GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co mozna kupic dziewczynie na walentnki i urodziny 2 dni pozniej?

08.02.2007
22:14
smile
[1]

Narel [ Pretorianin ]

co mozna kupic dziewczynie na walentnki i urodziny 2 dni pozniej?

no wiec jak w temacie nie mam zielonego pojecia co kupic dziewczynie na walentynki a pozniej jeszcze na urodziny ktore ma 2 dni pozniej... jestem z nia miesiac dopiero wiec w sumie niedlugo ale zero pomyslu :<

08.02.2007
22:14
smile
[2]

_ramadan_ [ Król sedesu ]

test ciążowy

08.02.2007
22:15
smile
[3]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]


08.02.2007
22:15
[4]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Wyjedź z nią gdzieś. Do ciepłych krajów.

08.02.2007
22:17
[5]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Pluszak na walentynki, łańcuszek, kolczyki na urodziny. A ile lat macie?

08.02.2007
22:17
[6]

erton F [ Konsul ]

Moze kasete Liroya?

08.02.2007
22:20
smile
[7]

promyczek303 [ sunshine ]

ogromnego pluszaka :)
Wiem, że mało oryginalne ale myślę, że się spodoba :)

08.02.2007
22:25
[8]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Bujanego konia.
I uprząż.

08.02.2007
22:27
[9]

nutkaaa [ Panna B. ]

Łoo ten miś polarny co Orlando podał jest extra :) Sama bym chciała takiego :P

08.02.2007
22:29
[10]

Narel [ Pretorianin ]

lat 17 ja i ona jeszcze 18 :D 16.02 bedzie miala 19 :)

08.02.2007
22:33
[11]

djforever [ eXplorer ]

Nie pytaj na tym forum, bo zaraz ktoś wyskoczy z truskawkami, tańczami, Stansonem albo W

08.02.2007
22:35
[12]

Kerth [ Pretorianin ]

Oj chłopie... bo Ci się portfel opróżni :D kup jej jakiś jeden prezent walentynkowo-urodzinowy :>

08.02.2007
22:36
smile
[13]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Narel - Ja mam podobnie, jestem z dziewczyną miesiąc, kupiłem jej takie fajne duże serce, może sie do niego przytulić jak mnie nie będzie. A na urodziny kup jej jakiś ładny łańcuszek, zapakuj w ładne pudełeczko i już :)

Ps. ostatnio widziałem takie fajne właśnie, pudełeczko w pudełeczku, trzeba pierwsze otworzyć 14 aby zobaczyć prezent :)

08.02.2007
22:36
[14]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

I

;).


Kup jej poduszkę z waszym własnym zdjęciem :). Kiedyś były takie do kupienia na allegro.
Albo ogromnego pluszaka ;)

08.02.2007
22:39
smile
[15]

Mazio [ Mr Offtopic ]

włosiennicę

08.02.2007
22:53
smile
[16]

Stalker1 [ Pretorianin ]

Chłopie ty się jeszcze zastanawiasz??!! Odpowiedz jest prosta, a prezent tani. Co to jest?? (moze was nie zaskocze)
2 truskawki

08.02.2007
23:01
[17]

erton F [ Konsul ]

nutkaaa --> Serio? Fakt, ze o romantyzmie wiem tyle co z lekcji polskiego, ale misio z ktorego wyjmuje sie jakas torebke i wklada do mikrofalowki (!) zeby byl cieply wydaje mi sie strasznie slabe. "czekaj skarbie, zaraz podgrzeje misia w mikrofali"

09.02.2007
00:39
[18]

Narel [ Pretorianin ]

Api15 a gdzie to pudelko widziales? ale juz chyba mam jakas koncepcje jutro spedze czas w sklepach i moze cos znajde :] ale dizeki za pomoc kochani GOLowicze :P

09.02.2007
01:22
[19]

Młody Tolek [ Legionista ]

Kup jej taką bombonierkę w kształcie serduszka!

09.02.2007
01:30
smile
[20]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Ile jeszcze tego typu wątków powstanie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.