
Narel [ Pretorianin ]
co mozna kupic dziewczynie na walentnki i urodziny 2 dni pozniej?
no wiec jak w temacie nie mam zielonego pojecia co kupic dziewczynie na walentynki a pozniej jeszcze na urodziny ktore ma 2 dni pozniej... jestem z nia miesiac dopiero wiec w sumie niedlugo ale zero pomyslu :<

_ramadan_ [ Król sedesu ]
test ciążowy

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Wyjedź z nią gdzieś. Do ciepłych krajów.
Api15 [ dziwny człowiek... ]
Pluszak na walentynki, łańcuszek, kolczyki na urodziny. A ile lat macie?
erton F [ Konsul ]
Moze kasete Liroya?

promyczek303 [ sunshine ]
ogromnego pluszaka :)
Wiem, że mało oryginalne ale myślę, że się spodoba :)
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Bujanego konia.
I uprząż.
nutkaaa [ Panna B. ]
Łoo ten miś polarny co Orlando podał jest extra :) Sama bym chciała takiego :P
Narel [ Pretorianin ]
lat 17 ja i ona jeszcze 18 :D 16.02 bedzie miala 19 :)
djforever [ eXplorer ]
Nie pytaj na tym forum, bo zaraz ktoś wyskoczy z truskawkami, tańczami, Stansonem albo W
Kerth [ Pretorianin ]
Oj chłopie... bo Ci się portfel opróżni :D kup jej jakiś jeden prezent walentynkowo-urodzinowy :>

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Narel - Ja mam podobnie, jestem z dziewczyną miesiąc, kupiłem jej takie fajne duże serce, może sie do niego przytulić jak mnie nie będzie. A na urodziny kup jej jakiś ładny łańcuszek, zapakuj w ładne pudełeczko i już :)
Ps. ostatnio widziałem takie fajne właśnie, pudełeczko w pudełeczku, trzeba pierwsze otworzyć 14 aby zobaczyć prezent :)
Glob3r [ Generaďż˝ ]
I
;).
Kup jej poduszkę z waszym własnym zdjęciem :). Kiedyś były takie do kupienia na allegro.
Albo ogromnego pluszaka ;)

Mazio [ Mr Offtopic ]
włosiennicę

Stalker1 [ Pretorianin ]
Chłopie ty się jeszcze zastanawiasz??!! Odpowiedz jest prosta, a prezent tani. Co to jest?? (moze was nie zaskocze)
2 truskawki
erton F [ Konsul ]
nutkaaa --> Serio? Fakt, ze o romantyzmie wiem tyle co z lekcji polskiego, ale misio z ktorego wyjmuje sie jakas torebke i wklada do mikrofalowki (!) zeby byl cieply wydaje mi sie strasznie slabe. "czekaj skarbie, zaraz podgrzeje misia w mikrofali"
Narel [ Pretorianin ]
Api15 a gdzie to pudelko widziales? ale juz chyba mam jakas koncepcje jutro spedze czas w sklepach i moze cos znajde :] ale dizeki za pomoc kochani GOLowicze :P
Młody Tolek [ Legionista ]
Kup jej taką bombonierkę w kształcie serduszka!

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Ile jeszcze tego typu wątków powstanie?