GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PROBLEM !!!

08.02.2007
16:39
[1]

raper741 [ Vamos Barca ]

PROBLEM !!!

Mam mianowicie problem z kodami do Colin McRae Rally 2 :/ Pisze, że trzeba nazwać tym kodem kierowce. Ale kiedy się to aktywuje ? Stworzyłem kierowce i nadal nic ... Kiedy osiągnie się ten kod i zostanie on aktywowany ? Od razu mówie, że gra to ORYGINAŁ !!! Proszę o pomoc !

08.02.2007
16:47
[2]

raper741 [ Vamos Barca ]

Up !

08.02.2007
16:48
[3]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

hmmm wpisujesz kody jako imie gracza...tj w zakładaniu profilu

i najpierw masz te trzy literki (ja robie AAA) a potem imie i nazwisko i tu wpisujesz kody

EDIT:

Potem tworzysz kierowce i on sie nie pokazuje jako kierowca tylko wogole go nie ma, i wtedy wiesz ze kod dziala, jezeli kierowca sie pokaze w menu wyboru to cos zle wpisales

08.02.2007
16:56
[4]

raper741 [ Vamos Barca ]

I on już działa ? Już można z niego korzystać ?

08.02.2007
17:04
[5]

Kubcys [ AMG ]

z tego co pamietam to trzeba wejsc w opcje gry i tam powinno byc cos takiego jak dodatki czy kody i tam aktywujesz kody...

08.02.2007
17:07
[6]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

tak już działa, sprawdź to np na kodzie na wszystkie samochody

edit:

Tam nic takiego nie ma Kubcys

08.02.2007
17:23
[7]

Super Kotlet [ Schabowy ]

To co mówi Kubcyś to tak jest w Colinie 3...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.