raper741 [ Vamos Barca ]
PROBLEM !!!
Mam mianowicie problem z kodami do Colin McRae Rally 2 :/ Pisze, że trzeba nazwać tym kodem kierowce. Ale kiedy się to aktywuje ? Stworzyłem kierowce i nadal nic ... Kiedy osiągnie się ten kod i zostanie on aktywowany ? Od razu mówie, że gra to ORYGINAŁ !!! Proszę o pomoc !
raper741 [ Vamos Barca ]
Up !
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
hmmm wpisujesz kody jako imie gracza...tj w zakładaniu profilu
i najpierw masz te trzy literki (ja robie AAA) a potem imie i nazwisko i tu wpisujesz kody
EDIT:
Potem tworzysz kierowce i on sie nie pokazuje jako kierowca tylko wogole go nie ma, i wtedy wiesz ze kod dziala, jezeli kierowca sie pokaze w menu wyboru to cos zle wpisales
raper741 [ Vamos Barca ]
I on już działa ? Już można z niego korzystać ?
Kubcys [ AMG ]
z tego co pamietam to trzeba wejsc w opcje gry i tam powinno byc cos takiego jak dodatki czy kody i tam aktywujesz kody...
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
tak już działa, sprawdź to np na kodzie na wszystkie samochody
edit:
Tam nic takiego nie ma Kubcys
Super Kotlet [ Schabowy ]
To co mówi Kubcyś to tak jest w Colinie 3...