GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chyba oszaleję. Albo wyrzucę kompa przez okno. Automatyczny restart.

08.02.2007
19:03
smile
[1]

czlowiekx [ Legionista ]

Chyba oszaleję. Albo wyrzucę kompa przez okno. Automatyczny restart.

komputer jest świeżo po formacie, jednak jakieś pliki przetwrwały ( obrazek 2) są dosyć uciążliwe bo nic nie idzie zrobić ze względu na ciągłe zamykanie systemu. ledwo kompa włącze, dwie minutki i automaty restart. I jeszcze coś takiego wyskakuje (zdj 3).
I co to jest? (zdj 1 !!!!!!)

___
desperat

08.02.2007
19:03
[2]

czlowiekx [ Legionista ]

2

08.02.2007
19:05
smile
[3]

jamkgh [ YA RLY ]

Zabezpiecz windows.

08.02.2007
19:06
[4]

czlowiekx [ Legionista ]

3

08.02.2007
19:07
[5]

maciek_ssi [ 2097 ]

Najpierw wpisujesz w Uruchom... shutdown -a. Później msconfig, szukasz tego robaka w autostarcie i go usuwasz. Plik exe też.

08.02.2007
19:10
[6]

DarthRadeX [ Konsul ]

Kliknij "uruchom" w menu "start" wpisz services.msc odnajdź w tabeli "zdalne wywoływanie..." i kliknij dwukrotnie, na zakładce "Odzyskiwanie" wybierz przy pierwszym błędzie "Uruchom ponownie usługę"

08.02.2007
19:18
[7]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Ściągnij antyvirusa (na przykład darmowego Avasta), ściągnij SP 2. Przekopiuj instalki na inną partycję. Odłącz się od internetu. Format c:. Instalacja Windowsa. Instalacja SP2. Instalacja Antyvirusa. Podłącz się do internetu. Zaktualizuj antyvirusa i Windowsa.

08.02.2007
19:23
smile
[8]

czlowiekx [ Legionista ]

DarthRadeX -> chyba zadziałało, juz nie restartuje
ale exe dalej nie moge usunac
Narmo -> to biore sie do roboty. Odpowiem za jakieś dwie godzinki czy wszystko gra

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.