GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PAD do PC - jaki warto?

08.02.2007
16:25
[1]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

PAD do PC - jaki warto?

Jaki warto kupic pad do PC ? Chodzi mi aby mial wszystkie funkcje i byl wygodny i w miare bezawaryjny ;]

08.02.2007
16:31
[2]

Azzie [ bonobo ]

Polecam ten! :)

08.02.2007
16:33
[3]

Jeckyl [ Rekrut ]

Logitech Rumblepad 2

IMO wystarczający i bardzo odporny :)

08.02.2007
16:35
[4]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Hmm a cena do ok. 60 zl? :p

08.02.2007
16:37
[5]

gladius [ Subaru addict ]

Tak do 60 zł to nie warto, lepiej tego logitecha.

08.02.2007
16:57
[6]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Kumpel ma Dual Shocka 2 manty i mowi ze jest dobry - rzeczywiscie sprawdza sie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.