GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Studia a przerwy zimowe

08.02.2007
18:41
smile
[1]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Studia a przerwy zimowe

Witam. Mam takie pytanko, mianowicie jak jest u was na studiach macie jakies ferie? Bo ja mam ostatni egzamin 15 lutego a drugi semestr zaczyna sie juz 19. Chcialbym sie dowiedziec czy wszedzie tak jest czy tylko u mnie....

08.02.2007
18:43
smile
[2]

John_Kruger [ Baron ]

tzn dla wiekszosci studentow czas ferii to czas nauki;P przez 2 tygodnie nakserujesz wiecej i wiecej wiedzy pochłoniesz, niż to zrobisz w ciągu semestru;)

08.02.2007
18:46
[3]

merkav [ Aguś ]

Tydzien sesji, tydzien przerwy, potem sesja poprawkowa. Tak jest u mnie. Im wiecej szczescia na egzaminach tym dluzsze ferie.

08.02.2007
18:47
[4]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Mamy (SGH):

Sesja zimowa I termin
- od 22.01.2007 r. (poniedziałek)
do 04.02.2007 r. (niedziela)

Przerwa w semestrze zimowym - od 05. 02. 2007 r. (poniedziałek)
do 11. 02. 2007 r. (niedziela)


Sesja zimowa II termin - od 12. 02. 2007 r. (poniedziałek)
do 18. 02. 2007 r. (niedziela)

Koniec semestru zimowego - 18. 02. 2007 r. (niedziela)

Początek semestru letniego - 19. 02. 2007 r. (poniedziałek)

08.02.2007
18:48
[5]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

tydzien to zawsze cos, ja ostatni egzamin pisze w czwartek i w poniedzialek poczatek drugiego semestru

08.02.2007
18:50
[6]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

dziwne. Ja ostatni mam 12 i jeśli zalicze, to mam wolne do marca, ponieważ nie mam zajęc podczas poprawek.


a to, że będę i tak musiał przyjechać po podpisy to mnie krew zalewa

08.02.2007
18:50
[7]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Normalnie nie miałbym nic wolnego, ale szczęśliwym trafem zostałem zwolniony z dwóch egzaminów (Historia Polski XX-ego wieku i Historia Urbanistyki i Osadnictwa), zaliczyłem zerówkę (Historia Doktryn Politycznych i Prawnych) i od poniedziałku mam wolny tydzień niestety tylko tydzień... w następny poniedziałku wracam na uczelnię, ale dobre jest to, że w piątki mam tylko wykłady czyli wolne :)

08.02.2007
19:04
smile
[8]

sapri [ ]

Politechnika Łódzka:

ZIMOWA SESJA EGZAMINACYJNA
22.01.2007 - 04.02.2007 r.

PRZERWA MIĘDZYSEMESTRALNA
05.02.2007 r. - 11.02.2007 r.

ZIMOWA SESJA poprawkowa
12.02.2007 r. - 18.02.2007 r.

Tyle w teorii, w praktyce mam wolne od 30.01 do 18.02 :D.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.