GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko do znawców kompów

08.02.2007
16:44
[1]

HOMIK666 [ Pretorianin ]

Pytanko do znawców kompów

Czy jest możliwość podłączenia kabla czincze do kompa(jakas karta czy coś takiego)? Lub czy można kupić kabel czincze->usb??

08.02.2007
16:45
[2]

pecet007 [ Talk to the claw ]

W sensie chcesz podłączyć np. video czy kamerę anologową do kompa i zgrywać materiał?
Jeśli tak to wystarczy ci TunerTV, przynajmniej mój oprócz możliwości podłączenia anteny ma też wyjścia zewnętrzne także na chinche

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.