GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Internet explorer!!!

08.02.2007
14:48
smile
[1]

Faxi0r [ Pretorianin ]

Problem z Internet explorer!!!

Otóż mam problem z IE.
Nie moge włączyć IE za pierwszym razem.
Gdy właczam IE zwalnia komp i (brak odpowiedzi)
Dopiero za trzecim razem wyświetla się strona startowa.
Skanowałem kompa trzema programami i d..a.
Skopiowałem strone startową z ulubionych i narazie tak robie.
Może ktoś z was miał taki problem albo cuś :P :/

08.02.2007
14:49
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Firefox rozwiązuje WSZYSTKIE problemy z IE.

08.02.2007
14:53
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Jam mam coś takiego w każdej przeglądarce jak mam zapchane łącze (czyli kiedy wszystkie programy na raz sprawdzają aktualizację, włączają się torrenty, emule i inne flashgety :P )

08.02.2007
15:26
smile
[4]

Faxi0r [ Pretorianin ]

Co ja ściągne Mozillke to tata mówi że zagracam kompa :/

08.02.2007
15:26
[5]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Powiedz, ze sie nie zna.

08.02.2007
15:27
[6]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Ehh. Mozka ma parę mega....

08.02.2007
16:12
smile
[7]

Faxi0r [ Pretorianin ]

No ale mi pomogliście :/

No dalej !!! Chodzi mi o IE a nie i mozille !

08.02.2007
16:14
[8]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Zmień to gó*** jak najszybciej :).
Najlepiej na Mozille, jak ojciec będzie się rzucał to powiedz że to zajmuje mało miescja a jest o wiele bardziej funkcjonalna i bezpieczna.

Od prawie roku z FF nie miałem żadnego problemu.

08.02.2007
16:17
[9]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Faxi0r --> To powiedz tacie że nikt normalnie myślący nie używa Explodera

08.02.2007
16:27
[10]

Faxi0r [ Pretorianin ]

OK. Pogadam z nim i mu pokaże ten wątek ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.