Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Problem z XP i HDD
Witam jak wszyscy wiemy podczas instalacji XP na dysku np. 250 GB występuje ten problem iż instalator nie widzi takiej tylko o wiele mniejszą pojemność dysku. Po instalacji SP2 wszystko jednak wraca do normy. Jednak gdy już zainstalujemy XP i mamy ochote zrobienia sobie formata, to co dalej? Przy uruchomieniu instalatora ten nie widzi utworzonych partycji wcześniej, i każe nam zrobić partycje, co prawdopodobnie skończy się skasowaniem plików z pozostałych partycji. Czy jest na to jakiś sposób? Poprostu chce sformatować partycje spod windy nie tracąc dorobku plikowego:) Przegrywanie wszystkiego na dvd albo inny dysk nie wchodzi w grę.
Zgred [ WREDNY ]
Musisz mieć instalkę XP zintegrowaną z SP2. Można to zrobić samemu.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
a zna ktoś sposób dla instalki bez sp2
wysia [ Generaďż˝ ]
Wystarczy SP1
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
tak wiem, że po zainstalowaniu wystarczy nałączyć sp1 lub sp2 ok. Ale przy instalacji aby nie usunąć starych plików a sfromatować dotychczasową partycje c:\. to jest problem
Zgred [ WREDNY ]
Wykonaj czynności z linka który podałem a będziesz miał instalkę zintegrowaną z SP2 i po problemie. To naprawdę proste.