GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z kategori łatwe pytanie trudna odpowiedź Jak przywrócić końcówki plików...

08.02.2007
17:26
smile
[1]

Darek21 [ Miesiąc FiGhTeR ]

Z kategori łatwe pytanie trudna odpowiedź Jak przywrócić końcówki plików...

tak jak w temacie
moje pytanie brzmi:
Co mam zrobić aby móc zmienić końcówkę pliku???
Żeby było jaśniej to podam przykład
avi--->exe
z góry thx za odp

08.02.2007
17:28
[2]

Auxarius [ Generaďż˝ ]

W sensie nie widzisz ich?
Narzedzia -> Opcje Folderow -> Widok -> odznacz 'Ukryj rozszerzenia znanych typow plikow'.
Jesli nie o to chodzilo, to proponuje uzyc Total Commander. Tam to jest relatywnie proste (z pamieci nie napisze, ale powinienes szybko to zlapac bedac w programie)

08.02.2007
17:29
smile
[3]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Narzedzia --> Opcje folderow --> Widok --> Ukryj rozszerzenia znanych plikow

I teraz zmieniasz to co jest po nazwie i kropce pliku z np.: avi na exe :)

08.02.2007
17:29
[4]

wysia [ Generaďż˝ ]

W Opcjach explorera odznaczyc 'Ukryj rozszezenia znanych typow plikow', czy jakos tak. Albo uzyj np Total Commandera, zamiast mordowac sie ta namiastka file managera.

Oczywiscie wiesz, ze zmiana nazwy nie spowoduje, ze film zacznie sie sam uruchamiac, itp?

08.02.2007
17:30
[5]

Darek21 [ Miesiąc FiGhTeR ]

o wielkie thx:

życie mi ratujesz

a teraz prosze nie odpisywać niech wątek upadnie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.