
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Studia a przerwy zimowe
Witam. Mam takie pytanko, mianowicie jak jest u was na studiach macie jakies ferie? Bo ja mam ostatni egzamin 15 lutego a drugi semestr zaczyna sie juz 19. Chcialbym sie dowiedziec czy wszedzie tak jest czy tylko u mnie....

John_Kruger [ Baron ]
tzn dla wiekszosci studentow czas ferii to czas nauki;P przez 2 tygodnie nakserujesz wiecej i wiecej wiedzy pochłoniesz, niż to zrobisz w ciągu semestru;)
merkav [ Aguś ]
Tydzien sesji, tydzien przerwy, potem sesja poprawkowa. Tak jest u mnie. Im wiecej szczescia na egzaminach tym dluzsze ferie.
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Mamy (SGH):
Sesja zimowa I termin
- od 22.01.2007 r. (poniedziałek)
do 04.02.2007 r. (niedziela)
Przerwa w semestrze zimowym - od 05. 02. 2007 r. (poniedziałek)
do 11. 02. 2007 r. (niedziela)
Sesja zimowa II termin - od 12. 02. 2007 r. (poniedziałek)
do 18. 02. 2007 r. (niedziela)
Koniec semestru zimowego - 18. 02. 2007 r. (niedziela)
Początek semestru letniego - 19. 02. 2007 r. (poniedziałek)
Karl_o [ APOCALYPSE ]
tydzien to zawsze cos, ja ostatni egzamin pisze w czwartek i w poniedzialek poczatek drugiego semestru
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
dziwne. Ja ostatni mam 12 i jeśli zalicze, to mam wolne do marca, ponieważ nie mam zajęc podczas poprawek.
a to, że będę i tak musiał przyjechać po podpisy to mnie krew zalewa
Behemoth [ Kocham Marysię ]
Normalnie nie miałbym nic wolnego, ale szczęśliwym trafem zostałem zwolniony z dwóch egzaminów (Historia Polski XX-ego wieku i Historia Urbanistyki i Osadnictwa), zaliczyłem zerówkę (Historia Doktryn Politycznych i Prawnych) i od poniedziałku mam wolny tydzień niestety tylko tydzień... w następny poniedziałku wracam na uczelnię, ale dobre jest to, że w piątki mam tylko wykłady czyli wolne :)

sapri [ ]
Politechnika Łódzka:
ZIMOWA SESJA EGZAMINACYJNA
22.01.2007 - 04.02.2007 r.
PRZERWA MIĘDZYSEMESTRALNA
05.02.2007 r. - 11.02.2007 r.
ZIMOWA SESJA poprawkowa
12.02.2007 r. - 18.02.2007 r.
Tyle w teorii, w praktyce mam wolne od 30.01 do 18.02 :D.