GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje obrazka

08.02.2007
15:16
[1]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Poszukuje obrazka

Witam, mam prośbę...

Poszukuje obrazka/zdjecia pustego pokoju...
Warunki jakie musi spełniać:
-wysoka rozdzielczość
-w miare duża przestrzeń w pokoju

Cos w stylu tego na obrazku
Fajnie by było jakby było w pastelowych kolorach.


Z góry dzieki

08.02.2007
15:17
smile
[2]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.