GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy lubicie U2

08.02.2007
21:32
[1]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

Czy lubicie U2

Jak w pytaniu bo ja osobiście lubie

Dla fanów

08.02.2007
21:32
smile
[2]

sebekg [ Generaďż˝ ]

ja tez

08.02.2007
21:33
smile
[3]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

aaa nawet nawet :P

08.02.2007
21:33
smile
[4]

Robi27 [ Mes que un club ]

oj bardzo lubie :)

08.02.2007
21:33
[5]

GBreal.II [ floydian ]

lubie.

08.02.2007
21:35
[6]

Pirat099 [ Lack of degree ]

tak średnio

08.02.2007
21:35
[7]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

choc nie jestem zwolennikem roka podobają mi sie ich piosenki
A w szczegolnosci
U 2 - Beautiful day
U 2 - With or without you

08.02.2007
21:36
[8]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Bardzo lubie :)

08.02.2007
21:36
[9]

Splinter_fraz [ Stalker ]

lubie

08.02.2007
21:37
[10]

eltexo [ Konsul ]

Nie, nie lubię...

08.02.2007
21:38
smile
[11]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Nienawidze

08.02.2007
21:42
[12]

darekPOL [ Legionista ]

no

08.02.2007
21:43
smile
[13]

CHESTER80 [ get LOST ]

Uwielbiam U2, słucham od małego. Moja ulubiona ich płyta to Pop.

08.02.2007
21:44
smile
[14]

Ancient_Druid [ Konsul ]

Lubię

spoiler start
+1
spoiler stop

08.02.2007
21:44
[15]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Ja tam nie widzę żadnego pytania. Ale niech będzie - lubię.

08.02.2007
22:32
[16]

smoqu [ Pretorianin ]

Uwielbiam U2, słucham od małego. Moja ulubiona ich płyta to Pop.

moja chyba też...wogole cały okres od Achtung do Pop to ich najlepszy

te najnowsze lubie najmniej

08.02.2007
22:54
[17]

gofer [ ]

Ich muzyka jest mi obojętna. Tak samo, jak członkowie tego zespołu są mi obojętni, z wyjątkiem tego pajaca, "dobroczyńcy", Bono...

08.02.2007
22:55
[18]

Kurdt [ Modrzew ]

Dopóki nie zaczynają zbawiać świata.

08.02.2007
22:59
[19]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Lubię, nie lubię - nie mam o nich zdania, za muzyką, którą grają nie przepadam, a do samych muzyków to nic nie mam, nawet nie wiem jak oni wygladaja :)

08.02.2007
23:05
smile
[20]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Już nie. Bono od jakiegoś czasu ma coraz głupsze pomysły, głównie jeśli chodzi o jego zapędy polityczne i społeczne - sporo stracił w moich oczach jako osoba. A i muzycznie od czasów płyty "Pop" jest coraz słabiej. Jeśli słucham, to głównie starszych rzeczy.

08.02.2007
23:06
[21]

smoqu [ Pretorianin ]

no mnie osobiscie wkurza wizerunek Bono jako mesjasza XXI i zbawcy głodujących małych murzynków
założe się że większość tych polityków z którymi się spotyka traktują go jak zwykłego pajaca

08.02.2007
23:08
[22]

cienki bolo [ Konsul ]

Przynajmniej nie siedzi z założonymi rękoma...

08.02.2007
23:11
smile
[23]

Arczens [ Legend ]

New Years Day moge słuchac bez konca, a szczegolnie wersje ze Slane Castle :)

08.02.2007
23:13
smile
[24]

Cangoor_K [ Pretorianin ]

Lubię ... bardzo :)

08.02.2007
23:21
[25]

Arczens [ Legend ]

Troche dziwne, ze niektorym przeszkadza, to ze Bono pomaga innym. Przeciez to nie waszym kosztem.

08.02.2007
23:53
[26]

__slim_sas__ [ Pretorianin ]

Nie lubię

08.02.2007
23:54
[27]

Volk [ Generaďż˝ ]

Nie

09.02.2007
00:06
[28]

Mortan [ ]

Ich muzyka mi pasuje, Pop mi sie podobal najbardziej, ale Sunday Bloody Sunday jest zdecydowanie numerem jeden.

09.02.2007
00:10
[29]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pop obok Zooropy to imho najsłabsza płyta. Choć może to nie jest właściwe słowo, bardziej pasuje "nierówna", przez co niestety plasuje się ona w dolnej połówce mojego rankingu.

09.02.2007
00:14
[30]

leszo [ I Can't Dance ]

nie lubię, tak jak Nirvany, Iron Maiden, Placebo...

09.02.2007
00:18
smile
[31]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Arczens - dowiedz się najpierw w jaki sposób "pomaga". IMHO jest bardzo naiwnym i krótkowzrocznym darczyńcą. Było już o tym kilka artykułów, a nawet krótki dokument w TV.

Paudyn - mi się POP podoba własnie za eksperymenty i odrobinę dystansu do poprzednich dokonań, ale jak wiadomo - co kto lubi :)

09.02.2007
00:23
[32]

Arczens [ Legend ]

Oswiec mnie moze co takiego złego robi ?

09.02.2007
00:27
[33]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Judith :::> Ależ ja nie mam nic przeciwko eksperymentom. Chodzi mi raczej o to, że są zarówno te bardziej, jak i mniej udane :o) To miałem na myśli, kiedy napisałem "nierówna". Za duży tam, jak dla mnie, rozrzut pomiędzy poziomem poszczególnych utworów :o)

09.02.2007
00:40
[34]

Mortan [ ]

Arczens --> Chodzi glownie o długi krajów Afrykanskich. Bono z jaksi rok temu znow przyczynil sie do tego ze ilus tam krajom darowali mnostwo kasy. A po takiej kacji władcy tych panstw ida do banków i biorą kolejne kredyty, bo kazdy bank im je da, mając gwarancje ze bogate kraje ( głownie USA ) spłaca ten kredyt tak czy siak kiedys, wiec bankom sie to opłaca. A taki wladac takiego panstwa ni mysli zeby cos poprawic u siebie czy przeznaczyc te pieniadze na inwestycie i rozwoj, tylko zgarnia dla siebie. Taka jest niestety smutna rzeczywistosc.

09.02.2007
00:48
smile
[35]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Paudyn - fakt, rozrzut jest, ciężko zaprzeczyć :)

Arczens - Mortan ci ładnie wytłumaczył, to podobnie jak sprawa WOŚP w Polsce. Owszem, czyny podejmowane ze szlachetnych pobudek, ale to nie jest normalne, żeby przyzwyczajać ludzi do takiego porządku, że organizacja charytatywna jest głównym ośrodkiem pozytywnych zmian w polskiej służbie zdrowia.

W krajach afrykańskich dochodzi wręcz do takich sytuacji, że intensywna pomoc humanitarna hamuje rozwój takiego kraju. No bo po co szukać pracy, albo tworzyć miejsca pracy dla lokalnej ludności, jak za kilka dni i tak przyleci kolejny samolot z żarciem? Do takich paradoksów tam dochodzi.

09.02.2007
00:52
[36]

Lysack [ Latino Lover ]

nie przepadam, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że tworzą bardzo dobrą muzykę - mi jednak nie podchodzą do gustu:) parę piosenek jednak mi się podoba:)

09.02.2007
01:01
[37]

Arczens [ Legend ]

Pewnie jego akcje przeciwko Aids, tez sa bez sensu, bo selekcja naturalna musi byc i powinni zostac tylko najsilniejsi. Ja wlasciwie tez uwazam ze pomaganie nieuleczalnie chorym jest bez sensu, tylko potem slysze, ze nie mam serca i jestem podły.

Tak btw. nie jestem jakims wielkim fanem samego Bono czy jego dzialanosci, ale mowienie, ze robi wiecej złego niz dobrego to chyba przesada. Co do samego artykulu to cos tam pamietam bylo pare lat temu, ale wydaje mi sie, ze podejscie piszacego było czysto ekonomiczne.

09.02.2007
01:06
smile
[38]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Arczens - wyświechatne stwierdzenie, ale czasem jeszcze aktualne: równowaga jest matką wszystkiego. Moim zdaniem najlepszym przykładem zespołu, który nadal "walczy", a nie przegiął w chyba żadną stronę jest Chumbawamba.

09.02.2007
01:11
smile
[39]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Lubie U2, a UT jeszcze bardziej, bo poprawia wzrok ;-)

09.02.2007
02:53
[40]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Nie za bardzo..

09.02.2007
03:26
smile
[41]

melkora [ Generaďż˝ ]

Lubię

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.