GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co sie dzieje z kompem???

08.02.2007
18:55
[1]

Dareczek85 [ Centurion ]

co sie dzieje z kompem???

Witam. Mam taki dziwny problem, ktory pojawia sie tylko jak gram. Mam zainstalowana tylko jedną gierke w sumie, Pro Evolution Soccer 6 z roznymi patchami itp. Zdarza sie zasem tak, ze w srodku meczu wszystko sie zawiesza, z glosnikow dochodzi taikie glosn "trrrrrrrrrrrrrrrr" i trzeba restartowac system... co moze byc przyczyną takiego błędu??

08.02.2007
19:16
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Trudno zgadnąć. Zacznij od najprostszej czynności, czyli wyczyszczenia komputera w środku. Zdarzają się przypadki, że komputer odmawia posłuszeństwa, zawiesza się lub w ogóle nie startuje, a przyczyną tego jest gruba warstwa kurzu w jego wnętrzu.

08.02.2007
19:17
[3]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Masz coś podkręconego albo Geforce 6600GT ?

08.02.2007
19:49
[4]

Dareczek85 [ Centurion ]

nie mam nic podkręconego, a karta graficzna to geforce 6600

08.02.2007
19:51
[5]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Ja mam GF 6600 GT. I też mi się tak dzieje ale jak mam podkręconą i tylko w niektórych grach. Ale mi to przechodzi po paru parudziesięciu sekundach.

08.02.2007
19:56
[6]

Dareczek85 [ Centurion ]

tzn ja dluzej niz jakies 30sek nie czekalem. ale zostawie na troche dluzej jak tak sie znowu zrobie. jak mowilem ja mam tylko jedna gre i nic nie podkrecalem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.