GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Segate wykupilo Maxtora ?

08.02.2007
15:50
[1]

Kuper^^ [ Konsul ]

Segate wykupilo Maxtora ?

Wczoraj sobie zadzwonilem do servisu w sprawie dysku , powiedzili mi ze juz maja go od dystrybutora i ze dostane Maxtora w zamian za Barracude , poniewaz Segate wykupil Maxtora i teraz niby takie cos daja . Czy to prawda ? Bo nigdzie nie widzialem , aby pisalo o tym

08.02.2007
15:52
[2]

hohner111 [ TransAm ]

www.maxtor.com - tu masz odpowiedź :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.