Time Machine [ Legionista ]
Jak uruchomic kompa w dosie??
mam xp
wysia [ Generaďż˝ ]
A zatem nie masz DOSa, pozostaje
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Ewentualnie DosBOX jeśli chcesz uruchomić jakąś starą grę.
Time Machine [ Legionista ]
Jakto nie mam?
alexej [ Piwny Mędrzec ]
nie masz
windows xp daje ci jedynie mozliwosc uruchomienia wiersza polecen.
Dostep do dosa byl w w98 i win95

xircom [ Generaďż˝ ]
po co ci DOS?