gersiu [ Pretorianin ]
age of empires III - problem
Cześć . Mam age of empires III na 3 płytach cd . Kłopot w tym że gdy prosi mnie o płyte 2 , wkładam a cd-rom jakby jej nie widział . Wchodząć na mój komputer-dysk E mam wszystkie pliki na tej płytce . MOżna jakoś zrobić żeby instalacja dalej ruszyła ?? przenieś zawartoość tej 2 płytki gdzieś albo przegrać ją na inną cd i może wtedy zobaczy ją cd-rom . Co radzicie ??
ffff [ Backside ]
A nie jest ona porysowana? Wygląda na to, jakby właśnie była uszkodzona.
Wejdź na stronę gram-pl i tam w pomocy technicznej opisz problem. Zapewne skończy się to wymianą dysku
gersiu [ Pretorianin ]
tzn. cd-rom ją widzi tylko gdy prosi mnie o włożenie płyty 2 ja wkładam daje ok i nic . A dysk jest w 100% sprawny