GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internet w związku z neostradą

08.02.2007
19:28
[1]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Internet w związku z neostradą

Bo jutro mam iść rozwiązać umowę z neostradą ale jeszcze do końca nie jestem pewny tego wyboru. Otóż chciałbym przejść do netii ale po podaniu na ich stronie numeru telefonu (sprawdzenie dostępności usługi) wyskakuje Sprzedaż od kwietnia 2007 a ja nie mogę być bez internetu. Więc rozważam rozwiązanie umowy i podpisanie nowej na lepszych warunkach i zwiększonej szybkości. I tu mam pytania:
-Czy mogę iść rozwiązać umowę i podpisać od razu nową?
-Czy po podpisaniu nowej umowy również zostanie mi zniesiony limit transferu danych czy może jest to opcja dostępna tylko dla tych ze "starymi" umowami?



Muszę wiedzieć na 100% bo domysły mnie nie urządzają.

08.02.2007
19:30
smile
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

Mozesz podpisac nowa, ale bedziesz placic po stawkach pozapromocyjnych, tj. wg. tego cennika:


chyba ze wkrotce konczy ci sie umowa z tp, to mozesz podpisac aneksik na:

08.02.2007
19:40
[3]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

A nie mogę zrezygnować i wziąć neo 1mb w promocji 6 miesięcy po 28zł a reszta miesięcy po ~60zł?

08.02.2007
19:44
[4]

jamkgh [ YA RLY ]

poczytaj

Jedynym rozwiazaniem aby skorzystac z promocji jest (podobno? sprawdź -> ) cesja, ale to odpada w twojej sytuacji - cesja trwa ok. miesiaca.

08.02.2007
19:45
[5]

Prof. Lupin [ Konsul ]

"A nie mogę zrezygnować i wziąć neo 1mb w promocji 6 miesięcy po 28zł a reszta miesięcy po ~60zł?"


Nie mozesz , szukać frajera to oni ale nie ty

08.02.2007
19:49
[6]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Heh, trudno. A może zadzwonię jutro do netii i zapytam osobiście. Może jak akurat coś da się zrobić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.