
Faxi0r [ Pretorianin ]
Problem z Internet explorer!!!
Otóż mam problem z IE.
Nie moge włączyć IE za pierwszym razem.
Gdy właczam IE zwalnia komp i (brak odpowiedzi)
Dopiero za trzecim razem wyświetla się strona startowa.
Skanowałem kompa trzema programami i d..a.
Skopiowałem strone startową z ulubionych i narazie tak robie.
Może ktoś z was miał taki problem albo cuś :P :/
gladius [ Subaru addict ]
Firefox rozwiązuje WSZYSTKIE problemy z IE.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Jam mam coś takiego w każdej przeglądarce jak mam zapchane łącze (czyli kiedy wszystkie programy na raz sprawdzają aktualizację, włączają się torrenty, emule i inne flashgety :P )

Faxi0r [ Pretorianin ]
Co ja ściągne Mozillke to tata mówi że zagracam kompa :/
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Powiedz, ze sie nie zna.
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Ehh. Mozka ma parę mega....

Faxi0r [ Pretorianin ]
No ale mi pomogliście :/
No dalej !!! Chodzi mi o IE a nie i mozille !
Glob3r [ Generaďż˝ ]
Zmień to gó*** jak najszybciej :).
Najlepiej na Mozille, jak ojciec będzie się rzucał to powiedz że to zajmuje mało miescja a jest o wiele bardziej funkcjonalna i bezpieczna.
Od prawie roku z FF nie miałem żadnego problemu.
Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]
Faxi0r --> To powiedz tacie że nikt normalnie myślący nie używa Explodera
Faxi0r [ Pretorianin ]
OK. Pogadam z nim i mu pokaże ten wątek ;]