GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Archlord co sądzicie?

08.02.2007
14:18
[1]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Archlord co sądzicie?

Gra bez abonamentu, raczej mało popularna. Ale z tego co czytałem może być ciekawa :) Gracze dążą do panowania nad światem, władcą może być tylko jeden :] Ktoś z Was grał? Jak wrażenia?

08.02.2007
14:19
[2]

Mr.Max! [ Legionista ]

https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=6930

spoko gierka ale gdy wciągnie to strasznie nudzi! Do tego słaba grafika, zacina sie często nawet na najlepszych kompach. Niedopracowana. Są zaniki tekstur. Czasami wogóle tekstury sie nie ładują.

08.02.2007
14:27
[3]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

Mrmax-->co ty pirdzielisz?! Nawet na moim nie haczy ani troche!
Bardzo fajne MMO. Wciaga jak cholera. Bardzo dobrze pomyslane Questy! PvP tylko troche wymaga dopracowania ale pewnie wyjdzie jakis patch.

09.02.2007
11:35
smile
[4]

DEFEDos [ Pretorianin ]

skąd ściagnać ją?? bo widze że tylko kupić można czyli coś w stylu Guild Wars ?? że kupujemy grę i gramy do woli?? czy też jak silkroad, nie musimy nic płacić???

09.02.2007
11:42
smile
[5]

DEFEDos [ Pretorianin ]

lol dobra już wiem wystarczy kupić podstawkę, tylko że gra na zachodzie uznana została za jedną z najnudniejszych produkcji mmorpg
dam sobie siana :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.