykre, może nie będzie tak źle?

08.02.2007
22:52
smile
[7]

MDstc [ Pretorianin ]

lol

08.02.2007
22:53
[8]

polak111 [ T42 ]

No to zbieraj pieniążki na nową kartę graficzną...

08.02.2007
22:57
[9]

Aniek [ Mr Devil ]

Sprawdź status karty w menadżerze urządzeń.

No to zbieraj pieniążki na nową kartę graficzną...

Nie umiecie pomóc to się zamknijcie. Jest wiele opcji które mogą powodować taki stan rzeczy. A wy od razu "kup nową" N/C

08.02.2007
23:21
[10]

Bushido [ For the Alliance ]

W menadżerze, nie ma karty graficznej.... :o Znaczy u mnie nie ma takiej pozycji...

08.02.2007
23:24
[11]

Gromfacer [ Chor��y ]

-->

Nie ma ? U mnie jest.

08.02.2007
23:27
[12]

Bushido [ For the Alliance ]

Nie ma wogóle " karty graficzne " jest tylko kontroler wideo, ale przy nim jest zółty pytajnik i jak to włączam to pisze : nieznany.

08.02.2007
23:29
[13]

polak111 [ T42 ]

To wygląda jakbyś miał podłączoną kartę graficzną, ale jakby nie kontaktowała...

Daj screena.

08.02.2007
23:32
[14]

Bushido [ For the Alliance ]

Dla mnie to wszystko czarna magia :/

08.02.2007
23:37
[15]

master53 [ Hans Kloss ]

Wiadomo, że jeśli odinstalował sterowniki od karty, to w menedżerze będzie Nieznany Kontroler VGA. Po zainstalowaniu ich już nie będzie żadnych wykrzykników. Problem widać tkwi w czymś innym.

08.02.2007
23:42
[16]

Olek12 [ Pomocnik ]

sprubuj wyciągnąć karte ze slotu, obejżyj ją dokładni, przedmuchaj slot, i wpinij na nowo ;p

podkręcałeś ją ?

08.02.2007
23:44
[17]

Bushido [ For the Alliance ]

Sprawdzałem tak, mysle, że panowie z serwisu coś przeoczyli, ja tam nic nie widze... Nic nie podkręcałem Jeszcze jutro zobacze co się da zrobić. Teraz ide spać bo jeszcze bardziej popsuje... Dobranoc i dzięki wszystkim za pomoc :)

09.02.2007
10:38
[18]

Bushido [ For the Alliance ]

Zna ktoś może program, dzięki, któremu mógłbym sprawdzić z czym jest problem ?

09.02.2007
11:55
[19]

Bushido [ For the Alliance ]

Co to jest kontroler RAID ? Bo pisze, że nie działa poprawnie. Jak moge to naprawić ?

09.02.2007
12:24
[20]

bagis_ek [ Pretorianin ]

Masz radeon 9600, a na obrazku widnieje x 1950-Asus....<menadżer urządzeń>-twój?
Albo to blef..z tym wątkiem, albo musisz zainstalować sterowniki do karty graficznej -orginalne ze strony producenta, ew.-- innych serwisach. U mnie po zmianie biosu -jest lepiej, nawet bardzo dobrze.

09.02.2007
12:25
[21]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Mialem tak kiedys na starym Radeonie 9550, poszly sie walic kosci pamieci. Karta byla do wymiany.

09.02.2007
12:27
[22]

Bushido [ For the Alliance ]

Ten asus to od Gromfacer, zaden blef, nie moge sobie pograc ;(

09.02.2007
12:48
[23]

bagis_ek [ Pretorianin ]

zmniejsz taktowanie pamieci KARTY i trochę rdzenia.Może to pomoże. Najlepiej z omegą zainstaluj ATI TRAY TOOLS .


Niesamowity programik.

09.02.2007
13:05
[24]

Bushido [ For the Alliance ]

Jeszcze zauważyłem, że mój procek z Athlona 1.8 Ghz zamienił sięna 1.1 Ghz xP

09.02.2007
13:08
[25]

Toshi_ [ Pretorianin ]

Eeee... To może płyta główna sobie wariuje? xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.