GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z XP i HDD

08.02.2007
16:35
[1]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Problem z XP i HDD

Witam jak wszyscy wiemy podczas instalacji XP na dysku np. 250 GB występuje ten problem iż instalator nie widzi takiej tylko o wiele mniejszą pojemność dysku. Po instalacji SP2 wszystko jednak wraca do normy. Jednak gdy już zainstalujemy XP i mamy ochote zrobienia sobie formata, to co dalej? Przy uruchomieniu instalatora ten nie widzi utworzonych partycji wcześniej, i każe nam zrobić partycje, co prawdopodobnie skończy się skasowaniem plików z pozostałych partycji. Czy jest na to jakiś sposób? Poprostu chce sformatować partycje spod windy nie tracąc dorobku plikowego:) Przegrywanie wszystkiego na dvd albo inny dysk nie wchodzi w grę.

08.02.2007
16:48
[2]

Zgred [ WREDNY ]

Musisz mieć instalkę XP zintegrowaną z SP2. Można to zrobić samemu.

08.02.2007
16:53
[3]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

a zna ktoś sposób dla instalki bez sp2

08.02.2007
16:55
[4]

wysia [ Generaďż˝ ]

Wystarczy SP1

08.02.2007
17:04
[5]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

tak wiem, że po zainstalowaniu wystarczy nałączyć sp1 lub sp2 ok. Ale przy instalacji aby nie usunąć starych plików a sfromatować dotychczasową partycje c:\. to jest problem

08.02.2007
17:08
[6]

Zgred [ WREDNY ]

Wykonaj czynności z linka który podałem a będziesz miał instalkę zintegrowaną z SP2 i po problemie. To naprawdę proste.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.